| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 2:22 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Разом до здоров"я та краси
olimpiaДата: Неділя, 2011-12-04, 2:35 PM | Повідомлення # 41
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (shtynka)
чесно, для мене це звучить трохи дико, бо в природі без рекламних та інших способів забивання баків наші найближчі біологічні родичі (мавпи) навряд чи споживають тваринні жири...


А я казала про це не як рекламний агент чи домогоподарка, яка надивилась серіалів. Свої слова аргументувала з погляду біохімії і все це можна прочитати, відкривши книжку.
Quote (shtynka)
наші найближчі біологічні родичі (мавпи) навряд чи споживають тваринні жири...

Ще як споживають. На Землі існують всього лише 5 "всеядных" (не памятаю як по українські) ссавців : ведмідь, пацюк , мавпа, свиня і людина. Тому для нормального існування організму потрібно все, але в міру.

Quote (shtynka)
І де ви бачили мавпу з ожирінням чи іншими проблемами сучасного харчування - хіба що в зоопарку... Де до процесу харчування причетні найрозумніші тварини на землі - люди...

Все дуже просто. Мавпи не їдять для задоволення так як люди (я кажу взагалі), вони втамовують фізіологічні потреби в їжі.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.

Повідомлення відредагував olimpia - Неділя, 2011-12-04, 7:29 PM
 
shtynkaДата: Неділя, 2011-12-04, 9:24 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Катюня)
А я теж маю позитивні результати 59 кг так і тримається!

це теж добре:)
Quote (Катюня)
Та які ж нам мавпи родичи?

думаю, що таки родичі, і справа тут не в Дарвіні... А перетинки - можливо, якраз свідоцтво наявності іншого гену, схрещеного з мавп"ячим...
але ми тут не про те...
ми тут про здорову їжу та здоровий глузд.
власне, мені дуже імпонує теза з того ж таки Алена Кара, (якого мабуть ліньки читати) що найкорисніша їжа для людини це та, що викликає апетит у необробленому вигляді. Це, може і не він вигадав, та дуже наочно пояснив...
І хай там світлі голови нас класифікують на всеядних чи не всеядних - знаю одне, в мене не тече слина при вигляді сирого м"яса чи тваринного жиру... і я не уявляю собі картину себе, що впивається зубами в горлянку якоїсь тваринки... Для мене справді апетитними виглядають свіжі яблука, персики, помідори, горіхи - і ще багато чого іншого, що не потребує жодної обробки... Хіба що ополіскування водою )))


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2011-12-05, 0:59 AM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Тож, було: 58 кіло, 87-71-94 в об"ємах Стало: 57.8 кіло, 85-68-93

Quote (Катюня)
А я теж маю позитивні результати 59 кг так і тримається!

Дівчата, радію за вас smile
Катюня, стала вага - теж хороший реультат, тим більше така маленька, як у вас smile

Я сьогодні ходила до нашої форумчанки fiery в гості, у сусіднє село Веприк, там вони мене вигуляли (долучились оленчин чоловік і їх пес Фауст), я так находилась пішки і так набоялась собаку, що у мене позгоряло все, що я поганого з"їла затиждень.
Треба буде ще раз до них навідадтись. Я просто відчуваю, що я стала легшою!

(а бодіфлекс я закинула... иии. свинючко...)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-12-05, 10:31 AM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
(а бодіфлекс я закинула... иии. свинючко...)

ти якщо не робиш комплекс ізотонічних поз в парі з диханням, то принаймні роби на свіжому повітрі дихальні вправи... Це можна робити практично в будь-якому місці, коли нікого нема поруч. Приток кисню і втягування живота все одно зроблять свою справу!

пожаліюсь тут: не можу зайти в адвіртус - якась їрунда з ним трапилась... не бачу жодного символу, лише кольорову розмітку сторінки... навіть залогінитись не можу...
перевірила в різних браузерах - всюди те саме. а ви заходите?


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2011-12-05, 1:27 PM | Повідомлення # 45
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
пожаліюсь тут: не можу зайти в адвіртус - якась їрунда з ним трапилась... не бачу жодного символу, лише кольорову розмітку сторінки... навіть залогінитись не можу... перевірила в різних браузерах - всюди те саме. а ви заходите?

від учора така ж їрунда. певно проблеми з хостингом чи якісь перебудови на сайті... будемо чекати.Щойно написала розробникам, буду сподіватись на відповідь (позитивну)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-12-06, 0:25 AM | Повідомлення # 46
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
від учора така ж їрунда.

Quote (Bullet)
Щойно написала розробникам

запрацювало!
ліз, може в мій жек напишеш, щоб ліфт полагодили? wink


Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2011-12-06, 1:43 AM | Повідомлення # 47
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
запрацювало! ліз, може в мій жек напишеш, щоб ліфт полагодили?



