| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 4:35 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
welshrabbitДата: Субота, 2010-02-06, 7:26 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Я з дитинства цікавилася рукоділлям, скільки я себе пам’ятаю. Мама теж рукодільниця, чудово в’яже, плете гачком та на спицях.
Мені дуже подобається вчитися, опановувати нові техніки і види рукоділля. Я вмію плести та ткати бісером, вишиваю хрестиком, але в осному "малі форми", дуже цікавить традиційна вишивка, саме тому я й знайшла цей форум і хочу подякувати всім, хто викладає матеріли і ділиться досвідом, я б дуже хотіла вишивати рушники і вишиванки, але мені ще до цього, як до неба, до того ж я не вмію вишивати з ідеальною зворотною стороною.
Мені також подобається шити іграшки, плести гачком, робити намиста, всіляку біжутерію, а в планах ще багато чого. Наприклад, я записалася в клуб писанкарства, буду вчитися робити писанки в Музеї українського декоративного мистецтва.
Я дуже люблю життя, в світі стільки всього цікавого, я не розумію людей, яким нема чим зайнятися, мені мало часу, на все, чому я хочу навчитися і не просто навчитися, але й досягти певних результатів і майстерності.


 
shtynkaДата: Субота, 2010-02-06, 7:50 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
Я дуже люблю життя, в світі стільки всього цікавого, я не розумію людей, яким нема чим зайнятися

Підтримую на 100 відсотків! Вітаю на форумі!


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2010-02-06, 8:03 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
Я дуже люблю життя, в світі стільки всього цікавого, я не розумію людей, яким нема чим зайнятися, мені мало часу, на все, чому я хочу навчитися і не просто навчитися, але й досягти певних результатів і майстерності.

вітаю у форумі! smile Добре буде, якщо не втратите свого запалу wink Чекаю на ваші роботи у відповідних темах. Крім пошти щастя, до якої ви вже долучились, у нас також приємні ігри на кшталт *вишиваємо довгобуди*, *коловороти*(російською - робіни) і т.д. Долучайтесь до нас smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Неділя, 2010-02-07, 3:46 AM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
welshrabbit, скільки у вас захоплень, скільки добрих починань! Хай усе збудеться! Рада бачити Вас тут. Діліться досвідом у тих рукоділлях, де Ви вже ас, прошу! Бісер дуже цікавить smile
 
welshrabbitДата: Неділя, 2010-02-07, 1:29 PM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Дакую за такі теплі вітання і побажання! smile
Трохи роздивлюся, звикну до форуму, до того, як тут все організовано і також почну ділитися інформацією і досвідом!:)


 
pozitivДата: Понеділок, 2010-02-08, 0:19 AM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
welshrabbit, вітаю на форумі!!! Мені дуже подобається спілкуватися з такими позитивно настроєними та різносторонніми людьми, як ви. Так тримати!!!!


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
TanaДата: Понеділок, 2010-02-08, 8:30 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Перечитала тему; "дороги" до вишивання у всіх сходяться, і віє теплом-добром від кожного кроку процесу в кожній історії. Наснаги і терпіння, і вдячних ображдоравних і покупців (щоб вишивка не пелилася, коли її подаруєте, а була в пошані)!
Quote (Bullet)
Дописую тут повторно, тому що моя перша розповідь про *вишивання як моє захоплення* докорінно відрізняється від сьогодення!

Ну, моя історія дописалась порівняно з 2008р. За два роки що змінилось? Практична сторона. Я стала заробляти вишивкою, за що невтомно дякую Bullet, її досвід і поради, і підтримка, і підштовхування неоціненні.
Духовна, душевна та емоціна складова. "Затягнуло" в музеї, навчалась на курсах старовинного українського шиття в Музеї Гончара: біла підготовлена, коли туди йшла, може, саме тому, мені було легко і зрозуміло як в свою голову і серце всотувати інформацію. В мене побільшало виставок-фестивалів. Співпрацюю тепер з двома музеями (наукова робота за основною спеціальності відкладена на невизначений час wink cry ), тому ця моя сутність перекинулась в культурні дослідження.
Звісно, треба берегти очі. Якщо хворію чи погано себе почуваю, не вишиваю. Примусити себе неможливо робити те, що не до душі. Тому, мабуть, вишивальниці, як і кравчині, завжди мають на хліб, але до хліба заробити -- то складно, згодна з ganzya. Але робимо те, що можемо.
Останнє. Я пишаюся тим, що роблю своїми руками і своєю головою, мені не буде соромно через багато років за зроблене.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
bulbashka_aeroДата: Понеділок, 2010-02-08, 4:13 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Я вишиваю з дитинства - років з шести. Коли мені спало на думку вчитися вишивати, ні вдома, ні серед близьких знайомих жодної вишивальниці не виявилося. То мене мама благополучно направила журнальчик про вишивання дивитися - "там все є".
Чому я запала на хрестик - уявлення не маю (може чіткий алгоритм роботи? вже тоді виявлявся технар?). Коли нещодавно погортала той "журнальчик", виявила, що крім хрестика там була безліч інших швів. Тепер хочу всі їх освоїти, але часу катастрофічно бракує. Бо займаюся беліденсом. А це - крім годин і годин тренувань - ще й гори і моря костюмів. Собі, подругам, знову собі...
Правду каже Tana - пальці завжди порізані і поколоті.
Раніше бувало ще й гладдю вишивала. Зараз знову-таки тільки збираюся.
В’яжу. Спицями і гачком. Тато навчив.
Люблю роботу по дереву. Фігурку вирізати або табурет зробити - це залюбки. Теж тато посприяв.
Дуже люблю малювати. Щоправда, виходить щось тільки коли є натхнення. "Замовляти" щось собі на зразок "А намалюю я собі метелика" абсолютно безглуздо. Все обіцяю собі ще й цього навчитися smile
Загалом, коли гуляю інтернетом, розумію, що померти в цьому житті мені не судилося - занадто багато речей хочеться зробити biggrin
Шити не люблю. Тобто не взагалі шити, а якось... Сумку, рюкзачок, іграшку, дрібнички всякі - запросто. Брюки шию за півгодини, а спідницю (два шва, чотири виточки) - за тиждень навряд... Від думки про печворк моє серце з жахом зупиняється biggrin І це мене радує, бо мій список "що обов’язково повинна уміти досконала я" стає на один пункт коротшим biggrin

