| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 9:29 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
shtynkaДата: Понеділок, 2010-11-08, 10:12 PM | Повідомлення # 81
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, всім буде приємно переглянути скарби зі скрині, і не менш цікаво побачити в"язані речі ))) А форум взагалі надихає взятись за щось новеньке... Ну не вірю я, що не закортить вам вишити простеньку закладинку або якусь цікавинку... Всьому свій час )))

Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-08, 10:39 PM | Повідомлення # 82
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
і зрозуміла, що я на цьому форумі "рєдкая птіца". Бо не вишиваю! )))

ага-ага, і не сподівайся, що ти одна тут така biggrin *тисну лапку*

Quote (nadiya_tsynaiko)
Хоча зараз вже не впевнена, що не почну вишивати знову. Ну, хоча би хрестиком якісь монохроми і прості мережки.

і правильно. на ЦЬОМУ форумі, та й з ТАКИМИ форумчанками навіть я калічкувато, але вишиваю! Що вже казати про тебе!!

nadiya_tsynaiko, вітаю у форумі, дякую, що познайомила нас із собою smile Заходь частіше, впевнена, тобі буде до душі наша щомісячна гра в кольори (Палітра), та й може якось ризикнеш свої сили спробувати у *Артілі* smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2010-11-08, 10:43 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
Ось така я обмежена рукодільниця , не належу до тих людей, що хочуть всі види рукоділь спробувати. Надихає і надихало завжди мене тільки плетіння.

Це прекрасно, бо душа лежить до справи, в якому ти справді майстер. Я теж найкомфортіше себе відчуваю у вишиванні, навіть не намагаюся спробувати все. Просто це така вдача, вочевидь.

Стосовно бабусиної скрині, то, впевнена, ми ще її роздивомось)) Дякую!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nadiya_tsynaikoДата: Понеділок, 2010-11-08, 11:17 PM | Повідомлення # 84
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Dmutrik09, за голку я ще не взялась (хоча дуже хотілось), але от в суботу так сподобалась одна знайдена тут схема, що я її одразу мамі підсунула. А серветочки обов'язково покажу, бо в моєму доробку це ж єдине, що хоч якось відповідає тематиці сайту. wink

Quote (shtynka)
Ну не вірю я, що не закортить вам вишити простеньку закладинку або якусь цікавинку...

Ой, shtynkaяк ви правильно робите, що не вірите. Руки вже чешуться. Але поки що я їх спицями чухаю. smile

Quote (Bullet)
ага-ага, і не сподівайся, що ти одна тут така biggrin *тисну лапку*

Лізо, от тільки не треба примазуватись до мого невишивання. Ти вже хоч щось вишила, а я років 20 того не робила. wink
До Палітри вже приглядаюсь, а Артіль мене поки що лякає.

Tana, дякую за розуміння. smile Зате я свої плетені дрібнички із задоволенням надам у якості призу в якихось вишивальних конкурсах.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-08, 11:46 PM | Повідомлення # 85
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
а Артіль мене поки що лякає.

мене дивує, що це багатьох лякає. Навпаки ж! Це можливість інтегрувати вишивку в царину своїх рукодільних захоплень! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Вівторок, 2010-11-09, 12:22 PM | Повідомлення # 86
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote (Bullet)
мене дивує, що це багатьох лякає. Навпаки ж! Це можливість інтегрувати вишивку в царину своїх рукодільних захоплень!

Мене сама необхідність вишивати лякає. wink В Палітрі я можу будь-які свої таланти використати, а в Артілі ж треба вишивати.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
TanaДата: Вівторок, 2010-11-09, 1:22 PM | Повідомлення # 87
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (nadiya_tsynaiko)
сама необхідність вишивати лякає

20х20 або 40х40 хрестиків при неповному заповненні -- це мінімум-мінеморум з усіх можливих, але ж скільки застовувань можна знайти такому вишитому клаптику (дивитись наші теми артільні): і в коль'є вставляють, і в обкладинку для щоденника, і в гачок для кухні ,і як чохлик для мр-плеєра, і як сумочку.... по крапельці інших талантів, і вперед в артіль!))))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-11-09, 1:27 PM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, приємно познайомитись!!!
Заглянула у альбом на Пікасі - ваші спіднички, плетені тапці і берети - це щось фантастичне!!! Я від гачка далеко-далеко)))) але надзвичайні, красиві речі створені вами - це величезне натхнення і поле для творчості!! Будь-яка річ, яка створена з любов"ю, прикрашає свого власника і носиться з задоволенням - ваші плетені вироби зроблять красивим кого завгодно!!! Натхнення вам, навтомних рук, і багато нових прихильників!!! Творіть!!!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"


Повідомлення відредагував nosiknata - Вівторок, 2010-11-09, 1:35 PM
 
010101Дата: Вівторок, 2010-11-09, 2:48 PM | Повідомлення # 89
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, приємно бачити Вас тут. Вашу Бабусину скриню розглядаю давно, скажу по секрету, "свиснула" з неї узор на свою вишиванку. Ну дуже вже шикарні речі у Вас там лежать!!! Просто неоціненний скарб!!! А Ви який скарб - з Вашим плетінням-гачкуванням!!! Вітаю Вас у цьому форумі
 
nadiya_tsynaikoДата: Вівторок, 2010-11-09, 4:08 PM | Повідомлення # 90
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote (Tana)
.... по крапельці інших талантів, і вперед в артіль!))))

