| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 4:09 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
ОляДата: П`ятниця, 2010-02-19, 6:00 PM | Повідомлення # 41
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 119
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Вишиваю з дитинства, бабуся привчила. В основному були подушки,
рушники, серветки, доріжки.Потім була перерва на інститут і т.д.
І ось вийшла заміж , дітки щось до нас не спішили, робота бухгалтер і як тут не почати вишивати! sad
Quote (Dmutrik09)
для мене -це заспокійливе,краще купити тканину і нитки,ніж валер"янку.

повністю підтримую!
вишивала, як то кажуть"запоєм" хрестиком чи низинкою і все в подарунки сорочки, скатерті, рушники.
Друзі, знаючи моє захоплення , самі собі подарунки вибирають. Так що "підсіла" на голку остаточно.
Та ось цієї осені "принесли бузьки Маруську" і ще синочка smile Маю двійко немовлят ,вишивати зараз не виходить.
Та тішуся що є Ви, є форум де можна чогось навчитись,поспілкуватись .
Вибачайте за такий допис, починали писати з Аничкою закінчуєм з Лук'яном smile
 
BulletДата: П`ятниця, 2010-02-19, 9:25 PM | Повідомлення # 42
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оля, вітаю вас з народженням малечі, це диво і щастя smile
А вміння не забудеться, потім ДОвишиваєте своє smile Наздоженете ви, і ваші дітки за вами.

Все-таки добре, що є ця тема. Читаєш про людей, і ніби їх розвіртуалізовуєш трошки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОляДата: П`ятниця, 2010-02-19, 9:41 PM | Повідомлення # 43
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 119
Нагороди: 0
Репутація: 50
Статус: Offline
Дякую!
Quote (Bullet)
А вміння не забудеться, потім ДОвишиваєте своє Наздоженете ви, і ваші дітки за вами

а дещо треба до Паски ще закінчити, якщо малеча дозволить tongue і чоловік підстрахує biggrin
 
JAFAДата: Понеділок, 2010-03-01, 2:45 PM | Повідомлення # 44
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Доброго дня! Я навчилась вишивати ще в дитинстві, спочатку з бабусею, потім з мамою, але оскільки я людина непосидюча, то вишиваю мало, вишила дві серветки, дві картини, подушечки, жартівливі листівки, але більше в'яжу спицями, ще в школу ходила зв'язала собі два джемпери, потім були джемпер чоловікові, синові джемпери і костюми, донечці плаття і пальто, собі красивій- пальто biggrin .Жилетка мамі і т.д. Не люблю плести носки, для мене це сама нудна робота. Зараз дочці в'яжу крстюм. Хочу вишити Мати з дитиною, вже є схема, але знаючи себе, спочатку треба дов'язати, бо якщо не закынчу, то буде лежати довго. Взагалы вишивка і в'язання - хобі. Я - бухгалтер.
 
TanaДата: Понеділок, 2010-03-01, 2:58 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
JAFA, суміщати роботу ,родину, заводолення -- то ще один талант. Сподіваюсь, побачимо Ваші речі на сторінках форуму неодноразово!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
JAFAДата: Вівторок, 2010-03-02, 12:12 PM | Повідомлення # 46
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 59
Нагороди: 0
Репутація: 8
Статус: Offline
Порівняно з вашими вишивками - мої не є дуже гарні. Хіба що в'язані речі. Але дитячі, що вже малі на моїх дітей , я віддаю знайомим. Тож в переважній більшості буду милуватись вашими роботами.
 
pozitivДата: Вівторок, 2010-03-02, 11:33 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 257
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
JAFA, я теж спочатку хотіла просто милуватись, але обережно, це дуже заразно!! biggrin


Для позитивної людини хрестики - також плюси!

 
akrenaДата: П`ятниця, 2010-03-05, 7:35 PM | Повідомлення # 48
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день :)... напишу і я щось про себе :).. Рукоділлям мене навчили займатися бабуся з мамою - шити, в"язати, вишивати гладдю та хрестиками.. Проте захопленням це не стало і жодного потягу до рукоділля я не мала - просто вміла і не застосовувала ніяк... Потяг до рукоділля в мене з"явився якось несподівано трохи більше року тому - тобто, майже в 27 років....З того часу я вдосконалила свої навички та багато чому новому навчилася - шию, в"яжу, створюю вироби з бісеру та полімерної гліни, пишу вірші, потроху вишиваю, зараз взялась вивчати валяння войлоку :)...

