| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 9:55 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Щедрий Миколай-2009-2010 (Обговорення, збираємось, беремо участь)
Щедрий Миколай-2009-2010
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 3:30 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ось офіційний сайт ярмарку , де можна детально прочитати про ярмарок.

Нижче перекинуті повідомлення, що стосуються обговорення виключно цього ярмарку. В повідомленнях адміністратора читайте умови і вартість участі.
Це 75 грн за 1 м площі!

В це повідомлення вписуватиму час від часу форумчан, що бажають взяти участь. Так нам легше буде уявити площу, яку плануємо зайняти.

Bullet (2 м)
Mod (1 - 1,5 м)
Chere6nya (WOOLyK)
(3 м)

Ulyafare - ?
Tana - ?
Сестра_Юлія

беруть участь / можливо візьмуть участь



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 3:30 PM | Повідомлення # 2
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lakizka, тапченята суперові : )***

а тепер повернемось до теми розмови.
ЗАХОДИ.МИКОЛАЙЧИК,
умови участі, сьогодні нарешті отримала лист smile

Quote
1.До 10.12. 2009 р. надіслати на адресу ЕКСПОЦЕНТРУ заповнену та завірену Заявку, яка є
підставою для реєстрації Вас офіційним УЧАСНИКОМ виставки-ярмарку.
2.Після документального підтвердження реєстрації (отримання рахунку або підписання Договору), необхідно перерахувати на р/р ЕКСПОЦЕНТРУ встановлену суму та надіслати копію платіжного доручення. ЕКСПОЦЕНТР не надає послуг у разі їх несвоєчасної оплати.
3.УЧАСНИК (народний майстер) може замовити:
- обладнану закриту площу – 100 грн. за 1 м. кв. (за умови замовлення 2 м. кв), 75 грн. за 1 м. кв./ за умови замовлення 3 м. кв. і більше/;
- необладнану відкриту площу – 50 грн. за 1 м. кв.
- необладнану відкриту площу (поза павільйоном)– 30 грн. за 1 кв. м. /на весь період виставки/;
- вітрини, силове підключення до електромережі - оплата додатково, відповідно до замовлення.
Можливе замовлення уніфікованих модулів 4, 6, 9, 12, кв. м. та більше, або стенд за індивідуальним проектом.
4.Ціни вказані без урахування податку на рекламу (ПнР-0,5%) та податку на додану вартість (ПДВ-20%). ПнР і ПДВ нараховуються додатково. Оплата здійснюється на підставі рахунку.
5.Участь у виставці можлива лише за умови 100% передоплати УЧАСНИКОМ послуг ЕКСПОЦЕНТРУ.
6.ЕКСПОЦЕНТР забезпечує організацію загальної рекламної кампанії експозиції; рекламну кампанію своїх окремих заходів планує та здійснює УЧАСНИК.
7.ЕКСПОЦЕНТР забезпечує зовнішню охорону павільйону та території, на якій розміщена експозиція, але не несе відповідальності за наявність та стан виставкового майна УЧАСНИКА в години роботи експозиції.
8.УЧАСНИК використовує експозиційні площі лише за призначенням та у відповідності до плану експозиції.
9.УЧАСНИК несе перед ЕКСПОЦЕНТРОМ матеріальну відповідальність за псування (пошкодження) виставкового обладнання та майна.
10.УЧАСНИК несе відповідальність за дотримання правил пожежної безпеки, техніки безпеки та промсанітарії. У разі їх порушення - сплачує всі штрафні санкції, які застосовуються відповідними органами контролю. УЧАСНИК не має права демонтувати свою експозицію до офіційного закриття експозиції.
11.Якщо УЧАСНИК відмовляється від участі менше ніж за 5 днів до початку роботи експозиції, або відсутній на експозиційній площі, попередньо сплачена ним сума не повертається.
12.УЧАСНИК не має права здійснювати під час роботи експозиції діяльність, що заборонена або суперечить чинному законодавству України.

