| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 1:01 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Разом до здоров"я та краси
soncevudaДата: П`ятниця, 2013-01-11, 8:26 PM | Повідомлення # 81
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Юлю, є ще гірчина маска якраз для стимулювання росту волосся


ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: П`ятниця, 2013-01-11, 10:50 PM | Повідомлення # 82
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
olimpia, підтримую реп"яхотерапію smile

Сестра_Юлія, звісно, я тебе бачила давно, але мені двічі бачилось, що у тебе хороше волосся smile

З власного досвіду скажу, що погано впливають на волосся стреси. Якщо напружуюча робота, то ы волосся буде поганим.

Э простий спосыб перевырити чи проблема внутрышня чи це дыйсно - від природи маєш таке волосся. Проаналізуй с вої нігті. Якщо і нігті, і волосся лишають чекати на краще, то це проблема нестачі чогось в організмі. А якщо нігті хороші, а волосся - тобі малувато здається, то напевно таки це від природи так.

Можу поділитись своїми секретами тимчасового поповнення волосяної гриви. Я користують засобами Гліскюр, особисто на моє волосся вони діють класно, але довго ними користуватись мені некомфортно і я міняю засіб Гліскюр почергово з Тафт бризкаюча рідина для створення об"єму волосся. Оце взагалі бомба.
Одного разу приходжу в магазин, цінників не бачу, перепитую у продавчині, що мені треба засіб або Тафт , або Хербал Есеншиалз (у них класні ополіскувачі, дуже добре дають об"єм!), а продавчиня давай мене відмовляти, що у мене таке розкішне волосся і куда мені ще? ))))) От як діє Тафт.
ось чим я користуюсь. Теж останнім часом проблеми з волоссям sad


Мені подобається.
Прикріплення: 6533984.jpg (113.6 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ромашка1Дата: П`ятниця, 2013-01-11, 11:46 PM | Повідомлення # 83
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Сестра_Юлія колись в перукарні мені порадили сполоскувати волоси після миття настоєм кропиви ,треба довго до трьох місяців,також зупиняє випадіння,я пробувала чесно місяць стали менше випадати.
 
soncevudaДата: Субота, 2013-01-12, 0:25 AM | Повідомлення # 84
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
оо, ромашко, а як настоювати кропиву ? чи є у неї специфічний запах?
де взяти кропиву? варіант - насушити влітку - не підходить, бо хочу зараз ))))))))))))))))



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
ВолиняночкаДата: Субота, 2013-01-12, 12:13 PM | Повідомлення # 85
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
де взяти кропиву? варіант - насушити влітку - не підходить, бо хочу зараз )))

Купити в аптеці, в таких картонних коробочках)))


Тільки спільна праця об'єднує людей!




Повідомлення відредагував Волиняночка - Субота, 2013-01-12, 12:14 PM
 
olimpiaДата: Субота, 2013-01-12, 3:08 PM | Повідомлення # 86
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Юлю, тоді, нажаль, то така твоя природа. Скільки нею закладено волосяних бульб, стільки буде і волосся. Народні методи (1 ненародні) можуть лише укріпити волосся, дати поживу. Я не жаліюся на свою густину волосся, але воно постійно випадає і, як на мій погляд, багато. Коли прибираю кімнату, то мого волосся на паласі ой-йо багато, як павутиння ! І нічого не можу з цим поробити, але, коли придивляюсь у дзеркало, то бачу багато коротенького волосячка, яке виростає. Але прошу не плутати фізіологічне випадіння з патологічним, коли волосся випадає "гніздами".
Quote (Сестра_Юлія)
Ні жовтки, ні олійки - нічого не допомагає. Ну так, зовні є блиск. і все. так це й кондиціонером можна досягти. швидше й зручніше.

І все ж таки, останнім часом я за народними методами і натуральними інгридієнтами. Тільки, дійсно, возитися з ними більше.

Додано (2013-01-12, 3:08 PM)
---------------------------------------------

Quote (soncevuda)
Юлю, є ще гірчина маска якраз для стимулювання росту волосся

Вона ж буде пекти. Може краще просто массаж шкіри голови, механізм дії такий самий - прилив крові до шкіри, поліпшення живлення.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Субота, 2013-01-12, 3:35 PM | Повідомлення # 87
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
оо, ромашко, а як настоювати кропиву ? чи є у неї специфічний запах?

