| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 2:34 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Щедрий Миколай-2009-2010 (Обговорення, збираємось, беремо участь)
Щедрий Миколай-2009-2010
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2009-12-22, 2:23 AM | Повідомлення # 41
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Quote (Chere6nya)
А ще я ходила на міні майстер-клас з Петриківського розпису

Chere6nya, а я в дитинстві малювала петриківкою, а це якось цього року спробувала, е ні, підзабулося. якісь дитячі карляки вийшли. Будете у нас на Дніпропетровщині, ласкаво прошу, може Вас і не тільки Вас звозити до Петриківки, поспілкуватись з майстрами, купити непідробних сувенірів.

 
BulletДата: Вівторок, 2009-12-22, 2:35 AM | Повідомлення # 42
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ДОРОГІ ДІВЧАТА!!! Я вас обожнюю smile Я такого (за змістом і за витраченими зусиллями) подарунка ще не отримувала, чесне слово!
Не знаю, кому саме дякувати за саму ідею цієї книжки, Черешня і Тана тримались як партизани і тільки торочили: це від усього форума, від форума, від форума... smile

Я вам чесно зізнаюсь, я навіть заплакала трошки, розчулилась просто неймовірно!!!
Дуже і дуже рада, що ви так позитивно сприймаєте це дійсно скромне місце для віртуального псілкування. Але ж це ви самі його і наповнюєте своїми дописами, ділитесь знаннями, досвідом, ідеями, інформацією.... Ой, ну ви просто самі чудові форумчани в Інтернеті smile Дякую, дякую, дякую багатократно всім вам за приємність відчути себе і свою маленьку працю потрібною таким різним людям : )*

А тепер звіт про ярмарок : ))))

Це була розтягнута на три дні форумчівка smile Побачили за ці дні Тану, Черешню, Світланку, Мод, ВікуХо, також були гості з інших форумів. Зовсім не було конфліктів стосовно самого ярмаркування, думаю, тепер ми маємо позитивний досвід спільного ярмаркування (це вже другий?) і можемо в подібному складі продовжувати далі.
Хоча вимушена погодитись з Черешнею щодо організації ярмарку.... Хочеться вірити, що то все побвчний продукт кризи і поганої погоди. Скажено холодно (а частина людей торгувала на вулиці, в мороз -20 і снігопад!). Також я зафіксувала обман зі сторони організаторів: я рада, що ми замовили площу 1 х 6 метрів, а не 2 х 3 метри (6 квадратів і так, і так). Тому що 2 х 3 метри мали вид максимум 1,5 метри в ширину sad

Наш бокс був, по перше, самим великим (читайте: довгим) з усіх, окрім бокса Сирійської республіки, яка продавала я так і не зрозуміла , що саме (там дядько постійно в більярд грав!), але і самою яскравою завдяки войлоку ВУЛиКа і Надіним розписним торбам! Брехати не стану, мій шалений сумко-кіт приваблював увау відвідувачів теж сильно ))) Тана виявила в собі хороші ярмаркові здібності (Таня, згадаймо, хто вручив покупцям мого шаленого кота?), Черешня і Маша постійно шили ведмедиків і щось пришивали до войлоку (у мене просто в очах так і стоїть картина: Черешня вишиває на пузі у ведмедиків сніжинки - один з найприємніших спогадів про ярмаркування)))), Мод виявила себе активісткою у привабленні випадкових перехожих до всіх наших розкладок smile Взагалі, самий великий трудівник була Тана. Незважаючи на свій особливий стан, вона приїжджала щоранку о 9-й(я лише з дому виходила в цей час!) і акуратно розкладала наші речі, за всім слідкувала, всім розповідала про наші у тому числі рукоробки smile Таня, тобі за це дяка і віртуальна медалька : )*

Щодо самого торгу, вибачте за грубість (але ж саме це і було нашою метою), то в перші два дні я взагалі не розуміла, якого , вибачте, дідька я там мерзну. Все трогали, цокали язиками *яка краса* і *які ви молодці*, і йшли геть.
І лише на третій день мені посміхнулвся ярмарок. Везла в гаманці 700 вторгованих гривень (сподіваюсь, податкова не читає наш форум!) Може комусь це і мало, але перед новим роком будь-яка копійка "в тему" smile

Ми з Таною напланували взяти таки участь в ярмарку на Масляну (кінець лютого). Хоча органіхатори зауважили, що вартість участі дещо зросте. Поживемо - побачимо. smile

