| | Вхід у форум

Субота, 2024-05-04, 9:21 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
shtynkaДата: П`ятниця, 2011-11-11, 11:29 AM | Повідомлення # 241
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Дівчина, що передавала, каже, що байдуже що, все одно малій було дуже приємно,

це головне )))


Моя майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2011-11-11, 1:52 PM | Повідомлення # 242
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, нічого, от я доросла тітка, а якби мені прийшли фломики по пошті - я б всю хату обмалювала). Здається, у 16-ти річних ще не зникає потяг до м"яких іграшок. Здається так, бо я ще себе пам"ятаю в такому віці. Так що все ОК, "тьотя Ліза")

Quote (Bullet)
тьотя Ліза..*
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-11-11, 2:05 PM | Повідомлення # 243
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, Сестра_Юлія, дякую, що втішили!
Я вже напакувала кілька подарункових наборів: мікросхемка вишивки, моточок муліне, голочка. Все це в пакетику на застібці, а схему роздруковую з картинкою шапки сайта і адресою форума. Нехай вишивають smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Субота, 2011-11-12, 1:10 AM | Повідомлення # 244
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
http://www.detdom.info/cm/ua - можете вибрати заклад поруч з вами, легка навігація сайта. Є список потреб, тож ваша допомога буде адресна і точно в ціль.

Лиза, спасибо за эту сслылку, очень помогла определиться с выбором.
Очень много советов на том сайте - от психолога, напр (как вести себя с детьми при встрече), что лучше дарить, что не приветствуется привозить в такие заведения.
Девочки, у меня ко всем вам вопросик - где найти иголки в упаковках (в комплекты для вышивки, напр.)? А то, как-то не принято колющие и режущие предметы "голыми" дарить/давать.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
shtynkaДата: Субота, 2011-11-12, 10:19 AM | Повідомлення # 245
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Здається, у 16-ти річних ще не зникає потяг до м"яких іграшок.

доречі, воно так і є... бо в мене ночувала недавно 17-річна троюрідна сестричка, що вступила цього року в мій університет, ... так вона зі своїм бегемотиком м"яким спить )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2011-11-12, 2:12 PM | Повідомлення # 246
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Девочки, у меня ко всем вам вопросик - где найти иголки в упаковках (в комплекты для вышивки, напр.)? А то, как-то не принято колющие и режущие предметы "голыми" дарить/давать.

Читай моє повідомлення вище: я ріжу канву, вкладаю моток муліне і просту схемку, туди ж - голку. Голки в набрах продаються в галантерейних відділах промислових магазинів.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2011-11-16, 3:12 PM | Повідомлення # 247
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, так поділись макетом цієї схеми, пліз. Чого ж відкривати Америку кожному окремо)
Quote (Bullet)
Я вже напакувала кілька подарункових наборів: мікросхемка вишивки, моточок муліне, голочка
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 3:13 PM | Повідомлення # 248
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Bullet, так поділись макетом цієї схеми, пліз. Чого ж відкривати Америку кожному окремо)

вже відправила.. зроблю нові - сфотографую, покажу.
Але це таке саме, як ви отримували в перших іграх палітри, коли я відправляла і схемку, і нитки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-12-27, 3:13 PM | Повідомлення # 249
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Сьогодні ще один пакуночок знайде свого адресата - бандеролі від Сестри Юлії та від мене поїхали у с. Шипинці в дитячий будинок сімейного типу родини Корж! Я передала наші презенти мамі - Ользі Миколаївні.Разом з вітальним листом упакувала шапочки( буквально вчора дов"язала оту синю, попрала - віддала наполовину висохлою, трясця! так було незручно:((....) та шалики, тканину і нитки для вишивання та плетіння, бісерні прикраси та біжутерію, канцтовари та закладинки, новорічний декор та іграшки - надіюсь дітям сподобаються наші рукотвори.



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Вівторок, 2011-12-27, 4:11 PM | Повідомлення # 250
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Сьогодні ще один пакуночок знайде свого адресата - бандеролі від Сестри Юлії та від мене поїхали у с. Шипинці в дитячий будинок сімейного типу родини Корж! Я передала наші презенти мамі - Ользі Миколаївні.Разом з вітальним листом упакувала шапочки( буквально вчора дов"язала оту синю, попрала - віддала наполовину висохлою, трясця! так було незручно:((....) та шалики, тканину і нитки для вишивання та плетіння, бісерні прикраси та біжутерію, канцтовари та закладинки, новорічний декор та іграшки - надіюсь дітям сподобаються наші рукотвори.

Нато, Юля, ви молодчинки!!!!! Я дуже радію, що ви такі класні : )* Дякую вам!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2012-11-05, 11:15 PM | Повідомлення # 251
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Дівчата, вітаю! Си будемо цього року брати участь (чи організуємо самі) якийсь проект до різдвяних свят? Маєте адреси-контакти діток, які були б раді нашим рукодільним і не тільки подарункам? Це можуть бути не обов"язково дитбудинківські діти, просто може діти з багатодітних чи небагатих родин
 
BulletДата: Вівторок, 2012-11-06, 10:53 PM | Повідомлення # 252
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, якийсь глюк, я точно пам"ятаю, що відписувала вже в цю тему.

Юля, я не маю адрес і скептично налаштована на багатодітні родини (більшість з них заможніші за нас, я знаю то зсередини...)

Я от думаю, якщо хтось не боїться відвідувати хоспіси, то може КРАЩЕ було би зробити приємне для хоспісів?... Як для дитячих, так і для дорослих, я от думаю. Якщо би для дрослих, то навіть я би приєдналась до походу, бо дивлячись на діток, що помирають, я розридаюсь і це буде вже точно не свято .



