| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
VikahoДата: Неділя, 2009-11-01, 3:12 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
montan, дуже дякую за інформацію! А ось що я ще знайшла: http://www.kmv.gov.ua/print/news.asp?Id=98099 Це список організацій Києва, які опікуються багатодітними родинами. Думаю, у них вже можна буде попитати про різні родини.
 
lakizkaДата: Неділя, 2009-11-01, 6:13 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
montan, ви з чоловіком молодці!!!
Vikaho, дякую, що ти береш таку активну участь.
Я тут продивилася місцеві новини за остані пів-року і мені приглянулися такі дві сімї.
Перша- сімя в якій 10 дітей(малих вроді 6), в них влітку повністю згорів будинок. Самі вони з Чернівців.Тут про трагедію http://ntn.ua/uk/news/fires/2009/09/21/2010
Друга- Сімя в якій 16 дітей, про них навіть по телевізору показували, там точно багато малечі, правда живуть вони аж...ось читайте http://mtrk.com.ua/content/view/6561/
Взяла телефон однієї громадської організації, там точно мають знати про них. Завтра буду дзвонити дізнаватися.


 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-02, 0:35 AM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Закладинки годяться для дітей шкільного віку.

та ну? Вони для ЛЮДЕЙ будь-якого віку!

у мене з"явилась ідея.
Щоб не обирати сім"ю чи дитину по листах до Миколая, можна обдарувати максимально осяжну для нас кількість людей.
Тут пролунало *мішечок від Миколая". А якщо взяти і назбирати кілька(надцять) таких мішечків? До кожного можна покласти всяку приємну всячину. Наприклад, щоб до кожного мішечка входила одна або кілька ялинкових прикрас, листівок з побажаннями (нвавіть неважливо, що неіменних і анонімних), можливо, шкарпетки, шалик, іграшка, книжка тощо).
Такимчином, ми можемо продовжувати грати , але тепер уже в ШИРОКУ пошту щастя! Уявіть, мені здається, це набагато цікавіше і приємніше... Так, трошки схоже на самаритянські посилки. Але ж нам байдуже, головне - комусь від того стане приємніше на душі smile
І, до речі, відпаде побоювання, що чиїмось подарунком дитинча в дит будинку не буде гратись чи викине (ну я припускаю усяке).

Vikaho, про тата-одинака подетальніше. Як мінімум, з його віку можна вирахувати орієнтовний вік дітей.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-02, 4:24 PM | Повідомлення # 24
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Новини.
У кожному місті і містечку є відділ у справах неповнолітніх.
Сьогодні мала розмову з місцевим г/к священником, він підтвердив, що в селах є велика кількість багатодітних сімей , що живуть за межею бідності і навіть проста увага буде доречною.
Якщо карантин не розповсюдили і на міську/районну раду, то завтра піду по кабінетах і дізнаюсь точніше.
А поки що.. в"яжу шапочки і шарфики дитячі, шию міні-торбинки веселі і ялинкові прикраси. Пізінше обговоримо, як складатимемо посилки. Всі разом, чи кожен свою окремо - доовимось. У разі чого - слатимемо по руках форумчанок, докладатимемо своє у посилки і роздаватимемо у наших регіонах : ))) Цукерки вітаються smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
VikahoДата: Понеділок, 2009-11-02, 10:27 PM | Повідомлення # 25
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Bullet, про татуся поки що не можу розповісти, бо ми з інформаторкою розминулися в асьці sad Спробую довідатися завтра.

Щодо окремих пакуночків від кожної учасниці - ідея хороша, але я не знаю, чи вдасться мені зробити подаруночків аж на цілий мішечок redface Бо ж вишивка багато часу займає... А діткам якось хочеться побільше сюрпризів відправити... Тому може краще скооперуватися?..

 
BulletДата: Вівторок, 2009-11-03, 2:17 AM | Повідомлення # 26
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Тому може краще скооперуватися?..

