| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 10:00 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
ganzyaДата: Четвер, 2011-02-10, 1:37 PM | Повідомлення # 141
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
a-stra, вітаю на форумі , чекаємо на фото ваших робіт smile

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
УкраїнкаДата: Четвер, 2011-02-10, 1:54 PM | Повідомлення # 142
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
хмельничанка, a-stra, вітаємо! Розташовуйтесь зручно,у нас на сайті дуже затишно smile Чекаємо фото ваших виробів!


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Четвер, 2011-02-10, 2:04 PM
 
BulletДата: Четвер, 2011-02-10, 2:25 PM | Повідомлення # 143
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (хмельничанка)
Дуже рада, що я знайшла себе саме в цьому, адже коли дивлюся на свої роботи - не віриться, що їх зробила я.

Вітаю у форумі!
Я коли на свої маленькі мініатюри дивлюсь, то теж не вірю, що я навіть на такі манюні спромоглась. Уявляю, як ви тішитесь своїм серйозним роботам smile

Quote (a-stra)
Згадалося моє хоббі зовсім недавно, коли я чекала дитину, та вирішила абстрагуватись від метушні та зайнятись чимось прекрасним.

Здавна відомо, що вагітність - супер час для рукоділля smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-02-10, 2:33 PM | Повідомлення # 144
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
a-stra, вітаю на форумі! Сподіваюсь, Ви з такими темпапи долучитесь до спілкування і встигнете на конкурс сорочок! Нових хороших і приємних робіт!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
a-straДата: П`ятниця, 2011-02-11, 1:35 PM | Повідомлення # 145
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Дякую!! Дуже багато планів, аби ще стільки й рук було!!! biggrin Надихнулась Вашим сайтом, буду працювати з подвоєним натхненням!

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
ЖаннаДата: Субота, 2011-02-12, 1:33 AM | Повідомлення # 146
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
ну от, перечитала всю тему - і ніби з усіма ближче познайомилася))) у всіх такі історії цікаві! дуже-дуже приємно про вас усіх читати))
хочу й про себе кілька слів сказати, шоб трошки вже, так би мовити, сісти на краєчку спільної лави smile

Неважко здогадатися, що мене звати Жанна wink Мені 22 роки. Сама з міста Ізяслава Хмельницької області, але живу в Києві з чоловіком і нашою малявочкою-донечкою. Власне, мої коханята й надихають мене на творчість. Тому що хоча колись любила в"язати і вишивати, але потім якось закинула все. А як уже зустріла коханого, то зрозуміла, що хочу власноруч вишити йому сорочку ))) І тут Остапа понєсло (с) :)))) Захотілося ще і ще вишивати... А як доня з"явилася - то й поготів! То за рушника візьмуся, то за серветочку, то якусь дрібничку на одязі вишию. Картинки якось ще не пробувала, але дуже хочу. Правда, час важко знайти, коли дні і ночі з малечкою, та все ж знаходжу!))
Минулого літа познайомилася з ляльками-мотанками. Хочу вдосконалюватися у цій справі, бо шалено подобається!!!
Також люблю "майструвати" листівочки і альбоми оздоблювати. Не скажу, що це справжній "пишний" скрапбукінг, але щось на зразок ))) Дуже смішно те, що стали з чоловіком помічати, що красивий картон часом трапляється на якихось обгортках від побутових виробів: чи то від одягу, чи то від іграшки, чи то від якоїсь їжі. То він мені постійно на щось гарненьке тицяє: "Це тобі буде на скрапбукінг"))) Так кумедно!))
Ще люблю плести з муліне фенічки - така собі вузликова техніка, дуже красиво виходить. ось, наприклад..
За в"язання теж хочу взятися - позгадувати все, навчитися чогось. І взагалі - стільки ще всього хочу навчитися!!!!!! Словом, я з тих людей, які "не помруть ніколи, бо хочуть ще надто багато встигнути" (як каже bulbashka_aero)

...оце-то написала....))

Додано (2011-02-12, 1:33 Am)
---------------------------------------------
до речі, помітила, що в багатьох форумчанок є маляточка)) все-таки погодьтеся, що дітлахи хоч і потребують на себе багато часу, але водночас просто неймовірно надихають на творчість smile



мій рукодільний ЖЖ
 
lady-vДата: Субота, 2011-02-12, 10:32 AM | Повідомлення # 147
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Жанна)
все-таки погодьтеся, що дітлахи хоч і потребують на себе багато часу, але водночас просто неймовірно надихають на творчість

То правда! Моя доня - справжне джерело натхнення!
Жанна, Ви дуже цікава і талановита людина, з якою приємно спілкуватись, а скільки цікавого вмієте!
Quote (Жанна)
Словом, я з тих людей, які "не помруть ніколи, бо хочуть ще надто багато встигнути" (як каже bulbashka_aero)

Думаю, що, в такому випадку, на цьому форумі не помре жодна wink , і сам форум буде жити до кінця світу biggrin , а може і довше wacko


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Субота, 2011-02-12, 10:45 AM | Повідомлення # 148
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Жанна)
То він мені постійно на щось гарненьке тицяє: "Це тобі буде на скрапбукінг")))

Це так приємно, коли рідні підтримують!
Quote (Жанна)
помітила, що в багатьох форумчанок є маляточка))

не у всіх, але більшість на вірному шляху. Для дітей і заради дітей особисто я хочу відновити заняття писанкарством. Куди ж ми без діток?!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-02-13, 2:55 PM | Повідомлення # 149
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
lady-v, дякую happy
Tana,
Quote (Tana)
Куди ж ми без діток?!