Таня, а от візьму і напишу :))) Мене найбільше здивував самий фвакт листа-відповіді smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-12-09, 8:56 PM | Повідомлення # 48
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
[url=http://www.ex.ua/view/8105854?r=28714,23775]http://www.ex.ua/view/8105854?r=28714,23775[/url]
[img]http://fs132.www.ex.ua/show/12431790/12431790.jpg?200[/img] [img]http://fs132.www.ex.ua/show/12431598/12431598.jpg?200[/img] - 24 відео-урока, безкоштовно.
тут лежать відео-уроки, є корисний пілатес (мені дуже нра, але сама я його роблю хіба що коли гром гряне.. чи коли свіже у пам"яті )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-12-09, 8:59 PM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
http://www.ex.ua/view/8105854?r=28714,23775 - просто зкопіюйте smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2011-12-10, 11:21 AM | Повідомлення # 50
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
просто зкопіюйте

заглянула... трохи скептично я ставлюсь до подібних програм - краса за 10 хвилин, англійська за два тижні і т.п.
для мене це не діє...
моя краса і вдосконалення потребують постійної пильної уваги... 24 години на добу, 7 днів на тиждень...
інакше - результат відповідний...

але будемо про приємне:
допиваю своє смачне какао (чогось мене перемкнуло на таке... ) і налаштовуюсь позитивно до світу!
результати стрункішання щось у мене негативні (збільшились і розміри і вага... але про це завтра), але відчуваю я себе легко!
На цьому тижні двічі була в басейні, один раз потрапила на аеробіку, займалась собою і в інших сенсах.
Щоправда, програми наміченої все одно не тримаю на 100 %, звідси і результат.
Але годі скиглити, пішла наводити чистоту в домі та в голові.
Всім приємних вихідних!


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Субота, 2012-02-25, 0:48 AM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Усі розслабилися і святкуємо Масляну )))
Та я згадала про цю темку, бо я теж розслабилася не на жарт... - повертаюсь до старих і не дуже приємних для мене форм.
Вранці важила 61.5 кіло, при тому що хочу важити 55... Так от любі мої - я берусь тримати великий піст із понеділка (не з релігійних міркувань, хоча певна духовна складова в цьому є і для мене). А ще дуже треба перечитати Алена Кара. Бо, знаючи всі положення його методики, все одно чомусь не дотримуюсь. Сподіваюсь, психологічне програмування цієї книжки зпрацює на мені знову, і я буду знов почувати себе легко і щасливо.

ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

Кому що подобається - до посту, до прочитання чудо-книжки, чи просто до помірного споживання і обов"язково до моніторингу своєї ваги та розмірів.
Пам"ятаємо, що за весною примчить літо - а це вже дуже скоро!


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2012-02-25, 4:51 AM | Повідомлення # 52
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Усі розслабилися і святкуємо Масляну )))

емммм... я важу 82,5 кіло.

Quote (shtynka)
Так от любі мої - я берусь тримати великий піст із понеділка (не з релігійних міркувань, хоча певна духовна складова в цьому є і для мене).

Я точно знаю, що харчування - не моя проблема. Мені треба рухатись. Нема руху - нема здоров"я. Таня, тобі можна лише позаздрити, якщо піст спасає smile (але, дякувати богу, у тебе ще невисока вага, як у мене))))

Quote (shtynka)
ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

Дякую!!! Я сьогодні недаремно гортала книжку К.Ніші. + зробила велике прибирання в кімнаті, тепер простору стало більше, сподіваюсь, так само легко позбудуть сміття у своєму тілі smile

Таня, адвіртус лишається з нами?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2012-02-25, 11:08 AM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
дякувати богу, у тебе ще невисока вага, як у мене)

це більше дякувати моєму чоловіку, він постійно тримає в тонусі... але все одно зайві майже сім кіло - це не дуже добре... Я їх відчуваю і физично, і психологічно, плюс гардероб також робить жирні натяки - пора з цим щось робити!

Quote (Bullet)
Мені треба рухатись. Нема руху - нема здоров"я.

Це вірно. Та коли ти носиш на собі зайве - рухатись не хочеться. Після того, як позбавляєшся від нього - бажання рухатись набагато більше.
Тому треба і те, й інше )))

Quote (Bullet)
Таня, адвіртус лишається з нами?

та щось він не дуже ефективний, як виявилось...
А от вимірювання і записування результатів - це сила.
Задумайся, наче пройшло пару місяців від того, коли ми тут слідкували за ними, а я наїла собі майже три кіло (щоправда, я покинула годувати малюка...)
Хтось зі скепсисом скаже, що три кіло це не багато - але ви уявіть собі шмат на 3 кіло сала, або трилітровий бутиль, який доводиться носити всюди із собою... До того ж, це досить високий відсоток від моєї загальної маси. Так що проблема є. І її визнання є початком вирішення.

Quote (Bullet)
гортала книжку К.Ніші.

про що книжка?


Моя майстерня
 
BulletДата: Субота, 2012-02-25, 5:14 PM | Повідомлення # 54
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
про що книжка?

