| | Вхід у форум

Субота, 2024-05-18, 2:39 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
BulletДата: Вівторок, 2009-12-29, 12:30 PM | Повідомлення # 201
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Штинька, думаю, ще не довели. У мене ще трошки дечого лишилось. Воно не обов"язково новорічне, тому можна в будь-які дні вислати.

І ще я подумала, що свято - це чудово. А отримувати подарунки не в святкові дні, а просто так - ще краще. Ви всі маєте адреси, можемо взяти *шефство* )))) А можемо щоразу в нову місцину висилати бандерольки smile

Я свої вже розіслала, зрозуміла річ, більшість - у Фастівський район, бо моя думка - треба робити добре в першу чергу поруч із собою. У нас дуже бідні села навколо Фастова sad І отримати рукотворні речі краси неймовірної - це і підвищення культурного рівня отримувачів дарунків, і хороша справа в цілому. Я була здивована тим, що багато дітей 8 - 10 річного віку навіть не підозрювали, що вільний час можна проводити якось інакше, окрім як гасати вулицями. А на прабабусині вишиті подушки зазвичай реагували: *ну коли ж то було? Так зараз ніхто не вміє і не навчить!* (с)
Навчимо? wink

Всім дякую, хто приєднався до справи. Боюсь когось забути, тому не буду перелічувати усіх, але хочу відмітити окремо Уляну і Чере6ню: вони не висилали самі, але долучились до складання посилок. Уля - бісерними прикрасами (надзвичайно тонкими!!), а Черешня - фарбами і фломастерами! smile Дякую всім-всім:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Середа, 2009-12-30, 1:37 AM | Повідомлення # 202
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
nosiknata, я така рада, що ти це зробила!!! Шкода, що не вдалося скласти тобі компанію... З нетерпінням чекаю фотозвіт smile .
Всім велика подяка за участь в акції, це було по справжньому приємно!!!


 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2009-12-30, 3:52 AM | Повідомлення # 203
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
nosiknata, ви так з вигадкою підійшли до діла. Не просто, як кажуть, "тикнули" подарунки, а ще й частину свого часу і вмінь подарували! Просто умнічки! це хороший приклад для всіх нас.
Quote (nosiknata)
а потім ми влаштували майстер-класи
 
nosiknataДата: Четвер, 2009-12-31, 1:36 AM | Повідомлення # 204
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Виставляю фото обдарованих дітей smile
Роздивляються подарунки


Пробуємо скрутити діда Мороза орігамі


Сама найменшенька - Вікуся, вже би вишивала!!! Тільки шкода, що мама голки не дає, саме цікаве, що хлопці в цій сім"ї більше зацікавились вишивкою ніж дівчата, та щей самі вже вишивати пробували!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Четвер, 2009-12-31, 10:01 AM | Повідомлення # 205
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
О, це правда з правда, дуже багато зустрічаю хлопців, які посидючіші за голкою з ниткою за дівчат.
Дякую за теплий фотозвіт.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LudmilaДата: Четвер, 2009-12-31, 12:06 PM | Повідомлення # 206
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
nosiknata, дякую за фотозвіт, от і моя бджілка знайшла свою власницю biggrin


 
montanДата: Четвер, 2009-12-31, 12:31 PM | Повідомлення # 207
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 197
Нагороди: 1
Репутація: 51
Статус: Offline
nosiknata, ти молодчинка! Дякую за фотозвіт biggrin

 
BulletДата: Четвер, 2009-12-31, 3:25 PM | Повідомлення # 208
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, дякую за цікавий фотозвіт smile
Дівчата, ви принесли таку приємність в одну сім"ю, але яку велику smile
Гарного вам грядущого нового року : )*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: П`ятниця, 2010-01-01, 3:57 AM | Повідомлення # 209
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Наташа, ти така молодець, що зуміла особисто зустрітися з сімями. Фотозвіт дійсно теплий, а діточки просто чудо. Я сподіваюсь, що після такої теплої зустрічі любов до рукоділля дітям забезпечена. smile

 
nosiknataДата: Неділя, 2010-10-31, 11:54 PM | Повідомлення # 210
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Рівно рік тому, завдяки lakizka, ми розпочали цю хорошу традицію - подарунки від Миколая творимо спільно, - тож давайте зробимо так, щоб ця тема не канула у вічність. Я пропоную згадати про старі адреси, запастись новими і розпочинати рукодільний старт. У нас відкрито тему новорічних прикрас, є можливість зробити щось маленьке, не занадто громіздке і трудоємке - але ж яка то приємність бачити обличчя дітей, які прикрашатимуть рукодільними прикрасами свої ялиночки. Та і канцтовари і цукерки при розцінках сьогодення не будуть зайвими.
Надіюся на підтримку всіх форумчан - постійних дописувачів і новачків - це добра нагода зробити щось насправді хороше і зігріти дитячі серця теплом справжнього передріздвяного ДИВА surprised



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-01, 0:25 AM | Повідомлення # 211
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nosiknata, підтримую.
Хоча при сьогоднішніх розцінках укрпошти - це буде дивом і для мене, якщо справлюсь )))

Задум хороший, має бути! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2010-11-08, 12:39 PM | Повідомлення # 212
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
nosiknata, я і цього року збираюсь підтримувати акцію. Тим паче, що у мене з"явилась швейна машинка, значить процес зшивання іграшок-чохликів-скарбничок можна пришвидшити :-).
Дівчатка, питання щодо вмісту наших пакуночеків "від Миколая" - актуальний знову. Що ще це може бути, крім ялинкових прикрас, шаликів, іграшок?
Поділіться, будь ласка, думками.

