| | Вхід у форум

Неділя, 2024-04-28, 11:57 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2011-04-29, 9:21 PM | Повідомлення # 61
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Якщо приймається допомога від новачків, то можу ч/б друк сторінок 50-100 (А4)

 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-29, 11:25 PM | Повідомлення # 62
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (sjana_if)
Якщо приймається допомога від новачків

а яка різниця: новачок чи не новачко?:) По-перше, мені дорогі усі форумчани, навіть ті, хто ще не зареєструвався, а *сидить у кущах* (ходить інкогніто у форум).

Дякую за допопомогу, sjana_if smile

Via, Жанна, дякую-дякую, вношу корективи у список волонтерів :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: П`ятниця, 2011-04-29, 11:36 PM | Повідомлення # 63
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Друк на кольоровому принтері в межах 30-40 сторінок подужаю.
Лізо, коваль нам дуже навіть потрібен - він такі етнічні речі майструє, просто диво! Якщо залучити його до участі, матимемо по-перше, рекламу серед тих, хто займається реконструкторськими речами на високому (практично, професійному), рівні - а це може бути в тому числі і велика кількість замовлень на виконання певних видів рукоділля. Матимемо також нагоду придбати якість дрібнички. Я так гадаю, що багато хто бачив жіночі прикраси та дрібнички, які в основі мають виковані каркаси з кріпленнями, а оздоблені вишивкою. Гадаю, матиме попит. А якщо вдасться домовитись із ним про який "супер-пупер-приз", взагалі буде казково...
Якщо моє старшеньке дитятко ))) не буде зайняте стройовою підготовкою десь в арміі, буде дуже доречно залучити його до зустрічі прибуваючих (дехто з них, як я памятаю, збирається тягти із собою клумаки).
Щодо решти - подумаю, що ще можна вигадати...
 
BulletДата: Субота, 2011-04-30, 0:59 AM | Повідомлення # 64
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (tanytryell)
Лізо, коваль нам дуже навіть потрібен - він такі етнічні речі майструє, просто диво!

Вірю, що коваль класний, але не бачу зв"язку з нашим форумом - хоч ти лусни.

Quote (tanytryell)
а це може бути в тому числі і велика кількість замовлень на виконання певних видів рукоділля. Матимемо також нагоду придбати якість дрібнички. Я так гадаю, що багато хто бачив жіночі прикраси та дрібнички, які в основі мають виковані каркаси з кріпленнями, а оздоблені вишивкою. Гадаю, матиме попит. А якщо вдасться домовитись із ним про який "супер-пупер-приз", взагалі буде казково...

для цього існують спеціальні фестивалі для продажу рукоділь. Якщо ви досі не зрозуміли, то на нашій зустрічи ми свої вироби ПРОДАВАТИ НЕ БУДЕМО. А чужі - і подавно ....

Щодо решти, Таня, дякую smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Субота, 2011-04-30, 8:40 AM | Повідомлення # 65
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
в) Одиночні мотки муліне (фірма-виробник НЕ МАЄ ЗНАЧЕННЯ)
Потреба: необмежена кількість для призів лотереї

Quote (Bullet)
г) Голки вишивальні запаяні в паперові капсули
Потреба: 10 шт

Хей sad я ж писала що берусь вислати 10 пакетиків голок по 6 шт кожна ДМС Ну я не бачу смислу розбирати фабрично запаковані аккуратні голочки і пакувати їх самій, але якщо це так важливо то зроблю!
2 коробки муліне 20-30 шт в кожній коробці (щоб вони були одиничні їх просто витряхнути треба) Come on!
Quote (Bullet)
5) Окрема особлива матеріальна допомога
це можна було б і не означувати не така вона в! biggrin велика! додайте мене на муліне і голочки!!!!!!!!!!! Прошу!!!!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Субота, 2011-04-30, 12:16 PM
 
010101Дата: Субота, 2011-04-30, 11:01 AM | Повідомлення # 66
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Дівчата, думаю, дискусію про продаж чи непродаж виробів можна вирішити інакше. Якщо комусь з відвідувачів дуже вже прийде до смаку ваша творчість - можна просто обмінятися координатами. Візитівки поки ніхто не відміняв wink
 
OленкаДата: Субота, 2011-04-30, 12:20 PM | Повідомлення # 67
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Вірю, що коваль класний, але не бачу зв"язку з нашим форумом - хоч ти лусни.
Народна творчість?! Українскі традиції?! В селах завжди паркани були... А тут краса кована!? Я не сперечаюсь думку свою висказую!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-04-30, 12:40 PM | Повідомлення # 68
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Лізо, я ще згадала! треба нам на порозі когось посадити із зошитом, щоб усі реєструвалися, щоб знати скільки нас є, хто є.Тоді відповідно легше подарунки буде розділити, і взгалі для історичного моменту.Вирішимо з якою періодичністб будемо збиратися. Нехай бажаючі запишуть в зошит якісь коментарі , побажання, пропозиції щодо Мк чи організації заходу,тоді вже з деяким досвідом будемо крокувати у майбутнє. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: Субота, 2011-04-30, 1:17 PM | Повідомлення # 69
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
треба нам на порозі когось посадити із зошитом, щоб усі реєструвалися, щоб знати скільки нас є, хто є.

гарна ідея


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2011-04-30, 4:42 PM | Повідомлення # 70
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Хей я ж писала що берусь вислати 10 пакетиків голок по 6 шт кожна ДМС Ну я не бачу смислу розбирати фабрично запаковані аккуратні голочки і пакувати їх самій, але якщо це так важливо то зроблю!

