| | Вхід у форум

Середа, 2024-05-01, 0:42 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Рукоділля як наше захоплення
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-09-03, 0:42 AM | Повідомлення # 221
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (olalala)
Дякую, але, порівняно з вами і іншими майстринями з цього форуму, я лише граюся у рукоділля

У вас дуже хороші роботи. Видно свій почерк. wink Удачі!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2011-09-04, 11:29 AM | Повідомлення # 222
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
olalala, Різномаїтні і дуже гарні роботи!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
olalalaДата: Неділя, 2011-09-04, 3:32 PM | Повідомлення # 223
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 95
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Дякую всім за гарні слова! Сподіваюся, що з вашою допомогою я буду удосконалюватися і освоювати нові техніки. Ось, наприклад, надивившись на ваші роботи, стало соромно мені вишивати двоюрідній сестричці сорочку просто бісером, освоюю простеньку мережку. Дякую вам! Ваш приклад став новою сходинкою в рукоділлі для мене- тепер хочеться освоїти і складніші, ніж хрестик і бісер, техніки.
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-09-04, 4:14 PM | Повідомлення # 224
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
olalala, Вдосконалюємося, вдосконалюємося!Вчимося і надихаєося!

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
КиянкаДата: Вівторок, 2011-12-13, 0:38 AM | Повідомлення # 225
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Добрий день усім форумчанкам-чарівницям!
Я – Оксанка-киянка.
Давно вже гортаю сторінки форуму, надихаюся ідеями конкурсів, знаходжу відповіді на питання, що в мене виникли, саме тут зацікавилася різними видами рукоділля. Відвідала Всеукраїнський зліт, від якого ще досі приємно шокована.
Я вишиваю здебільшого хрестиком і часто називаю себе хрестикозалежною. Не пам'ятаю, коли вперше взяла голку в руки, але першу серветочку чорними й червоними нитками вишила в 10 років у дощовий літній день, коли бабуся могла приділити мені увагу. Відтоді й підсіла на голку. Мені дуже подобалося, коли в процесі роботи вишивалися все нові й нові візерунки, хотілося швидше завершити, оскільки в планах були наступні роботи. Вишивала подушечки, серветочки, ікони, картини... Рукодільна індустрія на той час була не дуже розвинута, відтак і канва була дешева, й акрилові нитки доводилося використовувати (у мене досі алергія на них, особливо на яскраві), і багетних майстерень не було, і схеми лише в "Радянській жінці"... але я настільки стала залежною від процесу вишивання, що не зважала на якість матеріалів. Нині тішуся з того, що індустрія невпинно розвивається, додаткових можливостей більше, наполеонівських планів чимало, проте бракує часу, а іноді й настрою.
Неодноразово брала участь у виставках, у цьому році мої роботи двічі відзначені Формулою рукоділля в Україні. Часто відвідую етнічні фестивалі, виставки рукоділля та інші цікаві заходи.
Люблю одночасно працювати над декількома роботами. Залежно від настрою. Часто й нитки люблю підбирати до виробів сама.
Улюблені теми - пейзажі, квіти, янголятка. Сподобалося вишивати на кольоровій канві. Останнім часом підсіла на рушники, вишиті сорочки та оздоблення готового одягу елементами вишивки. Дуже люблю серійні мотиви, що гармонійно вписуються в інтер'єр.
Дуже хочу освоїти мистецтво мережки й традиційних швів. Я зрозуміла, яка глибина в тому криється, а я досі тільки хрестиком умію.
Сподіваюся, що досвідчені форумчанки не битимуть капцями, якщо в мене виникатимуть питання smile Буду вдячна за приємне товариство.
Коротко про себе можу сказати так:
Я - не народна майстриня.
Я - не професійна мисткиня.
Я - своєї сутності рабиня.
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-12-13, 1:56 AM | Повідомлення # 226
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Киянка, вітаю, Оксано!
Quote (Киянка)
Сподіваюся, що досвідчені форумчанки не битимуть капцями, якщо в мене виникатимуть питання

та ні, тут такого не водиться ))) всі радо допоможуть )))
Quote (Киянка)
Я - не народна майстриня

нас тут таких багато )))
Quote (Киянка)
Я зрозуміла, яка глибина в тому криється

ох, глибина....


