| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 12:48 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
ЖаннаДата: Четвер, 2011-10-27, 2:18 AM | Повідомлення # 1381
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, вітаю з результатами подарунково-мітенкової акції!! :)) нехай і надалі робота буде плідною та натхненною))
і, до речі, дякую за звіт)) бо то дійсно цікаво - наскільки ефективною є така реклама smile



мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-27, 10:47 AM | Повідомлення # 1382
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Жанна, добранок і жякую )*

http://www.livemaster.ru/gallery/12086-teplye-poloski - а у мене радість, я вранці отримала листа, що моя робота, виставлена на Ярмарке Мастеров додана в колекцію *Теплі смужки*. Як на мене, то цілком пристойно виглядає. Тепер чекатиму на а)покупку сумку з Ярмарки майстрів, 2) переходів на мій сайт.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-10-27, 11:00 AM | Повідомлення # 1383
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Як на мене, то цілком пристойно виглядає.
Гарна сумка! Така шоколадно-кофейна, як мій улюблений напій "гаряча Мока", вона щей холодна буває, ту я не люблю. biggrin



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
РолічокДата: Четвер, 2011-10-27, 11:16 AM | Повідомлення # 1384
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, Лізо! ВІТАЮ!
тобі треба для "чайників" провести лікбез як себе "продавати". хоча я і читала тебе з ціею темою, але ще "не дійшло"... нажаль...
а за тебе щиро радію!!!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-27, 11:21 AM | Повідомлення # 1385
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, я зрозуміла wink покажу вам скоро дещо wink

Ролічок, якщо треба, проведу лікбез )))) Я думала, у тебе з продажами нема проблем!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JinseiДата: Четвер, 2011-10-27, 11:47 AM | Повідомлення # 1386
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
При першому ж погляді на сумку прямо вчувається аромат капучіно! М-м-м...

Але хочу трохи розбавити комплімент (це, напевно, я така вредна). Зайшла я у Ваш ЖЖ там де мітенки і зразу ж побачила помилку: "приймите" російською пишеться без "й". Сподіваюсь це просто очепятка. wink
Я, для уникнення аналогічних ситуацій у себе, поставила розширення для мозіли, що перевіряє набраний текст і підсвічує помилки (як у Ворді). Дуже зручна штука.
 
РолічокДата: Четвер, 2011-10-27, 12:04 PM | Повідомлення # 1387
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, от якраз з цим і великі прблеми... тобто продажів геть нема... щось не те роблю...


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-27, 5:53 PM | Повідомлення # 1388
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jinsei)
"приймите" російською пишеться без "й". Сподіваюсь це просто очепятка.

ну напевно ви дійсно така вредна (це натяк). Це слово ромійською може писатись як з літерою Й, так і без неї. Тож попрошу зважати надалі.

Не треба мені робити зауважень з моєї грамотності. Я дуже швидко друкую і часто плутаю літери, і адекватні люди це розуміють і сприймають нормально. До того ж, я вже маю коректора в особі нашої Тани, у неї гостре око на мої обдрючки і мені того вистачає. Крім того, Тана пише мені зауваження в приват! wink Це так, на майбутнє, бо я знаю на нашому форумі дівчат, які за подібні зауваження образяться на вас на пів життя.

Quote (Jinsei)
Але хочу трохи розбавити комплімент (це, напевно, я така вредна).

Не розбавили smile Мої вироби продаються, навіть якщо я в слові СУМКА не встигаю надрукувати літеру М smile (перевірено випадком)))))

Quote (Ролічок)
Bullet, от якраз з цим і великі прблеми... тобто продажів геть нема... щось не те роблю...

Я навіть уявляю, які саме причини твоїх проблем. Ти не продаєш свої вироби.

Звідки я це знаю? Тому що мені невідомо, чи ти взагалі щось пропонуєш комусь купити, бо я особисто цього ніколи не бачила, а я часто заходжу в твою майстерню, бачу твої вироби на Дублірині, і з усіх моїх мандрівок жодного разу не зауважила, що ти свої ручні роботи плануєш продавати. Ти маєш можливість користуватись кодами і лінками в своєму підписі - і не користуєшся ними.

