| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-24, 3:50 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
BulletДата: Вівторок, 2008-03-11, 1:26 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Стало цікаво, у кого який вид рукоділь є найулюбленішим? І якимирукоділлями ви взагалі володієте?
От мене часто питають, чи я візьмусь вишити комусь на замовлення українську сорочку, але ж я не вишиваю українських сорочок, навіть технік і третини не знаю.. Просто відкрила цей сайт тому, що було цікаво просувати українську вишиванку.

Почну з себе.

А насправді найбільше я люблю малювати (з цим я професійно пов"язала своє життя) і шити.
Ще з прапрабабусі у нас всі жінки рукодільниці. Зберігаю дома *придане*, яке ніколи не корситуватиму: самоткані речі, дуже тонкої роботи (прабабця - німкеня з анаслідками скрупульозності))))), гладьові вишивки шовком по шовку, філейні роботки, таке інше.

Сама професійно шию. Нині моїм зацікавленням стали сумки ручної роботи. Я їх шию і навіть гроші на тому заробляю. Подивитись це можна тут: http://bullet-13.at.ua/
Дуже подобається і хочу освоїти техніки печворку (клаптикове шиття).
Вишивати мені все менше і менше цікаво, нажаль.
Особлвио хресткиом.
Пробувала і задоволена результатом - вишивання рішельє на машинці. Класно smile

Розкривайтесь, хто чим цкіавиться wink
Це ідеальна тема для того, щоб представити себе, для того, щоб познайомитись з іншими. Пропоную новачкам на форумі одразу дописувати сюди:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2008-03-11, 3:50 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Приєднуюсь.

Вишивання для мене -- не професія; дозвілля; світ, де я живу; традиція, шана до жінок по материнській лінії. Cеред моїх праматерів були сестри, які вишивали для колишнього магазину українських сувенірів на пл. Льва Лолстого. Моя прабабуся вишивала, в тому числи й на церкву, бабуся переважно обплітала гачком вишиту спальну білизну та рушники. Дуже мало збереглося речей, адже лінія оборони Києва за часів ВВВ прошла через село...

Обрядовою символікою, національною вишивкою, етнічними техніками зацікавилась ще змалку. Мої вподобання -- не фотографічно наближене до дійсності вишивання, а смисл і зміст відтворенних думок-побажань на полотні.
Потім почалось створення власних узорів з обереговою символікою.
Зараз "затягують" рушникові шви. Хрестик, ретязь, виколювання -- освоєні.

Одягатися як україночка доводиться часто. Запрошують проводити чи приймати участь у відповідних заходах. Моя типова українська зовнішність та досвід публічних виступів це дозволяють. І мені дуже подобається заплітати в косу стрічку і носити хустку тощо; почуваюсь так цілком природно.

Першу сорочку шила для ролі Долі у Лесиній "Лісовій пісні" у Дитячому театрі "Спалах". Тоді стала заглядати на біліотечні стелажі за книжками з вишивки та народного одягу.
В студентські роки придумала вишиті чохли для мобільних телефонів, які давали додаткову копійчину. У школі на Печерську у свій час вела гурток рікоділля для першачків. Спогади від дитячого спримання рукотворчості важко передати словами...
Дуже хотіла вишити ікону: готувалась до цього кілька років, отримала благословення на вишивання образів... Іконографія вишивана, іконописні канони -- це ще одна глибина, куди поринаю.
Закладинки в улюблену книжку --- найпоширеніший мій рукодільний витвір, це "швидкий" сувенір і подарунок, де кожного разу можна швиденько втілити нову ідею.

Ще одне моє дозвілля -- белліданс -- танець живота. З рукодільного тут я захопилась створенням сценічних костюмів -- вишивкою бісером, паєтками, люрексом тощо. Це зовсім інша специфіка. Собі шила-вишивала сама. Допомагала професійному дизайнеру: це хороші гроші, але величезне навантаження на очі і поістійно порізані пучки від стеклярусу і паєток.

Моя професія далека від вишивання та рукоділля, проте мій підпис якнайкраще свідчить про моє ставлення до вишивки.

"Спілкування за вишиванкою" . Отримую величезне задоволення від кола однодумців в процесі обміну досвідом, інформаціним наповненням мережі рідним, традиційним, споглядання світлин і тематичних підбірок. Радо підтримую проект.

