| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 6:32 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
РолічокДата: Понеділок, 2011-11-07, 11:19 PM | Повідомлення # 1461
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Oленка, дякую за цікаві ідеї!

Додано (2011-11-07, 11:19 PM)
---------------------------------------------
Bullet, нові сумка - просто клас! розумію, чому самій подобається wink ідея з боковою вставкою цікава! одним словом молодець! а щодо коментарів: собака гавкає - караван йде...



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ВолиняночкаДата: Вівторок, 2011-11-08, 1:04 PM | Повідомлення # 1462
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Bullet)
красуня моя

Дуже багато виглядає!!!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
ZetaДата: Вівторок, 2011-11-08, 2:08 PM | Повідомлення # 1463
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо, кожна твоя торбинка має соє "обличчя" - це здорово! остання дуже вишукана вийшла exclaim





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
cherryДата: Вівторок, 2011-11-08, 6:49 PM | Повідомлення # 1464
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 310
Нагороди: 4
Репутація: 78
Статус: Offline
Лізо, сумочка дійсно чудо! І мітенки також гарні, особливо ті, з "полупальцями", це ті, де на вказівному пальчику трошки довше звязано, я правильно зрозуміла? прочитала коменти і стало смішно. "Художника каждый обидеть может", як казав Остап Бендер))) пам`ятаєш того класного "Сєятеля"
 
BulletДата: Середа, 2011-11-09, 2:10 PM | Повідомлення # 1465
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, lady-v, romannah, Tana, veronika, Катюня, Ролічок, Волиняночка, Zeta, cherry,

дорогі дівчата, дякую за коментарі і за те, що зазираєте до мене! Звиняйте, не могла раніше відписати - вчора випав день з життя, бо познайомилась з дуже приємним лікарем швидкої допомоги (у мене все не як у людей: випила каву з молоком, виявилось, що у мене панкреатит, капець, словом. Про доктора жарт, звісно, але дійсноприємний фельдшер, не експериментатор, що дуже ціную зараз!) Схудла на півтора кіла за день smile Хоч одна радість :))))) З іншого боку, тепер висітимуть на мені ідеально пошиті на мою фігуру джинси. Але головне, щоб бути здоровою smile Дівчата, молоко - це зло, як виявилось )))))

Quote (cherry)
І мітенки також гарні, особливо ті, з "полупальцями", це ті, де на вказівному пальчику трошки довше звязано, я правильно зрозуміла? прочитала коменти і стало смішно. "Художника каждый обидеть может", як казав Остап Бендер))) пам`ятаєш того класного "Сєятеля"

Та я не образилась, як художник. Чесно-чесно! Мені дійсно стало смішно, бо у тих дівчат мітєнки якраз *не по фігурі* в"язані. Дякуючи їх коментарям до мене на сайт зайшло півтори сотні людей, купили 4 пари мітєнок і сумку smile Чого ж мені ображатись? Я завжди дякую богові за нерадивих конкурентів! smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Середа, 2011-11-09, 2:22 PM | Повідомлення # 1466
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Дякуючи їх коментарям до мене на сайт зайшло півтори сотні людей, купили 4 пари мітєнок і сумку Чого ж мені ображатись? Я завжди дякую богові за нерадивих конкурентів!

Лиза, вот жто супер-нововсть! Как гриццо, не было бы счастья, да несчастье помогло.
Митенки твои уже стали брендовыми наряду с сумками. Успешных тебе продаж и творчества и дальше!
Сумка твоя последняя очень интересная. Согласна с Лорой, - вставочка сбоку суперова и очень удобна (я даже не увидела ее с 1 раза)).
Ну а новость про феРшала... ненуваще! Как это?...
От молока тебя так скрючило?... Или от молока в кофе?... Или от качества молока?
Я аж испугалась (сама-то дня без молока не живу))).
Ну, надеюсь, здоровье тот феРшал поправил тебе? Джинсы там, приятная легкость в области талии, - это классно, канеш,, но здоровье береги!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
veronikaДата: Середа, 2011-11-09, 2:46 PM | Повідомлення # 1467
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Молоко зараз і справді зло. Бо ті корови пасуть незрозуміло шо і де, а потім ще розбавлять (це в нас, бо є ще десь по корові в людей), а в місті певне одна хімія. Моя мала відколи вона молоко лиш нюхає в какао трошки. Часто чую про випадки, алергія в діток, поноси і т.д жаххххххх просто.

