| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 4:22 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 21
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
lakizkaДата: П`ятниця, 2009-10-30, 8:53 PM | Повідомлення # 1
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Не загорами святкування Нового року і Різдва Христового. Кожен з нас буде намагатися прикрасити оселю, ялинку яскравими і гарними речами, підготувати приємні подарунки своїми руками рідним і близьким (я думаю, що на цьму форумі "живуть " саме такі жінки). Пропоную зробити такий подарунок від душі маленьким діткам з багатодітної сімї або будину сімейного типу чи можливо хтось особисто знає сімю де потребують допомоги (є ж і такі яким влада не допамагає). Можемо розглянути будь які варіанти подарунків. Я пропоную підготувати ялинкові прикраси(це може бути біскорню на ниточці, пікніп чи інша робота ), щоб ними можна було прикрашати ялинку і наступні роки. До того ж це буде по розмірах невелика робота і швидше зробиться (враховуючи скільки зараз проектів підтримують форумчанки і їм треба встигнути усього зробити wink ). Але можете пропонувати щось інше. Зараз найголовніше обрати сімю, якій дістануться наші подарунки. Якщо ви знаєте такі, то пропонуйте, розкажіть нам про них, про інтереси і уподобання тих дітей, тоді лекше буде визначитися з подарунком.
Подарунки слід підготувати до дня святого Миколая. Сподіваюся нас тут буде багато smile




Повідомлення відредагував lakizka - П`ятниця, 2009-10-30, 8:53 PM
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 8:48 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Підтримую.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Субота, 2009-10-31, 11:06 AM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
І я приєднуюся smile
У мене вже є готові вишивочки для двох ялинкових прикрас. Поки що не зшиті smile Зараз буду вишивати ще якусь мініатюрку.
 
lakizkaДата: Субота, 2009-10-31, 11:10 AM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Vikaho, ти така оперативна. Молодець!!!!
Думаю, що фото готових робіт можна відразу виставляти, щоб інших учасниць надихати на участь smile


 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-10-31, 11:18 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Приєднуюсь smile
 
lakizkaДата: Субота, 2009-10-31, 11:20 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Chere6nya, ну а як же ми без тебе! smile wink

 
TanaДата: Субота, 2009-10-31, 1:06 PM | Повідомлення # 7
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Вже вишиваю синім...

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 1:42 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Думаю, що фото готових робіт можна відразу виставляти, щоб інших учасниць надихати на участь

слушна думка! Напевно я нашию маленьких стилізованих ялинок на петельці-підвісці. Але краще спершу нашию, а потім похвалюсь. Надихну.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Субота, 2009-10-31, 3:42 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Приєднуюсь, зроблю кілька бісерних дзвоників на ялинку.
 
lakizkaДата: Субота, 2009-10-31, 3:46 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Tana, вже!!! Ще одна молодчинка.
Quote (Bullet)
Напевно я нашию маленьких стилізованих ялинок на петельці-підвісці.
Хороша ідея.

Дівчата, а окрім Vikaho, хтось думав про наших майбутніх підопічних? В мене нажаль (ой,напевне, нащастя) таких родин знайомих немає. Можу звісно піти до держустанови і зробити такий запит, але в нас тут в Чернівцях такий кіпіш з грипом, що чоловік каже, щоб я носа в місто не показувала.

Додано (2009-10-31, 3:46 Pm)
---------------------------------------------
ulyafare, я вже починаю комплексувати, бо досі ще не вирішила, що буду робити surprised !!!! Беру з вас усіх приклад.


 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-10-31, 4:25 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
я також ще не визначилася, і варто почекати на понеділок коли Віка розкаже про якусь родину. Мені легше, коли я уявляю для кого творю.
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 4:52 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Дівчата, а окрім Vikaho, хтось думав про наших майбутніх підопічних? В мене нажаль (ой,напевне, нащастя) таких родин знайомих немає. Можу звісно піти до держустанови і зробити такий запит, але в нас тут в Чернівцях такий кіпіш з грипом, що чоловік каже, щоб я носа в місто не показувала.

я можу запитати про якийсь дит. будинок сімейного типу в Фастівському чи Білоцерківському районі Київської області. Але, щиро зізнаюсь, можна було би десь подалі від центру країни пошукати, де нарід менше обласканий увагою влади.