Щиро дякую пані адміністратору за організацію цього форуму, а форумчанам -- за спілкування та небайдужість до рукоділля!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
НаталкаДата: П`ятниця, 2008-03-21, 9:55 PM | Повідомлення # 3
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 62
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Приєднуюсь до цієї ідеї. Від щирого серця хочу висловити подяку пані адміністратору за створення цього форуму.
Вишивкою захоплююсь ще з дитинства, памятаю вишила мамі на 8 Березня квіти гладдю. Сподобалося всім. В селі, у бабусі , образа та картини покриті рушниками, які тітка вишила гладдю. Вишиті Підузорники та подушки радують не тільке очі, але і душу. Вишила я ще одну невеличку пасхальну картинку гладдю,а
потім спробувала вишивать хрестиком і заразилась цією хворобою. Як що хрестика не вишила за день , то хворію. Також вишиваю тамбурним швом, хочу освоїти складані мережки(як часу хопить).
Декілька років тому , викладала уроки вишивки хрестиком в українському посольстві Білорусі . Мені дуже хотілося , щоб діти наших українців,які мешкають в Мінську і в Білорусі , знали свої звичаї , традиції , обряди , а також вивчали рідну мову батьків. Ми вишивали серветочки , подарунки , одяг лялькам , а також спілкувалися на рідні мові. Я з великим задоволенням і захопленням передавала діточкам свої знання про традиційну вишивку. І мені дуже приємно було, коли хлопчік вишив мамі у подарунок чудову серветку. Тепер цей гурточок не існує, але жінки -україночки,котрі захоплюються вишивкою і мають стародавні вишиті рушники, сорочки і тощо, організовують виставки при посольстві, в музеях, в бібліотеках, в будинку Дружби, де я теж приймаю участь з великим задоволенням.
Пощастило купити рушникової тканини, тепер мрію вишити весільні рушники своїм донечкам. Розпочаті 4 роботи, а коли їх закінчу, почну вишивати портрет та заповіт Т Г Шевченка . До душі його слова " Чужого навчайтесь , але свого не цурайтесь". Тому і дівчаток своїх (які народилися на Білорусі) стараюсь виховувати в духе патриотизма і кожен день в нашій оселі чути рідну мову.
Купила також схему молитви Отче наш , але вишити хочу трохи по свойому. Ідей і задумок дуже багато , але часу на великий жаль, обмежено. Євроремонти
це сучасно, красиво та зручно , але хочеться щоб у рідні хаті був присутній хоч трошки і національний дух. А ще мрію вишити сорочку і похизуватися в діаспорі та на форумі !
Нитки та полотно-- це моє самовираження, мій внутрішній світ, моє світобачення, і дуже приємно, що цей світ комусь до душі. Кажуть, що на стіні , те і в душі. Згідна. не Тільке мені , але і моїм приятелям , подругам, землякам сподобаються мої картини , серветки, подушки.....
Теж з малку займалася в"язанням , в"яжу і зараз ,але дуже мало , а тепер і без всякого задоволення .
Шановні форумчане-однодумці дуже рада спілкуванню з вами в мережі. В ці дні весняної пори прийміть сердечні вітання. Хай перші весняні промені зігріють Вам душу, хай весняними повенями спішать до вашої оселі достаток, радість , творча насолода. Добра, віри, надії у всіх задумках і мріях. Давайте радитися, хизуватися своїми роботами и отримувати насолоду.


ВИШИВАЮ,ВИШИВАЮ,ХРЕСТ ЗА ХРЕСТИКОМ КЛАДУ.
ВСЕ НА ЩАСТЯ,ВСЕ НА ДОЛЮ, А НІЯК НЕ НА БІДУ.
 
K_MarinaДата: Середа, 2008-06-04, 6:04 PM | Повідомлення # 4
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добридент усім!
Розповім свою маленьку історію. Я все дитинство провела в Севастополі - "місті россійської слави", де до української культури відносились і зараз відносяться, м'ягко кажучи, с прохолодою. Я відносилась так само, поки не приїхала до Одеси, де з мене спали ці "чари зомбування" та голос крові взяв своє. Нажаль, я ніколи не вивчала української мови, українською розмовляти дуже часто соромлюсь, тому що роблю багато помилок - ще більше, ніж коли пишу. Тому прошу вибачення перед усіма форумчанами за ломану українську, тому как вивчала її через телебачення.
Я захолююсь майже усіма типами жиночого рукоділля. Гарно вишиваю хрестиком, вмію непогано плести гачком та спицами, трохи макраме, трохи вмію шити. Т.к. зараз я займаюсь фламенко, то сама собі шила (і кроїла) сукню для тренувань (вона є в моему альбомі).
Дуже хочу навшитися техниці плетіння мережева на коклюшках, но покі ні де в Україні не можу їх знайти.... якщо хтось знае - напишіть мені будь ласка. А ще хочу навчитися вишивати одним давнім українським швом, але забула як він зветься, приїду додому - сроблю скан и спитаю тут на форумі - може ктось зробить мастер-класс. Мабудь багатьом було б цікаво, тому как так вишивали багато сорочок.
А зараз я приїхала в Київ, на мастер-клас до відомого іспанського вчителя фламенко - Хуана Палвильо, а також, як би мовити вирішила вбити єдиним пострілом двох зайців: напросилася на гостину до Валерія Малиновського. Це видатний майстер! Альбом Валерия Малиновского Ця людина внесена до книги рекордів України за те, що робинь найбільшу кількість СТЕЖКОВ (вибачте, не знаю, яй це слово українською) на одиницю площі (32 на 1 см, тобто 1024 на 1 см кв.).
А останні кілько років я збираю традиційні українські орнаменти, і я дуже рада, що натрапила на цей сайт, де дуже багато моїх однодумців. А ще, в мене велике щастя: я встановили собі виділену лінію інтернету, и вже два тиждні в мене є гарний інтернет. І теперь я зможу з привеликим задоволення ділитися своїми зібранними матеріалами за вами усіма, а також з більшим комфортом користуватися запропонованою тут інформацією.
 