Специфічний - у цмбулі. Потім волосся сухе не пахне, а при підвищенні волосся (туман, освіжувач повітря в офісі) - і страшний запааахх... я пробувала :((
Quote (olimpia)
Коли прибираю кімнату, то мого волосся на паласі ой-йо багато, як павутиння ! І нічого не можу з цим поробити,

)))) у мене та сама проблема + котик smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
marysya9Дата: Неділя, 2013-01-13, 8:40 PM | Повідомлення # 88
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
Можу поділитись власним досвідом у "вирощуванні" волосся))) Якщо Ви хочете збальшити кількість волосинок, то це неможливо, їх можна лише зміцнити або ж зберегти максимально довго. Для того, щоб волосся якомога довше не випадало необхідно наносити на корені рицинову олію на 30 хв. (можна довше) і укутати. Мая перукар (а їй 55 і вона фанат довгого волосся) каже, що лише масла здатні проникати до волосяної цибулинки, а отже і зволожувати її. Бо досить часто випадіння волосся пов'язано с пересиханням рідини, в якій знаходиться цибулинка волосини. Дуже важливо добре вимити олію з волосся і не бійтесь ,якщо буде здаватись, що випало більше волосся, ніж зазвичай, це випало все те, що вже давно померло))
Якщр неохідно прискорити ріст волосся я зазвичай користуюсь нікотиновою кислотою в ампулах (одну ампулу нанести по проборах і не змивати). Враховуйте лише, що при її використанні необхадно вживати більше молочного. Кислота використовується курсами 20 днів, перева мінімум 10 днів і знов 20 днів. Повторювати курс не раніше ніж через 3 місяці.
І ще, якщо комусь подобається ефект від цибулевої маски, але не подобається запах можна сік цибулі замініти на сік капути - ефект такий сами, а от запаху ніякого!!!
 
TanaДата: Понеділок, 2013-01-21, 11:59 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, для волосся та ін.рекомендую http://alenysh-ka.livejournal.com/ Після антибіотиків і противірусного лікування з усіма наслідками дуже швидко прийла в норму і покращила свій зовнішній вигляд за скромні гроші.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2014-01-23, 1:04 AM | Повідомлення # 90
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата shtynka ()
На сьогоднішній день маю такі габарити

Таня, цікаво, як тепер твої справи?
Цитата Bullet ()
Моя вага 79 кіло, зріст 167 см (дуже орієнтовно...)
110-91-112 (трясця!)

А я тепер важу 76 кіло стабільно. Максимум був минулої зими (84 кіло...).
Допоміг не Фіткьорвз (він допоміг набрати м"язів і підтримати спину, це супер, але я стала їсти, як важкоатлет, жерла і жерла по ночах.. ніжна жриця...)

Допомогло порушення обміну речовин, болі в шлунку, підшлунковій і "ваапчє". Сіла на жорстку дієту (післяопераційну) на два тижні, все вернуло на свої місця, кинула фіткьорвз (виявилось, він мені явно протипоказаний, але ж хто знав то з місцевих лікарів?)))) Словом, спорт - для здорових людей...

Найбільше допомогло позитивне ставлення до світу, багато хороших проектів і мужчина, який піднімає настрій.

Мій мінімум за 2013 рік був 74 кіло.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-23, 11:25 AM | Повідомлення # 91
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
виглядаєш ти Лізо, дуже добре. А це головне.
Бережи себе, радій життю і все буде добре. Позитивне ставлення до світу - це найкращий спосіб бути здоровою та красивою.

Про свій досвід скажу - тільки помірна та здорова їжа може втримати людину, схильну до відкладання запасів у тілі, у привабливій формі.
Я здалась останній рік, і звісно знов набрала свою стабільну протягом останніх років 10 за малими винятками вагу... Навіть трохи більше.
Дякую, що підняли цю тему, бо треба щось робити, і перш за все міняти ставлення на позитивне.

Боюсь ставати на ваги, тому точно і не скажу, на скільки мене притягує земля, але гадаю то десь у межах 68 кіло...
Пишу для протоколу, новий рік наступив, хороший час зайнятись собою і повернутись до здорового способу життя.

Ми любимо скаржитись на життя, проте мало коли щось робимо, щоб змінити те, що нас не задовольняє.
Ось моя програма на найближчий місяць:
1. Не їсти після 19 (хоч із цим проблем практично нема)
2. Харчуватись по можливості натуральною, простою, живою їжею (фрукти, салати, овочі, мінімум продуктів тваринного походження)
3. Їсти тільки за покликом відчуття голоду, коли організм готовий до сприйняття і травлення
4. Ранкова зарядка і прогулянка на повітрі з малюком не менш години
5. Хочу прочитати щось корисне, чи послухати, для правильної мотивації. Приглядаюсь до йоги.