Где и краски, как не здесь..где и сгинуть, как не в осень!..
 
BulletДата: Субота, 2010-03-06, 0:12 AM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
akrena, вітаю на форумі! smile До слова, я з радістю ношу подарований тобою мені кулон (чи вірно - підвіску), пасує до половини мого гардеробу (до іншої половини пасує улянина повітруля))))))

ічо, Іра, тут тебе навчать поганому : )))) Вишиватимеш. як миленька wink Я теж не захоплювалась, але ці форумчанки тут ТАКЕ показують, що *рукі тянутся і тянутся* (с) biggrin



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
akrenaДата: Понеділок, 2010-03-08, 1:28 AM | Повідомлення # 50
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
такому "поганому" грых не вчитися smile

Где и краски, как не здесь..где и сгинуть, как не в осень!..
 
kotyk_mur4ykДата: Понеділок, 2010-03-29, 0:50 AM | Повідомлення # 51
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Вишивати почала в дитинстві -- бабуся навчила, а потім якось закинула -- і ось, кілька років тому заглянула просто в вишивальну темку на одному з рукодільних форумів -- і там побачила скільки всього красивого, яскравого, й собі захотілось такої краси -- ну і я люблю так проводити час -- спокійно, умиротворено -- вишивка для цього ідеально підходить
можу провишивати цілий день :))) а от деякі знайомі такого захоплення не розуміють -- їм то здається тратою часу...
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2010-03-29, 2:24 AM | Повідомлення # 52
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Так,дівчата, вишивання захоплює і втягує, втягує, і що разу щось нове, цікавіше,і складніше...А далі вже не уявляєш своє життя без голочки в руках.І ще хотіла сказати,що немає вишитих робіт не гарних.Просто ми вишиваємо, вчимося, вдосконалюємося і досягаємо певного,вищого рівня,і це вже,що ми вишили здається нам не гарним, запростим... wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
TanaДата: Понеділок, 2010-03-29, 10:22 AM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (akrena)
такому "поганому" грых не вчитися

Від майстра майстру: ще хто кого буде вчити?! Твоя лялечка в нас на видноті. Сподіваюсь побачити вишивані тобою речі! Успіхів, бо талантів в тебе багато, а туту виявиться ще більше)))
Quote (kotyk_mur4yk)
можу провишивати цілий день :))) а от деякі знайомі такого захоплення не розуміють -- їм то здається тратою часу...

Кожному своє. Тільки очі б не перевтомити, а так про цілий день -- було діло, і неодноразово. Підтримую!
Quote (Dmutrik09)
немає вишитих робіт не гарних.

Згодна. Так само як немає однакових людей. Просто не можна ж всім подобатись в рівній мірі...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: Четвер, 2010-05-06, 11:33 PM | Повідомлення # 54
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я окрім бісеру люблю ще в"язати спицями. Останнім часом це заняття відійшло на другий план, проте не можу не показати, яке гарнюнє надибала в ЖЖ: http://0daro4ka.livejournal.com/9138.html
http://0daro4ka.livejournal.com/8665.html
Вже подумую про те, аби згадати, як тримати в руках спиці, а як вам?
 