І тепер про глупості, які особисто мені заважали на ярмарку: відсутність ДУЖЕ теплого одягу (просто теплий одяг не допомагав!); відсутність харчових запасів (я досі наїстись не можу, чесно!), бо на ярмарку не було ні кафе, ні лотка з харчами, а в е=кінці дня лише носили сумнівні бутерброди в плівці (бє). Також відсутність власного стенда чи мобільних полиць. Якби ви бачили ті столики, які організатори нам надали.. ви би плакали! : ( На наступний ярмарок треба обов"язково запастить оберегом від зуроків. Доволі немало людей ходило і псувалонастрій і торгівлю, я навіть не очікувала, що таке практикується). Але ми (дякуючи Тані) знайшли собі живий амулет - Олександру Пренко, яка дуже позитивно впливала на все, що відбувалось поруч з нами:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2009-12-22, 2:40 AM | Повідомлення # 43
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Також віртуально з нами брала участь в ярмарку Сестра_Юля. ЇЇ роботи відвідувачі дуже хвалили, особливо чарівні ялинки і листівки . Сестра_Юля, вітаю з першим досвідом ярмаркування в столиці на Святого Миколая!!! Він був може й не скажено успішним, але доволі хорошим:)


На цій фото видні листівки Юлі, вони по центру стола стоять (блакитна і червоні). smile Вони вже в руках щасливих покупців smile Трошки гіркоти додам: нажаль, ярмарок був настільки неживим, що довелось віддавати і Юліни роботи дешевше, тобто по заявленій Юлею ціні. А хотілось, щоб такі чудові речі були оцінені набагато вище!

Та все одно, це краще, ніж байдикування дома в сніг! Заздріть нам усі, хто полінувався в сніг тягнутись через весь Київ :Р



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2009-12-22, 2:04 PM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, оце вже звіт так звіт! Дякую!
Прикро, що не все було як задумали, але досвід - одна із найцінніших речей в нашому житті...
З фотографій видно, що полички вам би не завадили... Бо стільки гарних речей, але все в купі...

Quote (Bullet)
Та все одно, це краще, ніж байдикування дома в сніг!

І то правда.

А з приводу привітання з Миколаєм,

Quote (Bullet)
Не знаю, кому саме дякувати за саму ідею цієї книжки, Черешня і Тана тримались як партизани і тільки торочили: це від усього форума, від форума, від форума...

дійсно це від всього форума, але може розсекретимо ініціатора ідеї? (це не я, щоб не подумали)...
Такі організаторські здібності теж треба відзначити!


Моя майстерня
 
TanaДата: Вівторок, 2009-12-22, 3:24 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, справді, гуртом добре й батька бити. Одному психологічно і фізично важко вистояти і вистримати організаційні та просто ситуаційні деякі моменти. Відчуття, що поряд підтримка, і за тобою горою стануть, і за прилавком придивляться і таке ін. дорогого варте. Тому колективне ярмаркування, сподіваюсь, стане нашою доброю традицією. smile
В будь-якому випадку досвід ярмаркування отримала величезний. Не вторгувала, але дала інтерв'ю, кілька домовленостей та ін.
Найприємніше -- наговорилися з усіма присутніми із величезним задоволенням, дякую за таку радість, як щире спілкування!
З мінусів і як нотатки на майбутнє: 0,7л термос -- мало; одяг та взуття -- супер-тепле й супер-зручне має бути (ой, як я не пошкодувала, що була в 2 апарах шкарпеток і з теплющим вовняним жилетом); більше товару на рівні очей покупців; також, коли втомлюють деякі люди, краще взяти із собою роботу. Так, Ліза видавала гаряченькі тарапуньки, я трішки вишивала, дівчата з Вулика також сиділи-стояли з з голками, стрічками, бісером. Ще дуже допомагає 1) не дивитися на людей, якщо втомився; 2)не гаяти часу даремно.

Щоправда, в пон. навіть по телефону говорити не хотіла, відпочивала від 3-х днів рямаркової "роботи". Лише сьогодні зранку спромоглась щось зробити творче: сіла за замовлення.

Бажаю всім непосидючим і небайдужим до продажу власних виробів мастриням починати готуватися на наступні ярмарки!))) wink

P.S. Не можу отямитися від того, що мою вишивку неодноразово називали машинною, дуже гарною машинною вишивкою... При цьому двоє чи троє людей, з чиїх вуст злетіло таке, є знавцями вишивки. Ось таке життя було на ВДХН cool


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-12-22, 10:06 PM | Повідомлення # 46
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Ого! Які ви всі молодчинки! Досвід - то страшна сила, навіть якщо щось виходить трохи не так, як плануєш. Ще й пройшли випробування на виживання wacko .
Дякую за детальні фото і розповіді. Краса неймовірна робіт, вживу б усе подивитись! Спілкування - те, за чим найбільше сумую, всіма силами буду намагатись приєднатись наступного разу. Ще багато разів - супер і ви молодці!