Кацудзо Ниши "Золотые правила здоровья" [ Скачать с сервера (185.3Kb) ]



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2012-02-26, 2:52 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, а ще пити достатньо води (я над цим працюю).
І зменшити кількість солодкого (тут я не одинока))))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-02-27, 11:26 AM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Tana)
І зменшити кількість солодкого (тут я не одинока))))

А ще гарно перейти на якісно інші солодощі - горішки, родзинки, фініки, курага, інжир, ну а якщо вже дуже хочеться цукерочку - я для себе відкрила класний варіант - мої улюблені цукерочки ГудДей, житомирського заводу.


Моя майстерня
 
TanaДата: Понеділок, 2012-02-27, 2:41 PM | Повідомлення # 57
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ну, про корисну їжу я знаю багато, і дуже перебілива, чорний шоколад якісний залишщиться, перетерті ягоди з цукром; сухофрукти і горіхи теж слід вміти готувати і купувати грамотно, бо користі з них часом менше, ніж з чистого цукру. Тому сушка для овочів і фруктів запланована...

Нещодавно осилила морозиво (зробила сама), давно йог оне хочеться покупного, а домашнє нічого так, скажу вам, гадаю, і дитині влітку даватиму.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-02-28, 0:12 AM | Повідомлення # 58
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Кацудзо Ниши "Золотые правила здоровья"

почала читати - поки що згодна з автором, шкода - нового для себе не виявила нічого. Але можливо все попереду.

Quote (Tana)
чорний шоколад якісний залишщиться, перетерті ягоди з цукром; сухофрукти і горіхи теж слід вміти готувати і купувати грамотно,

це все теж обманка )) найкорисніші все ж продукти, які не треба купувати - що виросли у тебе в садку, на рідній землі.
все, що продається - уже компроміс і свого роду лотерея...

Quote (Tana)
Нещодавно осилила морозиво (зробила сама)

чомусь пригадався мультик про лунтика, як гусениці хотіли нашкодити, а вийшло морозиво ))) але, гадаю, все складніше, ніж у мультику.

сьогодні перший день посту - я не з"їла жодної краплини продуктів тваринного походження.
настрій чудовий )))


Моя майстерня
 
TanaДата: Вівторок, 2012-02-28, 12:13 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Таню, ти годуєш ще Вовчика?
Я можу відмовлятись від тваринного білка в окремі дні, але зараз не постую. До речі, за народною традицією (дохристиянською) в понеділок голодували; а середа і п'ятниця -- це пісні дні для жінок. Християнство підлаштувалось. Так що якщо повертатись до коріння, то можна, наприклад, починати з цих днів.
Стосовоно природної їжі, працюєм і поки що наповнюємо компостну яму для нашої діляночки)))

Все ж таки хочу повернутись до теми пиття води. Хт оскільки випиває на день (не компотів, не чаїв)?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2012-02-28, 4:08 PM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
А ще гарно перейти на якісно інші солодощі - горішки, родзинки, фініки, курага, інжир,

хе хе )) в усьому треба знати межу, у тому числі у горіхах і інжирі, одні дуже калорійні, інші містять високу концентрацію цукру...
Інша справа, що цукерки реально шкідливі, бо хімікаи. Але ж.. усе, що є хорошого в житті - або протизаконне, або аморальне, або, як у нашому випадку, веде до ожиріння.

Я скинула 1 кілограм, дуже радію, нічого для цьогоне робила, окрім як перестала їсти масло вершкове (був холод і я їла його з ножа, певно, організм вимагав).

Quote (shtynka)
почала читати - поки що згодна з автором, шкода - нового для себе не виявила нічого. Але можливо все попереду.

я теж нічого особливо нового (як відкриття) не знайшла там, але я такі книги люблю читати, бо вони підтримують в мені віру і стремління до правильного способу життя.
Quote (Tana)
Стосовоно природної їжі, працюєм і поки що наповнюємо компостну яму для нашої діляночки)))

Цікаво, де ви її в квартирі тримаєет???

Quote (Tana)
Все ж таки хочу повернутись до теми пиття води. Хт оскільки випиває на день (не компотів, не чаїв)?

Мені складінше за всіх вас, бо я маю одну нирку, тому три літри води на день швидко мене зроблять хворою.
Я великий водохльоб від народження, але як переїхали в квартиру (15 років назад) я перестала пити просто воду (бо вона жахлива + хлорована). Пью зеленогочаю дуже багато, по 2 чашки за чаювання (0,2 л х 2). Біда в тому, що у нас родинна звичка запивати обіди, тому ми гладшаємо. Ще мінус, що я пью на ніч.
В середньому (я спеціально щойно сиділа і підраховувала) я особисто випиваю 2 літри води (чаю зеленого і/чи травяного) за день. + суп.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Разом до здоров"я та краси (говоримо про здорову їжу та спосіб життя, власний досвід)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.