| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 1:10 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
bulbashka_aeroДата: П`ятниця, 2011-03-04, 3:30 PM | Повідомлення # 181
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Надзвичайно сподобалися фруктові серветки! І декупажні тапочки)) гарнюсінькі))
 
МММДата: Середа, 2011-03-09, 3:59 PM | Повідомлення # 182
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 81
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Добрий день всім! На форум мене скерувала Надія_Цинайко, подивитись її вишивані роботи (дуже їй вдячна). Кілька днів читала про всіх. Цікаво. Сьогодні з"явився час, тому вирішила написати про себе.
Мене звати Мирослава, мені 38 років, проживаю у Львові. Мені вишивка подобається давно, але здебільшого спостерігаю за чиєюсь творчістю. В мене дуже гарно і багато вишиває сестра. Дивлячись на вишиті нею картинки, я завжди казала, що такого я не вишию, не зможу, а головне в мене не хватить терпіння. Виявляється помилялась: головне дуже захотіти.
А тепер по порядку...
Ніколи не бачила за вишиванням маму, хоч в неї була велика хустина ниток (зав"язувалась навхрест), в бабці в селі було багато вишивок, але теж не знаю чи вона сама вишивала (в неї періодично зупинялись лісоруби, як бабця казала "бойки", з ними були жінки, які готували їм їсти, а паралельно вишивали, та деякі вишивки залишали), тому мене особливо ніхто не вчив вишивати. Дещо залишишилось в пам"яті зі школи, з уроків праці (але то в основному шиття), дечому методом втику навчилась сама.
Першу мою закінчену роботу, я почала 7 років тому. Тоді я попала в лікарню, і щоб не нудьгувати взяла собі роботу. В лікарні вишила половину доріжки, потім в декретній відпустці ще кусок і закинула роботу на 6 років. Минуго літа вирішила дошити і мені то вдалось smile smile smile .
В декретній відпустці вишила синові сорочку, але там вишивки небагато.
Давно хотіла вишиту сорочку собі, але ніяк не могла знайти щось, щоб "впало в око". Подобалось багато: то на комусь, то на вернісажі, але нарешті мені попався узор і я його досить швидко втілила в життя. Так що тепер в мене є вишиванка.
Колись давно мама купила відріз полотна під вишивку, і шукаючи в інтернеті цікаві узори, я попала на цей сайт. Взагалі я не дуже любила сидіти в інтернеті, знайшла що треба і виходила, але тут засіла. Тут так цікаво....
За освітою я математик (програміст), але мені з першого разу не вдалось зареєструватись, і тому в мене вийшло невдале ім"я (просто набрала кілька букв), але я пізніше обов"язково перереєструюся і задам щось реальніше, бо я надіюсь тут поселитись надовго.....
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-03-09, 8:27 PM | Повідомлення # 183
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
МММ, Миросю! Дуже приємно, що ви долучилися до нас! Вітаємо вас! Вітаємо , що ви з нами, у нашій дружній вишивальній родині! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2011-03-10, 9:44 AM | Повідомлення # 184
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Mtv, радо вітаємо на форумі. Життєві історії в нас всіх дуже схожі і неодмінно переплетені нитками)))

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
МММДата: Четвер, 2011-03-10, 12:43 PM | Повідомлення # 185
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 81
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Dmutrik09, дякую за гарну зустріч smile smile smile
Дуже приємно, що в цій вишивальній родині можна не тільки потеревенити, але ще й багато чого навчитись !!! biggrin
 
nadiya_tsynaikoДата: Четвер, 2011-03-10, 5:12 PM | Повідомлення # 186
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote ( МММ, )
Добрий день всім! На форум мене скерувала Надія_Цинайко, подивитись її вишивані роботи (дуже їй вдячна)

Ой, МММ, а можна з цього місця докладніше. Бо чи то я ще хворію, чи вже геть стара стала негодяща wink , не дуже розумію, про що мова. А коли це вас я скерувала? Зі свого журналу в ЖЖ, мабуть (чухаю макітру)...