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-11-07, 2:04 AM | Повідомлення # 253
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, я боюсь, скажу чесно. Хіба тільки з кимось сильнішим за мене емоційно

Quote (Bullet)
якщо хтось не боїться відвідувати хоспіси
 
nosiknataДата: Середа, 2012-11-07, 2:59 AM | Повідомлення # 254
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Bullet)
скептично налаштована на багатодітні родини (більшість з них заможніші за нас, я знаю то зсередини...)

+1 з цими я точно "завязала"!

Цього року з клубом "Вечорниці" збираємо клаптики для акції "Подаруй дитині ковдрочку" і перешлемо на Львів, а ще по місцевому телебаченню показували сюжет про маму двійка хлопчиків з ДЦП, виявилось, деякі наші дівчата знають цю родину особисто, і допомога буде цілеспрямованою та вкрай необхідною - як розвиваючими поробками, так і предметами гігієни чи навіть баночкою крему для мами - вона весь час з дітьми, на себе часу нема. Є ще один хлопчик, який має вкрай важку форму ДЦП - там від продуктів харчування (круп, макаронів, цукру) до шприців, памперсів, одягу - все пригодиться. Поки що клубом зосередились на цих двох напрямках діяльності - що зберемо, віднесемо безпосередньо додому цим дідям.

На даний момент я вивчаю рекомендації щодо розвиваючих саморобних іграшок длядіток з ДЦП - нічого дуже специфічного поки не начитала, має бути яскраве, текстурне, на розвиток тактильих та зорових відчуттів, а ще можливе виготовлення тренувальних стендів з різними зав"язками, липучками і т.д.Хочу спробувати виготовити щось на кшталт сенсорних книжок - поки читаю форуми.....

Хто має бажання і можливість приєднатись, з радістю передам все, що ви пришлете адресатам - Артему, та двом братикам - Тимуру та Адаму.
http://www.odnoklassniki.ru/group/50810839957707
http://www.odnoklassniki.ru/profile/530878688970/album/409197931722



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 0:58 AM | Повідомлення # 255
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
Хто має бажання і можливість приєднатись, з радістю передам все, що ви пришлете адресатам - Артему, та двом братикам - Тимуру та Адаму. http://www.odnoklassniki.ru/group/50810839957707 http://www.odnoklassniki.ru/profile/530878688970/album/409197931722

Маю таку нелюбов до цього сайту (ледве видалилась звідти, бо так хакнули мене разів з п"ять))), що реєструватись не буду, Нато, без оюраз! Нічого особистого!

А я все ще думаю над хоспісом.... Перепитаю, якщо хтось ще знайдеться бажаючий. Хочеться зробити приємність до Різдва і для тих, кому воно може стати останнім (це не жалість, а просто.. просто хочеться поділитись, а в допомозі багатодітним і "відомим" страждущим я розчарувалась, скажете, що це гріх, але отак сталось...)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2012-11-14, 10:31 AM | Повідомлення # 256
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
На даний момент я вивчаю рекомендації щодо розвиваючих саморобних іграшок длядіток з ДЦП - нічого дуже специфічного поки не начитала, має бути яскраве, текстурне, на розвиток тактильих та зорових відчуттів, а ще можливе виготовлення тренувальних стендів з різними зав"язками, липучками і т.д.Хочу спробувати виготовити щось на кшталт сенсорних книжок - поки читаю форуми.....

Сестра_Юлія, нас мапло, але ми в телняжках (с). Юля, якщо не охолов ще потяг зробити добру справу, то давай поки готуватимемось, а вже в грудні віднадемо "нерозрекламованих" адресатів.
Я все ще всерйоз думаю про хоспіси і про будинки для людей похилого віку. Я цитувала наталчин коментар, бо згадала, що ми якогось року так і не втілили проект тактильних книжок для незрячих діток. Навіть якщо не впишемось в новорічний період, всім завжди потрібна увага, тож встигнемо:)
Як дивишся на це?
Щось бажаючих не більшає, мабуть, люди теж мали свої очікування від добрих справ smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
SabrinДата: Середа, 2012-11-14, 12:31 PM | Повідомлення # 257
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
я б приєдналася, але не впевнена, що витримаю відвідування хоспісу...мені важко бачити людей, яким я не можу допомогти...хіба матеріально докластися
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-11-14, 2:43 PM | Повідомлення # 258
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А я все ще думаю над хоспісом.... Перепитаю, якщо хтось ще знайдеться бажаючий. Хочеться зробити приємність до Різдва і для тих, кому воно може стати останнім (це не жалість, а просто.. просто хочеться поділитись, а в допомозі багатодітним і "відомим" страждущим я розчарувалась, скажете, що це гріх, але отак сталось...)

Підтримую!
Завжди брала участь у благодійному проекті "не розкрученому" або тихо для тих, хто впав у око серед городян.
Тому, якщо наша філософія співпала, то я з вами!


ore et labore!
 
BulletДата: Середа, 2012-11-14, 3:30 PM | Повідомлення # 259
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, матеріально - це ми в сенсі рукодільно і настроєво.
Минулого разу дівчата-форумчанки виготовили маленькі прикркси і великі вироби (і закладинки відомі, і сережки , і підвіски з бісера, і іграшки, і пенальчики були і шиті, і в"язані, і ляльки були .. вибачайте, дівчата, якщо чиїсь вироби забула:)

Пасіонарія, думаю, співпадає. Впевнена навіть.

Головне - зробити, а адресати точно знайдуться.
Я стартувала сьогодні.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2012-11-14, 4:29 PM | Повідомлення # 260
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Головне - зробити, а адресати точно знайдуться.
Я стартувала сьогодні.

Ну, тоді я тед стартую! biggrin


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.