| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 9:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Разом до здоров"я та краси
shtynkaДата: Неділя, 2011-11-20, 1:23 AM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Що ж, темка моя )))
Якщо придумаєте кращу назву - замінимо!
Як показала практика, тема актуальна і жива, і ми можемо багато чим поділитись одна з одною.
А ще була пропозиція влаштувати щось типу "довгобуду стрункості" - тож думаю, можна дописувати сюди ж.
Ну що, дівчата, разом до 120 років? wink

п.с. Можна сюди ж перемістити повідомлення, що стосуються даної теми з майстерень Цветани та Булліт.


Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-20, 4:26 AM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Таня, ми новіповідомлення напишемо ))))) Дякую за темку. Ну що, коли звітуватимемось про наші ліньки?:)


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Неділя, 2011-11-20, 10:41 AM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ну що, коли звітуватимемось про наші ліньки?:)

Треба починати прямо зараз, не відкладаючи на потім. Тому почну із себе.
Я вже трохи ділилась досвідом в майстерні Цветани, і показувала себе три роки тому... Зараз я виглядаю краще, ніж тоді, але все одно починаю складувати на собі зайві кілограмчики... Моя нижня межа ваги була 53 кіло при зрості 170 см, але то було занадто...
На сьогоднішній день маю такі габарити - 58 кіло, 88-71-94 в об"ємах.Ставлю собі мету (доволі умовно) спуститись до 55 кіло і того стану, коли я собі сподобаюсь у дзеркалі )))
Всім раджу орієнтуватись на останнє )))
Погнали!


Моя майстерня
 
ZetaДата: Неділя, 2011-11-20, 12:39 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
smile "Главное,чтобы костюмчик сидел..."- тоді завжди собі у дзеркалі подобатимешся wink а от для здоров"я я свій маленький коридорчик загромоздила торік біговою доріжкою - і наматую кожен день метри-кілометри cool





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-23, 1:40 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Всім раджу орієнтуватись на останнє ))) Погнали!

Моя вага 79 кіло, зріст 167 см (дуже орієнтовно...)
110-91-112 (трясця!)


Шокоадні цукерки у замовників не дадуть мені поліпшити фігуру. Сподіваюсь пострункішати після масажів (наша fiery- прекрансий дипломований масажист, по секрету вам скажу)))



заодно вишию таку картинку!!!! ))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-23, 10:36 AM | Повідомлення # 6
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Шокоадні цукерки у замовників не дадуть мені поліпшити фігуру.

ех, це мені знайоме))) я свого часу просила замінити цукерки на фрукти ))) звісно, на майбуутнє )))

Quote (Bullet)
Сподіваюсь пострункішати після масажів

не забула про вівсянку з бодіфлексом? wink

щодо моєї програми - фрукти на сніданок, трохи фізичних вправ (два рази на тиждень ходжу на аеробіку, а ще ходимо з малим поплюхатись в басейні...), ну і головне - намагаюсь повернутись до раціонального харчування за настановами Алена Кара. Та поки що не завжди виходить...
Якщо коротко, принципи ті полягають в наступному:
- на сніданок фрукти;
- приймати їжу тільки коли є відчуття голоду;
- звести до мінімуму або виключити взагалі шкідливі для організму продукти: алкоголь, тютюн, кава, солодощі, м"ясо, сіль, консерванти, і так далі...
Взагалі все не так страшно, як здається на перший погляд з мого повідомлення, тому раджу всім бажаючим розібратись зі своєю зайвою вагою прочитати Кара. Дуже сильний мотиваційний і психологічний підхід.


Моя майстерня
 
ganzyaДата: Середа, 2011-11-23, 11:50 AM | Повідомлення # 7
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Quote (Bullet)
заодно вишию таку картинку!!!! ))))))

Ну тогда до пары и такую "Хотите похудеть -пригласите меня в гости"

в смысле пригласите в гости меня biggrin


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - Середа, 2011-11-23, 11:51 AM
 
BulletДата: Середа, 2011-11-23, 1:48 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
не забула про вівсянку з бодіфлексом?

