| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 7:33 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
TanaДата: Четвер, 2013-05-30, 9:31 PM | Повідомлення # 261
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
olgavasilevskia, ласкаво просимо!В на купа ігор і обмінів, не заскучаєте, долучайтесь!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olgavasilevskiaДата: Четвер, 2013-05-30, 9:36 PM | Повідомлення # 262
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 431
Нагороди: 1
Репутація: 212
Статус: Offline
Спасибо, Tana,вот только получу "перевірений користувач"!!!
 
ЛiнаДата: Понеділок, 2013-08-05, 11:52 PM | Повідомлення # 263
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Добрый день. Ваш сайт знаю давно, знакомиться решилась только сейчас. Зовут меня Лина, мне 37 лет, живу в г.Ровно, муж, торе сыновей и доченька. Вяжу , шью, вышиваю и прочее сколько себя помню. Но дети отбирают все время. Активно вышиваю 3 года, решила на годик сыну вышить сорочечку и понеслось... Раньше схемку выбрала и вышила, а теперь так не интересно. Хочется чего нибудь эдакого, так и до вашего сайта добралась, кладезь информации. Счетной глади и мережкам училась по вашим мк, на похвастушках есть моя первая сорочка гладью. Жду комментариев проффесионалов.
 
dilarДата: Неділя, 2013-08-11, 10:08 PM | Повідомлення # 264
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часа всем!!!
Много интересного почерпнула с вашего форума-благодарю за интересное и содержательное  чтение!
Сейчас я закончила вышиванки дочери, мужу и себе-хочу поделиться с форумчанами их фотками-
может что на будущее подскажут-в плане сборок на рукавах и шее-как сделать их поточнее...
Могу ли я залив фотки на Яндекс-здесь выставить их ссылки?

Шановна dilar,дякуємо, що зареєструвалися на форумі. Запрошую до нашої вишивальної спільноти, але

1. Ви заглянули в особисту тему форумчанки Мар'яни Проць.

2 .Перш, ніж писати будь-де на сторінках форуму ознайомтеся з павилами на нашому форумі ТУТ

Дякую за розуміння, модератор DMUTRIK 09.


Повідомлення відредагував nosiknata - Неділя, 2013-08-11, 10:30 PM
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-08-18, 3:30 AM | Повідомлення # 265
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Доброї ночі ,формучанки ! Не так давно долучилась до вас. Точніше переглядаю і читаю повідомлення форуму давненько, може рік, а може й більше, а оце тільки зареєструваласб. Звати мене Осійчук Наташа. ЖИВУ Я В СМТ. Стара Вижівка Волинської області. Маю чоловіка та троє дітей - старшій донечці 15,5 років, сину- 12, і найменшому Нікітці- 1,4 роки. Тож я зараз перебуваю у декретній відпустці, хоч за двома старшими не була. Тішусь цим часом і помаленьку викреслюю кожен прожитий в декреті день. Я можу і повишивати і пов"язати і пошити. Одним словом живу зараз як королева. Вишиваю та в"яжу давно, з дитинства, шити навчилась пізніше, десь в 18 років. Ой, забула сказати, мені буде 39 скоро. Вишиваю хрестиком, а гладь для мене це щось таке неймовірне, що я мабуть ніокли не осягну. Новим захопленням стала вишивка стрічками. Навишивала та пошила сумок собі та рідним. Люблю працювати вночі, коли всі мої сплять, в квартирі тихо-тихо. Правда зранку люблю поспати, чоловік іноді виручає, глядить малого, а я досипаю.
В дитинстві вишивала серветки, потім рушники в юності. Вишила декілька ікон. Зараз захопилась вишивкою сорочок. Чесно кажучи не можу діждати поки мене неділя, руки так і чешуться взятись за голку. $
Прикріплення: 6144264.jpg (197.4 Kb)


Повідомлення відредагував НаташаО - Неділя, 2013-08-18, 3:31 AM
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-08-18, 3:32 AM | Повідомлення # 266
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Прикріплення: 6294618.jpg (215.3 Kb)
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-08-18, 3:33 AM | Повідомлення # 267
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Прикріплення: 0570467.jpg (167.1 Kb)
 
НаташаОДата: Неділя, 2013-08-18, 3:33 AM | Повідомлення # 268
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Прикріплення: 3768730.jpg (175.0 Kb)
 
lady-vДата: Неділя, 2013-08-18, 10:49 AM | Повідомлення # 269
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
НаташаО,  приємно з Вами познайомитись. У Вас чудові роботи. Я зажди задивляюсь на таку красу вишиту стрічками, вона виглядає неймовірно гарно. Ви також можете поділитись своїми роботами в цій темі http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum/14-7-3#61675

