| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-16, 2:03 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 13
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: Понеділок, 2011-04-11, 1:52 AM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Класна ідея, дуже гарна і змістовна задумка!
Можу допомогти по пунктах "Свій журналіст", "Розповсюдження віртуальної реклами", "Ведучий" (тільки не аніматор, а мабуть модератор ?).
По ситуації - і по інших пунктах, організаторський досвід маю, киянка.


 
OленкаДата: Понеділок, 2011-04-11, 4:14 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Здорово, дайте знати чим можна здалека допомогти. відкрита для любих ідей які не потребують присутності в Україні.


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Понеділок, 2011-04-11, 4:30 AM
 
010101Дата: Понеділок, 2011-04-11, 10:47 AM | Повідомлення # 4
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, дуже хочу приєднатись і якщо все буде добре (ТТТ), так і буде. Пишу в ПП
 
TanaДата: Понеділок, 2011-04-11, 10:51 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Якщо буде принята/затверджена моя пропозиція щодо приміщення, то обов'язки ведучої беру на себе, бо я там як риба в воді. Ймовірность присутності, зрозуміло, висока.
Інформаційно підтримаю...
1 людину гарантовано заберу до себе на ночівлю та ін. Бо без попередньої оргроботи та підготовки приміщення, оформлення тощо, банально підготовки кави-брейкі попередньо(!) не обійдемося. За одни день і в один день ці справи не робляться.

Quote (Bullet)
Я не маю досвіду організації масштабних заходів, тому буду вдячна за допомогу в організації нашого зльоту.
Маю великий досвід: знову і знову пропоную в кожній з цих тем.

Стосовно ведучих, їх може бути кілька, щоб розбити зустріч на блоки, легше готуватися і проводити...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lady-vДата: Понеділок, 2011-04-11, 10:51 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Хочу розмістити посилання в на своїх сторінках в соц мережах, але не знаю, на що посилатись wink
Не впевнена у можливості своєї фізичної присутності , але допожу чим зможу


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012


Повідомлення відредагував lady-v - Понеділок, 2011-04-11, 11:00 AM
 
ТетянаДата: Понеділок, 2011-04-11, 11:47 AM | Повідомлення # 7
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Важливе для мене питання: це буде будень чи субота-неділя? Можу допомогти в організації кави-чаю, написанні прес-релізу, виконанні будь-яких технічних робіт, які вимагають присутності на заході. Живу в Києві. Єдине "але" - якщо не захворію. Звісно, в суботу-неділю моя присутність більш гарантована.

Повідомлення відредагував Тетяна - Понеділок, 2011-04-11, 11:48 AM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-11, 12:13 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Бо без попередньої оргроботи та підготовки приміщення, оформлення тощо, банально підготовки кави-брейкі попередньо(!) не обійдемося. За одни день і в один день ці справи не робляться.

так, я розумію ). Дякую, Таня!
Щодо приміщення, - я його не бачила, тому спершу треба зібратись з тобою в купку і поїхати туди оглянути.

Quote (Tana)
Стосовно ведучих, їх може бути кілька, щоб розбити зустріч на блоки, легше готуватися і проводити...

так, це складний момент для мене, треба над цими блоками буде подумати ...

Quote (lady-v)
Хочу розмістити посилання в на своїх сторінках в соц мережах, але не знаю, на що посилатись

Ще часу - пів року. Буде що давати, аби було кому помагати smile Додаю вас в списочок, дякую!

Quote (Тетяна)
це буде будень чи субота-неділя?

Це гарантовано буде ВИХІДНИЙ день, мені би хотілось показати наші доробки великій кількості гостей. А більшість людей мають вихідні в Сб-Нд.

Quote (Тетяна)
Єдине "але" - якщо не захворію.

Не варто про це думати smile Здоров"я - найголовніше за все. І навіть якщо на чиїхось плечах буде важливий шматок роботи, але почне підводити здоров"я, ми заберемо цю роботу, людина має бути здоровою будь-що! Все інше - їрунда.
Тетяна, дякую, записую вас.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯгаДата: Понеділок, 2011-04-11, 1:53 PM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Напевне зможу бути Волонтером, що зустрічатиме приїжджих у Києві,(але життя дуже непевне, тому точно ближче до заходу)
можливо, розповсюджувати паперову рекламу (кажіть, де потрібно)


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів

Повідомлення відредагував Яга - Понеділок, 2011-04-11, 2:24 PM
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-11, 3:23 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Яга)
можливо, розповсюджувати паперову рекламу (кажіть, де потрібно)