без вівсянки поки що smile бодіфлекс рулить!
Quote (shtynka)
- звести до мінімуму або виключити взагалі шкідливі для організму продукти: алкоголь, тютюн, кава, солодощі, м"ясо, сіль, консерванти, і так далі...

у мене вийде дуже обмежене харчування, бо купувати овочі-фрукти, які я можу їсти замість не дуже хороших продуктів виходить дуже накладно (зважаючи на рівень моїх доходів). Тобто я так орієнтовно порахувала, що мушу заробляти неменше 7 тис гривень, щоб харчуватись зовсім правильно.

Quote (shtynka)
Взагалі все не так страшно, як здається на перший погляд з мого повідомлення, тому раджу всім бажаючим розібратись зі своєю зайвою вагою прочитати Кара. Дуже сильний мотиваційний і психологічний підхід.

Підтримую. Ввечері знайду час на адвіртус, дам лінк і будемо відслідковуватись разом.
Quote (ganzya)
в смысле пригласите в гости меня

заходь smile Тобі до того кота ще дуже і дуже довго smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-23, 4:08 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
купувати овочі-фрукти, які я можу їсти замість не дуже хороших продуктів виходить дуже накладно

дуже дискусыйне питання... іронія в тому, що корисна їжа дешевша за шкідливу... наприклад, замість пів-кіло сардельок можна купити два кіло капусти та кіло моркви, і якщо навіть свіжі салати не можна, то в притушкованому вигляді вийде значно більше більш корисної і легкої їжі... або два кіло практично будь-якої крупи - гречки, рису, пшона... а їсти їх можна значно довше...
я не погоджусь ніколи, що для правильного харчування потрібно багато грошей. я не намагаюсь нав"язати спір, просто спробуй тверезо глянути на речі і проаналізувати середній чек своєї покупки... що з того є корисне, а що займає найбільшу цінову категорію... і що із некорисного але дорогого можна замінити на ті ж яблука чи банани...


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-11-23, 5:27 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
дуже дискусыйне питання... іронія в тому, що корисна їжа дешевша за шкідливу... наприклад, замість пів-кіло сардельок можна купити два кіло капусти та кіло моркви, і якщо навіть свіжі салати не можна, то в притушкованому вигляді вийде значно більше більш корисної і легкої їжі... або два кіло практично будь-якої крупи - гречки, рису, пшона... а їсти їх можна значно довше...

Лимони 20 грн/кіло.
Помаранчі 15 грн/кіло
яблука 10 і більше грн за кіло (я без яблук дня не можу прожити)))
горіхи
курага
родзинки
геркулес (за ціною золота!)
гречка (за ціною срібла)
капусту мені не можна sad

сардельок, до слова, я не їм. Картоплю частіше ніж 2-3 рази на тиждень - не вмію, мене знудить. А постійно триматись в руслі - досить важко, бо треба вигадувати щодня щось новеньке, в той час як звичайнісінький суп стає "новим" якщо наступного дня додати якусь крупу (маю наувазі ново зварений суп, а не додати у старий))))
Супи, на думку еяких спеціалістів, то теж зло.
Ай, скільки людей, стільки думок smile

Але відмлвитись від солодощів досить важко, я потім себе погано емоційно почувабю, і щойно *дориваюсь* до цукерок - одразу поглинаю таку шалену кількість, що потім хворію.

Натомість я люблю тонку вермишель sad Знаю, це недобре. Також я люблю рис, багато рису, можна щодня smile Теж не є гуд (треба контроювати вміст цукру в крові).

Сьогодні (щойно) пообідала пшеничною кашкою і пареними котлетками з курячого м"яса. Не знаю, наскільки це погано.
Піду наїмся шоколаду з горя, бо настрій нещадно зіпсований іншою темою.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Середа, 2011-11-23, 8:26 PM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
яка чудова темка, пішла ка я зважусь. cool

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
lady-vДата: Середа, 2011-11-23, 8:32 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Піду наїмся шоколаду з горя, бо настрій нещадно зіпсований іншою темою.

