| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 0:22 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2011-04-11, 8:42 PM | Повідомлення # 21
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
nadiya_tsynaiko, дякую, Надя! smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
sovkaДата: Понеділок, 2011-04-11, 10:32 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 392
Нагороди: 2
Репутація: 136
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Напишу вам в приват, якщо можна.

Само-собою можна.
 
tanytryellДата: Понеділок, 2011-04-11, 11:01 PM | Повідомлення # 23
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Пропоную накришити шматочків тканини для майстер-класів і отримані вишивушечки прямо на місці допомогти якось цікаво оформити (як частина кожного майстер-класу, звісно, вишивального - щодо інших теж можна щось вигадати). Таким чином, кожен піде не просто зі шматком ганчірочки і недошитого не-розбери-поймеш-чого, а фоктично, готовим виробом!
А для мікроподарунків можна (знайти, де і по чім) замовити партію невеличких паперових сумочок з надрукоаними фрагментами якої-небудь популярної схеми. Або навіть нашити із рогожки маленьких торбиночок. Чи з грубшого небіленого льону, теж буде непогано
 
ЖаннаДата: Вівторок, 2011-04-12, 9:57 AM | Повідомлення # 24
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
ЧУДОВА ІДЕЯ!!!
я теж дуже хочу долучитися! правда, не знаю точно, що конкретно можу зробити, чим допомогти... ще подумаю. але взагалі майте мене на увазі smile якщо що - Bullet, кажіть, пишіть! )))



мій рукодільний ЖЖ
 
ТМКДата: Вівторок, 2011-04-12, 11:00 AM | Повідомлення # 25
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Майте на увазі і мене... само собою віртуальна реклама, на подарунки можу й дисків назаписувати, також рукотворної малечі наробити. Візьмусь за будь-яку роботу, не потребуючу присутності в Києві.
На зльоті дуже хочу бути, але часу ще багато, тому напевне не скажу. Якщо потрібна фінансова підтримка, також можу взяти участь.


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
TanaДата: Вівторок, 2011-04-12, 1:54 PM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
За прикладом Лесі, можу зробити доповідь з ілюстраціями і прикладами вишивки Київщини ( з демонстрацією експонатів) та презентацією на проекторі (за проектор, сподіваюсь, домовимось, така можливість є).

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-04-12, 3:00 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Bullet, очень хочется внести свою лепту.
Что это будет, - пока не знаю (в голове каша-малаша)).
В виртуальной рекламе поучаствую, однозначно.
Помогу с подготовительной работой (материалами к некоторым МК или еще чему-нидь).
По поводу остального... предлагаю и дальше тебе периодически выносить сюда постики с "вакансиями" и вариантами расходных материалов для слёта(из креативных предложений девочек), а остальные будут разбирать их.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
РосаваДата: Вівторок, 2011-04-12, 4:50 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 103
Нагороди: 1
Репутація: 112
Статус: Offline
Щойно повернулася з фестивалю, де провела свій перший справжній, а не віртуальний майстер-клас redface
До осені, гадаю, матиму більше досвіду. Тож, якщо потрібно буде провести майстер-клас з ляльки-мотанки, круп'янички - я до ваших послуг.

П.С. Єдине що до осені ще забагато часу, так зарання важко щось планувати


Моя майстерня

 
BulletДата: Вівторок, 2011-04-12, 7:54 PM | Повідомлення # 29
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
За прикладом Лесі, можу зробити доповідь з ілюстраціями і прикладами вишивки Київщини ( з демонстрацією експонатів) та презентацією на проекторі (за проектор, сподіваюсь, домовимось, така можливість є).

Танечкооо, вже хочу подивитись на приміщення....! Стільки напланували би, але впираємось у приміщення (я вже маю візуальний образ, як то МАЄ бути, треба глянути на територію, чи дозволить вона моїй фантазії розвернутись smile

Quote (tanytryell)
Пропоную накришити шматочків тканини для майстер-класів і отримані вишивушечки прямо на місці допомогти якось цікаво оформити (як частина кожного майстер-класу, звісно, вишивального - щодо інших теж можна щось вигадати). Таким чином, кожен піде не просто зі шматком ганчірочки і недошитого не-розбери-поймеш-чого, а фоктично, готовим виробом!

дякую, це дуже хороша ідея!

Жанна, дякую, і за ідею винести список справ для кожного, - у тому числі. Оновлюю друге повідомлення. увага всім :)

Quote (Росава)
П.С. Єдине що до осені ще забагато часу, так зарання важко щось планувати

А мені здається, що якраз вчасно! Ви тільки подумайте: до осені можна будь-що собі надумати, а так - ви маєте собі єе пунктик, що у жовтні ви зайняті на цьому заході :)*



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Вівторок, 2011-04-12, 8:13 PM | Повідомлення # 30
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Росава, я так і думала, що Ви могли би гарний МК з мотаночками провести exclaim
Bullet, я би могла трошки час від часу якісь сувенірчики робити smile і ще, до речі, можна робити маленькі листівочки з вишивкою, скажімо.. можна ще й із назвою форума чи якось так придумати. був би такий собі сувенірчик-візитівочка :))
а ще оскільки то буде осінь, можна щось у вигляді листочків - теж можна чи з елементами вишивки, чи вишитого.... ну, така ідея...



