| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-05-03, 4:26 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
BulletДата: Середа, 2010-12-15, 10:57 AM | Повідомлення # 121
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Mіра, вітаю у форумі! Чомусь одразу згадалась стара пісенька БГ *Дівчина з Коломиї, гарна та пишна* smile Була я у вашому містечку пробігом, дуже гарне:)
Quote (Mіра)
На жаль, я не вмію вишивати ніякою технікою , крім хрестика. Але пробую різні шви, користуючись літературою та інтернетом.

ви потрапили туди, куди треба wink Тут якраз багато дівчат обмінюються досвідом традиційних технік!
Мрія, рада, що ви вийшли *з кущів* і тепер будете також і свої твои показувати (я сподіваюсь)

Quote (pars)
Дівчата, вирішила показати те саме перше з чого я почала!

Дуже гарно як на першу спробу!!
А щодо нової теми.. я не впевнена, бо тем і так досить немало, форумчани вже починають плутатись в них. Може й створимо, але уже після новорічних свят, гаразд?:) pars, дописуйте ваші побажання в тему *Пропозиції по сайту і форуму* в розділі *Технічні питання*, принаймі я його читаю постійно. А в цю тему заглядаю дуже рідко.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
намистоДата: Середа, 2010-12-15, 1:26 PM | Повідомлення # 122
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
pars, ваші чудові серветки нагадали, що вже зовсім скоро Новий рік. Червоний колір у мене асоціюється з цим святом. Охайна робота. smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
parsДата: Середа, 2010-12-15, 4:43 PM | Повідомлення # 123
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Дякую, дівчата! =)
Bullet, добре, врахую, писатиму smile


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
TanaДата: Середа, 2010-12-15, 5:05 PM | Повідомлення # 124
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Сонька)
мені також потрібно на випускний дочці вишивати, тільки рушник.

Сонька, розкажіть, це нова традиція?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СонькаДата: Середа, 2010-12-15, 11:32 PM | Повідомлення # 125
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Tana, це традиція в тій школі де вчиться моя дочка. На останній дзвоник батьки своїм дітям-випускникам одягають вишитий рушник.

 
010101Дата: Четвер, 2010-12-16, 10:51 AM | Повідомлення # 126
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Сонька, чудова традиція!!! У нас такого не було, коли ми випускалися, а зараз нарешті пішла мода на традиційне українське. Аби тільки вона не проходила, як усіляка мода...
 
bulbashka_aeroДата: Четвер, 2010-12-16, 11:20 AM | Повідомлення # 127
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 36
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Аби тільки вона не проходила, як усіляка мода...

Та мабуть, тут і від нас трішки залежить. Он скільки всього гарного дівчата роблять - на таке мода не може пройти))
 
TanaДата: Четвер, 2010-12-16, 2:12 PM | Повідомлення # 128
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Сонька)
На останній дзвоник батьки своїм дітям-випускникам одягають вишитий рушник.

Будь-ласка, тримайте нас в курсі, діти підростають, треба знати сучасні шкільні порядки)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СонькаДата: Четвер, 2010-12-16, 9:09 PM | Повідомлення # 129
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Так такі порядки тільки в одній школі, діти мають синю форму (сучасну), якраз в тій, де вчиться моя дочка, а в іншій діти ідуть в формах і фартушках, таких як колись ходили до школи і ніяких рушників там нема.

Додано (2010-12-16, 9:09 PM)
---------------------------------------------
Хоча з рушниками мені більше подобається smile




Повідомлення відредагував Сонька - Четвер, 2010-12-16, 9:09 PM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2010-12-16, 9:32 PM | Повідомлення # 130
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата а у нас випускники на останньому дзвонику до школи заходять попід рушники, що тримають батьки над головами своїх дітей, біля входу до школи. Печуть хліб, що також несуть батьки, а всі діти приходять на перший ,останній дзвоник та на день вчителя у вишиванках. Ну і вчителі також вдягаються в українські строї. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СонькаДата: П`ятниця, 2010-12-17, 0:41 AM | Повідомлення # 131
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
У нас не в вишиванках, але щось подібне і хліб також є