я - лише ЗА smile І дітям приємніше, і нам цікавше (дознайомимось, з ким ще не встигли)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2009-11-04, 0:47 AM | Повідомлення # 27
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
І я б хотіла приєднатись. Ідеї з шаликами, закладинками дуже сподобались. Хочеться, щоб це було щось КОРИСНЕ для дитини. Хоча ялинкові прикраси - це теж дуже класно.
 
BulletДата: Середа, 2009-11-04, 11:02 AM | Повідомлення # 28
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сестра_Юлія, приєднуйся. Хороштх справ багато не буває. Як і мішечків від Миколая...
У мене є готовий уже блакитний шарфик, пара зошитів і пара ручок кулькових, кілька олівців простих з гумокю. Думаю, якомусь школяру дістанеться - буде в тему.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Середа, 2009-11-04, 5:22 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Щодо окремих пакуночків від кожної учасниці - ідея хороша, але я не знаю, чи вдасться мені зробити подаруночків аж на цілий мішечок Бо ж вишивка багато часу займає... А діткам якось хочеться побільше сюрпризів відправити... Тому може краще скооперуватися?..

Погоджуюся, бо я теж вишиваю і не дуже швидко, вже майже завершила 2х сніговиків. Тепер думаю як краще оформити. В мене зараз чоловік на карантині і мені треба 3 рази в день кормити його!!! Купу часу забирає кухня, решту дитина, на вишивання залишається ніч.
Сестра_Юлія, ми раді що ти з нами.
Quote (Bullet)
У мене є готовий уже блакитний шарфик, пара зошитів і пара ручок кулькових, кілька олівців простих з гумокю. Думаю, якомусь школяру дістанеться - буде в тему.

Класно!


 
abilanДата: Середа, 2009-11-04, 8:28 PM | Повідомлення # 30
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Приєднуюсь, хоча ще не розумію чим саме. Можливо спочатку все ж таки визничитись з тим КОМУ дарувати, а потім буде зрозуміло ЩО саме? Крім того, погоджуюсь з Bullet. Дійсно дитячі будинку і подібні заклади вже набачиличь різного і звикли до більш коштовного. Маю право так казати, бо мій батько з 14 років без ніг, і тому у нас вдома постійно була діяльність по допомозі "колегам".

Тут дивувати треба.

Приєднуюсь до ідеї "конкретна сім"я"


Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
BulletДата: Середа, 2009-11-04, 8:48 PM | Повідомлення # 31
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (abilan)
Маю право так казати, бо мій батько з 14 років без ніг, і тому у нас вдома постійно була діяльність по допомозі "колегам".

Шана вашій мамі і всій сім"ї!

Розшукую поки що власними силами та через знайомих малозабезпечені сім"ї з дітками у Фастівському районі. До кінця листопада визначимось з точними адресами і з тим, яким чином розсилатимемо "мішечки". Прикладом, Оленка "Фейрі" з нашого форуму, сподіваюсь, допомогла би доставити мішечок в село Веприк, Фастівського р-ну, бо там мешкає її МЧ. smile Ну і так далі smile А що не вручну, то пошта допоможе доставити.

Quote (abilan)
Приєднуюсь, хоча ще не розумію чим саме.

Будь-який варіант прояву уваги і передноворічного настрою: сувеніри, закладки, зошити, легкі цукерки, шарфики-рукавички, ялинкові прикраси тощо. Якщо без шарфиків в селі не обходяться, то маю великий сумнів, що на якомусь хуторі малохабезпечена сім"я переймається купівлею ялинкових прикрас.

