| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 5:25 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-23, 1:13 PM | Повідомлення # 281
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Sabrin, "тут" - вийде wink і + ви завжди можете долучитись до своєї місцевої групи;)

Дівчата, "подарунки" - НЕ означає гроші і пральний порошок :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-11-23, 1:38 PM | Повідомлення # 282
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
я не зважуся піти до когось, кого не знаю...і знайомих в соцслужбах не маю.

Sabrin, я така сама. Приріхтувала я торбу минулого року, і відіслала пакунки зі своїм отцем Миколаєм, який доєднався (очолив) групу і поїхали до дому пристарілих у с. Тишківці. Мій Микольцьо був вражений, а ще більше, коли побачив (впізнав) своїх стареньких парафіянів - той дім має статус ЛІКАРНІ для пристарілих та одиноких - але в нас такі доми все одно називають ДІДОРНЕЮ. sad
Та я про інше, виходячи з вищенаписаного.
Quote (Bullet)
Дівчата, "подарунки" - НЕ означає гроші і пральний порошок :)*

+ 1 smile
Я до пакунків, які могли бути і одній людині, або роздатися багатьом, доклала одну пляшку сухого чарвоного вина - думаю, і лікування, і серце звеселять, нехай посвяткують (горілки ж літнім людям не дам!). А мій Миколцьо на це: "що це ти таке придумала? Як це я давати буду?" А я йому, мовляв, спокійно. ЯК гостинець, якщо буде потреба, а ні, то не давай, нехай буде в машині.
От тоді, коли Миколцьо впізнав старенького парафіянина - згадав про моє плященя. І що Ви думаєате, як зрадів чоловік такому дарунку - до нього поставилися як до мужчини! Він так у руці тримав те вино - що Миколу зворушило до сліз! Мені, я так розумію, дякували обоє (обдарований та Святий Миколай) через мого Миколку. який потвердив, що я розумна жінка ! biggrin
ЦЬОГО РОКУ ПОЇДУ ТЕЖ.


ore et labore!
 
BulletДата: Субота, 2012-11-24, 0:58 AM | Повідомлення # 283
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
+ 1 Я до пакунків, які могли бути і одній людині, або роздатися багатьом, доклала одну пляшку сухого чарвоного вина - думаю, і лікування, і серце звеселять, нехай посвяткують (горілки ж літнім людям не дам!). А мій Миколцьо на це: "що це ти таке придумала? Як це я давати буду?" А я йому, мовляв, спокійно. ЯК гостинець, якщо буде потреба, а ні, то не давай, нехай буде в машині. От тоді, коли Миколцьо впізнав старенького парафіянина - згадав про моє плященя. І що Ви думаєате, як зрадів чоловік такому дарунку - до нього поставилися як до мужчини! Він так у руці тримав те вино - що Миколу зворушило до сліз! Мені, я так розумію, дякували обоє (обдарований та Святий Миколай) через мого Миколку. який потвердив, що я розумна жінка ! ЦЬОГО РОКУ ПОЇДУ ТЕЖ.

Зворушливо smile Вам би, Людо, писати оповідки...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2012-12-01, 4:55 AM | Повідомлення # 284
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Поки шию різдвяні панчішки.На зразок отакої. Хочеться нашити багато - щоб вистачило і своїм і чужим.
А по ходу міркую, чим би їх наповнювати.



А ваші як успіхи?

До речі, надибала на оголошення про отаку доброчинну акцію до Різдва. http://moi-natali.livejournal.com/71102.html. Там збирають для аукціону різвяні солодощі й хенд-мейд. Може, комусь буде цікаво. Маю контакти організаторів.
 
JasjkaДата: Субота, 2012-12-01, 12:01 PM | Повідомлення # 285
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я нажаль не можу допомогти ручною роботою...часу не вистачає..можу допомогти грошима - невеличкою сумою,але уже чимось

Творча майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-02, 2:42 AM | Повідомлення # 286
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ДІВЧАТА, НОВИНИ!

Перепрошую за мовчання на форумі, просто була в реалі " з головою" :)))

Буквально сьогодні познайомилась з організацією, що підтримує колишніх наркозалежних (дуже зворушливий документальний фільм показували про те, як вони влаштовують свята для паралізованих чи частково обмежених в рухах людей, що постраждали від наркотиків та алкогольної заледності.).

Але мене найбільше торкнуло за живе те, що вони їздять по колоніях, де відбувають покарання мами зі своїми маленькими дітками. Саме для них, мені подумалось, згодяться наші рукотворні подарунки.