По секрету скажу тобі, що вже осіб 20 на нашому форумі щось у мене купили за останні 2 роки.
Зважаючи на широке коло віртуальних площадок, де я представлена, можна собі уявити масштаби моєї торгової діяльності wink

І все лише через 1 маленьку кнопочку у мене в підписі (88 х 31 піксель) і вагою менше 1 Кб, та чеез мої постійні хвастушки картинками, при збільшенні яких ти автомтаично переходиш на мій сайт, де вказано ціну вироба.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JinseiДата: Четвер, 2011-10-27, 6:28 PM | Повідомлення # 1389
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 190
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Ображатися, насправді нема на що, бо усі ми робимо помилки і в цьому нема нічого страшного. Дякую, за пораду писати про такі речі в приват, я дійсно чомусь про нього не подумала.
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-10-27, 7:22 PM | Повідомлення # 1390
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
По секрету скажу тобі, що вже осіб 20 на нашому форумі щось у мене купили за останні 2 роки.

А скільки виробів Ліза подарувала.!!!! Я прийшла гонорово на Майстер Клас з гаманцем (подарованим) , в який я поклала голки, нитки,тканини. Як на гаманець усі видивлялися. Ната Пташинська має такий самий і теж приходила з ним на МК. Так, що слава цим рукам, що роблять такі речі!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-27, 7:40 PM | Повідомлення # 1391
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Jinsei)
Ображатися, насправді нема на що, бо усі ми робимо помилки і в цьому нема нічого страшного.

якщо нічого страшного, то і не робимо зауважень дорослим людям smile
Quote (Jinsei)
Дякую, за пораду писати про такі речі в приват, я дійсно чомусь про нього не подумала.

Все Ок!

Quote (Dmutrik09)
А скільки виробів Ліза подарувала.!!!! Я прийшла гонорово на Майстер Клас з гаманцем (подарованим) , в який я поклала голки, нитки,тканини. Як на гаманець усі видивлялися. Ната Пташинська має такий самий і теж приходила з ним на МК. Так, що слава цим рукам, що роблять такі речі!

От лихо.. :(( Я не пам"ятаю, щоб я дарувала вам свої кишеньки.. ні тобі не пам"ятаю, Ні Наталці.. Хоч який у тебе?:)) Може, згадаю? )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Четвер, 2011-10-27, 8:13 PM | Повідомлення # 1392
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Певно, ти не живеш зі свого рукоділля?...

С удовольствием бы жила с него, но... даже не окупила свою машику. Пожалуй, только расходные материалы на рукоделие и окупаются.
...Лиииииза! Какой ролик чудесный получился! Аж дух захватывает от чувств - я там быда, я это видела, я в этом участвовала!...
Quote (Ролічок)
Bullet, от якраз з цим і великі прблеми... тобто продажів геть нема...

да, многие мастреицы сейчас на это жалуются - последние год-полтора ощутимо упала покупательская способность хендмейдовских вещей. Интерес (пока еще, ТТТ!) остался, но вот чтобы купить... сейчас люди чаще стали думать о покупке картошки, нежели о покупке подобного товара. Нищает народ, это грустно...
Лиза, тебе, в свою очередь, не смотря ни на что, желаю хороших продаж и успешного бизнеса на своем рукоделии (о чем и сама мечтаю) wink !


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-10-27, 8:16 PM | Повідомлення # 1393
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
От лихо.. :(( Я не пам"ятаю, щоб я дарувала вам свої кишеньки.. ні тобі не пам"ятаю, Ні Наталці.. Хоч який у тебе?:)) Може, згадаю? )))))

Як не пам"ятаэш? ти мені обіцялася, ще як до мене приїзджала. А подарувала мені на зльоті! Дяка тобі! Це дуже практична річ. wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-27, 9:11 PM | Повідомлення # 1394
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
да, многие мастреицы сейчас на это жалуются - последние год-полтора ощутимо упала покупательская способность хендмейдовских вещей.

Не вірю. Зато піднялись продажі побут. техніки, подорожей за моря і так далі. Дівчата, а давайте лваштуємо такий великий загальноукраїнький флешмоб, і доведемо, що ручна робота - це престижно, і купувати речі у майстринь - це крутіше, ніж в дорогих бутіках! (Головне при цьому не забувати самим продавцям хендмейду, що робота має бути якісною)

Quote (Цветана)
Нищает народ, это грустно...