Моя майстерня
 
nosiknataДата: Вівторок, 2011-12-13, 2:35 PM | Повідомлення # 227
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Киянка, радо допоможемо в освоєнні нових швів і технік! Ось візьміть, наприклад, мій новорічний чобіток на замітку smile - роботи мало, а мережки навчитись - саме то!


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
TanaДата: Вівторок, 2011-12-13, 3:07 PM | Повідомлення # 228
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Киянка, вітаємо у спільноті, дописуйте і творіть!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
КиянкаДата: Середа, 2011-12-14, 10:25 PM | Повідомлення # 229
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Дякую, дівчата, за гостинний прийом! Поступово дописуватиму в ті теми, що мене цікавлять, де я розуміюся й можу поділитися. Хочу брати участь в конкурсах, яких тут чимало. Поки є активною читачкою, щоб у подальшому дописувати без порушень правил форуму. Щодо готових робіт, то виставлю згодом, бо ще не маю доступу. Ще раз за все вдячна.
 
OленкаДата: Четвер, 2011-12-15, 6:20 AM | Повідомлення # 230
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Киянка, Добрий день, Оксанко-Киянка.
Quote (Киянка)
Рукодільна індустрія на той час була не дуже розвинута, відтак і канва була дешева, й акрилові нитки доводилося використовувати (у мене досі алергія на них, особливо на яскраві),
Хоч я і не вишивала акріловими нитками, я таки вас піддержую, не люблю я їх не спарвжні кольори. Хоч не можу принизити якості робіт якими ними вишивальниці виконують.
Quote (Киянка)
Поки є активною читачкою, щоб у подальшому дописувати без порушень правил форуму.
Я думаю що правила у нас є тільки на викладання фото.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
mirra15Дата: П`ятниця, 2012-03-16, 1:46 PM | Повідомлення # 231
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Доброго дня усі вам!Мене звати Мирослава.Відвідую цей форум уже давно.Нещодавно зареєструвалася.Обожнюю вишивати.Захоплення вишивкою в мене почалося ,мабуть,трохи дивно(на мій погляд).У прийомній ректора одного із Львівських університетів я побачила велику вишиту картину з конями.На той час я займалася верховою їздою і по вуха закохалася у цю картину.Знайшла невеличку схемку і собі вишила коників.Потім ще одних.І ще одних.А потім закохалася у вишивку!!!!!!Зараз уже вишиваю і сорочки,і рушники,і салфетки,і в планах моїх ще ого-го!
Ось така моя історія.Дуже хочу спілкуватися з вишивальницями,дізнаватися щось нове,ділитися досвідом,брати участь у конкурсах!
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-03-16, 6:13 PM | Повідомлення # 232
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
mirra15, Ласкаво просимо! Чекаю на Вашi роботи. У мене передчуття що вони чудовi! дуже хочеться побачити!
Бажаю Вам приемного спiлкування!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
mirra15Дата: П`ятниця, 2012-03-16, 6:15 PM | Повідомлення # 233
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Репутація: 40
Статус: Offline
Oленка, дякую вам за теплий прийом!
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-03-16, 7:14 PM | Повідомлення # 234
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
mirra15, вітаю у форумі! Отак багато хто з нас: побачив, спробував і.. затягнуло smile Бажаю вам вдалих швидких хрестиків і, гловне, опанування рідних українських технік!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ромашка1Дата: Понеділок, 2012-03-26, 4:26 PM | Повідомлення # 235
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Доброго дня шановні форумчанки і форумчани!Мене звати Люба я з міста енергетиків Кузнецовськ(Рівненська АЄС).Вишиваю не давно місяця два.Захопилась вишивкою зовсім випадково .Літом із сім"єю їздили в Карпати ,були у Коломиї гуляли всюди , і зайшли у магазин "Вишивки" скільки вишиванок і рушників гарних було,полотна гарного побачила ,не знала якого купити ,так нічого і не купила (як зараз гірко шкодую),а коли побували у Косові на базарі гора вишиванок,рушників(відпочивали у Шешорах) так на себе розсердилась що не купила полотна і там .Наступила осінь ,зима і мені згадалось усе ,а ще випадково потрапила на ваш форум ,коротала зимові вечори , закортіло мені спробувати(надивилась красоти і гарних робіт).Купила полотна ,ниток ,схемку рушника тепер вишиваю(де мої зимові вечори) .
Ось така простенька історія (забула сказати ,що у мене тато і мама вишивають хрестиком,а нас три сестри і ніхто не вишивав).
Маю два синочка Максим і Борис ,14 і 13 років (заказали вишиванки) ,чоловік Юра інженер ( АЄС).
Навчитись хочу багато всього ,планів на 10 років .
Я щаслива ,що потрапила до вас !Чудові схеми ,я закохалась у них( вициганила книжку у батьків "ХУДОЖНЄ ВИШИВАННЯ " Е.О.Гасюк,М.Г. Степан).
Тільки хлопці мої розчаровані ,сказали ,що не так смачно готовлю ,як раніше (часу менше їм ,а для свого вишивання).
З вашою допомогою навчуся мережки ,інших видів швів .
Приємно з вами познайомитись!
 