Ну не варто так перейматись, бо ще не вродився той, що би всім догодив wink
А щодо шоколаду, то він чудовий антидепресант і вельми корисний, тож прошу ознайомтесь - шоколадна дієта


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-23, 8:42 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-v, дякую і.. пізно smile я вже наїлась вафелек smile
нічого, зато я щоранку роблю ранкову зарядку smile Це вже плю.
Щойно зважилась. 78,8.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-23, 8:43 PM | Повідомлення # 14
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
відмлвитись від солодощів досить важко, я потім себе погано емоційно почувабю, і щойно *дориваюсь* до цукерок - одразу поглинаю таку шалену кількість, що потім хворію.

ну от наприклад цукерки навіть самі погані дорожче за самі класні банани чи яблука... у нас яблука можна купити і по сім грн за кіло...
а щодо поганих емоцій - ми в силі змінювати своє ставлення до речей... у всьому. Так що все в твоїх руках. Чи наших ))) Бо сама останнім часом зловживаю )))
Але за тим же Каром є ліміт безкорисного, головне не жити лише на одних солодощах... А за принципами роздільного харчування солодке можна їсти, тільки бажано за годину до основної їжі, і ні в якому разі не закусювати солодким на десерт - бо вся корисна їжа перетворюється в нашому тракті на бражку - все бродить і грає, а перетворюється в результаті на шлаки... Доречі, мені як хотілось чогось смачненького після пологів - спасалась печеними яблуками та зефіром.
Quote (Bullet)
пшеничною кашкою і пареними котлетками з курячого м"яса. Не знаю, наскільки це погано.

це не є добре, за принципами роздільного харчування... Кашку краще їсти з маслом та салатиком, і котлети також з салатиком, але за різні прийоми - це вже інша справа )))

Quote (Bullet)
Піду наїмся шоколаду з горя, бо настрій нещадно зіпсований іншою темою.

воно то так, але шоколад горя не вирішить, а проблеми пов"язані із невдоволеністю власною фігурою теж залишаться...


Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-11-23, 8:54 PM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
ну от наприклад цукерки навіть самі погані дорожче за самі класні банани чи яблука..

ай ) підловили.. таки ДА, дорожчі :)))
цукерки я не купую, а от печиво - це просто смачний монстр-вбивця. підступний smile
Quote (shtynka)
за принципами роздільного харчування... Кашку краще їсти з маслом та салатиком, і котлети також з салатиком, але за різні прийоми - це вже інша справа )))

час від часу я намагаюсь, чесно намагаюсь smile ну, дай бог, спільними силами, перейду на роздільне харчування, Тань!
Іноді дивлюсь на своїх клег, які півметровим шаром мастять майонез на батон, і жахаюсь. І нічо, вони ніби здорові, а я хворію :\

Quote (shtynka)
А за принципами роздільного харчування солодке можна їсти, тільки бажано за годину до основної їжі, і ні в якому разі не закусювати солодким на десерт - бо вся корисна їжа перетворюється в нашому тракті на бражку - все бродить і грає, а перетворюється в результаті на шлаки... Доречі, мені як хотілось чогось смачненького після пологів - спасалась печеними яблуками та зефіром.

погоджуюсь. Лише одне АЛЕ6 зефір - надзвичайно шкідливий великою кількістю цукру. Хоча корисний пектином smile

Віднедавна я дізналась, що травлення у шлунку здійснюється завдяки соляній кислоті. І відтепер не вірю в байки про бродіння продуктів всередині нас. Хіба що якщо вино + виноград чи яблука. Тоді да smile

Таня, тримайся і нас тримай. мене



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2011-11-23, 11:59 PM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
А я дівчина гепатитна, коли щиро тримала дієту і вживала медикаменти - виглядала як на аватарці. Шанувала себе і всі мене навколо. Стало мене на два роки (після пологів сина). Тепер йому шість - а я за чотири роки перетворилася на .. ну, ви бачили. Ненормований робочий день, інколи на очах світає і темніє - мій рекорд - три дні без сну. Нерви, кава, шоколад, алкоголь, м"ясо(маю на увазі свинину) і ну його на фік зеркало! Я боюся стати на вагу. А сантиметри? Десять быльше - десять менше.....

ore et labore!
 
