| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 7:29 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-11-04, 4:22 PM | Повідомлення # 1421
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Недавно в "одноклассниках" прочитала статус :"Хорошая штука интернет:5 минут посидел-2 часа прошло"

+1 )))

lady-v, таа, він про більшість сучасних людей smile

Хвалюсь вам маленькою радістю: щойно вивісила сумку і її одразу купили (дівчина ця і у нас на форумі є, і модель, що демонструє сумку, ви теж бачили на Зльоті, це наша Оленка Файрі)



і нові теплі в"язалочки вивісила собі в крамничку..




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2011-11-05, 2:45 AM | Повідомлення # 1422
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дорогі мої вчорашні гості, я видалила всі наші з вами повідомлення про кепські штуки. І так несолодко, аванс за жовтень обіцяли в кінці листопада, бачте.
Я вдячна вам за підтримку коментарями і за те, що розділили мою паніку і страх (їх у мене дійсно стало менше), тепер я бачу, що не одинока. А від кого чекала коментаря і не дочекалась - то свої висновки зробила. Стаю грубша і товстошкуріша smile

Наскільки я люблю осінь, але природній декаданс аж занадто глибоко в мене увійшов. Треба щось терміново вирішувати, змінювати.

Навряд чи хто з вас вночі до мене зазирне в тему, але вранці напевно всі мають бути налаштовані на участь в цветаниній грі Листопад пахне кавою з шоколадом , а хто не любитель кавусі, той най заходить на чаювання зі своїми джемами, заодно візьме участь в конкурсі вишитого консервування від Яськи-Мар"яни Проць smile А потім вже всі хором поздаємо наші контрольні роботи з вишитими, шитими, клеєними та іншими будиночками Ролічку в конкурс Будиночок моєї мрії

Тож надихаймось хорошим, приємним, гарячим, запашним, солодко-пряним і тягучим, важким і надзвичайним запахом кави... з плиочкою шоколадки smile

Я і сама дуже люблю і джаз, і окремо від нього люблю Раві Шанкара, але ця музика - то така квінтесенція осені, кави, джазу, сітара, можна пити каву і дивитись в небо на ключі птахів, що відлітають ув Ирій smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Субота, 2011-11-05, 10:04 AM | Повідомлення # 1423
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, wink


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ganzyaДата: Субота, 2011-11-05, 11:00 AM | Повідомлення # 1424
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Сумка для кофемана !

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
olimpiaДата: Субота, 2011-11-05, 4:21 PM | Повідомлення # 1425
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (ganzya)
Сумка для кофемана !

Ай справді, Лізо, гайда на палітру!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
TanaДата: Субота, 2011-11-05, 9:30 PM | Повідомлення # 1426
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
О, сумка для Палітри, просто телепат ти із Цветаною! Тай взагалі кавово-шоколадна тема в твоїй творчості потужним струменем б'є, наперед бажаю перемоги в Палітрі!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ЦветанаДата: Субота, 2011-11-05, 11:03 PM | Повідомлення # 1427
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Хвалюсь вам маленькою радістю: щойно вивісила сумку і її одразу купили

Лиза, мы сделаем вид, что эту чудную кофейную сумку никто здесь не увидел, а ты ее швыденько оформи на участь в Палитре wink -)))
Очень понравились твои микрошарфики (и цвет очень, прям, родной мой biggrin ))).
А мебиус у тебя ажурный, да? А на сколько петель, Лиза? Я в прошлом году вязала на 150 петель, да маловат оказался, - дочь утащила. А я никак себе не свяжу пошире, посвободнее.


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Субота, 2011-11-05, 11:04 PM
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-06, 0:13 AM | Повідомлення # 1428
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (olimpia)
Ай справді, Лізо, гайда на палітру!

Tana, Цветана, От! Тілкьи-но подумала, що *Пізно!*, але якщо координатор дозволяє... :)))
Похвалюсь, що цю сумку буквально вирвала з рук попередньої покупчині наша активна форумчанка (з іменем на букву Ж, ну взагалі ніхто не вгадає ні разу)))))
Quote (Tana)
Тай взагалі кавово-шоколадна тема в твоїй творчості потужним струменем б'є, наперед бажаю перемоги в Палітрі!

Дякую smile Вибачай, що не приїхала сьогодні, бачить бог - дуже хотіла і збиралась. Нині перебуваю в стані наближеному до твого (з проблемами, маю на увазі, хіба що саме я нікому нічого не винна, але стан такий, наче я вже ледь не під прицілом...), відволікли проблеми, потужніші за наші зустрічи. Краще б їх не було.

Quote (Цветана)
Очень понравились твои микрошарфики (и цвет очень, прям, родной мой ))).

smile ну я вообще-то обічно делаю именно такое, чтобі мне нравилось (я знаю, єто противоречит законам маркетинга)))))
Quote (Цветана)
А мебиус у тебя ажурный, да? А на сколько петель, Лиза? Я в прошлом году вязала на 150 петель, да маловат оказался, - дочь утащила. А я никак себе не свяжу пошире, посвободнее.