tanytryellДата: Вівторок, 2012-03-27, 1:20 AM | Повідомлення # 236
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Надибала цю темку, та й вирішила відписатися...
Отже, мене звати Тетяна, я мешкаю в Києві, хоча мама з Житомирщини, а тато - з Черкащини. Вишивати мене вчила бабуся, як мені було 6-7 років. І одразу - з блузки (я їх мало не щоліта вишивала, всього було щось із пять або шість штук). Візерунки знімали із давніх сорочок та рушників, яких у хаті було повно.
Спершу був хрестик, потім прості мережки, лічильна гладь, настилування, вирізування, виколювання... А ще вчила вона нас із сестрамипрясти, ткати, гачком плести... Макраме я навчилась на курсах ще у 6 класі, за місяць... А вже у старшому віці я самотужки освоїла художню гладь, рішельє та інші, не притаманні для України, техніки. Довелось навіть трішки на курсах повикладати...
Замолоду було лише одно, що заважало творити - шалена непосидючість! Але як вийшла заміж і народила - довелось таки сидіти вдома... Тоді була перша і поки єдина блузка "для себе", вишита з власної ініціативи. По зеленій фісташковій тканині білими нитками, гладдю, хрестиком і вже не памятаю, якими ще швами... А тітка моя тоді, подивившись на ту всю красу, сказала "Ото стільки морочилась, і що? За той час можна було ковра вишити!"... Я промовчала, а собі подумала - я ж не індіанець, щоб у килим замотуватись! wink
...Потім малий підріс,а я пішла навчатись в інститут. Стала брати участь у громадському житті, у студентських заходах - КВН, Брейн-ринг, олімпіади... Не до рукоділля було. Проте синові для дитсадка шила костюми на свята, плела гачком і на дротах всякі дрібнички - шарфи, рукавички, а ще серветки. Більшість було роздаровано, вже і не згадаю, кому і що... А, ще вірші писала. Баловство...
Закінчивши навчання, залишилась працювати у своєму ВУЗі, правда, не за фахом. Там, сидячи у диспетчерській медіа-центру, від нудьги почала тинятися інтернетом і надибала безкоштовні схеми вишивок і фото готових робіт. Картини хрестиком мене полонили! І я вишила "Італійський полудень" Стоянки Іванової за мотивом картини К. Брюлова. І от вже понад 10 років вишиваю переважно хрестиком, і переважно картини. Останнім часом навіть почала сама вправлятись у вишивальних програмах. Сподіваюсь, у мене щось та вийде...
На цей форум потрапила завдяки Тані Срібній, за що їй велика подяка від мене! Тут я не лише почерпнула багато корисної інформації - я знайшла однодумців! І тепер не почуваюсь самотньою божевільною - принаймні, у цій "божевільні" людно і завізно! wink
Ото настрочила... Вибачайте - надмірна балакучість, то чи не найдокучливіша із моїх численних вад...
 