а цей шматочок тексту має нас з вами порадувати, виходимо на новий рівень? wink

Quote

Доброго дня, Єлисавето! Надсилаю Вам умови участі. Якщо все збудеться,
то Миколай спуститься до нас з величезної повітряної кулі. Ми можемо
якісь ваші заходи включити в ділову та культурну програму.
З повагою
- Марина Кучеренко.

ітак, зголошуймося. Гуртом, як кажуть, і ... виставку легше провести. Ярмарок має бути досить плідним, бо ж новий рік, Різдво...
Давайте підрахуємо, скільки нас хоче взяти участь персонально (тобто з форумом, але бути присутньою фізично), а скільки форумчанок захочуть передати коробки зі своїми виробами, а ми вже поярмаркуємо wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 3:31 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (montan)
На жаль, заборонені ББкоди ([URL] або [IMG]) ,

перевела вас вручну в групу перевірених користувачів. Після 10-го повідомлення ви і так ним би стали. Тепер всі коди дозволено smile дякую за фотозвіт.

Quote (Tana)
Запрошую на виставку "Декоративно-прикладне мистецтво сучасної України" до Музею видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького. Прес-реліз Трішки фото з круглого столу та відкриття.

Дякую за фотозвіт! На працівників музею не варто ображатись. ЇХ треба жаліти, якщо вони не бачать де виворіт, а де лице. А тобі треба тим пишатись! Що навіть в музеї не розібрались wink

Дівчата, я вірно розумію, що участь в ярмарці на Миколая ніхто брати не збирається? Я вдруге пишу про це і вдруге нема реакції.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Субота, 2009-10-31, 3:31 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Збираюсь 50/50, як буде стан здоров'я, але активно закладинки готую.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
VikahoДата: Субота, 2009-10-31, 3:31 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Bullet, я би хотіла приєднатися до ярмарку, але зараз планувати нічого не можу sad Зможу визначитися лише у грудні, мабуть.

Tana, закладинкова частина експозиції надзвичайно гарна! Дуже хочу подивитися на всю виставку.
А щодо вивороту - ось вам і "сучасний стан народознавчої науки..." sad

 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-10-31, 3:31 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Таня, дякую за фотозвіт!
Ми з Машею і Вуликом будемо брати участь!!! але нам місця багато потрібно smile щоб нарешті могли все розкласти і розвісити по-людськи. Так що якщо разом всі будемо, то треба більший стенд брти
 
ulyafareДата: Субота, 2009-10-31, 3:31 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, чудово подія, висновок - Твої закладики, отже, виглядають звивороту не гірше, ніж з лиця.
Bullet, я дуже хочу взяти участи у виставці, проте точно зможу сказати про свою присутність лише наприкінці листопада.
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 3:31 PM | Повідомлення # 8
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Vikaho)
Bullet, я би хотіла приєднатися до ярмарку, але зараз планувати нічого не можу Зможу визначитися лише у грудні, мабуть.

я думаю, в грудні вже пізно буде приймати рішення...

Quote (Chere6nya)
Ми з Машею і Вуликом будемо брати участь!!! але нам місця багато потрібно щоб нарешті могли все розкласти і розвісити по-людськи. Так що якщо разом всі будемо, то треба більший стенд брти

ура. ціни настільки приємні, що аж дивно!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 3:32 PM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (ulyafare)
Bullet, я дуже хочу взяти участи у виставці, проте точно зможу сказати про свою присутність лише наприкінці листопада.

шкода, я так зрозуміла, що місце треба *забивати* вже зараз. ну глядіть smile Я вас питаю, бо не знаю, чи брати участь під прапором нашого форуму чи ні. Тому що я гарантовано візьму участь в ярмарку. Ну, звісно, не беручи до уваги форс-мажорів. Грип котячий, собачий і все таке )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ModДата: Субота, 2009-10-31, 3:56 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
мені краще бути під прапором форуму

 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-10-31, 4:22 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Ну ось і наш Вулик також , хотілося б залявити про себе окремою галузкою майстрів. Чи можливо було б замовити площу в 6 або більше метрів, щоб і разом, і всеж таки не все в купу. А так і підмінити завжди можна один одного. А ми ж якщо приїдемо то на виставці будемо сидіти весь час 100 %
 