КатюняДата: Четвер, 2011-11-24, 0:54 AM | Повідомлення # 17
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Цілковитий жах, жах і ще раз жах. А я гадаю, може джинси у гарячій воді випрала, та вони сіли. А воно он воно що. Жерти треба менше, саме жерти а не їсти . Но нічого, дякуючи темці, зважилась, виявила 5 зайвих кг. Важу на сьогодні 62 кг, при моєму зрості 161 см. А повинна максисум 57 Але все, не їм, коли не хочеться їсти, не їм покупних солодощів, не їм багато, їм потрошку. А головне, займаюсь бодіфлексом. (цей пункт вже виконано ) Все, я стрункішаю. Бо худнути не хочу, хочу гарнішати.

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-24, 1:38 AM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Тепер йому шість - а я за чотири роки перетворилася на .. ну, ви бачили.

Перетворилась на м"яку апетитну пані wink
Quote (Пасіонарія)
А я дівчина гепатитна, коли щиро тримала дієту і вживала медикаменти - виглядала як на аватарці.

і у мене та ж їрунда з печінкою. Але я не на ліках (ТТТ).
Quote (Катюня)
Все, я стрункішаю. Бо худнути не хочу, хочу гарнішати.

+1 , вітаю в нашому спортзалі :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-24, 2:01 AM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, Катюня, Пасіонарія, lady-v, ganzya, ну що.. помчимо?
Користуючись коментарями Штиньки, я склала початковий список завдань. Слідкувати за ними можна он-лайн http://www.advirtus.ru/group/560998/ тутечки. Реєстрація дуже проста і швидка, ресурс російськомовний, але наші завдання україномовні. Щоб бути в групі треба просто натиснути зірочку справа вверху над завданнями *следить за группой*.

Я заповнюю такий адвіртус щодня пізно ввечері (зважайте на двогодинну різницю у часі з РФ! Ресурс російський), якщо виконувала в цей день завдання, то натискаю на блакитний кружечок і він стає жовтим і веселим смайликом smile

Завдання розраховано на місяць безперебійного виконання. Якщо пропустили 1 день, то відлік починається з самого початку.

В групі ви зможете слідкувати за загальною динамікою виконання завдань, а також писати одна одній в гостьові книжки. Наголошую, що ви самі обираєте собі завдання, якщо всі вас не влаштовують, то поставите галочки на тих, які вас цікавлять smile

Я користуюсь бравзером Опера, і цей сайт винесла собі в закладки експрес-панелі, тому він (сайт) завжди під рукою.

Запрошую всіх бажаючих до цієї групи здоров"я, а також до створення нових цікавих завдань!


Штинька, Таня, розраховую на твою майже професійну підтримку, ти у нас сама начитана в цьому питанні smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-11-24, 9:42 AM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, цікавий ресурс... не користувалась раніше!
Дякую!
Quote (Bullet)
Штинька, Таня, розраховую на твою майже професійну підтримку, ти у нас сама начитана в цьому питанні

ой, ну засоромила... я не профі, просто маю позитивний досвід знаходження світла в кінці тунелю ))) і чесно кажучи, за словами самого Кара - або так, або ніяк... Неможливо досягти мети без перелаштування свого мозку та осягнення своїх помилок в системі харчування, та і не тільки... Це стосується і інших шкідливих звичок та залежностей, нав"язаних нам зовні ...
Підтримку свою гарантую, правда... не таку вже й професійну )))


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
  • Сторінка 1 з 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.