Якщо ви не проти, то вивішуватиму речі, що на мій погляд, можуть бути доречними в "мішечок від Миколая" і нескладними та недорогими для виконання... Ну і ви приєднуйтесь...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2009-11-05, 1:25 AM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я подумала про чохлики для мобілок. Але, хтозна, може, у таких дітей їх і нема. Буде виглядати як знущання. Може, тоді просто вишиті чи самошиті пенальчики для олівців-ручок?
І ще питання, ближче до самого свята я те, що приготую, вишлю комусь із вас, хто може реально вручити подарунки. І цукерок би дітворі бажано...
 
lakizkaДата: Четвер, 2009-11-05, 1:41 AM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Може, тоді просто вишиті чи самошиті пенальчики для олівців-ручок?

Ідея справді хороша. Вишивати чи шити це вже справа часу і любові до цих процесів.
Я поки зупинилась на прикрасах вишивальних.


 
BulletДата: Четвер, 2009-11-05, 1:48 AM | Повідомлення # 34
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Я подумала про чохлики для мобілок. Але, хтозна, може, у таких дітей їх і нема. Буде виглядати як знущання. Може, тоді просто вишиті чи самошиті пенальчики для олівців-ручок?

ВікаХо вишиває такі гарні "скарбнички" - то і телефони можна зберігати, і якийсь дитячий скарб smile Та і пенальчики для олівців - супер:)

Quote (Сестра_Юлія)
І ще питання, ближче до самого свята я те, що приготую, вишлю комусь із вас, хто може реально вручити подарунки. І цукерок би дітворі бажано...

Мені це бачиться поштовими посилками і особистими врученнями. Думаю, в наших регіонах (де ми мешкаємо, а ми мешкаємо в РІЗНИХ регіонах))))) можна знайти людину, яка передасть посилку. Аби в порядності бути певною.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2009-11-05, 10:24 AM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Так. Але спочатку зберемо подарунки, а тоді будемо домовлятись про передавання. Є ще така непогана штука - "Автолюкс". Передавати ними вихоить дешевше, ніж поштою. Я надсиала досить громіздкий пакунок до Харкова. Взяли за те 10 грн. Це не реклама, просто інформація для всіх:-)
 
TanaДата: Четвер, 2009-11-05, 10:33 AM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так, але отримувач має знати і забрати пакунок з Автолюкса чи Гюнсела.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
abilanДата: Четвер, 2009-11-05, 11:42 AM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Думаю, щодо міст зручно буде користуватись курьерською доставкою. Це може коштувать стільки ж скільки поштова бандероль. Перевірено. Сьогодні продзвоню Express mail. Користувались по роботі завжди їх послугами. Коректно і найнижчі ціни. Та це стосовно документації (листи). Тому, узнаю що у них по "бандерольним" відправленням.

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.


Повідомлення відредагував abilan - Четвер, 2009-11-05, 11:44 AM
 
BulletДата: Четвер, 2009-11-05, 9:30 PM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ви, дівчатка дорогеньки, не ображайтесь, але ваші дописи про курьєрські поштові доставки викликають сумну усмішку. Я живу у Фастові, місто за 60 км від Києва. У нас є ЛИШЕ УКРПОШТА.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lakizkaДата: Четвер, 2009-11-05, 11:35 PM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Мені це бачиться поштовими посилками і особистими врученнями

Так напевне і буде. Звісно найприємніше вручити особисто і побачити щасливі оченята, але якщо наш адресат буде дуже недосяжним, то тоді залучимо пошту.
Дівчата, якщо в когось є щось вже готове, то показуйте фото. Я сьогодні вночі закінчила 1й пікніп із сніговиком. Як буде можливість взяти фотоапарат, обовязково сфотографую і виставлю тут.


 
BulletДата: П`ятниця, 2009-11-06, 1:19 AM | Повідомлення # 40
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Я сьогодні вночі закінчила 1й пікніп із сніговиком.

а що це? може то обдрючка.. а може слово, яке я не знаю.? Цікаво стало smile

я ЗА показ фотографій... свої покажу лише в неділю, бо зараз темно, а вранці я від"їжджаю .. мененапевно не буде в Пт-Сб.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.