BulletДата: Четвер, 2008-06-05, 1:17 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (K_Marina)
а також, як би мовити вирішила вбити єдиним пострілом двох зайців: напросилася на гостину до Валерія Малиновського. Це видатний майстер! Альбом Валерия Малиновского Ця людина внесена до книги рекордів України за те, що робинь найбільшу кількість СТЕЖКОВ (вибачте, не знаю, яй це слово українською) на одиницю площі (32 на 1 см, тобто 1024 на 1 см кв.).

ааааааааааааааа.... зайшла на той сайт і одразу ж написала листа! Валерій - мій колишній сокрусник, ми разом навчались в 1994-96 рр в приватній академії моделювання одягу. Цього року дізналась, що він занесений до книги рекордів - душа радіє! Він і тоді вишивав просто шалені ікони (я їх бачила), але к-сть стібків була меншою, якщо не помиляюсь, 192 чи 194.. шось таке.
Quote (K_Marina)
Я відносилась так само, поки не приїхала до Одеси, де з мене спали ці "чари зомбування" та голос крові взяв своє.

Дуже дивно. я чомусь думала, що в Одесі мешкають переважно жиди (слово *євреї* не вживаю принципово, в слові жид - образи не вбачаю і не збираюсь ображати) і росіяни, а українством там і не пахне : )))

Quote (K_Marina)
А ще хочу навчитися вишивати одним давнім українським швом, але забула як він зветься, приїду додому - сроблю скан и спитаю тут на форумі - може ктось зробить мастер-класс. Мабудь багатьом було б цікаво, тому как так вишивали багато сорочок.

А що - Валерій не підказав як то робиться? Тоді завійтайте в музей Гончара на Печерську - там напевно знають. Зазвичай там радо допомагають порадою.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
K_MarinaДата: Четвер, 2008-06-05, 5:01 PM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
В музеї Гончара я вчора була, але, нажаль, не знала, що там можно спитати про техніку виконання окремих видив швів. В Одесі живе багато різних народів, є також багато українофобів, але не можна навіть порівнювати їх кількість з севастопільскими.
 
ShinaДата: Неділя, 2008-08-24, 9:35 PM | Повідомлення # 7
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Прийміть і мого пятака - десь років 15 тому були у моїх знайомих в Німеччені, моя 10річна доня стидалася розмовляти німецькою, бо поганенько знала її. То їй сказали - більше говори німецькою - скоріше навчишся, що не так - виправимо. А щодо Севастополя - то чого дивуватися, В Союзі там могли жити тільки БЛАГОНАДІЙНІ, а українці завжди були загрозою в Російській імперії. Тому ми освоювали Сибір - таке було життя, на жаль...

Шина
 
TanaДата: Неділя, 2008-11-30, 6:31 PM | Повідомлення # 8
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Приємно, що вишивання популяризується в мережі; ще приємніше було б зазначати автора або посилання на першоджерело. Ось знайшла зовсім трішки перефразовані власні рядки
тут