це точно! в мене теж є багато поки ще не реалізованих ідей для розвитку й цікавого дозвілля малят wink
якщо що, буду знати, куди я можу звернутися за порадами й допомогою. та й, зрештою, сама б хотіла брати участь у якихось проектах для діток))



мій рукодільний ЖЖ


Повідомлення відредагував Жанна - Неділя, 2011-02-13, 2:55 PM
 
TanaДата: Неділя, 2011-02-13, 3:24 PM | Повідомлення # 150
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Жанна, наразі, будь-ласка, долучайтесь до конкурсу дитячих іграшок

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ІринулькаДата: Неділя, 2011-02-13, 11:45 PM | Повідомлення # 151
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Привіт! Я зареєстрована вже декілька місяців, але зависла на темі бісеру, по інших зараз часу обмаль подивитись smile але сьогодні саме в своїй улюбленій темі побачила запрошення сюди і вирішила написати декілька слів.
Бачу, що майже всі вишивають з дитинства. А от мені в школі вишивка не йшла, я не мала витримки, всі шви і хрестики були криві і все для уроків праці мені робила мама cool В дитинстві я собі і уявити не могла, що колись буду таке творити smile Я займалась кінним спортом, волейболом, їздила в походи, каталась на лижах тощо... Терпіння і усидчивості зовсім не було smile
Мій творчий шлях почався на 4-му курсі навчання, заразила одногрупниця, все приносила свої вишиті картини похвалитися, я вирішила і собі спробувати. Вишила декілька картин, 4 роки тому весільний рушник, а зараз вишиваю бісером сорочку, про яку мріяла вже давно.
В моїй сім"ї крім мене вишиває бабуся, їй 81 рік, а вона все ще вишиває і складає сорочки smile


 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-02-14, 0:09 AM | Повідомлення # 152
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Tana, а я вже дещо підготувала wink треба ще фото розібрати-зменшити ))) так що участь візьму обов"язково! ))

Іринулька, нічого собі, яка активістка - волейбол, кінний спорт... вау! )) спортсменка і рукодільниця!



мій рукодільний ЖЖ
 
olimpiaДата: Понеділок, 2011-02-14, 0:48 AM | Повідомлення # 153
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
А мене навчила вишивати моя бабуся. Пам"ятаю, в дитинстві, коли була на зимових канікулах, знайшла я в бабусі "косу" з вишивальних ниток. От тоді і з"явився мій перший хрестик. Додому я привезла маленький рушничок з моїх незграбних, кострубатих хрестиків. А далі вже пішло.... Зараз намітила собі Великодній конкурс, хочу прийняти участь в декількох номінаціях. Тому інтенсивно над цим працюю. wink

Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-02-14, 10:25 AM | Повідомлення # 154
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
olimpia, чекатиму з нетерпінням ваших робіт! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-14, 11:05 AM | Повідомлення # 155
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Іринулька)
Я займалась кінним спортом

Ой, як я небайдуже до цих розумних тварин ставлюсь, і вишиваю....
Quote (Іринулька)
В моїй сім"ї крім мене вишиває бабуся, їй 81 рік

Переказуйте бабусі вітання від нашої спільноти і побажання довгих-довгих вишитих полотен! Здоров'я, гострого зору і непосидючості! Дяка за те, що передає з покоління в покоління свої знання з рукоділля!

Quote (Жанна)
Tana, а я вже дещо підготувала

Ще є час, але чекатиму в будь-який день!

Quote (olimpia)
знайшла я в бабусі "косу" з вишивальних ниток.

Знайома історія, мабуть, тоді коси були "органайзерами" ниток єдиними і найліпшими))) Хороший конкурс Ви намітили для себе, працюйте натхненно!

Дівчата, будемо раді читати вас ще і ще, і приймати ваші роботи на конкурси!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ІринулькаДата: Понеділок, 2011-02-14, 11:36 AM | Повідомлення # 156
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Tana, дуже дякую smile а коні це дійсно неймовірні тварини, мені зараз дуже бракує спілкування з ними...

 
lady-vДата: Понеділок, 2011-02-14, 11:40 AM | Повідомлення # 157
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Іринулька)
коні це дійсно неймовірні тварини

То правда, я в дитинстві дуже любила їх малювати, а потім вишила дві картини, і одну мені мама вишила smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2011-02-14, 12:17 PM | Повідомлення # 158
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Я вишила одну, "Пара гнедых", якщо не помиляюсь, моя перша картина, вона в мами, хочу собі перешити її (це дуже велика рідкість, коли хочеться відтворити на полотні схему ще раз )
Дівчата, буде час, зробимо тему, присвячену коникам, схемам тощо, дуже така неосяжна нива...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-02-14, 2:36 PM | Повідомлення # 159
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Tana,
Quote (Tana)
Ще є час, але чекатиму в будь-який день!

тільки зараз звернула увагу, що Ви ведете конкурс вишитих подушок. Може, Ви його мали на увазі... То я, на жаль, цього року не встигаю взяти в ньому участь. А підготувала дещо до конкурсу іграшок. МОжливо, ще до якогось устигну. А з подушками - якось уже наступного разу )))



мій рукодільний ЖЖ
 
ІринулькаДата: Понеділок, 2011-02-14, 2:40 PM | Повідомлення # 160
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 230
Нагороди: 1
Репутація: 66
Статус: Offline
Tana, а я, хоч дуже їх люблю, ще жодної картини з кониками не вишила sad а давайте створимо таку тему smile

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.