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2013-08-19, 10:55 PM | Повідомлення # 270
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО,  дуже і дуже гарно! У нас також є тема про сумки, вишиті і невишиті, завітайте і туди, ваші речі достойно доповнять наші колекції wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-09-09, 4:34 PM | Повідомлення # 271
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Добрий день усім. Хочу і я познайомитись з Вами-талантами. Я давно спостерігаю за сайтом - але все якось "побоювалась", що не "дозрозумію" усіх правил форуму і на "роблю каші" ))). Проте не можна стриматись, дивлячись на красу, які творять ваші руки. Які талановиті тут люди. Мене звати Іра (до мене на "ти" smile ). Проживаю в Києві, хоча сама з Волинської області. Працюю у фінансовій сфері, і рукоділля - це моя віддушина і релакс smile . З вишивкою росту з народження. І чим далі, тим більше поглинає мене вона. Цікавлюсь усією вишивкою, яка, здається, тільки є ))))))
Буду безмежно щаслива приєднатись до Вашого гурту.




"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
BulletДата: Понеділок, 2013-09-09, 6:35 PM | Повідомлення # 272
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Irina_SVЛiна,  вітаю у форумі! Перевела вас в групу Перевірених користувачів (можете заливати фото з вишивками (!) через кнопку ОБЗОР тепер wink

Приємного спілкування за вишиванням!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Irina_SVДата: Понеділок, 2013-09-09, 6:50 PM | Повідомлення # 273
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
Bullet, щиро Вам вдячна!



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
Олена-Дата: Понеділок, 2013-12-16, 1:21 PM | Повідомлення # 274
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 61
Нагороди: 1
Репутація: 22
Статус: Offline
Доброго дня! порадили старожили форуму зайти у цю тему для тіснішого знайомства.
Ній нік на форумі - то і моє ім'я. за професією я - людина пера. журналіст, але багато років моя діяльність присвячена саме висвітленню мистецьких подій, фестивалів тощо - як у рідному краю, так і за його межами.
У вас у гостях я - вже багато років, але у мене ніяк не виходило зареєструватися на форумі. то видавало, що електронна адреса вже у базі, то - код для підтвердження не бачила. тому я ніби й поряд. але - мов невидимка. оце добрі подруги допомогли - підказали, як все-таки зареєструватися і приєднатися повноцінно до спільноти форуму.
вишиваю я давно. років - навіть не перерахувати. вишивали предки, вишивають подруги і знайомі... хоч у колекції готових робіт - різнопланові, та перевагу я надаю геометричним орнаментам, і десь у душі мрію опанувати (а може, повторити - адже колись мала досвід) традиційні техніки. страшенно шаную Буковинські візерунки. оскільки все моє життя пройшло саме на цій землі....
 
іринка45Дата: Вівторок, 2014-02-04, 11:01 PM | Повідомлення # 275
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline
Доброго дня! Читаю Вас давно, а в цьому році наважилась просити схемок і отримала все що портрібно було. Також багато інформації почерпнула, коли хотіла вишити синочку вишиванку, про значення символів та кольорів і вишиванка вийшла така як задумала, вдячна Вам. Я проживаю на Хмельниччині, в селі, тому час на рукоділля зявляється лише пізньої осені та зникає навесні, бо маю город та 6 соток квітничка. Маю хорошого чоловіка та троє діток. Мені 38 років, старшій дочці майже 18, молодшій 11, а синочку буде 5. Це завдяки декретній відпустці відновився мій потяг до рукоділля. Бо працюю в школі, то іноді роботу і додому несу. Люблю не тільки вишивати, а й вязати спицями, навчилась трохи крючком. Мої вишиті роботи - це вишиванки для доньок, для синочка, моя майже готова, на черзі - чоловік. Мрію навчитись робити мережки. З фотографіями поки проблемка не знаю чи маю право їх закидати і чи правильно це зроблю. Вражена роботами форумчанок. Приємно з Вами спілкуватись, надіюсь на співпрацю.
 
TanaДата: Середа, 2014-02-05, 9:35 AM | Повідомлення # 276
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
іринка45, ласкаво просимо. Обов'язково опануєте мережки!
Олена-, як раз конкурс вишивок Георгія Гараса саме для Вас, бо ж це Буковина!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Середа, 2014-02-05, 9:38 AM | Повідомлення # 277
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
іринка45,  вітаю колегу на форумі wink

Олена-,  сподіваюсь ще побачити ваших вишитих робіт на форумі! Будь ласка, додайте собі зображення на аватарку, так легше відшукувати ваші повідомлення серед інших ! )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LDIIДата: Середа, 2014-02-05, 5:36 PM | Повідомлення # 278
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
іринка45, вітаю!Ласкаво просимо на форум.
 
TanaДата: Неділя, 2014-02-09, 10:55 AM | Повідомлення # 279
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Прикріплення: 8719484.jpg (42.8 Kb)


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2014-02-09, 11:18 AM | Повідомлення # 280
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Tana, Дуже влучно сказано.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.