| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 7:37 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
BulletДата: Неділя, 2011-04-10, 11:23 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Початок тут


З чого з"явився задум організувати Всеукраїнський з"їзд закоханих в українську вишивку?
З раптово побаченого Лесею Демчук відео


І подумали ми, що мешкаємо в інтернеті ми вже давно, наш форум - це велика всеукраїнська родина жінок та чоловіків, закоханих в українську традицію.
Маємо про що розказати і що показати широкому загалу!
Гуртом порадившись, обрали датою 8 жовтня 2011 року, субота, місцем проведення - Київ, приміщення бібліотеки ім. Забіли (пр-кт Науки, 4).

Ось наше офіційне запрошення.

Хто може прийти до нас в гості? БУДЬ-ХТО, зацікавлений у вишивці, в збереженні традицій, в освоєнні старих цікавих технік вишивання, любителі та збирачі одягу та предметів ДПМ, просто гості, яким приємно знаходитись серед рукодільниць!

Що таке є наш Зліт?
Це не ярмарок, це не виставка, це не урок і не форумівка. Це велике родинне свято, відкрите для своїх і для сторонніх гостей!

Вхід на захід є вільний, приємне спілкування і фотографування - безкоштовне. Обмін інформацією та контактами - неоціненний!

Є ряд технічних питань, які ми не хотіли би виносити на широкий загал, бо то є чорнова робота, підготовка, оргмоменти. Якщо особисто вам хочеться допомогти форумчанкам словом, ділом чи копійкою smile , то просимо надіслати нам на електромейл zlit2011@ukr.net лист про ваше бажання, ми переведемо вас в *Координаційну групу Зльоту* і вам стане видимий великий розділ з темами про підготовку до нашого заходу!

Наш захід не є комерційний, роботи продаватись не будуть, тому робота форумчанок в Координаційній групі Зльоту є неоплачуваною smile За що всім вам, група підтримки. щиро дякую!

Можете допомгти поширити інформацію про наш захід в пресі чи в інтернеті, на вашій сторінці ВКонтакті, ФБ чи Однокласниках? Тоді вам сюди і від нас велика дяка!

Можете запросити ТБ, пресу, інші ЗМІ? Звертайтесь до адміністратора за номером 097 158 35 97.

Побачимось 8 жовтня 2011 року з 12 до 17.00 в Києві, пр-кт Науки, 4, бібліотека ім. Забіли!

Необов"язковий, але бажаний дресс-код - етнічний стрій!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-04-28, 11:01 AM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
нитяні мініатюрки. Потреба: 30 шт

Можу зробити такі

Стосовно муліне, планую влітку поїхати в Москву, там Гамма дешевше, тому долучусь і сюди


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-04-28, 11:02 AM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
2) роздрук на кольоровому принтері (вкажіть орінтовну кількість аркушів, які ви осилите роздрукувати (5-10 аркушів це хороша допомога, якщо відгукнеться 5-10 осіб!)

мій апарат осилить і сотню листочків ))) з радістю допоможу. Ще маю можливість друкувати на СД- ДВД, можу зробити десяток дисків для лотереї чи ще куди. Записати на них можна буде що треба.
З приводу реальної присутності поки що велике питання, але дуже б хотілось потрапити )))
Доживемо до осені - буде видно.


Моя майстерня
 
lady-vДата: Четвер, 2011-04-28, 11:05 AM | Повідомлення # 43
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
б) вишиті мініатюрні гольниці, я теж зо п'ять штук зроблю - не хрестиком wink
в) Одиночні мотки муліне маю кілька мотків різних виробників, і кольрів, думаю штук 10 - 15 назбираю happy
2) роздрук на кольоровому принтері десь так аркушів 10 - 15 осилю. Що друкувати?
І кому все те переслати, бо у своїй присутності на заході я не впевнена sad