Дівчата, це чудово, що без розголосу, без кричущої реклами зробимо добру справу. Ввечері опублікую матеріал про те, як закордоном рукодільниці роблять благочинність. То дуже цікаво.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Субота, 2009-10-31, 7:19 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Поки що є контакти лише батька-одинака з села Бортничі, проте маю лише адресу, без телефона. Шукаю далі.
 
TanaДата: Субота, 2009-10-31, 7:47 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Думаю, для початку мішечок від Миколайчика зможемо відправити в Бортничі.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Неділя, 2009-11-01, 0:48 AM | Повідомлення # 15
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Шкода, що не маю телефона того чоловіка у Бортничах... Та й індакса не знаю, тому є певні проблеми sad

З' явилися ще варіанти, але всі вони - київські:

1) Дитбудинок сімейного типу в Солом'янському районі Києва. Два роки тому ростили 5 дітей, але хотіли взяти ще, тому зараз їх, мабуть, більше. Маю телефони.

2) У родички цієї ж пари - свій дитбудинок сімейного типу. Два роки тому у неї було 8 дітей. Контактів не маю, але можна їх дізнатися через людей з пункту 1.

3) Батько-одинак, у якого 4 дітей. Не знаю віку дітей. Телефон і адресу маю (без індекса).

Про вік дітей можна буде довідатися по телефону, але якщо виявиться, що діти вже дорослі, буде трохи незручно відмовлятися від дарування, самі розумієте smile
А взагалі, нам який вік підходить? Як на мене, отримати рукодільні ялинкові прикраси у подарунок буде цікаво діткам до 10 років.

 
LudmilaДата: Неділя, 2009-11-01, 1:10 AM | Повідомлення # 16
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дівчата, потрібно знати точний вік дітей, яким будуть передаватися подарунки, щоб знати що підготувати. Напишіть, що ви будете готувати для діток.


 
TanaДата: Неділя, 2009-11-01, 7:30 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Закладинки годяться для дітей шкільного віку.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-01, 8:52 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
свій дитбудинок сімейного типу. Два роки тому у неї було 8 дітей
А це діти свої, чи це таки будинок сімейного типу. Справа в тому, що для батьків, які мають власних дітей, або в синовлених(не під опікою, а саме всиновлені), матеріальна допомога від держави значно менша. Тому при виборі я наприклад більше б була "за" одинаків. Хоча насправді дуже складно визначитися з вибором не знаючи декілька деталей про сімю. З дит будинком булоб легше, але в нас серйозніше, біль зважено і усвідомлено виходить і це накраще.


 
VikahoДата: Неділя, 2009-11-01, 11:01 AM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
smile Дівчата, зрозумійте мене правильно, але ж я не буду телефонувати цим людям і казати: "Розкажіть, якого віку ваші діти і яка у вас матеріальна допомога, адже ви можете не підійти нам". Як це виглядатиме і навіщо тоді така благочинність?

У крайньому разі, я гадаю, у всіх нас є знайомі, яким дійсно потрібна увага, не залежно від рівня матеріальної допомоги. Я, наприклад, все одно надішлю подарунок дворічному синові моєї подруги у Кривий Ріг. Так, у хлопчика повна сім'я, але через халатність лікарів (і надмірні фінансові апетити) він тепер все життя мучитиметься з церебральним паралічем. Гадаю, ця дитина буде рада покрутити в руках мої ялинкові прикраси та спробувати повісити їх на ялинку.

 
montanДата: Неділя, 2009-11-01, 2:21 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
На жаль (чи на щастя), я не знаю таких сімей. Проте ми з чоловіком кожного року беремо участь у акції "Святий Миколай іде до сиріт", яка щороку проходить в Івано-Франківську, беремо лист якоїсь дитини до Миколая і намагаємось втілити її бажання. Мені здається, що це найкращий спосіб, оскільки кожного року ми беремо лист одного хлопчика, Ромчика, тому вже приблизно орієнтуємось, що у нього є, а що ще потрібно. Звичайно, у виборі допомагають і працівники Карітасу, у них вже великий досвід такої роботи.

Більше про акцію
http://www.malteser.if.ua/?action=show&kind=activity&lang=ua&sub=akc_m


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
  • Сторінка 1 з 21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 21
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.