| | Вхід у форум

Неділя, 2024-04-28, 4:23 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
Dmutrik09Дата: Субота, 2010-05-08, 9:10 AM | Повідомлення # 61
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, у тебе хороша творча родина ! Творчі люди не бувають злі, вони всі надзичайно цікаві у спілкуванні,веселі, приязні і відкриті! wink Білого лелеки вам, якнайшвидше! wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СонькаДата: Середа, 2010-06-02, 1:07 AM | Повідомлення # 62
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 289
Нагороди: 0
Репутація: 61
Статус: Offline
Привіт дівчатка-трудівнички! Перечитала все, що ви написали про себе і немов побувала в кожної в гостях. У кожної золоті руки. Хочу декілька слів написати про свої інтереси.
Почала вишивати ще в школі, коли мама купила набір для вишивок, там були різні ниточки і багато серветочок з нанесеним узором. Пробувала, вчилася. Потім мама купила книжечку по бісеру і я захопилася бісером. Після закінчення школи все рукоділля відійшло на задній план. Про свої вміння згадала зовсім недавно, коли знайшла ту книжечку з бісерними схемами і почала плести бісерні прикраси. Потім, коли почала шукати бісерні вироби в інтернеті, то знаходила багато форумів, де дівчата не тільки займалися бісероплетінням, але й вишивали. І коли я побачила вишиті картини я захворіла і вишивкою. wacko Також пробувала й бісером вишивати. І ще пошила одну жабку тільду. Це також дуже сподобалося.
Дуже шкода, що в добі тільки 24 години. sad Рукоділля в мене замість заспокійливого, хоча не всі знайомі розуміють як це можливо.
Багато з того, що я вишиваю, чи плету з бісеру іде на подарунки, особливо просить дочка, щоб її подружкам щось вишити чи сплести.
Останнім часом мені сподобалося робити схеми з фото і вишивати їх. Вже вишила три авторські роботи.
Зараз хочу попробувати вишити рушник.


 
nosiknataДата: Середа, 2010-06-02, 1:59 AM | Повідомлення # 63
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сонька,будьмо знайомі!! smile

В добрий час починайте свій рушник!!! Вишивання дуже захоплює - першу половину шиєш як дорогу в невідомість, боязко, невпевнено, а другу - як дорогу додому, швидко, запально - і от у тебе на руках три метри щастя!!!!! biggrin



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Середа, 2010-06-02, 9:20 AM | Повідомлення # 64
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Сонька, гарного доробку! Постійно в пошуку і розвиваєтесь. Це прекрасно. Раді бачити Вас в цій та інших темах.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
cherryДата: Середа, 2010-06-02, 12:22 PM | Повідомлення # 65
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Будьмо знайомі! Рукоділлям захоплююсь змалечку - в дитинстві в селі пасла корову, то діти бігали і стрибали, а я здебільшого вишивала або в`язала))) Мама в мене рукодільниця на всі руки - жили колись бідно, а щоб додати затишку в хаті - і коври вишивала і рушники, подушки, покривала, занавіски гачком плела, та й одежу... Мені також хотілось щось незвичайне вдягнути в ті "золоті"часи, коли в магазинах нічого не було, якусь біжутерію майструвала, шила дуже "модняві" речі з напірників))) Від мами в мене пристрасть до трудомістких робіт - не люблю, коли тяп-ляп. Дайте можливість викладати фото wink , покажу дещо))) Зараз вишиваю тихцем на роботі під столом))))
 
lady-vДата: Середа, 2010-06-02, 2:54 PM | Повідомлення # 66
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
cherry, виклади свої роботи на хвастульках, форум ділимось досвідом. Цікаво подивитись.

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
cherryДата: Середа, 2010-06-02, 6:03 PM | Повідомлення # 67
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
lady-v, а в мене ще тут недостатньо "авторітєту", ще поки що не можу викладати фото wink
 
олюнькаДата: Середа, 2010-06-02, 6:04 PM | Повідомлення # 68
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
І від мене вітання шановним рукодільницям!
Щиро захоплююсь роботою кожної з вас.
cherry пише, що вишиває під столом, а я тихцем перечитую форум під час роботи, а вишиваю лише вечорами. sad
 