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
TanaДата: Четвер, 2011-04-28, 11:11 AM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Виклювання я можу взяти за МК.
Всього мої забов'язання:
1)приміщення;
2)ведуча;
3)МК з виколювання (кругле, ромбічне, квадратне);
4)30 лялечок нитяних;
5)нитки;
6)заберу одну особу до себе на ночівлю, хто приїде за день-два раніше.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012


Повідомлення відредагував Tana - Четвер, 2011-04-28, 11:14 AM
 
ТМКДата: Четвер, 2011-04-28, 12:28 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Можу взяти на себе листівки, поки штук 5 (ізоніть, якщо годиться). Одиночні мотки муліне також без проблем. Може ще чохлики та маячки для ножиць вишиті.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - Четвер, 2011-04-28, 12:29 PM
 
УкраїнкаДата: Четвер, 2011-04-28, 6:46 PM | Повідомлення # 46
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Ліза,я теж муліне маю,можу ще щось купити на призи-голки,наприклад,стрічки для закладинок wink Не знаю,чи щось вишию сама,але долучуся хоч так.Ще подумала над таким-багато хто в соцсітях зареєстрований,можна у вишивальних групах "однокласників"-там їх багато- створити теми про з"їзд вишивальниць.І в інших соцсітях також...Але це,мабуть тоді,коли буде відома дата smile


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
НаталиGДата: Четвер, 2011-04-28, 6:59 PM | Повідомлення # 47
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
а, б) вишиті/невишиті мініатюрні гольниці, я теж до п'яти штук зроблю якщо потрібно - техніку, яку скажите (чи якої ще не буде)
1) роздрук на ч/б принтері - штук 30 зможу, може й більше wink
Дуже хочу приїхати, але не знаю, як там буде в осени... Зупиниться не має де, тож якщо ваша ласка... cool ...міняюсь на декілька днів на берегу Чорного моря наступного літа (у цьому нажаль не получиться - ремонт довгоочикуваний надумали). Якщо приїду, зможу допомогти Юлі Гончаровій з деякими майстер-класами (може подніпрянськими - лиштва, вирізування, рушникові шви happy )




Повідомлення відредагував НаталиG - Четвер, 2011-04-28, 7:00 PM
 
010101Дата: Четвер, 2011-04-28, 7:25 PM | Повідомлення # 48
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Яга, поділюсь. Може, розподілимо штук по 5?
Тоді мої МК з Поліських швів: курячий брід, верхоплут, занизування, мережки. Вибирайте, що цікавіше.
 
lady-vДата: Четвер, 2011-04-28, 7:32 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Яга, поділюсь. Може, розподілимо штук по 5?

Goncha, а зі мною поділетесь?


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ЛеліткаДата: Четвер, 2011-04-28, 7:55 PM | Повідомлення # 50
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Долучусь до мініатюрних мотанок (нитяних і клаптикових). а також всіляких дрібничок типу голок. ниток.

Додано (2011-04-28, 7:55 PM)
---------------------------------------------
Літо велике. так що ще й гольниці маленькі(невишиті теж за мною0.


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
010101Дата: Четвер, 2011-04-28, 9:29 PM | Повідомлення # 51
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
lady-v, ну так про то і мова - там їх треба 20 штук. якщо я, Яка і Ви, то вже 15 штук є. Можу на себе ще 5 взяти, або подивитися, хто ще захоче долучитись. Думаю, навіть якщо буде більше голничок - то не проблема.
 
ЛеліткаДата: Четвер, 2011-04-28, 10:11 PM | Повідомлення # 52
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Bullet, як на рахунок таких мініатюрних мотанок? підійдуть на сувеніри? smile Висота 9-10 см.

Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
ЦветанаДата: Четвер, 2011-04-28, 10:16 PM | Повідомлення # 53
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Bullet, присоединяюсь к подготовке мини-подарков:
а) М"які невишиті гольнички - еще нужны? сколько?
б) вишиті мініатюрні гольниці - 5 штук
д) Листівки вишиті (в лоскутной технике, если не против) - 5 штук
Помогу и орг-технично:
1) роздрук на ч/б принтері - 10 листов (еще уточнюсь)


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Четвер, 2011-04-28, 11:48 PM | Повідомлення # 54
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Спеціально про все в приват не пишу, щоб Ви зі мною не сперечались!