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Неділя, 2009-09-20, 12:50 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Приєднуюсь.
Вишивала ще у дитинстві. В ті роки отримала і перше схвалення і перше розчарування від цього процесу - самостійно обметала краї серветки у першому класі, і зробила мережку - бабуся похвалила, а вчителька сказала, що то не я вишила а мама і поставила "трійку" за трудове sad
Мама постійно щось вигадувала для нас з сестрою - ми робили аплікації, вишивали, в"язали, клеїли,малювали, і мали повно простору і можливостей для творчості. Сестра прекрасно шиє одяг, вишиває, малює, у мене трохи більше вдається в"язання ( три джемпера для чоловіка, джемпер і жилетка для сина :D) і вишивка ніж шиття, навіть пробую робити під замовлення вишиті речі і картини, але через свою прискіпливість і акуратність у вишиванні роблю все довго biggrin
Нажаль житло моє - орендоване, тому вишивка додає трохи "свого" у наш побут.
Радію з того, що сім"я моя створювалась і росте на українських традиціях, на нашій землі, серед рідних, друзів і однодумців.
Я знайшла собі надійний прихисток в мережі, "кімнату" відпочинку, джерело натхнення - сайт "Спілкування за вишивкою" , за що дуже вдячна адміністратору, модераторам і всім дописувачам форуму!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Неділя, 2009-09-20, 12:56 PM
 
BulletДата: Неділя, 2009-09-20, 9:48 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Я знайшла собі надійний прихисток в мережі, "кімнату" відпочинку, джерело натхнення - сайт "Спілкування за вишивкою" , за що дуже вдячна адміністратору, модераторам і всім дописувачам форуму!

Наталко, ви, форумчанки, і є серцем форума! Це я маю бути вам вдячна. Щиро!

nosiknata, ви вишиваєте пречудові речі. Особисто мені приємно, що наші форумчанки такі класні wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Понеділок, 2009-09-21, 11:42 AM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
я начала вышивать в ноябре прошлого года, после свадьбы моей подруги, которая поразила меня вышитыми рушниками. я поняла, что тоже хочу ТАКОЕ!!! этот сайт стал для меня отличным помощником в этом нелёгком деле. я часами перечитывала сообщения на форуме, пока наконец не нашла «свои» узоры для рушничков и не научилась красивой изнанке. сейчас приступила к вышивке своих первых небольших картин. других рукодельных талантов у меня нет, но вышивка стала отличным хобби. никогда не думала, что покупка ниточек, иголочек, ленточек, может доставлять такое удовольствие…
 
BulletДата: Понеділок, 2009-09-21, 12:17 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Олька)
других рукодельных талантов у меня нет, но вышивка стала отличным хобби.

Оля, це ви просто ще на інші рукодільні ресурси не заходили wink Посидите там годинами, почитаєте - і з"являться і інші рукодільні таланти wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Понеділок, 2009-09-21, 4:22 PM | Повідомлення # 13
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Вишиваю я з малечку, як тільки навчилася тримати голку в руках, мама вчила робити перші хрестики. Удосконалення відбувалося уже в процесі вишивання: подруга сказала, що хрестик має лягати в одну сторону, вчителька – що виворітня сторона має бути така ж як і лицева. Ніколи не ображалася на зауваження, а робила з них висновки.
Займалася бісером, в»язала спицями, шила і ще не знайшла того на чому б остаточно зупинилася. Сьогодні є бажання і натхнення до вишивки, тоді вишиваю, а завтра, хтозна, можливо буду шити чи в»язати, а може і освоювати нові види рукоділля. Ще стільки є нового і непізнаного smile



 
BulletДата: Неділя, 2009-12-06, 7:01 PM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дописую тут повторно, тому що моя перша розповідь про *вишивання як моє захоплення* докорінно відрізняється від сьогодення! Нині я заразилась вишиванням, просто страшно! Вишиваю порівняно з минулим, багато і набагато краще. Цього літа з горем навпіл освоїла акуратний виворіт (все одно важко мені його робити , не усюди дотримуюсь поки ще:)
Тепер я маньяк-вишивальщик smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Неділя, 2009-12-06, 8:03 PM | Повідомлення # 15
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Захоплення рукоділлям міняється у мене з віком. У дитинстві бабуся навчила мене тримати гачок і показала, як в'язати, вишивкою в сім'ї ніхто не захоплювався, хоча у бабусі були дивні феранки в стилі рішельє, і зв'язати вона могла будь-яке мереживо без схем. Пам'ятаю, як йшли ми по селищу, а вона зупинилася і задивилася на віконце з дуже красивою завіскою, через декілька днів така ж була вже на нашому вікні. Вишивкою, не рахуючи школи, зайнялася випадково, і не по дуже хорошому приводу. Із-за хвороби я вимушена була лежати більше місяця не встаючи, були проблеми з руками, особливо з правою і щоб не залишитися зовсім без рук треба було по декілька годин стискувати і розтискати пальці і рухати рукою. Ну а оскільки більшість жінок практичні, то трясти в повітрі без діла мені швидко набридло. Попросила я дочку знайти мені запаси ниток (ще з школи) і картинку нескладну і почала вишивати. Ось з тих пір пішло-поїхало.