Неажурній, вязан платочной вязкой, просто нить - синель и букле два-в-одном. У меня еще есть... Хочешь? smile Они синтетические и оч. легкие, пересоать - милое дело. Вязала я его как шарфик и потом сшила по узким краям. ХЗ, по-моему там петель 40, лень встават, идти в мастерскую, чтобі пересчитівать ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-11-06, 2:01 AM | Повідомлення # 1429
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Похвалюсь, що цю сумку буквально вирвала з рук попередньої покупчині наша активна форумчанка (з іменем на букву Ж, ну взагалі ніхто не вгадає ні разу)))))

ну тоді я похвалюсь, що своїм запалом виграла битву і обійшлося без кровопролиття :)))) отак-то добре бути форумчанкою - одразу є привілеї!))
..сумки ще в руках не тримала, але чекаю ;))

Bullet, мікрошарфики дуже класні! ідея цікава і кольорові гами - мммм..



мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-06, 4:50 AM | Повідомлення # 1430
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Жанна)
ну тоді я похвалюсь, що своїм запалом виграла битву і обійшлося без кровопролиття :)))) отак-то добре бути форумчанкою - одразу є привілеї!)) ..сумки ще в руках не тримала, але чекаю ;))

Що тут сказати окрім як:
Quote (Жанна)
Bullet, мікрошарфики дуже класні! ідея цікава і кольорові гами - мммм..

Це нитка секційного фарбування, доступна кожному, 36 грн за моточок в 250 метрів...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-11-06, 4:26 PM | Повідомлення # 1431
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
ох, нитки секційного фарбування - то взагалі вєщ! )) я ось тільки недавно їх для себе відкрила smile оце на днях закінчила жилеточку для донечки - трохи пізніше викладу фото smile


мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-06, 6:48 PM | Повідомлення # 1432
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Жанна)
ох, нитки секційного фарбування - то взагалі вєщ! )) я ось тільки недавно їх для себе відкрила оце на днях закінчила жилеточку для донечки - трохи пізніше викладу фото

будемо чекати на обновки!
А на секційні нитки я, здається, підсадила всіх своїх знйаомих, як реальних, так і віртуальних ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-06, 6:56 PM | Повідомлення # 1433
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Тим часом, у мене в майстерні народилась нова сумка, назву влучноніяк не придумаю... Чи то Лісові квіти, чи Лісові медузи, чи Висячі кульбабки..





Люблю працювати з аплікаціями...
Якщо комусь цікаво бачити мої процеси шиття, то ось тут я про них писала, в своєму блозі..



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Неділя, 2011-11-06, 7:10 PM | Повідомлення # 1434
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Лізо, які гарні обновки! Кофейну - однозначо на палітру! А остання сумочка у мене асоціюється з шотландським дорожнім рухом biggrin - отака неординарна асоціація.

Ну а про секційні ниточки - мови нема - шарфики такі симпатичні!

До речі, дякую за музичне посилання - таке релаксуюче, якраз для чарівного осіннього настрою

ПС роздуми і коментарі про теперішню ситуацію читала, сумно, але будемо потихеньку-помаленьку з-підпілля по мірі своїх сил протидіяти і побільше оптимізму


Повідомлення відредагував Goncha - Неділя, 2011-11-06, 7:11 PM
 
ЦветанаДата: Неділя, 2011-11-06, 8:18 PM | Повідомлення # 1435
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А на секційні нитки я, здається, підсадила всіх своїх знйаомих, як реальних, так і віртуальних

- підтверджую на собі! biggrin
Сумка класнюча!
Лиза, а ты их (все свои сумки), никак не стегаешь/скрепляешь слои? Просто топ и бэк у них или есть еще прослойки? (про этно-торбы понятно, они потоньше).
Quote (Bullet)
назву влучно ніяк не придумаю... Чи то Лісові квіти, чи Лісові медузи, чи Висячі кульбабки..

...ну, то, с чем у меня сразу возникли ассоциации при виде этой жизнеутверждающей аппликации, я стыдливо промолчу cool (эти треугольнички, хвостики... - О доме думай, Оля, о доме! (с) wink )
Кароч, Лиза, какое бы название у сумки не появится, подпольная кликуха у нее будет "Жизнь продолжается!" cool biggrin Сумка-талисман, вобчем! wink


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Неділя, 2011-11-06, 8:19 PM
 
nosiknataДата: Неділя, 2011-11-06, 8:52 PM | Повідомлення # 1436
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Цветана)
подпольная кликуха у нее будет "Жизнь продолжается!" cool biggrin Сумка-талисман, вобчем! wink

biggrin biggrin biggrin biggrin

А мені схоже на корпорацію монстрів( мультяха така) - та навряд чи куплять з такою назвою cool !
Сумки всі класні!!



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
sjana_ifДата: Неділя, 2011-11-06, 9:32 PM | Повідомлення # 1437
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
А мені чомусь подумалось про 5 o'clock - англійське чаювання. Дійсно, в кожного якийсь свій асоціативний ряд biggrin

 
ТМКДата: Неділя, 2011-11-06, 9:36 PM | Повідомлення # 1438
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Quote (Цветана)
"Жизнь продолжается!"

Згодна з Олею!!! biggrin Чудова сумка, яка асоціюється з чудовими думками! redface biggrin


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ganzyaДата: Неділя, 2011-11-06, 10:01 PM | Повідомлення # 1439
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Bullet)
народилась нова сумка, назву влучноніяк не придумаю... Чи то Лісові квіти, чи Лісові медузи, чи Висячі кульбабки..

А в мене ця сумка асоціювалася з мультиком "Контакт" - там такі очі були у доброго "інопланетянина"

а тут його можна подивитись Контакт


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
ZetaДата: Неділя, 2011-11-06, 10:07 PM | Повідомлення # 1440
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
классна сумка! "зелений рух - життя продовжується"... wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.