| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-03-19, 12:40 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
НаташаОДата: Понеділок, 2015-08-24, 0:11 AM | Повідомлення # 4821
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, це точно. Але я наперед вишила 2 льолі і тепер така задоволена, бо їх вдіваю постійно-  в церкву, в гості ... Шкода тільки ,що штани до однієї льолі пошила завузькі, хлопчик виявився пухнастиньким, а ще ж памперс , який я забула врахувати. От і лежать штани без діла. Так що льолі можна вже вишивати, вони знадобляться в любому випадку хто б не народився- хлопчик чи дівчинка.
 
BulletДата: Понеділок, 2015-08-24, 1:07 PM | Повідомлення # 4822
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО, я такого поки що не вишиваю і про таке й не думаю, рано ще smile

А я не знала, що до льоль ще йдуть штани, я так і думала, що льоля - то повноцінна одежинка для немовлятки :))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2015-08-28, 1:03 PM | Повідомлення # 4823
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, може й це не правильно, що я вишила, але ж зараз в роддомі вже не вмотують дитину в пелюшки, а зразу в памперс та ползунки. На виписку також потрібно такий же одяг. Хоч я користувалась постійно пелюшками і на виписку також брала і ползунки і пелюшки. Зато тепер літом, коли дитині виповнилось півроку, до вишиваночки найбільш підходять вишиті штанішки.
 
BulletДата: Субота, 2015-08-29, 9:02 AM | Повідомлення # 4824
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Bullet, може й це не правильно, що я вишила, але ж зараз в роддомі вже не вмотують дитину в пелюшки, а зразу в памперс та ползунки. На виписку також потрібно такий же одяг. Хоч я користувалась постійно пелюшками і на виписку також брала і ползунки і пелюшки. Зато тепер літом, коли дитині виповнилось півроку, до вишиваночки найбільш підходять вишиті штанішки.

Правильно - неправильно.. зараз хто як хоче, так і вчиняє wink
Я проасоціювала льолю саме з українською льолею і думаю, що льоля таки є ЛЬОЛЯ - без штанців smile Зі штанцями - то вже вишиваночка ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romantikДата: Неділя, 2015-08-30, 11:56 AM | Повідомлення # 4825
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Цитата Bullet ()
Я не хвора, ТТТ
Так цеж чудово. Наразі є гарна причина себе побалувати. В такому стані рідні і близькі пробачають ханлри та намагаються виповнювати всі забаганки. Користуйтесь моментом. wink wink wink
 
BulletДата: Неділя, 2015-08-30, 2:37 PM | Повідомлення # 4826
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
romantik, дякую )) Стараюсь користуватись ))) Втім, як назло, не хочеться ні смаженої суниці, ні ананасів з рябчиками ))))


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Середа, 2015-09-09, 8:58 AM | Повідомлення # 4827
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Лізо, вітаю тебе! Бажаю тобі і твоїй малечі всю повноту благословінь Божих! Нехай твоя квітонька зростає здоровою, прекрасною, щасливою - на радість всім!
Прикріплення: 2273521.jpg (111.7 Kb)


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ТМКДата: Середа, 2015-09-09, 4:10 PM | Повідомлення # 4828
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Вітаю з маленьким сонечком! 
Прикріплення: 5020669.jpg (30.3 Kb)


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
sjana_ifДата: Середа, 2015-09-09, 11:17 PM | Повідомлення # 4829
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Вітаю-вітаю!!! surprised
Здоровячка  донечці і мамі багато-багато, донечці ангела-охоронця, а мамі радості від довгоочікуваного щастячка, підтримки і допомоги від рідних, миру, спокою та щонайшвидше розробляти навики прискореного висипання wink


 
НаташаОДата: Четвер, 2015-09-10, 0:18 AM | Повідомлення # 4830
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Лізо, я щось пропустила? Не знала,що ви вже народили. Приєднуюсь до привітань дівчат. Бажаю вам обом здоров"ячка, терпіння, ну і тихих,спокійних днів , а особливо,ночей.
 
BulletДата: П`ятниця, 2015-09-11, 11:00 AM | Повідомлення # 4831
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-vТМКsjana_ifНаташаО, дякую від усього серця smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
9730182Дата: Середа, 2015-10-14, 10:30 PM | Повідомлення # 4832
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго вечора, скажіть, а схемка з вовками є ось ця Схеми для вишивки бісером на атласі фірми "Княгиня Ольга" 
1. Вовки - розмір готової роботи - 31,5 см на 40,5 см - 38 грн , яка ціна на даний момент. Якщо можна, то напишіть мені на е-мейл 09730182@ukr.net. Дякую, буду чекати відплвідь
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2015-10-16, 2:47 PM | Повідомлення # 4833
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, Лізочко,привіт. Як ви там? Щось від вас ні слуху ні духу. Радієте материнству чи немає часу на інтернет? Нам,мамам, навіть у відпустку ходити не можна. А як каже мій чоловік, як все поробиш, спати всіх положиш, тоді йди до своїх вишивок. А це зараз трапляється,бачу все рідше і рідше. 
Тримайтесь, не хворійте ні ви ні ваша малеча
 