Допомогу приймаю, дякую :))))* Я зрозуміла, що сперечатись з вами в цих питаннях безглуздо і тепер просто отримую задоволення smile

Олька, так давно не бачила тебе у темах, що гадала, й нескоро побачу, приємно, що ти є:) Не губись.

Quote (Олька)
Єдине що - на самому заході мене не буде

Шкода:( Але допомогу приймаємо і зараз же внесу попправки в своє повідомлення волонтерське... Дякую!

Quote (Tana)
Можу зробити такі

супер, кілька штук будуть просто супер в тему! Дякую smile Муліне купувати спеціально непотрібно. Я вийшла на дівчинку-закупницю на 7 кілометрі, Одеса.
(мікро-анонс: ура, будуть колективні закупки, але з червня! Але будуть, я вже зтелефонувалась.. ціни - вбивчі, я тепер дома без жабодавіння тільки хліб купувати можу...)
О, дякую, Тетянко! У мене буде до тебе ще й малеееньке (і певно вартісне...) прохання.. Пам"ятаєш, медальки нам ти робила? Я якось поскайпуюсь з тобою з цього приводу. Дякую!

lady-v, дякую!! Пересилати будемо з 1 червня, скоріш за все - усе мені, а я сортуватиму і передаватиму разом з упаковочним матеріалом помічницям-форумчанкам у Києві, щоб у них зберігалось до дня зльоту.
ПРО ПЕРЕСИЛКУ ОБ"ЄКТІВ НАПИШУ ДОДАТКОВО, усі, хто зголосився на допомогу будуть про це повідомлені по електромейлах і приватах.

Quote (shtynka)
мій апарат осилить і сотню листочків ))) з радістю допоможу. Ще маю можливість друкувати на СД- ДВД, можу зробити десяток дисків для лотереї чи ще куди. Записати на них можна буде що треба. З приводу реальної присутності поки що велике питання, але дуже б хотілось потрапити ))) Доживемо до осені - буде видно.

ТМК, усе вказане вами - супер годиться, але я би хотіла дуже вас з Ганзею просити про набір схемок.... Поки що я сама ПМ не осилила (часу бракує і самоорганізації))) Про деталі - в листах пізніше. Дякую! smile

Quote (Українка)
Ще подумала над таким-багато хто в соцсітях зареєстрований,можна у вишивальних групах "однокласників"-там їх багато- створити теми про з"їзд вишивальниць.І в інших соцсітях також...Але це,мабуть тоді,коли буде відома дата

Абсолютно вірна думка, але в Однокласниках я (слава тобі, Господи!) заблокована за спам (взлом акаунта), і радо довіряю тобі туди згодом написати smile Дякую (а спеціально купувати - стараємось того робити якомога менше. smile

НаталиG, байдуже які шви - гольнички - подарунки відвідувачам і рідним форумчанкам! smile
Стосовно ночівлі - гадаю, Тана вище відповіла за вас (і ще знайдуться добрі форумчанки, ще є час, тож це не проблема).
Стосовно МК в команді з Юлею Гончаровою - списуйтесь з нею, обміняйтесь там телефонами, таке ось.. Може й дійсно краще вдвох-втьрох? Хтось на підхваті, хтось розповідає словами, а хтось показує руками, та і не в один бьік, а на два боки глядачам... так еот. Впишу вас до Юлі в МК wink Дякую!

Quote (lady-v)
Goncha, а зі мною поділетесь?

Багато подарункіів все одно не бюуває. При найгіршому сценарії даруночки, що лишаться, автоматично перекочують у призовий фонд. А конкурсів у нас - саме знаєте.... smile Дякую.