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
МММДата: П`ятниця, 2011-03-11, 12:46 PM | Повідомлення # 187
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 81
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, Ой розсмішили ви мене smile biggrin , аж на роботі дивуються, що я сама до себе сміюсь.
Ми спілкувались на конкурсі вишиванок для себе коханої, я похвалила ваші вироби гачком, а ви відповіли що ще і вишиваєте, чи вишивали колись (точно не пам"ятаю, а шукати нема часу), і де можна подивитись вашу вишивану творчість. І так я попала сюди.....
А де ваш журнал ЖЖ, може я ще й там зачеплюсь? smile smile smile
 
nadiya_tsynaikoДата: П`ятниця, 2011-03-11, 1:04 PM | Повідомлення # 188
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
МММ, ДОКУМЕКАЛА!!! То ви писали, що я вас в цю тему форуму направила! А я зрозуміла, що взагалі цей форум порекомендувала (я ж кажу, стара стала, негодяща wink ). От і думала-думала, пригадала, що комусь зі свого блога посилання на Вишиванку давала.
Вишиваної творчості в мене немає, в мене є лише скарби з бабусиної скрині та мамині вишивки. А журнал тут. Вас там має зацікавити тег бабусина скриня.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
МММДата: Субота, 2011-03-12, 5:22 PM | Повідомлення # 189
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 81
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, я напевно не чітко висловилась. Хотіла багато сказати, а як почала писати - все вийшло інакше wink . Дякую за ссилку, з понеділка обов"язково подивлюсь.
 
НаталиGДата: Середа, 2011-03-30, 12:23 PM | Повідомлення # 190
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Вітаю всіх з півдня України, з Одеси! Звати мене Наталя. Маю звичайну сім'ю, двох діточок (дорослу доньку та синочка-першокласничка).
Буду банальною: вишивка - моє друге дихання!!! Вишиваю давно, с начальної школи...
Далі було майже як у всіх - вишивальний гурток у школі, Палац ПіонЕрів, дифцит ниточок та тканини в лихі та застойні...
За першим фахом я вишивальщиця ручної, машиної вишивки. Закінчила славнозвісне Решетилівське художнє училище. Спогади про ті роки самі приємні!!! biggrin
Багато років працювала у центрі детячої творчості, потім життя змінилось кардинально, я переїхала в Одесу.
Зараз працюю кадровиком в медичній установі, закінчую універ за спеціальністю "соціальна работа, кадровий менеджмент"
Вишиваю іноді запоями, іноді з невеличкими творчими кризами, за час яких починаю нервово метатися по квартирі і дошивати-дов,язувати щось окрім вишивки
Рада знайомству з усіма вами!!!!!!!!!!!!))))))))))))))) Приємно визначити: дуже щирий сайт!!!!!!!!!! smile smile smile


 
010101Дата: Середа, 2011-03-30, 12:34 PM | Повідомлення # 191
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
НаталиG, дуже приємно познайомитися smile показуйте свої роботи - так приємно бачити щось новеньке, тим більше від професіоналів!
 
НаталиGДата: Середа, 2011-03-30, 1:00 PM | Повідомлення # 192
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Навзаємин, Юля!!! Але який там професіонал (червонію) - по-перше, це було давно, років з 18 назад (написала і сама собі не повірила), ви набагато "свіжіший" професіонал), а по-друге, не має в мене такої доброї добірки, які спостерігаю на сторінках ваших майстерень. Раніше вишивала більше народного, але був в моєму житті один дуже неприємний досвід, коли я передала багато своїх робіт до однієї виставки, тут, в Одесі, проходили якісь "дні", накшталт "европейських", і мені запропонували взяти участь, але досвіду я великого не мала, віддала роботи заздалегіть, для оформлення стендів. Натомість отримала "Вибачте, Ваші роботи пропали десь при сортировці" вернули кілька серветок... Найобразливіше було попрощатися зі своїми весільними рушниками (полтавські, з рушниковими швами та вирізуванням)
Але життя вчить. Після того випадку довго не вишивала. Потім - переважно художню вишивку. Але і наші рідні шви не забуваю... іноді щось "таке" і витну))) wink


 
TanaДата: Середа, 2011-03-30, 1:08 PM | Повідомлення # 193
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
Найобразливіше було попрощатися зі своїми весільними рушниками (полтавські, з рушниковими швами та вирізуванням)

Звісно, це трагедія для вишивальниці cry cry cry З подібних причин і одного досвіду не даю на виставки ні домашні картини, ні рушники.
Сподіваюсь, Ви не втратили віру в людей. Бажаю вишити ще багато-багато рушників!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаталиGДата: Середа, 2011-03-30, 1:20 PM | Повідомлення # 194
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Дякую Таню! Я тепер теж
Quote (Tana)
не даю на виставки ні домашні картини, ні рушники
. Нещодавно організовувала невеличку виставку робіт своїх колег, то днювала і ночувала з тими роботами. А йшовши додому запирала роботи у сейф (дуже смішно було спостерігати, як я викладала трудові книжки, які там "прописані", та звільняла місце під рукотвори). А віру в людей як можна втратити? Я сприймаю це як негідність окремої людини, якій повірила того разу. І свою наївність тоді ж.