Таню, вважай, що вже вмовила. wink

nosiknata, дякую. smile І де це я вже прокололась, наче й в профілі ніяких посилань на пікасу не ставила? Тепер вам буде зовсім не цікаво, ви вже все бачили. sad

Goncha, то мене тут дійсно трохи знають? Приємно. А я почуваюсь поки що сліпим кошеням: мало кого знаю, в темах плутаюсь...
А вишиванка ваша вже готова? Хотілось би на неї подивитись.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
010101Дата: Середа, 2010-11-10, 0:30 AM | Повідомлення # 91
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, маю надію виставити її на конкурс вишиванок. Один рукав уже є. Другий в процесі, але це, мабуть, як у вишиванні рушника - перша сторона іде легко, а друга - повторення пройденого - вже зі скрипом. Та ще і намітила цей рукав як лівий, от так і вишивається smile Але виходить просто чудово. Закохалась у цю вишиванку з першого погляду і не відпускає мене... Можу сказати, що вишивка білим шовком виглядає супер-ефектно.
 
nadiya_tsynaikoДата: Середа, 2010-11-10, 10:01 AM | Повідомлення # 92
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Можу сказати, що вишивка білим шовком виглядає супер-ефектно.

Ооо, то це ще й буде білим по білому? Моя слабкість. )))


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-11-10, 10:16 AM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, і коли я вже побачу вашу ваші скарби?!!! Або дайте посилання щоб можна було помилуватися!Бо так кортить, так кортить!.. wacko wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
nadiya_tsynaikoДата: Середа, 2010-11-10, 10:36 AM | Повідомлення # 94
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Dmutrik09, так от тільки знайду час та розберусь, що в яку тему виставляти, так і побачите. )))

Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
TanaДата: Середа, 2010-11-10, 10:45 AM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Dmutrik09, бачили-бачили, наприклад, тут
Quote (nadiya_tsynaiko)
ак от тільки знайду час та розберусь, що в яку тему виставляти,

Є думка зробит розділ з сорочками по регіонам, тоді Вашими відкриємо Полтавщину. Або просто зробити майстерню, і туди всю бабусину скриню))) викладати з посиланнями на ЖЖ, швидше буде і менше клопоту Вам.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nadiya_tsynaikoДата: Середа, 2010-11-10, 11:09 AM | Повідомлення # 96
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote (Tana)
Є думка зробит розділ з сорочками по регіонам, тоді Вашими відкриємо Полтавщину. Або просто зробити майстерню, і туди всю бабусину скриню))) викладати з посиланнями на ЖЖ, швидше буде і менше клопоту Вам.

В майстерні можуть не всі знайти. Я так думаю. wink Якщо хтось захоче подивитись, наприклад, рушники, він же не піде в особисті теми?
А з посиланнями на ЖЖ - це думка. )))) Так, звісно легше.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
parsДата: Четвер, 2010-11-11, 10:30 AM | Повідомлення # 97
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Знайшла тему для знайомства на 30тому повідомленні))) smile
щось трошки розповім.. )

я руками люблю робити щось з дитинства smile
У школі на уроках трудового навчання навчилась вишивати з тих пір то моє саме рідне і улюблене хоббі, хоча гроші я тим ніколи не заробляла. Все перше подарунки були, згодом і собі трохи почала щось робити smile Ще я з бісером я працюю непогано і в.яжу (але тільки гачкую, бо спиці мені без бою не здаються ніколи)) ) і плету кульчики: ловців снів.
Але мені подобаються різні-різні речі. Спершу в дитинстві я малювала непогано, а потім якось після школи забулося, тепер хіба відновлювати)) І спробувала купу всього.. І орігамі складати і розпис по шклу (особливо довго вчилася наносити контур щоби рівненько і не розмазувати), і ляльки-мотанки робила, і пап.є-маше іноді використовую (рамки, наприклад), макраме, з пластиком працювати пробувала, що запікається (з нього зараз чимало біжутерії)..
Зараз читаю книжку про виготовлення темарі, то таке японське традиційне мистецтво вишивки шаріків. кольорові такі! гарно і весело. cool
Але то все що пробувала, то з цікавості і для досвіду, бо хочеться smile то дріб.язок порівняно з часом, бажаннями і натхненням, що я маю до вишивки.
Вишивка мені якось душевно близька.. )
То мій такий своєрідний світ)


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
TanaДата: Четвер, 2010-11-11, 10:56 AM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Гарний і багатий світ! Нових відкриттів! Раді тут з Вами спілкуватись, pars!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nosiknataДата: Четвер, 2010-11-11, 11:51 AM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
pars,
Quote (pars)
Знайшла тему для знайомства на 30тому повідомленні)))
- насмішили))))
Супер, що руки тягнуться до творчості і не важливо який матеріал чи знаряддя на даний момент використовуються - я наприклад з темарі мучилась, а потім закинула, мабуть вперше мені щось не вдалося. зараз думаю про ГАЗЕТИ - подобається наново використовувати нібито непотрібний мотлох ( якого вдома вже завали у всіх ящиках!!!).Найбільше смішить мій малюк, який знаходить папірчик і каже: "Віднесу мамі, може на щось пригодиться!", а коли готувались на природу йти, каже : "Треба взяти папір кольоровий і ножнички з лінійкою - будемо модулі нарізати!", - чоловік мало не впав, він крім газет чи книжки ніякої паперової продукції у походи не брав, а тут - орігамі!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
lady-vДата: Четвер, 2010-11-11, 11:58 AM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Треба взяти папір кольоровий і ножнички з лінійкою - будемо модулі нарізати!

Ваш малюк росте творчою людиною! Мало хто в дитячому віці про таке думає. Хай росте здоровий і мудрий!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.