BulletДата: Четвер, 2015-11-26, 6:46 PM | Повідомлення # 4834
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Bullet, Лізочко,привіт. Як ви там? Щось від вас ні слуху ні духу. Радієте материнству чи немає часу на інтернет? Нам,мамам, навіть у відпустку ходити не можна. А як каже мій чоловік, як все поробиш, спати всіх положиш, тоді йди до своїх вишивок. А це зараз трапляється,бачу все рідше і рідше. 
Тримайтесь, не хворійте ні ви ні ваша малеча

мої вітання!
радію материнству і нема часу на інтернет. Доні 2,5 місяці, в цю суботу хреститемо, а я навіть простенької льолі не вишила - геть нема часу на вишивку.... лише пару клаптикових виробів пошила, і то два з трьох немачасу сфотографувати )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2015-12-19, 11:06 AM | Повідомлення # 4835
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Lyubov, дуже дякую smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: П`ятниця, 2015-12-25, 2:13 AM | Повідомлення # 4836
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, Лызо, то ви тепер приєднались до компанії мам і будете ловити час,шукати ,вишукувати,щоб щось повишивати чи пошити. А його все буде менше і менше. З"явиться тоді,коли малеча піде в садочок. Ще тільки хрестите? Я стараюсь цю церемонію провести що раніше. Меншенькому було 1 тиждень і охрестили, і в принципі з іншими дітками також не затягувала. Але то кому як виходить.
 
BulletДата: Вівторок, 2015-12-29, 3:46 PM | Повідомлення # 4837
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
НаташаО, так, це точно: часу геть нема. Я тепер ще більше респектую нашій Тані Tana, яка з маленькою Сашунею винаходила час не лише для рукоділля, а й для організації заходів.
Моя доня потроху підростає, стало дещо спокійніше. Але цей хронічний недосип і вставання по 3-5 разів за ніч мене трохи доконують. Втім, все одно це приємні довгоочікувані клопоти.
Часу вистача лише на шиття, бо вишивання поки що для мене більш клопіткий процес. Але я все одно вернусь до ньього. Щоб вишити доні льолю smile Ми похрестили донб в 2,5 місяці. І хресна мама подарувала нам полотно в якості крижма. Тепер маю вишиванку номер один в планах ;)

Поки що ось мої рукотвори, якими заробляю на життя, бо з минулого місяця сіла повністю на зарплату чоловіка.

Роздивитись детально і більше запрошую на мою нову сторінку, з якої планую продавати рукотвори (хостинг на Укоз.ру себе не просто не виправдовує, а і просто напружує, поза усякими політичними моментами - це просто неймовірно дорого, а безкоштовний варіант \як в прикладі з цим форумом\ це просто ганьба і неможливість....)
http://bluecat-studio.blogspot.com - моя нова сторінка.




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2015-12-30, 1:50 AM | Повідомлення # 4838
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вирішила показати ще трошки своїх рукоділь. Гадаю, у ЦЬОМУ році це вже останні smile Хочу спокою і більше часу проводити з донею, вона так мило посміхається :)





Всім бажаю приємного передноворічного настрою!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
НаташаОДата: Середа, 2015-12-30, 4:39 PM | Повідомлення # 4839
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 855
Нагороди: 0
Репутація: 182
Статус: Offline
Bullet, згідна, з дітьми важко,а з дорослими дітьми важче в декілька разів. Хоч до них вночі не потрібно вже вставати, проте вони вдень вимагають купу уваги. У вас ще все попереду.
Роботи ваші гарні і вимагають кропіткої роботи, щоб вийшли всі стібочки рівні, щоб все було міцно прошито, а ще ж потрібно підбирати кольори,ну одним словом ,роботи вистачає.
Я з вами Лізо згідна, на цьому форумі точно нічого не продаси. Бажаю вам успіху в Новому році з новою сторінкою.
Але головне вітаю з наступаючими святами,зичу вам та вашій родині спокою,затишку,здоров"я, миру.
 
BulletДата: Субота, 2016-01-02, 12:39 PM | Повідомлення # 4840
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата НаташаО ()
Я з вами Лізо згідна, на цьому форумі точно нічого не продаси. Бажаю вам успіху в Новому році з новою сторінкою.

Тут склалось непорозуміння між нами: на ЦЬОМУ форумі я нічого і не продаю (але досить багато форумчанок, бачачи мої витвори, звертались до мене із замовленнями). Я кажу про свій персональний сайт, що також базується на УКОЗі, як і цей форум: http://bullet-13.at.ua

Тепер нова сторінка для продажу - http://bluecat-studio.blogspot.com

Мій особистий блог (двома мовами) - http://scraporobki.blogspot.com

Запрошую в гості всіх smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.