усюди smile Ближче до заходу буде реклама. Повторюю, то відбудеться восени. Дякую, що зголосились!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2011-04-11, 4:13 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Ліз я хотіла би привезти декілька своїх старих " речей" з мого краю та цікаво розповісти про них, як прийшли до мене , хто вишивав. Єдине питання, що потребує узгодження скільки усього цього можна буде везти? wacko
Можу дати декілька майстер класів по мережках, можна було би узгодити з Юлею... wink
Я буду, 99відсотків... wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Понеділок, 2011-04-11, 4:14 PM
 
nosiknataДата: Понеділок, 2011-04-11, 4:49 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Можу бути спостерігачем, або (та) провести МК по листівках чи обробці країв вишиваних виробів ( якщо можна буде втиснутись по часу)...Зупинитись в Києві є де ( зустрінуть- проведуть).
Роботи привезу, тільки скажіть орієнтовно що везти - рушники, сорочки, картини?



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
tanytryellДата: Понеділок, 2011-04-11, 5:14 PM | Повідомлення # 13
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Із задоволенням приєдналась би, але поки не скажу напевне... Моїй манюні тоді ще і пів-рочку не буде... Скоріш за все, зможу підкинути дещицю з вишитого, можу провести пару майстер-класів. Хоча якщо це те приміщення, про яке я думаю - зможу і більше.
Рекламу зі свого боку організую. Якщо є таке бажання, можемо долучити до нашої "тусовки" справжнього коваля, майстра на всі руки.
 
sovkaДата: Понеділок, 2011-04-11, 5:17 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Bullet, Лізо, я також готова допомогти. Щоправда, поки не знаю, чим саме. biggrin
На заході планую бути. Доїзд до Києва для мене не проблема. Якщо все буде у вихідні дні - ще краще. Тоді точно буду.

Ви розробили гарний план, але його потрібно поступово деталізувати.
Я по роботі часто організовувала семінари для клієнтів, тому цією кухнею трохи знайома.
Основне питання - на яку кількість людей розраховуєте? максимум? мінімум? Від цього потрібно відштовхуватися.
Далі - КОЖЕН відвідувач заходу повинен з чимось піти. Знаю це з досвіду проведення своїх корпоративних зустрічей.
Якісь дрібнички "на пам'ять" дуже необхідні.
Хай навіть це буде одна голка, але у якомусь гарному пакуночку з координатами форуму...

Готова долучитися до виготовлення друкованої продукції - ти х же корінців для лотереї і т.д.
Також можу допомогти у проведенні необхідних закупок харчів і посуду.
На самому заході можу бути "сторожем" виставкових робіт wink
Навіть чоловіка свого можу долучити - до фотографування. У нього це добре виходить smile

Повідомлення відредагував sovka - Понеділок, 2011-04-11, 5:39 PM
 
JasjkaДата: Понеділок, 2011-04-11, 5:44 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Я можу допомогти у віртуальній рекламі.Я дуже хочу приїхати,і якщо зможу то допоможу всім чим треба на місці.Вести аж так багато не має,проживання у мене є,зустрінуть.Лише проблемка,маю виходити на роботу,якщо знайду...

Творча майстерня
 
ViaДата: Понеділок, 2011-04-11, 5:46 PM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (sovka)
Навіть чоловіка свого можу долучити - до фотографування. У нього це добре виходить

Так - це дуже важливо, зробити гарні фотографії. І у продовження вашої думки - треба долучити людино з відеокамерою і назнімати гарних майстер-класів - власних, "Вишиванки" smile

Ще одна технічна задумка - можна влаштувати пряму Веб-трансляцію всього заходу, яку бажаючі з інших міст зможуть дивитися у Інтернеті, не всі ж зможуть приїхати.


 
parsДата: Понеділок, 2011-04-11, 5:48 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 218
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Я теж хочу приїхати! І теж хочу чимось допомагати, можливо з тими дрібничками, про які писалось вище:
Quote (sovka)
Далі - КОЖЕН відвідувач заходу повинен з чимось піти. Знаю це з досвіду проведення своїх корпоративних зустрічей.
Якісь дрібнички "на пам'ять" дуже необхідні.
Хай навіть це буде одна голка, але у якомусь гарному пакуночку з координатами форуму...