Я поговорила з п. Оксаною, куратором цих поїздок. Викликає вона у мене велику довіру і , чесно кажучи, сум, тому що вся її активність і наполегливість робиться нею на трьох "ногах", дві з яких - милиці (моєливо, я гіпер реаліст, але мені здається, що реальна людина, що втратила із-за наркотиків не лише абстрактне поняття "нормлаьне життя", а і кінцівки із-за хвороб, спричинених наркотиками, - це самий кращий приклад для молоді, щоб ніколи тих наркотиків не вживати... sad :( sad

Ітак. Я дізналась і переговорила з усіма доступними мені джерелами і обрала з усіх ДВА адресати, координаторів яких я знаю особисто і впевнена в їх порядності (перевірено роками).

1. Будинок літніх людей в с.Малополовецьке,
стан лікарні - задовільний, серед мед. персоналу є християни-харизмати, я знайома з пастором їх церкви особисто (виключно позитивна людина).
Що можна: сувенірна продукція, речі, що створюють затишок для тих, хто не має родичів, а також ялинкові прикраси для створення настрою всім мешканцям лікарні-будинку.
Що не можна: одяг.
Як доставити: доставку власним авто обіцяє мені вищезазначений пастор (як варіанти розглядали поїздку з форумчанками 1-2 особи, або він може забрати пакунок (пакунки) і відвезти і вручити.

2. Подарунки для молодих мам, позбавлених волі, що перебувають в колоніях з маленькими дітьми різного віку.
Цим проектом займається безпосередньо "Центр відновлення особистості" (Кабінет довіри).
Ъх контакти(063) э у мене (питайте у приват). Прибрала з загального доступу, бо почався "№зыпсований телефон" :))) Щоб не напружувати людей, що займаються своъми справами, ще й нашими зборами подарункыв smile Пишыть мены, скоординуэмось;)

Що потрібно і можна: ВСЕ smile Уявіть дівчину/жінку, що перебуває в колонії з малою дитиною.
п. Оксана сказала, що є такі колонії-поселення, де мами з досить дорослими дітьми, а є дуже закриті, де лише малюки. Але вони їздять по всіх. Наймасштабніша їх акція буде присвячена Різдву: вони збираються об"їхати кілька областей України (тобто не лише Київський регіон!)
Що не можна: ліки, продукти швидкопсувані.

===========================================
Чому я прониклась цими двома варіантами: 1) бо я особисто знаю пастора вже років 15, надзвичайно порядна людина (втім, як більшість священників), 2) бо люди проповідують відмову від залежностей наркотичних та слово Боже, відповідно, дуже чистоплотні і відповідальні, 3) тому що є транспорт!! smile

Що я роблю: я шию примітивні іграшки, всіляки декори-сувеніри як ці мої , роблю бюджетні листівки для максимального охоплення аудиторії.
Ідеї для вашої творчості:
серветки гачком чи спицями
чи вишиті дрібниці (закладинки, обгорточки, мішечки для сакральних дрібниць типу розаріїв, хрестиків тощо),
прості бюджетні бісерні чи інші прикраси для жінок, що хочуть лишатись жіночними за зачиненими дверима,
фабричні чи саморобні прості іграшки
товари для рукоділля, набори, матеріали, інструменти тощо
футляри та чохлики
пенали
декор для кімнати
елементи одягу (шарфики, рукавички, пінетки для малят чи щось для мам тощо)* - цей пункт не для будину літніх людей.
листівки паперові вітальні до будь-яких свят

і нерукотворне, але яке можемо дістати чи віддати своє нове чи в ідеальному стані:
іграшки
канцелярія
книги на будь-яку тематику, що НЕ конкурує з релігійною темою
прикраси чи аксесуари дитячі (малюки) чи жіночі, чи для пенсіонерів
предмети гігієни
листівки на будь-яку тематику
товари іи набори для рукоділля
тощо

Якщо вам цікаво - приєднуйтесь і пишіть тут. Зрозуміло, що більш ймовірно, що участь в цих двох проектах братимуть дівчата з Київщини, але якщо ми граємо в обмінні процеси, то можна мініатюрку вкласти і в наші одна одній посилочки, хором назбираємо і буде краса, і порадуємо людей, які давно не раділи життю.
п. Оксана говорила, що для таких людей дуже важливо відчувати себе в соціумі, що про них не забули і підщтримувати зв"язок з сучасним світом, навіть якщо він за гратами...

Словом, хто бажає - готуйте свої подарунки тим, хто СПРАВДІ потребує їх, потребує уваги людей з сучасного життя, потребує контакту зі світом, хто гарантовано сприйме наші з вами подарунки як приємність.
Бажаючі з інших регіонів можуть телефонувати пані Оксані (тел. вище) і домовлятись про забирання валиких пакунків з ними особисто їх транспортом, або ж у неї ж таки дізнатись телефони ваших місцевих осередків активістів подібного типу.