BulletДата: Субота, 2009-10-31, 4:53 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
Ну ось і наш Вулик також , хотілося б залявити про себе окремою галузкою майстрів. Чи можливо було б замовити площу в 6 або більше метрів, щоб і разом, і всеж таки не все в купу. А так і підмінити завжди можна один одного. А ми ж якщо приїдемо то на виставці будемо сидіти весь час 100 %

Нема питань! Я все розумію smile А підтримаємо одне одного по-любому! Крім того, гуртом і плата менша smile З понеділка зтелефонуюсь з організавторами, попитаю, чи можна на мене , наприклад, одну оформити місце, чи може однакова ціна буде. Повідомлю!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Chere6nyaДата: Субота, 2009-10-31, 8:27 PM | Повідомлення # 13
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Зрозуміла, але не все :). Нам 6 м не треба - забагато. Я мала на увазі. Всім разом великий бокс десь 6 м або і більше. З декількома столиками, щоб і разом, але щоб кожен майстер мав своє місце.
 
ModДата: Субота, 2009-10-31, 9:14 PM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Quote
Ціни вказані без урахування податку на рекламу (ПнР-0,5%) та податку на додану вартість (ПДВ-20%). ПнР і ПДВ нараховуються додатково. Оплата здійснюється на підставі рахунку.

Значить це не ті 75 або 100 грн, за метр, а більше?


 
LudmilaДата: Неділя, 2009-11-01, 1:08 AM | Повідомлення # 15
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дівчата, дуже хочу до вас приєднатися, запланувала вишити одну велику роботу, якщо встигну тоді вишлю поштою, фактично бути присутньою не зможу sad


 
Chere6nyaДата: Неділя, 2009-11-01, 11:19 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 212
Нагороди: 0
Репутація: 59
Статус: Offline
Люда, навіщо поштою, я зможу її взяти.
 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-02, 0:52 AM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Mod)
Значить це не ті 75 або 100 грн, за метр, а більше?

в купі з твоєю аватаркою це звучало як зойк:)
Так, думаю, що 75 грн + 20 % = 90 грн...
ну, я умаю, що порівняно з іншими рукоробними виставками-ярмарками, це дуже мала ціна. В Києві середня ціна за 1 день ярмарку 250 грн.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Понеділок, 2009-11-02, 11:01 AM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я б охоче взяла участь у добродійних акціях - рукодільні подарунки знедоленим дітям, розпродаж рукодільних речей задля збирання коштів чи щось. таке. Ніхто не має інформації про такі акції? Я у Дніпропетровську, але реально можу надіслати свої вироби до Києва чи до іншого міста.
 
lakizkaДата: Понеділок, 2009-11-02, 12:07 PM | Повідомлення # 19
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 458
Нагороди: 0
Репутація: 29
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Я б охоче взяла участь у добродійних акціях - рукодільні подарунки знедоленим дітям, розпродаж рукодільних речей задля збирання коштів чи щось. таке. Ніхто не має інформації про такі акції? Я у Дніпропетровську, але реально можу надіслати свої вироби до Києва чи до іншого міста.

Сестра_Юлія, можеш не розпродавати свої роботи, адже в нас почався новий проект до дня святого Миколая. І ми збираємо саме подарунки а не кошти. Тому якщо маєш бажання, то приєднуйся до нас. smile


 
BulletДата: Понеділок, 2009-11-02, 4:16 PM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lakizka)
Сестра_Юлія, можеш не розпродавати свої роботи, адже в нас почався новий проект до дня святого Миколая. І ми збираємо саме подарунки а не кошти. Тому якщо маєш бажання, то приєднуйся до нас.

Або розпродати їх на ярмарку *Щедрий Миколай* , ми тобі перекажемо гроші і ти купиш щось і складеш посилку від Миколайчика. Про деталі - у відповідній темі. Вже вимальовується дещо.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Щедрий Миколай-2009-2010 (Обговорення, збираємось, беремо участь)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.