Так само актуальне питання про нові адреси дитбудинків та дитбудинків сімейного типу з інформацією про кількість дітей.

 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-08, 12:52 PM | Повідомлення # 213
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, цього року я думаю покращити новорічне свято для вихованців Фастівського Дому св. Мартіна при місцевому р/к костьолі. Гадаю, пошити м"які іграшки на всі смаки осилю. Також мені це ближче, то я буду впевнена, що посилки не загубляться, що всі іграшки потраплять точно до діток..


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2010-11-11, 7:19 PM | Повідомлення # 214
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Оголошення для тих, хто хоче взяти участь у добродійній акції до Дня Миколвая. Організатори збирають книжки та пізнавальні ігри для дітей. Цитую з УНІАН.

"Акція до Дня Святого Миколая «Розумна дитина – міцна Україна!»

10 листопада розпочалася благодійна акція до Дня Святого Миколая - "Розумна дитина - міцна Україна", - організатором якої виступили Держдепартамент інтелектуальної власності спільно з Державним підприємством "Український інститут промислової власності", "Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг", Інститутом інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в м.Києві, Державним підприємством "Українське агентство з авторських та суміжних прав" та Державним підприємством "Інтелзахист".

Метою благодійного проекту є якнайбільше зібрати цікавої літератури, пізнавальних та розвиваючих ігор для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В Україні проживає більш як 100 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. Ці діти зазнали багато випробувань на своєму життєвому шляху і ваша, хай навіть невелика допомога, може стати однією з найбільших радостей у їхньому житті.

Якщо ви маєте можливість подарувати дітям науково-популярну, художню або іншу літературу, розвивальні ігри, розраховані на учнів молодшого шкільного та підліткового віку, залучайтеся до нашої акції!

Акція триватиме до 10 грудня 2010 року.

Сподіваємося, що це звернення отримає підтримку не тільки широкого кола представників сфери інтелектуальної власності, а й усієї громадськості, - адже піклування про ближнього має стати нормою нашого повсякденного життя.

У разі вашої зацікавленості акцією просимо звертатися по додаткову інформацію до відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Держдепартаменту за тел. (044) 498-37-04.

 
BulletДата: П`ятниця, 2010-11-12, 6:05 PM | Повідомлення # 215
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, мені здається, це запрошення для видавців, ніж для простих громадян.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-11-13, 11:49 AM | Повідомлення # 216
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, можливо. Збираюсь подзвонити їм з понеділка - уточнити. То видалити поки повідомлення?
 
BulletДата: Субота, 2010-11-13, 11:57 AM | Повідомлення # 217
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
То видалити поки повідомлення?

навівщо? я просто виразила своє припущення smile Не більше! Дізнаєшся - відпишись, будь ласка. В разі чого - всім миром помагатимемо wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
mama_so_slavДата: Субота, 2010-12-25, 1:24 AM | Повідомлення # 218
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Здравствуйте,девочки!!
Я мама ДДСТ.Мы живем в с.Мирное Донецкой обл.
Мы получили от вас удивительный подарок! Это было очень неожиданно и ОЧЕНЬ приятно!!
Дети были в восторге!Особенно самый младший наш,Артурчик.Ему очень понравилась шапочка и шарфик!
А закладки,елочные украшения и все остальное пришлось по душе моим старшим детям:))
Огромнейшее вам СПАСИБО за ваш труд и добрые сердца!!!



Додано адміністратором:
поправила фото, перезалила на сторонній ресурс.


Повідомлення відредагував Bullet - Субота, 2010-12-25, 2:57 AM
 
BulletДата: Субота, 2010-12-25, 2:59 AM | Повідомлення # 219
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (mama_so_slav)
Здравствуйте,девочки!! Я мама ДДСТ.Мы живем в с.Мирное Донецкой обл. Мы получили от вас удивительный подарок! Это было очень неожиданно и ОЧЕНЬ приятно!! Дети были в восторге!Особенно самый младший наш,Артурчик.Ему очень понравилась шапочка и шарфик! А закладки,елочные украшения и все остальное пришлось по душе моим старшим детям:)) Огромнейшее вам СПАСИБО за ваш труд и добрые сердца!!!

Ура, воно спрацювало і посилки були отримані!!

Гадки не маю, хто вам відправляв з наших дівчат, але це супер-приємно, що посилка дітям додала веселих хвилин smile

І від себе особисто: дякую за те, що знайшли час зареєструватись і відписати про посилку тут, у форумі



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2010-12-25, 11:10 AM | Повідомлення # 220
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Справді, Святий Миколай! mama_so_slav, зростайте здоровими та щасливими!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.