На останок, складова, що точно дає результат, але створює найбільше проблем із оточуючими та в побуті:
відмовитись від ядів типу кави, алкоголю, штучних продуктів типу шоколаду, солодощів, СОЛІ. Цей пункт собі ставлю за додаткову мету.

Пишу тут здебільшого для себе, але відчуваю, що комусь ці поради також можуть стати в нагоді.

Моя мінімальна вага була до пологів 53 кіло, зараз 68. Хоча стабільна по життю в межах 60 плюс мінус три.
Я добре пам"ятаю відчуття легкості, приємне відчуття легкого голоду перед сном, надлишок енергії, що дозволяв просто перевернути гори.
Я скучила за цими відчуттями і хочу знов бути задоволеною собою. Вперед. За місяць відпишусь.


Моя майстерня
 
marysya9Дата: Четвер, 2014-01-23, 11:43 AM | Повідомлення # 92
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 88
Нагороди: 1
Репутація: 52
Статус: Offline
Дозвольте приєднатись до цього гурту бажаючих мати добрий вигляд. shtynka, у вас цікавий план, можу лише додати ,що відмовлятись від солі та шоколаду (тільки справжньго шоколаду, а не глазурі) я не змогла б ніколи))) 
Свого часу винайшла для себе таку формулу схуднення : Зарядка, а вже потім сніданок і так само зарядка - вечеря (моя зарядка щоправда триває хвилин 40, та основна її частина це бодїфлекс ,а все інше за потребами організму). кили так робити - їси менше і не набираеш після їжі)))) мені скинути треба кг 4-6 (6 це в ідеалі), просто з моїм ростом зайві 100гр=1кг у нормальної людини))))
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-23, 11:49 AM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата marysya9 ()
її частина це бодїфлекс
дихальні вправи це надбання йоги, це ефективно, дякую, згадала, що я теж робила таке навіть коли гуляла по вулиці.
Мені не дуже подобається займатись цілеспрямовано чимось бо так треба, а от зробити пару глибоких дихальних вправ, коли йдеш по свіжому повітрі, чи навіть вдома коли хилить в сон, - це не проблема. Це і корисно, і не напружує ні фізично ні психологічно.
Раджу всім прислухатись також.


Моя майстерня
 
BulletДата: Четвер, 2014-01-23, 4:29 PM | Повідомлення # 94
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата shtynka ()
3. Їсти тільки за покликом відчуття голоду, коли організм готовий до сприйняття і травлення

круто )) Бережи здоров"я змолоду smile Я вже не можу собі такого харчування дозволити (їсти тільки по гололу), бо відчуття голоду у мененаступає миттєво, зводить шлунок і призводить до спазмів жовчного міхура (а з моїми камінчиками по сантиметру кожен це не є добре)))) smile

Тому я обрала 5-6 - разове харчування дрібними порціями.

І не їм за три години до сну.

Вже три дні я лягаю о 22-й і встю о 6 ранку, лише вчора зірвалась і лягла о 1-й ночі smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LyubovДата: Четвер, 2014-01-23, 6:53 PM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Девушки, 6-лепестковая диета - и вы в форме! Ну, и конечно, без фанатизма! wink
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-23, 7:10 PM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
дієти не діють, це все тимчасово, і з точки зору психології вкрай не правильно

Моя майстерня
 
LyubovДата: Четвер, 2014-01-23, 8:08 PM | Повідомлення # 97
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
shtynka, а Вы почитайте об этой диете, не надо так огульно...мести всех одной метлой wink
С точки зрения психологии...


Повідомлення відредагував Lyubov - Четвер, 2014-01-23, 8:09 PM
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2014-01-23, 8:20 PM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата, я взагалі не дотримуюся ніякої дієти! Їм коли душа забажає. Все закладено генетично, на мою думку. В мене від прабабки всі були худі і швидкі. Бабця, мама, прабабця. Прбаба в 92 йшла теляті траву свіжу жати з мішком, ще й на горбі тягнула, нехай спочиває з богом. Бабця ще жива 87 років.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-23, 8:52 PM | Повідомлення # 99
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
лесюнь, є такі щасливі люди, але я знаю якою я можу бути, і якою я є. не бачу нічого поганого аби прагнути більше )))

Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2014-01-23, 8:54 PM | Повідомлення # 100
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Цитата Lyubov ()
не надо так огульно...мести всех одной метлой
нікого не хочу образити, я читала Алена Кара, і наводжу пряму цитату "дієти не працюють", а от принципи здорового глузду Алена Кара - працюють, перевірено.


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.