ВолиняночкаДата: Вівторок, 2012-03-27, 11:43 AM | Повідомлення # 237
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
ромашка1, вітаю у вишивальній спільноті! hi
tanytryell, Тетяно, чудова розповідь про себе! Дякую! hearts
А балакучість, то це добре, а то я, наприклад, ніяк не зберуся про себе написати. Треба якось зібратися з думками!


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
ромашка1Дата: Четвер, 2012-03-29, 0:06 AM | Повідомлення # 238
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
Волиняночка дякую за вітання . Напишіть про себе ,ми з вами земляки мабуть .
 
LynxДата: Середа, 2012-08-29, 2:08 PM | Повідомлення # 239
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня усім феям і чарівницям! Уже близько року блукаю гостинними теренами вашого сайту, але не наважувалася дописувати, бо у вишиванні зовсім "темна", більше мене надихає плетіння і гачкування. З вишивкою мала справу ще у шкільні роки, десь ще мама зберігає мої тодішні "шедеври":). А потім мене запросили заміж і я, як то кажуть, "впала в амбіцію" - закортіло ступити виключно на власноруч вишитий рушник. Передивилася чимало схем, перегорнула чимало сайтів, з окремих елементів вибрала таки те, що припало до душі. Начиталася усіляких порад і вимог щодо вишивання саме весільного рушника... Натренувалася шити так, щоб і вишивка милувала око, і виворіт людей не лякав:) Весілля не відбулося, а захоплення вишивкою залишилося. Власне, оволоділа я поки що лише однією технікою - хрестиком, але зупинятися на досягнутому не збираюся - затягло мене... Побачила вишиті бісером сорочки - неодмінно хочу і собі таку вишиванку!:) Вся потрібна для цього процесу інформація є на вашому сайті, отож починаю тренування на малих формах, а там і до сорочки дійде:) І ще - у вас дуже доброзичлива атмосфера. Усі рекомендації і поради є саме порадами, а не наказами, обов"язковими до виконання. Мене особисто цей сайт дуже надихає, за що дозвольте подякувати.
 
BulletДата: Середа, 2012-08-29, 2:33 PM | Повідомлення # 240
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Lynx)
але не наважувалася дописувати, бо у вишиванні зовсім "темна", більше мене надихає плетіння і гачкування.

Ви не одна така на форумі, не переймайтесь цим. Головне, що вам подобається українська вишивка, а вже навчитись вишивати - було би бажання, а вміння прийде smile

Quote (Lynx)
Весілля не відбулося, а захоплення вишивкою залишилося.

Так вишивка стала головнішою за інще smile

Quote (Lynx)
І ще - у вас дуже доброзичлива атмосфера. Усі рекомендації і поради є саме порадами, а не наказами, обов"язковими до виконання. Мене особисто цей сайт дуже надихає, за що дозвольте подякувати.

Тому що всі форумчанки спілкуються на рівних. Хоч іноді і бувають "моментики" негараздів, але , як кажуть, "що то за весілля без бійки" ? )))))
Вливайтесь, не комплексуйте щодо будь чого. Для тих, хто чомусь боїться брати участь в конкурсах, ми маємо спеціальну пропощицію: щомісячну непризову гру "Палітра", де беруть участь будь-які ручні роботи (і гачкування, і куховарення, і будь що), аби було виконане протягом конкурсного місяця і в заданих кольорах.
Ласкаво просимо!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Альтанка » Рукоділля як наше захоплення (Тема для першого знайомства з форумчанками!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.