мій рукодільний ЖЖ
 
ЛеліткаДата: П`ятниця, 2011-04-15, 9:40 PM | Повідомлення # 31
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Bullet, я теж хочу долучитись. На проведення МК я.поки що не потягну. Досвіду малувато, та й чомусь трошки страшно на такому рівні. Але. наприклад, долучитися до сувенірчиків для гостей, напевно. зможу. Це навіть цікаво щось вигадувати , та й часу достатньо. Тільки б щоб обставини склались. щоб бути на форумі. Крім цього. я люблю фотографувати.

Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
BulletДата: Субота, 2011-04-16, 9:30 AM | Повідомлення # 32
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, хороша ідея, та хто буде її виконувати?:) Ви, наприклад, багато навишиваєте мікросувенірчиків, навіть якщо я вам надам витратних матеріалів? smile

Лелітка, наразі ми потребуємо хіба що МК з обробки деталей одягу вишитого... Мотанок вже маємо багацько smile Дякую wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Субота, 2011-04-16, 9:43 AM | Повідомлення # 33
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
дівчата, яка чудова ідея!!!! Я теж хочу допомогти, але не знаю навіть чим можу стати у нагоді. Ну реклама, то звісно не питання, розміщу де зможу.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
010101Дата: Субота, 2011-04-16, 10:46 AM | Повідомлення # 34
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, Лізо, так МК з традиційних технік і можна провести по обробці деталей одягу wink Я ось сиджу і думаю, які техніки показувати. Було б цікаво почути думку форумчанок, що саме їм цікаво. Щоб визначитися собі особисто
 
010101Дата: Четвер, 2011-04-28, 2:50 AM | Повідомлення # 35
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Bullet, Лізо, візьмусь за вишиті гольниці. Думаю, до осені 20 шт осилю smile

Дівчата, знову ж таки, пропонуйте, що вам цікаво побачити на МК. Я сильна в занизуванні, вирізуванні, виколюванні, мережки чисні, люблю поліське і полтавське вишивання одним словом. Кучеряві шви сама по картинках хочу спробувати.

 
BulletДата: Четвер, 2011-04-28, 2:53 AM | Повідомлення # 36
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Дівчата, знову ж таки, пропонуйте, що вам цікаво побачити на МК. Я сильна в занизуванні, вирізуванні, виколюванні, мережки чисні, люблю поліське і полтавське вишивання одним словом.

дякую за відгук, особисто мене цікавить Полісся, вирізування і виколювання. Але послухаємо спільноту.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЯгаДата: Четвер, 2011-04-28, 3:15 AM | Повідомлення # 37
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 464
Нагороди: 0
Репутація: 477
Статус: Offline
Давайте спробую листівки, але не всі, а шт 5
І якщо Goncha поділиться, то декілька вишитих гольниць. (але не хрестик)


мене можна знайти у фейсбук; також я викладаю фото на google+ Бажаю всім успіхів
 
BulletДата: Четвер, 2011-04-28, 9:00 AM | Повідомлення # 38
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Яга)
Давайте спробую листівки, але не всі, а шт 5 І якщо Goncha поділиться, то декілька вишитих гольниць. (але не хрестик)

В дійсності і малось на увазі, що роботу розберуть по маленьких шматочках, і якщо кожен зробить хоч одну маленьку штучку, то у розмірах форума це буде велика допомога (при колективній участі).
Так що 3 чи 5 шт - це ваша справа smile Дякую, що відгукнулись wink

А у якій техніці буде вишито елемент - байдуже. Навіть нехрестикові техніки дуже вітаються.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ОлькаДата: Четвер, 2011-04-28, 10:04 AM | Повідомлення # 39
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Bullet, Лізо, хоч я і дуже пасивний учасник форуму, але теж запропоную свою допомогу.

Внесу свій вклад у пункт

в) Одиночні мотки муліне

Також можу допомогти "технічно"

1) роздрук на ч/б принтері - за умови, що друкуватиметься на форматі А4 - 50-100 аркушів, може і більше.

Єдине що - на самому заході мене не буде. Тому перешлю свою "допомогу" Укрпоштою за будь-якою адресою. Живу у м. Маріуполі.

 
OленкаДата: Четвер, 2011-04-28, 10:22 AM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
г) Голки вишивальні запаяні в паперові капсули

як Ви хочете? кожну голку окремо? Мені простіше купити і вкинути в конверт 10пакунків фабрично запакованих по 6 голок. Лізо, тільки Ви мені не розказуйте що це дорого по пересилці - я подужаю як небудь biggrin Варіанти 2:
1. Висилаю голки та різну іншу дрібноту, котра легка в пересильці
2. Висилаю гроші, а Ви якщо є час і бажання бігайте і шукайте biggrin
Мені чесно без різниці обидва варіанти годяться.
Що відноситься до розпечатки ламіновані листки важкі, висилати не вигодно. Тут пропоную грошову допомогу ціни я не знаю.Сумму скину у приват. Спеціально про все в приват не пишу, щоб Ви зі мною не сперечались! smile

Додано (2011-04-28, 10:22 Am)
---------------------------------------------
туди ж закину декілька коробочок з муліне, а Ви там уже їх розподілите. Все пишіть



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Четвер, 2011-04-28, 10:28 AM
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.