 
TanaДата: П`ятниця, 2010-12-17, 9:22 AM | Повідомлення # 132
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цікаво, і , важливо, що незаморські традиції, а наші, рушникові та хлібні.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
сяняДата: Неділя, 2010-12-19, 10:10 PM | Повідомлення # 133
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 72
Статус: Offline
У школі, де навчається моя дитина, випускники з останнього дзвоника виходять попід вишиті рушники. У нас лінійка проходить на стадіоні. Мами (Переважна більшість у вишиванках) стоять по діагоналі майданчика, тримають по-двоє вишиті рушники, перша вчителька і класний керівник попід рушниками проводять випускників з останнього дзвоника. Випускники у вишитих строях, або тільки у вишиванках (низ довільний).
Але у нас прийтято і на Перший дзвоник, і на у усі урочисті події в школі приходити у вишиванках
 
svetik67Дата: Неділя, 2010-12-19, 11:42 PM | Повідомлення # 134
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
У школах Тернополя вже стало доброю традицією продити випускні урочистості у вишиванках. Причому їх одягають як випускники, так і батьки і вчителі. Проводиться конкурс на кращий костюм, кращу сім"ю у вишиванках та кращу вишивану школу! Деякі фото з минулорічного випускного тут http://svetik67.gallery.ru/watch?a=7Q6-eGkP.
 
lady-vДата: Понеділок, 2010-12-20, 9:49 AM | Повідомлення # 135
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
svetik67, то ми з Вами з одного файного міста - Тернопіль biggrin

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-12-20, 9:59 AM | Повідомлення # 136
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (svetik67)
У школах Тернополя вже стало доброю традицією продити випускні урочистості у вишиванках. Причому їх одягають як випускники, так і батьки і вчителі.

Quote (сяня)
Але у нас прийтято і на Перший дзвоник, і на у усі урочисті події в школі приходити у вишиванках

Гарні започатковані традиції! Дякую, дуже цікаво


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
svetik67Дата: Субота, 2010-12-25, 11:15 AM | Повідомлення # 137
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Так, традицій у нас багато. Маю різноманітні фото у своїй Галереї, але не можу виставити посилання.
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2010-12-26, 2:12 AM | Повідомлення # 138
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
svetik67, я з вашої галереї не вилізала напевно днів три! Гарнезні роботи! Нещодавно відправлала посилки нашим форумчанкам, то купила останній номер "Вишиванки" з вашими роботами... Тож вітаю вас у нашій спільноті! Просимо і себе показати і на нас подивитись! wacko wink smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
хмельничанкаДата: Четвер, 2011-01-27, 12:42 PM | Повідомлення # 139
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня всім! Я вперше на цьому форумі. Дуже захоплююся вишивкою на релігійну тематику. Почала вишивати ікони восени 2008р., коли залишилася без роботи, не склалося в особистому житті так, як я хотіла. Дуже рада, що я знайшла себе саме в цьому, адже коли дивлюся на свої роботи - не віриться, що їх зробила я. Вдячна Богові, що дав мені таке гарне натхнення. Саме від натхнення залежить твій успіх в цій не простій, але такій благородній справі. Вишила 10 ікон (9 хрестиком, 1 бісером:3 образи Матері Божої Казанської, 1 образ Спаса Вседержителя, 1 - Благоуханий цвіт Пр.Б-ці, 1- Покрова Пр.Б-ці, 2- Семистрільних (1 хрестиком, 1 бісером), 1- Молитва о чаше, 1 - Пантелеймон цілитель не дуже великого розміру (стандартних, як бувають вдома). Маю багато на меті інших проетів. Рада обмінюватись досвідом.
Хочу спілкуватися з людьми, які вишивають ікони.
 
a-straДата: Четвер, 2011-02-10, 1:25 PM | Повідомлення # 140
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
Доброго дня! Я тільки вчора зареєструвалась на сайті, але гуляю вашими сторінками вже давно. Вражаючі роботи, захоплює подих від такої майстерності!
Хотіла розказати про себе. Вишивкою цікавлюсь з дитинства, але після школи тривалий час не рукодільничала, за нехватки часу. Згадалося моє хоббі зовсім недавно, коли я чекала дитину, та вирішила абстрагуватись від метушні та зайнятись чимось прекрасним.
Так і взялась за голку! Вишила сорочку старшому сину, малюнок взяла з недовишитої сорочки, яку вишивала моя мама ще років зо 30 назад!!
Потім почався мабуть період гніздовання, який буває у вагітних, пошила римську штору на кухню та прикрасила вікно в залі.
Поки гуляла з коляскою вишила дві подушки. На День Незалежності вишила малюку сорочечку, причому один день вишивала, а за інший зшила!
На теперішній час захопилась рушниками, закінчую третій та вже мрію про свою сорочку!!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.