Повідомлення відредагував ulyafare - Вівторок, 2009-12-22, 10:13 PM
 
Сестра_ЮліяДата: Середа, 2009-12-23, 2:27 AM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Які ви молодці, дівчата! Сподіваюсь, ви вже відігрілися й відійшли емоційно від ярмарку. І тепер можете трішки розслабитись і реалізовувати нові ідеї , на нові виставки. Особлива дяка вам за допомогу в моєму дебютуванні в столиці. Ну як вас всіх таких не любити!? smile
Стенд і справді виглядав суперово. Яскраво, барвисто, справді по-ярмарковому. Не втрачаю надії взяти якось участь у чомусь подібному разом з вами, але вже реально. У мене і термос є smile .
Цьомки smile
 
NitkaДата: Середа, 2009-12-23, 11:05 PM | Повідомлення # 48
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Дівчата, ви такі молодці! А я от захворіти зуміла, чк завжди. cry Дуже жалію, що всіх не побачила.

 
BulletДата: Четвер, 2009-12-24, 1:06 AM | Повідомлення # 49
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, я від тебе отримала задоволення на цих вихідних, чесно! wink Старайся і ти позитивніше сприймати те, що твою ідеальну вишивку вже сприймають за машинну. Значить НАСТІЛЬКИ рівна і точна!! wink

Сестра_Юлія, а я сподіваюсь, що приєднаєшся. Наступна дата - кінець лютого, Масляна. Місце - там само.

Nitka, одужуй. Топай в тему підтримки хворих на грві smile Не жалкуй, що не бачила нас, розглядай фото smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Четвер, 2009-12-24, 1:29 AM | Повідомлення # 50
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
дійсно це від всього форума, але може розсекретимо ініціатора ідеї? (це не я, щоб не подумали)... Такі організаторські здібності теж треба відзначити!

я підняла до гори всі кінцівки. Розсекречуйте smile
Хоча і мої спецслужи вже попрацювали, я здогадуюсь wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2009-12-24, 7:14 PM | Повідомлення # 51
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, твої тарапуньки не дають мені спокою: вчора-сьогодні куплені гудзики, щойно їх пришила, і вже готові прикраси на ялинку! Ну, непосидючі твої видумки! Дякую!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2009-12-25, 1:42 AM | Повідомлення # 52
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, покажіть же, згоряю з цікавості!
Quote (Tana)
Bullet, твої тарапуньки
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-12-25, 9:08 AM | Повідомлення # 53
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
На ялинці вже покажу, добре, так би мовити в дії.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-12-25, 11:53 AM | Повідомлення # 54
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, не показуй! Вона їх от-от сама отримає smile
Сестра_Юлія, спокойствіє, только спокойствіє! (с) Скоро і у тебе дома зависатимуть тарапуньки (взагалі правильно було б казати карфоньки, бо схожі на маленькі декоративні гарбузики чи патисончики)))) але тарапуньки - тех кумедно звучить smile Вони вже є чи не у половини активних форумчан : ))) Зазирни в тему *печворк або квілт*. там є фото smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: П`ятниця, 2009-12-25, 12:24 PM | Повідомлення # 55
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
тарапуньки - тех кумедно звучить

Звучить класнюче, не то слово! А що за корінь у цього визначення? Звідки така назва?


Моя майстерня
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-12-25, 12:39 PM | Повідомлення # 56
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Звучить класнюче, не то слово! А що за корінь у цього визначення? Звідки така назва?

я ж кажу: схоже на слово *карафоньки*. А от звідки воно в свою чергу походить - я того не знаю. Можливо, від слова *карафка* - графінчик нашою зросійщеною мовою ))) Карафка - карафонька... А може й ні. А Тарапунька - то ж був такий персонаж комічний. Друг Штепселя.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2010-11-13, 0:06 AM | Повідомлення # 57
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цього року виставка в Експоцентрі (*ВДНХ*), Київ, відбудеься з 17 по 19 грудня 2010.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2010-11-21, 1:44 PM | Повідомлення # 58
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Всім, хто бажає поярмаркувати в Експоцентрі ВДНХ (Київ) з 17 по 19 грудня 2010:

я собі замовила 3 метри обладнаної площі за 317 грн (якщо не помиляюсь), подруга - 2 метри за 257 (точно!) гривень.
Думаю тепер, яку фразу чи слова написати на банері (це входить в вартість місця)

Приєднуйтесь, разом веселіше.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Неділя, 2010-11-21, 3:04 PM | Повідомлення # 59
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Я "застовбила" в Bullet площу на 2 стенди

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2010-11-22, 2:54 AM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, на один )))) З другим ходитимеш на спині ))) Місця не вистачить, або треба брати більшу площу.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Ярмарки і виставки » Щедрий Миколай-2009-2010 (Обговорення, збираємось, беремо участь)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.