"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
BulletДата: Середа, 2011-11-09, 4:20 PM | Повідомлення # 1468
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Ну а новость про феРшала... ненуваще! Как это?... От молока тебя так скрючило?... Или от молока в кофе?... Или от качества молока? Я аж испугалась (сама-то дня без молока не живу))). Ну, надеюсь, здоровье тот феРшал поправил тебе? Джинсы там, приятная легкость в области талии, - это классно, канеш,, но здоровье береги!

нє, ну всьо більш менш Ок, тільки під ребрами болить, але я вже щойно поїла кафкі грєфнєвой smile
ВраШ казав, що то стомільйонвідсотково від молока, бо і за день до випадку було те саме, тільки не так скрючило, помогло тоді 2 активованих вугілля. Саме неприємне в цій ситуації, що у Фастові нема гастроентеролога, а їхати в обласну.. ну давайте чесно поклавши руку на серце: кому ми тамки треба? smile Та і я розумію, що за 1-2 візита фіг що дізнаєшся, а щоб ковтати всякі оті фіговіни і вести спостереження, треба лягати в лікарню... ну, пардон, я краще на дієтку сяду, бо стільки бабла на хабарі у мене нема (але є купа додаткових хворєй, нажаль, і їх мені можуть спровокувати в обласній лікарні).
Карочє, я живєє всєх живих. Проспала 12 (!!!) годин. Чарівна сила укола з димедролом smile Тепер буду знати, як можна виспатись :))

Quote (veronika)
Молоко зараз і справді зло. Бо ті корови пасуть незрозуміло шо і де, а потім ще розбавлять (це в нас, бо є ще десь по корові в людей), а в місті певне одна хімія. Моя мала відколи вона молоко лиш нюхає в какао трошки. Часто чую про випадки, алергія в діток, поноси і т.д жаххххххх просто.

Та розумієте, Вероніко, така фігня з тими продуктами. Воно хоч і хімікат, зато без бактерій непотрібних, без туберкульозу і кишкової палички. Мене ніхто не заставить випити тепле молоко просто з цицьок корови, я гидую зі страшною силою і нічого з собою зробити не можу. При цьому мені майже всяке домашнє молоко смердить (а не пахне) навозом.
Такі діла. Ну , більше не буду молочничати. Навіть сметану заборонили. Отак.

А у мене продалась ще сумка, і я вам про це радісно сповіщаю.Хто бігом торкнеться екрану з цим моїм текстом, у того протягом доби відбудеться продаж рукоділля. Бігом всі - лапки на монітор!

smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Nito4kaДата: Середа, 2011-11-09, 4:47 PM | Повідомлення # 1469
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Хто бігом торкнеться екрану з цим моїм текстом, у того протягом доби відбудеться продаж рукоділля. Бігом всі - лапки на монітор!
Ги-и-и! biggrin


 
010101Дата: Середа, 2011-11-09, 4:58 PM | Повідомлення # 1470
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Лізо, у що ж ти так? Бережи себе, бо ти в нас одна! Добре, що все більш-менш обійшлося і лікар толковий на швидкій приїхав ( а то у нас часом, як у тому анекдоті "сказав в морг - значить в морг" і не колише перевірити діагноз - знайома розказувала що з її гастритом її 3 (три!) лікарі відправляли видаляти апендикс - і це в обласній!)

Quote (Bullet)
Бігом всі - лапки на монітор!