Лелітка, Дякую за гольнички smile І нитяні лялечки підійдуть-підійдуть smile

Quote (Цветана)
а) М"які невишиті гольнички - еще нужны? сколько?

- скільки можеш! (а ти очікуввала, що я напишу *достатньо вже*? Нє-а : ))))
Клаптикові листівки - це щось, я *за*. І за роздрук теж дяка!
Дякую!

Пішла вносити корективи у волонтерські організаційні повідомлення... Я вас обожнюю, чесне слово!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-04-28, 11:58 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, Ліз! Я тоді визначуся конкретно з подарунками та справами десь за 3-4 дні ( поки не зроблю голосування по конкурсу Великодневому ). Запишу багато дисків зі своєю колекцією... Але виставку колекції нашого галицького вишиття я вам обіцяю. Єдина проблема для мене : у мене неиає родичів в Києві взагалі! І в києві я була тільки проїздом....

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Четвер, 2011-04-28, 11:59 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-29, 0:04 AM | Повідомлення # 56
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Але виставку колекції нашого галицького вишиття я вам обіцяю.

вах!
Quote (Dmutrik09)
Єдина проблема для мене : у мене неиає родичів в Києві взагалі! І в києві я була тільки проїздом....

В якому місці проблема? Поселимо (в гнайгіршому варіанті - у мене в передмісті Києва, я маю 2 спальники, карімат і 1 палатку, правда, мешкаю на 3 поверсі)))) Але можна по коридорі розкласти гостей:)
В Києві усіх приїжджих форумчан планується зустріти.
Думаю, питання бейджиків зніметься само собою: розішлемо по форуму електронний макет бейджа і кожен сам собі роздрукує. А на пероні легко побачити дівчину з великим плакатом "Зліт схиблених на вишивці" (чи щось у тому дусі))))

Прошу всіх ще раз передивитись в цій темі на сторінці 1 повідомлення №4. Там вносяться корективи щоразу, як додаються нові помічниці. Гляньте, там уже майже все зелено! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаталиGДата: П`ятниця, 2011-04-29, 0:18 AM | Повідомлення # 57
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 426
Нагороди: 2
Репутація: 215
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
І в києві я була тільки проїздом....

- а я стидалася так написати, думала, смішною буду, в столиці і не була толком! biggrin Тепер знаю, не одна така!


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-04-29, 0:24 AM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (НаталиG)
- а я стидалася так написати, думала, смішною буду, в столиці і не була толком! Тепер знаю, не одна така!

Чого соромитись? Населення Києва перевищує ТРИ МІЛЬЙОНИ людей! Там лише серед людей заблукати можна..
Я вчилась у столиці майже 9 років, і ніби пів міста знала, але тепер розумію, що насправді я відсотків на 30 знаю лише червону гілку метрополітену. Ви не зобов"язані знати місто. Воно величезне. Тим більше, якщо все складеться із запропонованим Таною приміщенням - то взагалі колись був практично ліс, а тепер мега активний район. Туди ще рік назад треба було 2 години добиратись, добре, що тепер там станція метро. Дівчата-киянки зустрінуть усіх приїжджих! Не треба хвилюватись! (Тим більше, нема чого соромитись..! Я в Маріуполі в урвищі біля Кальчика заблукала, і мені соромно не було. Це ж не моє рідне місто!)))))

усе добре. А буде ще краще.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-04-29, 2:15 AM | Повідомлення # 59
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Зроблю банери для Інтернет-реклами.

 
ЖаннаДата: П`ятниця, 2011-04-29, 9:28 AM | Повідомлення # 60
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, я беруся зробити штук 10 невишитих гольничок, штук 5 вишитих листівок і ляльок-мотанок - нитяних можу штук 5-10, тканинних - штук 5.
і також листів 20-30 на ч/б принтері можу роздрукувати))
smile



мій рукодільний ЖЖ
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 (початок)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.