Добратися до києва і десь залишитись при потребі навіть напередодні для мене не питання.
Восени все буде в мене йти спокійно, без змін, думаю, тому сподіваюся чимось стану в нагоді )


всі люди як люди, а я - смайлик =)
моя сторінка вконтакті =)
parsokon
 
TanaДата: Понеділок, 2011-04-11, 6:39 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Стосовно оргдрібниць, пропоную:
1)всім зробити бейджики з ніком та іменем, це полегшує спілкування, погодьтесь (мождиво, кожен зробе собі чам, можливо, зробимо централізовано, давайте обговоримо);
2)стосовно пакуночків з мікроподарунками і символікою форума, то зібрати всіляки приємні дрібниці і нафасувати цих пакетиів заздалегідь.
Ну, самі розумієте, що я навишиваю для цього.... wink cool Ниткам, голкам всі ми будемо тільки раді, такого добра багато не буває.
3)безпрограшну якусь лотерею абощо організувати...
4)в якості подарунків можуть бути також роздруківки схем з нашого форуму, часто-густо маємо лише електронні варіанти ,а друковані зручніше...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-11, 7:16 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
tanytryell, ти головне - здоров"я бережи wink А як коваль може зарадити нашій справі ?:)

Quote (Dmutrik09)
Ліз я хотіла би привезти декілька своїх старих " речей" з мого краю та цікаво розповісти про них, як прийшли до мене , хто вишивав. Єдине питання, що потребує узгодження скільки усього цього можна буде везти?

а така бесіда може а) відбуватись за столом в оточенні зацікавлених, б) бути шматочком програми про те, як форумчанки збирають рукотворні надбання! Про МК собі запишу, дякую.
Везти - сільки, скільки довезеш, зустрінемо поможе нести --- від"їжджатимеш - поможемо зібрати привезти на вокзал.

sovka, о, супер! Ще одна людина, яка має досвід організатора! Напишу вам в приват, якщо можна.

Jasjka, дякую, про роботу не турбуймя, це буде вихідний день, а поїзди всі майже вночі ідуть.

Quote (Via)
Так - це дуже важливо, зробити гарні фотографії. І у продовження вашої думки - треба долучити людино з відеокамерою і назнімати гарних майстер-класів - власних, "Вишиванки"

Маю знайомих на нашому місцевому ТБ, якщо вийде - вони зроблять. Не вийде - буду напередодні шукати відео-камеру ))
Зняті МК і вся зустріч точно будуть, я планую (якщо зустріч таки відбудеться) нарізати відео і позакписувати на СД, буде у нас власний архів, який при бажанні можна буде або придбати за символічну плату, або отримати в числі призів за перемогу в конкурсі. Не всі ж зможуть приїхати, а поливитись буде цікаво усім.

pars, дякую! У мене кожну голину в голові щось нове спливає, от дякуючи вашим двом підказкам ( і Совкиній теж) маю думку організувати подарунковий фонд дрібничок, до виготовлення яких може долучитись кожен.

Quote (Tana)
Стосовно оргдрібниць, пропоную: 1)всім зробити бейджики з ніком та іменем, це полегшує спілкування, погодьтесь (мождиво, кожен зробе собі чам, можливо, зробимо централізовано, давайте обговоримо); 2)стосовно пакуночків з мікроподарунками і символікою форума, то зібрати всіляки приємні дрібниці і нафасувати цих пакетиів заздалегідь. Ну, самі розумієте, що я навишиваю для цього.... Ниткам, голкам всі ми будемо тільки раді, такого добра багато не буває. 3)безпрограшну якусь лотерею абощо організувати... 4)в якості подарунків можуть бути також роздруківки схем з нашого форуму, часто-густо маємо лише електронні варіанти ,а друковані зручніше...

Таня, дякую. Червоним виділила то для себе, щоб не загубити (в цю секунду я занята, а ввечері можу не знайти потрібну думку серед тексту).

Quote (Tana)
4)в якості подарунків можуть бути також роздруківки схем з нашого форуму, часто-густо маємо лише електронні варіанти ,а друковані зручніше...

Вчора на форумівці ми згадували нашу трудягу ТМК, здогадайтесь, як пов"язана цитата про схеми і ТМК smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nadiya_tsynaikoДата: Понеділок, 2011-04-11, 8:19 PM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 220
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
І я хочу чимось допомогти.
Ну, реклама в мережі - це взагалі без питань. Як тільки з'являться конкретні матеріали, можу на всіх своїх численних "майданчиках" їх розмістити.
Можу принести свої полтавські сорочки. Не стільки розказати (бо ж ви всі знаєте, який з мене спеціаліст у вишивці), скільки показати. Що ще? Закупи зробити на чай-каву, роботи охороняти (аби тільки хтось на підміну був, бо весь з'їзд, звісно, складно простояти безвилазно)... Тож записуйте мене на посаду "старший куди пошлють". wink


Я не вишиваю, я просто дуже люблю вишивку. ;) Але я в'яжу. )))
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
  • Сторінка 1 з 13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 12
  • 13
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.