фууухх. Написала! :))) Раніше мовчала, бо не все було вияснено, думаю, ви розуиієте. Не хочеться ж писати, коли не можеш нести відповідальність за своїх слова. А тепер все прояснилось і знайшла людей, яким я дійсно довіряю.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2012-12-02, 4:27 PM | Повідомлення # 287
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Я зосереджуюсь на ближніх, біля мене тубдіспасер дитячий, і вазаглі в Боярці дитячих бутинків багато. Активно працює з ними форум міста (там дуже активний модератор і волонтери, і не тільки до Миколая), а також мамусі з ЖЖ. Цього року долучилась до них.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-02, 4:34 PM | Повідомлення # 288
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Я зосереджуюсь на ближніх

exclaim exclaim exclaim
Підтримую тебе! Найкраще - це допомогти ближнім!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Неділя, 2012-12-02, 6:54 PM | Повідомлення # 289
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Bullet, я перечитала звіт та доєднююсь! Вищенаписане дає ідеї. Про щось конкретніше від мене трохи згодом. Дякую

ore et labore!
 
BulletДата: Неділя, 2012-12-02, 7:40 PM | Повідомлення # 290
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Bullet, я перечитала звіт та доєднююсь!

буду вдячна!
Quote (Пасіонарія)
Вищенаписане дає ідеї.

я сподівалась на це. Бо то саме можна робити і для тих,хто зовсім поруч.

Сестра_Юля,я пам"ятаю про янголика. покажу за пару днів!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2012-12-03, 3:30 AM | Повідомлення # 291
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Bullet, дякую, ти зробила велику роботу вже - дізналась всю цю інформацію.
 
SabrinДата: Понеділок, 2012-12-03, 12:21 PM | Повідомлення # 292
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Лізо, дякую за інформацію. Мені якраз такої бракувало. Поки я вишила 1 мішечок...але ще дещо "в процесі", нехай порадую хоч 1 людину подарунками.

Повідомлення відредагував Sabrin - Вівторок, 2012-12-04, 10:28 AM
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-12-04, 3:51 AM | Повідомлення # 293
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Sabrin, покажіть, будь ласка, мішечок. це надихає)
 
SabrinДата: Вівторок, 2012-12-04, 10:29 AM | Повідомлення # 294
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline
Добре, днями покажу. Хоча, там нема чим хвалитися - зовсім простий.
 
SabrinДата: Середа, 2012-12-05, 11:38 AM | Повідомлення # 295
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 5
Репутація: 187
Статус: Offline

Ось мій мішечок. Маю кілька ідей, що буде в ньому. Найбанальніша - цукерки smile
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2012-12-05, 4:02 PM | Повідомлення # 296
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Sabrin, акуратно і нічого зайвого, класно!
 
BulletДата: Середа, 2012-12-05, 6:52 PM | Повідомлення # 297
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Sabrin)
Ось мій мішечок. Маю кілька ідей, що буде в ньому. Найбанальніша - цукерки

все що завгодно! Приємна торбинка для новрічних жарунків smile В нього можна ще сухофрукти покласти wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Четвер, 2012-12-13, 9:09 PM | Повідомлення # 298
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Bullet, Прийом! Отже, хворь мене затягає, тому завтра вишлю на твою адесу посилочку для акції 2. Подарунки для молодих мам, позбавлених волі, що перебувають в колоніях з маленькими дітьми різного віку. Я помічу, що то для акції, а там, будь- ласка далі донеси!

ore et labore!
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-12-14, 3:10 AM | Повідомлення # 299
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Bullet, Прийом! Отже, хворь мене затягає, тому завтра вишлю на твою адесу посилочку для акції 2. Подарунки для молодих мам, позбавлених волі, що перебувають в колоніях з маленькими дітьми різного віку. Я помічу, що то для акції, а там, будь- ласка далі донеси!

Дякую за поміч з далекого від нашого регіону краю! Людо, донесу обов"язково! (плосилайте простою посилкою, безцінною, всі посилки і листи їдуть в одній машині, а плата - найдешевша це проста безцінна посилка.)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: П`ятниця, 2012-12-14, 10:05 AM | Повідомлення # 300
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ось по номінаціях.
Ручні дрібниці - іграшка та намисто, товари для рукоділля, книжечки, катцтовари, солодощі (довготермінові biggrin )
Від мене мало - від Бога - більше! smile
Прикріплення: 7756474.jpg (162.7 Kb) · 4667197.jpg (141.2 Kb) · 0193426.jpg (227.4 Kb) · 9665471.jpg (204.6 Kb)


ore et labore!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.