TanaДата: Середа, 2010-06-02, 7:33 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
cherry, скажу як організатор сорочкового конкурсу, Ви себе недооцінююте. Прекрасна робота. Щоб завжди була можливість вишивати і носити зроблене власноруч, і час, і натхненя!
олюнька, бережіть очі.
Приємно, що в форумі хочеться "сидіти"))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
welshrabbitДата: Неділя, 2010-06-06, 9:31 PM | Повідомлення # 70
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 345
Нагороди: 0
Репутація: 139
Статус: Offline
Quote (cherry)
Мама в мене рукодільниця на всі руки - жили колись бідно, а щоб додати затишку в хаті - і коври вишивала і рушники, подушки, покривала, занавіски гачком плела, та й одежу... Мені також хотілось щось незвичайне вдягнути в ті "золоті"часи, коли в магазинах нічого не було, якусь біжутерію майструвала, шила дуже "модняві" речі з напірників)))

Які молодці ви з мамою! Чесно кажучи, нашими жінками, що в скрутних умовах завдяки рукоділлю виглядали модними і красивими і дім прикрашали, можна пишатися!
cherry, олюнька, успіхів і натхнення!


 
олюнькаДата: Понеділок, 2010-06-07, 6:16 PM | Повідомлення # 71
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (welshrabbit)
cherry, олюнька, успіхів і натхнення!

Дякую! От чого-чого, а надхнення достатньо: посиджу на форумі трохи, то хочеться творити "всього і багато" wink тут вже ні руки, ні очі не встигають.
 
УкраїнкаДата: Неділя, 2010-09-05, 1:10 AM | Повідомлення # 72
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
а в мене нема в роду вишивальниць )) Мама в"язала гарно,зараз ніколи їй...Бабуся-шила...А я може якусь серветку на уроках праці вишила,й усе.А вийшла заміж-з голкою не дружила,шкарпетки викидала,не зашивала confused а у моїх 30 років поїхали ми у Львів на День Незалежності,придбали на вернісажі по вишиванці-чоловікові гарну,"панську",як він каже-з комірцем,а меня таку блузочку синтетичну,вишиту криво-криво...Де були мої очі,коли я її купувала?? biggrin То чоловік винен-так хвалив,хотів швидше з базару піти )))
так от-на базарі я понадивлялася,сіла і вишила чоловіку сорочку eek Потім собі,доньці,сестрі...і так за три роки вся моя родина вбрана у сорочки smile У нас з донькою один розмір майже,то на двох 7 сорочок,у тата нашого 6 на одного,у мами,свекра,свекрухи,тата,сестри,чоловікового брата...5 вишила в подарунок знайомим та їхнім діткам,поки ще не вмію заробляти на них,та й виворіт далкий від ідеалу biggrin Отак несподівано я маю хоббі,родина вечорами мами не бачить і не чує-мама рахує хрестики,їй не заважати )))А крім сорочок я так нічого і не вишиваю.Пару днів назад відкрила майстерню Тани,надивилася,і почала вишивати закладинку ))) Потім почала плаття,закладинка мене чекає напівзроблена...Немає в мене навіть рушничка у кошик confused Хожу до церкви з купованим.Але є куди прямувати,та й
до Пасхи ще є час, й дитинка моя вишиває-ій 14 буде,дві картинки бабусям спромоглася вже ))



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Неділя, 2010-09-05, 1:14 AM
 
BulletДата: Неділя, 2010-09-05, 10:14 AM | Повідомлення # 73
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Українка, о, є до чого йти, правда! Хочу до вас на гостини, подивитись (пофотографувати з вашого дозволу)) ваші сорочки! smile У мене взагалі жодної мною вишитої нема... позорисько )))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
УкраїнкаДата: Неділя, 2010-09-05, 10:41 AM | Повідомлення # 74
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Bullet,я одужаю і ми з донею вас запросимо на торт,який вона сама спече smile
Quote
У мене взагалі жодної мною вишитої нема... позорисько )))

у вас стільки інших талантів,що відсутність вишиванки лише тимчасове явище



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
lady-vДата: Неділя, 2010-09-05, 11:48 AM | Повідомлення # 75
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Українка, стільки сорочок! Оце надбання діткам лишите!