А я стала жити краще порівняно з дворічною давниною. Парадокс? Ні. "Разруха не в сортирах. Разруха в головах!" (с) Проф. Преображенский "Собачье сердце"
Quote (Цветана)
Лиза, тебе, в свою очередь, не смотря ни на что, желаю хороших продаж и успешного бизнеса на своем рукоделии (о чем и сама мечтаю) !

спасибо!! Не вижу преград у тебя для этого же. Твоя сумка улётная! Я трогала, я знаю )

Quote (Dmutrik09)
Як не пам"ятаэш? ти мені обіцялася, ще як до мене приїзджала. А подарувала мені на зльоті! Дяка тобі! Це дуже практична річ.

Ти б мене ще про щось запитала, що було на зльоті, Леся, у мене був психоемоційний стрУс. Я більше тижня спала по кілька годин перед Зльотом :)) Я взагалі не пам"ятаю, що кому давала. Пам"ятаю, що Наталі Гонті віддала приз від *Міра рукодєлія* (боя це записувала, щоб не забути))))))
Ну користуйся наздоров"я, зносиш - новий пошиємо smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2011-10-27, 10:20 PM | Повідомлення # 1395
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, я мала на увазі вживу. віртуально дійсно ніде не зазначено, що продаю... треба спочатку створити такий сайт як у тебе. так?


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-27, 11:20 PM | Повідомлення # 1396
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
Bullet, я мала на увазі вживу. віртуально дійсно ніде не зазначено, що продаю... треба спочатку створити такий сайт як у тебе. так?

В ідеалі - кращий, ніж мій. Я - зразок безкоштовного піару, у мене навіть сайти (ВСІ) на безкоштовних укозівських шаблонах і я нічого не плачу ані за місце, а ні за рекламу.
Але можна продавтаись і маючи Живий Журнал чи блог на блогері чи блогспоті. Якщо цікаво - розповім.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: П`ятниця, 2011-10-28, 0:15 AM | Повідомлення # 1397
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, ЦІКАВО!!!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2011-10-28, 0:22 AM | Повідомлення # 1398
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ну користуйся наздоров"я, зносиш - новий пошиємо

Ура! Ловлю на слові!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-10-28, 1:00 AM | Повідомлення # 1399
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Ну користуйся наздоров"я, зносиш - новий пошиємо Ура! Ловлю на слові!

взагалі не питання! wink

Quote (Ролічок)
Bullet, ЦІКАВО!!!

НМСД, продавати в інтернеті легше, простіше, приємніше і не напружно. Просто треба показати покупцеві твої товари. Неймовірна кількість людей ХОЧЕ і ЖАДАЄ володіти предметами ручної роботи, нештампованими виробами, а тими, що несуть тепло рук і неабияку фантазію. Головне для нас - розказати покупцеві, де нас знайти і яким чином покупець може отримати жаданий виріб.

1. Потрібно місце, де ти показуєш свої роботи (сайт, блог, галерея, НЕвіртуальний магазин - хто на що гараздий)
2. Потрібно довести покупця до твоєї крамниці (реальної чи віртуальної - нема різниці).
3. Потрібно зробити так, щоб покупець захотів (так захотів що аж страх) володіти твоїм товаром.


Кожен з цих пунктів можна вивчати окремо. Можна взяти книжечку Ф. Коттлера *Онсови маркетинга* і вивчати її від корки до корки (я її читала в інституті! І це при тому, що фах у мене - художник!))))) А можна взяти приклад з хорошого продавця і тупо слідувати інструкціям. Я спершу вибирала креативний шлях, але зараз перейшла до другого варіанта, копіювання не завжди погано. Принаймі в питаннях продажів.

Тож розпочни з того, що покажи свої вироби широкому загалу. Пам"ятаймо, що виставки (особливо спеціалізовані) це зовсім не широкий загал, там майже не ходять потенційні покупці, навпаки, там ходять потенційні конкуренти (яких треба любити і молитись на них, але про це пізніше). Тож виставка - це не місце для показу. Зроби сама сайт, або заведи собі галерею, в якій ти впевнена (що вона раптом не акриється чи не станеться якась какашка в голові у хостера і він тебе не пркириє). Пропоную обрати Живий Журнал - має широкий вихід по Україні і РФ, безкоштовна багатомільйонна публіка.