 
010101Дата: Середа, 2011-03-30, 2:46 PM | Повідомлення # 195
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
НаталиG, сумно, коли так. Мені теж кажуть, що треба брати участь у виставках. Але Ви мене трохи налякали - не хочу, щою роботи не повернулися додому
 
OленкаДата: Четвер, 2011-04-07, 10:47 AM | Повідомлення # 196
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Здрастуйте у Вашій хаті! Подорожую по всьому форумі, а познайомитись не сподобилась! Вибачаюсь! "Я з того кінця світу" там дє "люди на голові ходять". Казав Тарас Шевченко - "Чужого навчайтесь, а свого не цурайтесь" от я і стараюсь не забути,того що в дитинстві навчилась, може ще й онукам встигну передади. Дочка заміж виходить. Так і на сайт натрапила шукаючи візерунків на весільні рушники. Заскочила на хвилинку, а застрягла не на одну годинку. Тепєр як тільки хвилинка випадаю навідуюсь, учусь, черпаю натхнення. Ходжу в гості без запрошення, бачу надпис "Майстерня" заходжу без попередніх дзвінків, як то було раніше на Україні. Зараз, кажуть не так. Запрошую і мене турбувати бєз попередження, майстерні нємає, може колись буде, а от приват Є. Заглядайте!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
MіраДата: Вівторок, 2011-04-12, 1:54 AM | Повідомлення # 197
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Привіт. Будь ласка, вибачте за таке довге мовчання. В мене в житті виникли деякі переміни. Коротко кажучи , деякий час була домогосподиня, а з нового року приступила до роботи. Обмаль вільного часу і переміщення думок в трохи іншу площину це все призвело до того, що практично викреслила з свого життя інтернет. Та й на вишивку часу майже не стало. Блузочку я , правда, розпочала, але терміни вже так «підтискають», що навіть не знаю чи встигну. Хотіла б поділитися результатом свого починання, але не маю ще прав на виставляння фото. В розділі для новачків хотіла спробувати виставити фото своїх робіт, скопіювала третій пункт посилань з «Радикалу» , але отримала наступну відповідь «Знайдено забороненi ББкоди ([URL] або [IMG]).» Це , мабуть тому, що я не маю прав на додавання фото?
 
010101Дата: Вівторок, 2011-04-12, 2:04 AM | Повідомлення # 198
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Mіра, хотілося б побачити процес smile Просіть у Лізи Bullet право на показ картинок, а поки можете додавати перший рядок з радикала - просто посилання.
 
MіраДата: Вівторок, 2011-04-12, 2:12 AM | Повідомлення # 199
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 110
Нагороди: 0
Репутація: 27
Статус: Offline
Дякую за підказку. Ось для проби посилання на дві з моїх робіт .
Остання з вишитих картин "Польові квіти" від "Ріоліс"
http://s011.radikal.ru/i317/1011/a1/15c4808f2234.jpg
Ікона бісером "Зглянся на смирення" від "Нової слободи"(бісер китайський)
http://s46.radikal.ru/i114/1008/45/3c079768ae5e.jpg

Додано (2011-04-12, 2:12 Am)
---------------------------------------------
А блузочку я ще не сфотографувала, мабуть вже завтра.

 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-04-12, 2:28 AM | Повідомлення # 200
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Oленка, і вам здрастуйте! Заходьте-заходьте, будемо разом навчатись smile Дочці вашій - щастя і доброї долі на рушничок, а вам - успіхів і нових творчих робіт!!

Mіра, повертайтесь в нашу сім"ю smile Хочу сказати, що підтримка дівчат з форуму дуже допомогла особисто мені в нелегкий час чвар і негараздів на роботі.
Все ж вишивання - то як ліки, а вишиті ікони, мабуть, зцілюють і тіло і душу. Гарні у вас роботи, чекаємо блузочку wink !



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.