Страшно навіть подумати, що мене вистачило на таке довжелезне повідомленя))

 
TanaДата: Понеділок, 2010-02-08, 5:31 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
bulbashka_aero, багато талантів, тому й довге повідомлення! Хай поступово творчі плани здійснюються, сходинка за сходинкою -- наверх до успіху! І часу по-більше.
А белладінс-- прекрасна профілактика для нашої спини та сидячої вишивальної пози smile


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2010-02-08, 11:50 PM | Повідомлення # 30
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (bulbashka_aero)
Загалом, коли гуляю інтернетом, розумію, що померти в цьому житті мені не судилося - занадто багато речей хочеться зробити

хіх )) це про мене буква в букву smile
Я абсолютно серйозно колись порахувала, що аби мені встигнути ЩОСЬ зробити корисне в Житті, і щоб померти із чистим сумлінням за недаремно прожите Життя, то я маю жити як мінімум 120 років.
Будете сміятись, але я так і живу. Відраховую, скільки років мені ще лишилось (згідно 120-річного плану))) і чи встигну я зробити те чи інше (по пунктах))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2010-02-09, 2:51 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline

bulbashka_aero, приємно бачити серед нас людину, яка з чоловічими інструментами на "ти". Скільки захоплень, а табурети найбільше вразили! Натхнення Вам і часу-часу-часу, скільки потребуєте!
Bullet, ти як шахтьор - "гарячий стаж". А з суспільно корисні навантаження тобі талончики на молоко полагаюцця.
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-02-15, 6:48 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Чудовий сайт.Вишивання-це ліки від втоми.коли вишиваєш заспокоюєшся. коли іду вкрамницю по нитки,набираю цілу торбинку-продавець дивиться і хитає головою. Адля мене -це заспокійливе,краще купити тканину і нитки,ніж валер"янку.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-02-15, 7:59 PM | Повідомлення # 33
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Dmutrik09, терапія на кінчиках пальців -- працює, і очищає голову. Мабуть, ми всі залежні від тих магазинів, скільки не матимеш, витратиш майже все, якщо вже стапив на поріг))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-02-18, 3:03 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Це вже точно.Схем і ниток багато не буває! biggrin

Додано (2010-02-18, 3:03 Am)
---------------------------------------------
Дівчаточка- вишивка-це порив душі,це-відпочинок,коли перебираю свої вишиті рушники,торкаюся руками,ніби набираю енергії тих невтомних українських,рідних мені душею людей. А рушників у мене понад 150 ...збираю, колекціоную вишивку, фотографую,мала три виставки персональні.Не хизуюсь повірте!Можу поділитись будь-якою схемкою..
Звати мене Леся Демчук, вишиваю з 7 років,в"яжу,шию.Мені 37, живу на у м.Новий Розділ, маю двох діточок працюю ...
Буду старатися дописувати на кожен форум,представляти фото галицьких стародавніх рушників,простирадл,сорочок,штор,і навіть картин.Фотографіі рідних мені людей в українському галицькому строї.
Дякую, що ви в мене є! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2010-02-18, 11:54 AM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
А рушників у мене понад 150

Огого... президентська колекція відпочиває...

Щодо походу до крамниці - теж завжди очі розбігаються і всього хочеться... Матеріали для улюбленої справи ніколи не навіюють поганого настрою (як наприклад вибір якоїсь одежини чи ще чого...), - завжди повертаєшся із піднесенням і не з пустими руками wink


Моя майстерня
 
NitkaДата: Четвер, 2010-02-18, 1:27 PM | Повідомлення # 36
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Галицькі рушники - то цікаво. Приємно познайомитись, Лесю. Ваша справа дуже мені близька по духу. Я також колекціоную, потроху правда biggrin , у мене в колекції є поки тільки Київщина і Житомирщина - до 20 екземплярів. Рушники, доріжки, картини. Дуже буде цікаво дізнатися про галицький стрій більше з ваших надбань) Так що дякуємо, що Ви з нами:)

 
ganzyaДата: Четвер, 2010-02-18, 6:29 PM | Повідомлення # 37
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
А рушників у мене понад 150 ...збираю, колекціоную вишивку

Quote (Nitka)
у мене в колекції є поки тільки Київщина і Житомирщина - до 20 екземплярів. Рушники, доріжки, картини.

Фото фото!!!


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-02-18, 8:27 PM | Повідомлення # 38
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Доброго вечора мої дорогенькіі Скажіть мені будь -ласка де можна і як правильно би було виставляти свою колекцію?
Потрошки би викладала вам усе зі своїх скарбів.Буду рада поділитись!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-02-19, 10:15 AM | Повідомлення # 39
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Доброго вечора мої дорогенькіі Скажіть мені будь -ласка де можна і як правильно би було виставляти свою колекцію? Потрошки би викладала вам усе зі своїх скарбів.Буду рада поділитись!

вам сюди , залишіть там запит на відкриття влдасної теми. + завжди доречно вивішувати ваші роботи в хвастульках.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: П`ятниця, 2010-02-19, 2:36 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Якось усе гарно сфоторгафую і виставлю) Деякі зовсім погризані кимось)))

 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.