ЦветанаДата: Четвер, 2010-05-06, 11:57 PM | Повідомлення # 55
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
ulyafare, вау, супер! Одежка для чашки и шарфик кошачий!
ulyafare, тут и згадувати не придется, - вязание, вышивание - это как плавание и езда на велосипеде: если однажды научился и через десятки лет не забудешь.
Вот это правило и меня в жизни подводит, феи! Я не научилась в своей жизни разве что кружева плести! Вот и носит меня с 6-ти лет от спиц к крючку, от макраме к лоскутной технике, от вышивки обратно к спицам... боюсь забредать в рукодельне блоги с тильдами, мыловарением, и т.п, чтобы не начать учиться и увлекаться процессами wink biggrin !
Прочла всю темку. Как мы похожи, девочки!
Большинство из нас рукоделит с детства (бабушка научила, как и меня... не-а, прабабушка Маруся, поправочка cool ))
Многие отдыхают с рукоделием в руках (и я фильмы "смотрю", общаюсь, под вязание или вышивку)
Вышивка - отличный релакс, согласна с вами!
Кстати, что я заметила - если вышивает, вяжет бабушка, то мама - не очень. Зато внучка - такая же заядлая рукодельница! biggrin (это наблюдения из моей жизни). Смотрю по дочери - так же прохладно относится к рукоделию, как и моя мама (ее бабушка). У меня в роду получается, что любовь к такому передается ЧЕРЕЗ поколение. ... надо проверить теорию на будущей внучке wink )))


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Четвер, 2010-05-06, 11:58 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 9:25 AM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Цветана)
заметила - если вышивает, вяжет бабушка, то мама - не очень. Зато внучка - такая же заядлая рукодельница!

Абсолютно згодна! Те саме в нашій родині


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lakizkaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 9:57 AM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
В мене мама вміє і вишивати і вязати і за швейну машину сяде при потребі, але вона така заклопотана буденим. А от бабуся і прабабуся були такими майстринями... Шкода, що вишиванок від бабусі не залишилось, при СССР, мої тітки повирізали вишиті клаптики і собі на сукні нашивали (я досі не можу заспокоїтись, коли це чую). Ще вона шапки фетрові шила, може тому в мене такий інтерес до валяння зявився.Короче мала золоті руки.
А інша бабуся розповідала про мою прабабку теж надзвичайні речі, і плела, і шила, і вишиваля. Досі збереглися її вишиті подушки, а мені пощасливилося стати спадкоємницею прекрасного сплетеного шалика (ви би бачили ту аккуратність), і це при тому, що йому вже 90 років. biggrin . Дякую, що згадали бабусь, я просто ними захолююсь, які вони були працьовиті у всьому, незважаючи на те, що життя тоді було важчим. Низький їм усім уклін.


 
ganzyaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 11:59 AM | Повідомлення # 58
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Цветана)
У меня в роду получается, что любовь к такому передается ЧЕРЕЗ поколение. ... надо проверить теорию на будущей внучке )))


В мене теж так, бабуня була рукодільниця, диву давалась як вона з "сміття" ( клаптиків ветоші, чим на заводі мазут витирали) робила яскраві половички та доріжки, а майже невагоме мереживо із звичайних котушкових ниток для шиття. Мама зовсім байдужа до рукоділля , вона в мене "великий садівник" , доня теж не виявляє зацікавленості рукоділлям, так як в мене вже є онук , то наступне покоління рукодільниць під питанням.


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-05-07, 12:16 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ganzya, знак питання, сподіваюсь, стане знаком оклику. Бережімо традиції і жіночі золоті руки. Ви -- один з найяскравіших тому прикладів!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2010-05-08, 0:05 AM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
А в моїй сім"ї всі жінки, про яких мені хоч щосьвідомо, займались рукоділлям. Щоправда, мені відома моя родина до 7 коліна лише по материнській лінії. Навіть якщо у нас будуть одні синочки, я їх все одно навчу і плести, і вирізати, і шити, і конструювати:) Навіть мій чоловік минулої зими притулився до ручної роботи: з керапласту (замінник глини , пластика зовні як кераміки після висихання) змайстрував копію трипільської баби, поки я з того ж керапласту намагалась прикраси робити. А чоловік програміст касових апаратів : ) Не скульптор. Але ж вийшло! І сподобалось. Так що і синулю, і доню чекають веселі дні smile Нехай дітки скоріше до нас приходять. Ми їх навчимо (хорошому!) :))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.