Я буду вдячна за любу кількість, можна не перепаковувати smile

Quote (Oленка)
Народна творчість?! Українскі традиції?! В селах завжди паркани були... А тут краса кована!? Я не сперечаюсь думку свою висказую!

І вірно робите, що не сперечаєтесь. Ковалі та інші види робіт українських - на українських широких фестивалях, благо, їх дуже багато.

Quote (Goncha)
Дівчата, думаю, дискусію про продаж чи непродаж виробів можна вирішити інакше. Якщо комусь з відвідувачів дуже вже прийде до смаку ваша творчість - можна просто обмінятися координатами. Візитівки поки ніхто не відміняв

Юля, виключно обміном координат. Якщо якоюсь противною падлюкою буде зафіксовано момент продажу чогось на такій зустрічи нашими форумчанами - особисто я буду покарана величезним штрафом. Як гадате, я дуже цього прагну?... Тож всі дискусії закрито smile

Quote (Oленка)
2 коробки муліне 20-30 шт в кожній коробці (щоб вони були одиничні їх просто витряхнути треба) Come on!

Ваше право. але ми тут знаємо де купити не ДМС по 1,5 гривні за моточок... Чи є сенс витрачати ваші гроші на ДМС?;) Але я ще раз повторюю: я приймаю всі види допомоги smile

Quote (Dmutrik09)
Bullet, Лізо, я ще згадала! треба нам на порозі когось посадити із зошитом, щоб усі реєструвалися,

Дякую, що нагадала, Леся! У мене в блокноті це записано, я думала трохи пізніше визначитись з цими волонтерками:)
+ книга гостей, дякую, Леся. то така річ, про яку всі пам"ятають ДО моменту, коли треба її робити smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-05-01, 10:11 AM | Повідомлення # 71
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Скажіть мені розмір зошита - я обкладинку вишию по шкірі, народним українским орнаментом - хрестиком - люблю я хрестик

Мені здається, такі речі активно користуються, тому мені просто шкода вашої праці, гадаю, не варто витрачати вишивальну вашу увагу на таки зошит. Краще наробіть фотографій вашої вишиваної творчості і ми її презентуємо хоча би у фотографіях на виставці, як заокеанську українську вишивку smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2011-05-01, 12:48 PM | Повідомлення # 72
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
+1 за заокеанську презентацію української вишивки, можна в паверпойнті!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-05-01, 1:26 PM | Повідомлення # 73
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Tana)
+1 за заокеанську презентацію української вишивки, можна в паверпойнті!

Я також за! Двома руками! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-05-02, 2:27 AM | Повідомлення # 74
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Краще наробіть фотографій вашої вишиваної творчості і ми її презентуємо хоча би у фотографіях на виставці, як заокеанську українську вишивку

+ я за, Подумаю як це зробити найкращим образом! Як правило я здаю роботу організатору благодійного розпродажу, а далі аукціон - речі розпродаються, гроші передаються за призначенням.Можна зробити фотографію робіт і факту передачі. Особисто я ніколи навідь не задумувалась що це поширення Української Вишивки! Просто мені до душі наші візірунки! Коли я з дітками займаюсь, це не тільки вишивка, і не тільки Українска. От що в цьму році мій чоловік і я плануємо, Дай нам Боже допомоги - відкрити палатки на місцевому Ярмарку Народної Творчості. Проходити він буде на початку Серпня! Надпис над палаткою має бути Привіт з Україні, буду вдячна за любі ідеї що до назви. Тут у мене плани Барбароса: вареники з вишнями, суницями, полуницями. і все що я встигну вишити до того часу! Хоча між ярмарком на збереження бібліотеки в Липні і Серпнем відстань дуже не велика. От тут я можу фотографувати скільки заманеться! Я к би ж то не такі ціни за пересилку з України до мене, я б вас усіх запросила роботи надіслати, тим більше що цей ярмарок не благодійний, а дуже профіт, тоб то можна гроші класти в свій карман! (було б що класти)! Я ще думала до 5 травня відпочивати, але ж тепер відпустка скінчилась!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Понеділок, 2011-05-02, 2:47 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-05-02, 3:39 PM | Повідомлення # 75
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, гарні плани! Подумаю, чим можу допомогти вам (звісно, я хіба що якоюсь ідеєю, бо не вишиваю я))) Бажаю успіхів у цій справі! smile Прекрасно це, що маєте підтримку чоловіка у цьому:)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
olimpiaДата: Понеділок, 2011-05-02, 7:30 PM | Повідомлення # 76
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Tana)
всіляки приємні дрібниці...Ниткам, голкам всі ми будемо тільки раді

І я цим допоможу.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Понеділок, 2011-05-02, 8:27 PM | Повідомлення # 77
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olimpia, дякую вам! wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Вівторок, 2011-05-03, 11:12 AM | Повідомлення # 78
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Лізо вже все можна на Вашу адресу відправляти? Ви готові?


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2011-05-03, 11:21 AM | Повідомлення # 79
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Лізо вже все можна на Вашу адресу відправляти? Ви готові?

Давайте з червня, по моєму приїзду, інашке я сплачу штраф на пошті за зберігання листів чи посилок більше тижня smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2011-05-03, 12:43 PM | Повідомлення # 80
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
1. Goncha, я теж можу долучитись до вишивання гольничок-призів. Невеличкі нитяні ляльки я теж умію і можу зробити.
2. Можу допомогти з придбанням ще якихось матерівалів - муліне, стрічкової канви тощо.
3. Дуже хочу потрапити на саму форумівку ( не буду загадувати, але дуже хочу).
4. Якщо приїду, обіцяю брати активну участь у майстер-класах і привести якісь свої вироби для виставки
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.