В мене є пропозиція, а чи не могли б Ви сфотографувати всі ваші вироби, і виставити їх на форумі у рядочок, щоб ми всі могли полюбуватись? tongue

Додано (2010-09-05, 11:48 Am)
---------------------------------------------

Quote (Українка)
я одужаю

ОДУЖУЙТЕ ШВИДШЕ, І НЕ ХВОРІЙТЕ!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Неділя, 2010-09-05, 11:43 AM
 
TanaДата: Неділя, 2010-09-05, 11:48 AM | Повідомлення # 76
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Українка, Ви -- молодець, шиєте головне, сорочки. Великодній конкурс Вас неодмінно заохотить, матимете рушничок. Головне, родина одягнута, як годиться. (наприклад, я грішу тим, що зараз не маю власноруч вишитої сорочки, які шила, віддала, а нової не надбала)

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
УкраїнкаДата: П`ятниця, 2010-10-22, 10:14 PM | Повідомлення # 77
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Tana, дякую smile lady-v, я викладала потроху в різних темах фото,може колись дозрію до майстерні,то викладу всі.Поки ще не дозріла...Та й найперші мої надбання дуже простенькі biggrin А до вас мені взагалі ще рости і рости

Quote
ОДУЖУЙТЕ ШВИДШЕ, І НЕ ХВОРІЙТЕ!

дякую,на морі "оздоровилася" трохи,вичухатись не можу sad

Додано (2010-10-22, 10:14 PM)
---------------------------------------------
Не знайшла,куди викласти,показую тут:
Дівчата,нам ще вишивати та й вишивати,бо багатьох речей ми ще не маємо biggrin

вишиване відро
вишита машина(капот)
лопата
та інше-клацайте по маленьких картинках ))



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"


Повідомлення відредагував Українка - Неділя, 2010-09-05, 12:59 PM
 
BulletДата: Субота, 2010-10-23, 12:57 PM | Повідомлення # 78
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Українка)
Дівчата,нам ще вишивати та й вишивати,бо багатьох речей ми ще не маємо

ммммм... це фанати вишивки smile такі речі піднімають настрій!! дякую!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Понеділок, 2010-11-08, 8:36 PM | Повідомлення # 79
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Я прийшла знайомитись... перечитала тему... і зрозуміла, що я на цьому форумі "рєдкая птіца". wink Бо не вишиваю! )))
Точніше, в далекому дитинстві трішечки вишивала. Навіть була улюблена техніка, яка мене просто підкорила - рішель'є. Було вишито кілька речей (серветки, комірець), але після однієї не дуже приємної історії (про яку можливо якось і розповім) я припинила ту справу. Хоча зараз вже не впевнена, що не почну вишивати знову. Ну, хоча би хрестиком якісь монохроми і прості мережки.
Але в мене вишивала бабуся, вишиває мама, і я дуже захоплююсь вишивкою як мистецтвом, що мені не підвладне.
А ще я є власницею великої бабусиної скрині зі старовинними рушниками та сорочками, що вишивала моя бабуся чи її односельці. Цими скарбами планую ділитись на форумі (щоправда, Tana каже, дечим з цієї скрині ви вже милувались, але, сподіваюсь, ще не всім).
А сама я в'яжу-в'яжу-в'яжу-в'яжу... Скільки би разів я не написала те слово, буде мало. Бо в'яжу я постійно. Інколи навіть уві сні. І трішечки шию. Був час, захопилась декупажем. Але мені він швидко набрид. Ось така я обмежена рукодільниця wink , не належу до тих людей, що хочуть всі види рукоділь спробувати. Надихає і надихало завжди мене тільки плетіння. Це моє все: моє заспокійливе, мій енергетик, мої сердечні ліки, мій наркотик... хіба що не снодійне.


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))


Повідомлення відредагував nadiya_tsynaiko - Понеділок, 2010-11-08, 9:19 PM
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-11-08, 10:09 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, це дуже добре що ви до нас завітали і ми спонукали вас взятися за голку. Надіємося побачити ваші серветочки-рішельє. У нас такого ще нема.Ваші в"язані речі- і все, все,що виготовлено вашими руками показуйте нам.... І скарбами діліться, хтось обов"язково тай відшиє шматочок і буде новий візерунок і нове життя!
Я також і в"яжу і шию і вишиваю! Колись трошки давніше,коли діти були менші я сиділа зі своїми дітьми, то повністю всіх обв"язувала і обшивала,ми завжди були креативні і стильні.Ось так.
Так що не соромтеся показуйте нам свої роботи! Чекаємо! Нових вам праць і натхнень! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Понеділок, 2010-11-08, 10:14 PM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.