Вітаю з продажами! А прикмету вже перевіряю biggrin
 
romannahДата: Середа, 2011-11-09, 6:03 PM | Повідомлення # 1471
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
прикмета хороша, а з молоком треба бути дуже пильним -і не тільки з молоком. Зараз лікуюся гарбузовим насінням (така свого роду профілактика).

я всіх люблю
 
lady-vДата: Середа, 2011-11-09, 11:45 PM | Повідомлення # 1472
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Карочє, я живєє всєх живих. Проспала 12 (!!!) годин. Чарівна сила укола з димедролом

Це вже добре, поправляйтесь, але дімедролом не зловживайте, бо до нього - зарази і привикнути можна


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
veronikaДата: Середа, 2011-11-09, 11:50 PM | Повідомлення # 1473
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Quote (romannah)
Зараз лікуюся гарбузовим насінням (така свого роду профілактика).

Глистяна профілактика, аби іх не було biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
BulletДата: Середа, 2011-11-09, 11:53 PM | Повідомлення # 1474
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (veronika)
Глистяна профілактика, аби іх не було

biggrin biggrin biggrin biggrin я теж в курсі. Але ще гарбузяним насінням лікують камінці, тож вважатимемо, що гельмінтів за компанію зносить каменепадом з нирок )))

так-так, хто ще не залапав свій монітор? Встигніть це зробити. А я тим часом пофотографую свої вишивки з вересня, бо прогавила всі палітри і інші ігри smile Тож буду хвастатись. Скоро повернусь.

А ви поки - лапками до монітору!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Четвер, 2011-11-10, 0:00 AM | Повідомлення # 1475
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Bullet, все сьогодні продала ? видно гарний був фельдшер. (від паразитів дьоготь березовий-дуже смачно)

я всіх люблю

Повідомлення відредагував romannah - Четвер, 2011-11-10, 0:03 AM
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-10, 0:02 AM | Повідомлення # 1476
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romannah)
Bullet, все сьогодні продала ? видно гарний був фельдшер.

Продала вчора і позавчора. А відправити змогла лише сьогодні, бо болів животик )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Четвер, 2011-11-10, 0:16 AM | Повідомлення # 1477
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, швидкого одужання! викладай хвастульки!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Оксана5Дата: Четвер, 2011-11-10, 1:44 AM | Повідомлення # 1478
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Ліза! Пам"ятаєш, ми говорили про камінці в жовчному. Так мене болить в ямці від кави, тому раджу обережніше і з кавою. Каву взагалі пити можу, якщо все спокійно, але якщо занадно зловживаю терпінням тих камінців, то вони потім бунтують і на каву.
Виздоровлюй і бережи себе!!!
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-10, 2:18 AM | Повідомлення # 1479
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
тому раджу обережніше і з кавою.

віддала всю свою каву фельдшеру smile Кава у мене хороша, з Італії прямі поставки smile .. Були.. sad

Quote (Оксана5)
Виздоровлюй і бережи себе!!!

Quote (Ролічок)
Bullet, швидкого одужання! викладай хвастульки!

Дякую!!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-11-10, 7:46 AM | Повідомлення # 1480
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
купили 4 пари мітєнок і сумку Чого ж мені ображатись? Я завжди дякую богові за нерадивих конкурентів!
Це дійсно позитивно. Поздоровляю!
Quote (Bullet)
Про доктора жарт, звісно, але дійсноприємний фельдшер, не експериментатор, що дуже ціную зараз!) Схудла на півтора кіла за день
Треба до лікаря. Панкреатит лічать голодом. тут простенько про нього написано . Будуть питання, дзвоніть

Додано (2011-11-10, 7:46 Am)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
Кава у мене хороша, з Італії прямі поставки
Каву не можна, взагалі нічого не можно їсти поки запалення не пройде. Все що Вам можна водичка з лимончиком. І з хвастульками треба буде почекати, панкреатит вимагає постільного режиму. Дивуюсь, як Вас вдома залишили angry . Дуже критично лікування в перші години захворювання.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.