Заповни свій сайт (блог, галерею). Вказуй "продаваючі" описи. Обов"язково вказуй вартість кожного конкретного об"єкту. Мене дратує , коли пишуть *ціна - по запросу*. Якщо поруч вказана ціна і зрозумілі умови покупки, людина скоріше купить там, а не у того, хто ціну приховує (йому є що пиховувати, значить з таким продавцем страшно мати справу (с) )

Почни продавати. Мене страшно дратувало, коли я в усяких статтях на цю тему читала *Почніть і все*. А тепер до мене ДІЙШЛО, що цим насправді все сказано. Просто почни відпускати від себе свої вироби. Дуже багато залежить від нас самих, ми несвідомо стримуємо свої речі і АБСОЛЮТНО несвідомо робимо усе, щоб їх ніхто не купив. А треба навпаки.
Є кілька способів продажів: прямі, непрямі, ще якісь там мудрьоні. Я любителька всього красівєнького, тому я обираю шлях робити все з красою. Раджу почитати статті в інтернеті на тему *як продавати в мережі*. Дають слушні поради щодо способів рекламувати свої товари, свої послуги, своє ім"я. Прикладом, я намагаллась продавати свої речі, в той час як (уже зараз розумію) треба продавати своє ім"я (принаймі, в моєму випадку).
далі зараз буде.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-10-28, 1:15 AM | Повідомлення # 1400
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Рекламуй себе. По-всякому, але обов"язково позитивно.
Дотримуйся кодексу етики! Будь-який скандал потенційний покупець сприйматиме ПРОТИ тебе, навіть якщо ти була стомільйон разів права. Ти була в скандалі, значить ти скандальна. Все. Я набила собі шишок на цьому і вам не раджу.

Створи образ (бренд). Залежно від фінансових можливсотей, створи собі певний образ, піж яким продаватимеш свої вироби. Твої речі мають вирізнятись серед інших ручних робіт, повинні бути впізнаваними.

Не набридай, будь цікавою. Наділяй свої вироби душевними історіями. Дай відчути потенційному покупцеві тепло твоїх клаптикових подушок, проведи його казкою по кожній чарівній строчечці твого килимка, опиши твою гольничку так, щоб кожна поважна пані відчула, що життя без такої гольнички в Україні просто неможливе! Просто переступи на сторону покупця і уяви, що саме підкупило би тебе - і вчини подібним чином як продавець.

Визнач свою цільову аудиторію. Опиши (для себе) якими є твої потенційні покупці. Наприклад, апріорі не будуть купувати твої подушки футболісти, а гольнички не купить мужчина, стьогану доріжку не купить молода жінка, а стьобану ковдру не купить стара бабця і студентка. Уяви свою ЦА (цільову аудиторію) і шукай місця, де вона тусується. Там і рекламуйся. З ними і працюй.

Збери свій фан-клуб.
Я його вже зібрала. Я маю власний сумковий віварій (я люблю своїх покупців, бо вони дають мені можливість вживати, і слово *віварій* тут не в якості образи smile Просто мій фан-клуб ну дуже вже живий :)* Я маю два окремі фан-клуби: рукодільний і артистичний. Як правило (з традиційними виключеннями) члени фан-клубів не перетинаються. Власний фан-клуб - це та команда, яка зажди підтримає тебе в скрутну хвилину. І коли відбувається якась біда чи потрібна реальна допомога, і в хвилини хандри, коли треба розважитись (покупці мене не розважаюь, а підтримують словаими, діями і покупками)

Застереження: ніколи, нізащо, за будь-яких умов не вступай в бізнес з іншою рукодільницею. Або піди і одразу почни битись головою об стіну, бо це одне і те саме. Партнерських бізнесів настільки мало, що їх , напевно, по пальцях можна перелічити. Дружба дружбою, а грошенята порізно. Тут я теж набила шишок і виплакала багато сліз.

якщо є цікавість - задавай питання. Думаю, на більшість з них я відповім.

Пару тижнів назад я відвідала пару вебінарів на тему продажів і на тему таймменеджмента. Так розчарувалась, що вирішила колись обов"язково провести свій вебінар на цю тему.... Може і збудеться smile

п.с. текст адресовано не особисто Ролічку. Якщо ти цікавишся продажем своїх ручних робіт у Мережі - цей текст і для тебе.

Занавєс. : ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.