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Неділя, 2009-12-06, 8:05 PM
 
BulletДата: Неділя, 2009-12-06, 8:23 PM | Повідомлення # 16
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ganzya, клас, гарна новорічна вишивка! Аня, погано, що біда заставила вишивати, але біда навчила хорошому, як не крути smile Бажаю здоров"я і натхнення, а також підтримки рідними smile
і тепер я здогадуюсь, хто вишивав кантрі-вишивку в осінньому конкурсі wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2009-12-07, 10:26 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Тепер я маньяк-вишивальщик

Вітаю в нашому колі, всі ми тут такі....

Мені по ночах вже хрестики сняться... Отим все, мабуть, і сказано )))

А якщо серйозно - вишивкою захопилась роки три тому, і хоч здобутків не так багато, але процес неймовірно подобається. Останнім часом форум став доброю частиною життя, чому я дуже рада і вдячна за то всім мешканцям Вишиванки та Адміністратору!


Моя майстерня
 
pozitivДата: Понеділок, 2009-12-07, 3:47 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Дуже цікава тема, адже хочеться дізнатися більше про людей, з якими ділишся досвідом.
Вишивати я навчилася, так би мовити "на зло". У школі, коли проходили на уроках праці техніку вишивки, я почала зі скромного "Міккі Мауса". Але в сім"ї ніхто не вишивав, тому освоювала науку сама. Коли принесла роботу на урок, то була різко розкритикована за "неправильний нахил хрестиків.. неакуратний виворіт..", і отримала трійку. Це була просто катастрофа для відмінниці, і тому, повернувшись зі сльозами на очах додому, я одразу ж сіла за вишивання, і за тиждень таки добилася і вивороту, і хрестиків. Але тоді, мабуть через негативні асоціації, вишивка так і не стала захопленням.
Вдруге повернулася я до вишивання напередодні весілля. Чоловік родом з Дніпропетровщини, і тому дуже хотілося вразити нових родичів західними традиціями. Тому взялася вишивати весільний рушник та рушничок під коровай. Чоловік був у захваті, і навіть сам робив кілька хрестиків, а на святкуванні після нас, наречених, рушник став третьою "зіркою" фотосесій. Але почалися сімейні будні і вишивання знову втікло з мого життя..
Втретє я повернулася до вишивки у Білорусії, куди поїхали відпочивати до друзів. Жіночка, у якої ми жили, захоплювалася хрестиками. Я ж до того думала, що вишивання - це рушники, сорочки, серветки..а вона мені показала справжні шедеври в рамках. На наступний день пішли за наборами. А в потязі по дорозі додому почалося, і триває по цей день. Тоді привезла з собою саксофон і скрипку ( схеми). Потім була картина "Соняхи" -для свекра,ікона бісером - для свекрухи, "Ангел" - для мами, сорочка для чоловіка, льоля для донечки.... всього і не згадаю.
Ось так "тричі мені являлася вишивка". Хоча зараз на неї часу і обмаль, дуже підтримую людей, які вкладають свою лепту в популяризацію цього виду рукоділля! Честь вам і хвала!!!



Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
BulletДата: Понеділок, 2009-12-07, 4:15 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, pozitiv, дійсно, приємно і цікаво дізнаватись шось більш глибинне про людей, з якими спілкуєшся в інтернеті smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: Понеділок, 2009-12-07, 5:21 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Моє рукоділля також від жінок в сім'ї. Прабабуся була кравчинею, багато видумляла різного одягу і цікавих речей. З дитинства мені розповідала усякі казки українські містичні biggrin , навчала робити іграшок, я дивилася на Зінгер і закохувалася у машинку)) Бабуся вишиває різними техніками, в'яже і плете гачком. Дуже гарні роботи. А ще робила усім карнавальні костюми дуже високої якості. Приходьте в гості - покажу. У мене цілий міні-музей вдома)) Мама - хірург-золоті руки. Багато рукоділь усяких знає і все може зробити. Живописом захоплюється з дитинства. У неї вишивка також завжди живописна з багатьма відтінками. Ось на усе це я дивилася-дивилася змалечку і сама такою стала). Тільки не плету і не в'яжу - чомусь не дано.
Років 5 назад це стало моєю професією. Я вишиваю нитками і бісером, малюю і шию). Зустріла єдинодумців- друзів. Це радує. І вас, дівчата, дуже рада була також знайти в мережі smile


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
  • Сторінка 1 з 15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 14
  • 15
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.