| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 3:30 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-13, 2:25 PM | Повідомлення # 1521
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
Bullet, Лізо, ну і знов остання робота так і проситься на палітру! Певно шоколадний подарунок

ой.. я не подумала про це зовсім : (((( От трясця... знов прогавила sad



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
намистоДата: Неділя, 2011-11-13, 4:00 PM | Повідомлення # 1522
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 640
Нагороди: 4
Репутація: 484
Статус: Offline
Bullet, вітаю із закінченням довгобуду! Яке то приємне відчуття виникає, коли нехай і маленька, але гірка з плечей зсувається. А результат так тішить око! Гарна робота, такий собі вишитий папірус. smile

Моя майстерня
Найдорожче НАМИСТО на шиї у жінки - це руки її дітей, котрі її обіймають...
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2011-11-13, 5:47 PM | Повідомлення # 1523
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
намисто, дякую! Ви точно описали мої емоції smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
010101Дата: Понеділок, 2011-11-14, 12:33 PM | Повідомлення # 1524
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Quote (Bullet)
От трясця... знов прогавила


А ми зробимо вигляд, що не знаємо, чиє то wink
 
BulletДата: Понеділок, 2011-11-14, 12:53 PM | Повідомлення # 1525
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Goncha)
А ми зробимо вигляд, що не знаємо, чиє то

запитаю Цвєтану... може пройде smile Не всі ж в мою майстерню заходять... але я ще планую дещо виробити на Палітру, тож.. побачимо:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЖаннаДата: Понеділок, 2011-11-14, 6:36 PM | Повідомлення # 1526
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
а я от заходжу wink красива вийшла картина)))
а щодо палітри я Вам скажу, що буває часом, що й так можна упізнати чиїсь роботи, але ж голосуємо! так що, дійсно, подумайте і порадьтеся з Цветаною))



мій рукодільний ЖЖ
 
shtynkaДата: Понеділок, 2011-11-14, 7:08 PM | Повідомлення # 1527
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
так, роботи дійсно часто впізнавані... але це не заважає голосувати об"єктивно

Моя майстерня
 
OленкаДата: Вівторок, 2011-11-15, 4:02 AM | Повідомлення # 1528
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (shtynka)
роботи дійсно часто впізнавані... але це не заважає голосувати об"єктивно
Таня, ти просто герой, мені дуже заважає.
я завжди боюсь кого небудь образити.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Вівторок, 2011-11-15, 4:03 AM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-15, 4:29 AM | Повідомлення # 1529
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
я завжди боюсь кого небудь образити.

все одно ж когось образимо, але ж ми не зі злого умислу, правда ж?:)
Я от заувадила, що за мою роботу в лесиному конкурсі не віддано жодного голосу. Спершу засумувала, але потім згадала, до чого вишивала - не для самого конкурсу, але конкурс - як стимул завершити роботу. І заспокоїлась smile
Зато теж виділюсь: брала участь в конкурсі і не набрала жодного голосу smile Нічо smile Теж весело, і не як всі :))))

Кажете, впізнаване? А от не впізнаєте мої роботи на конкурсі будиночків, гарантую :)))) і на мар"яниному - теж :Р Але там я впізнала танину роботу wink Важко голосувати там, бо знаєш половину авторів :))) І страшенно хочеться проголосувати за свою роботу (бо вона мені справді більше за всіх подобається), і куди діватись? :)))

Сьогодні був ультра-вишивальний день, я вишила аж 2 роботи на конкурси, ура! (почала сьогодні і завершила сьогодні, я вкрала моторчик у Вероніки)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-15, 4:53 AM | Повідомлення # 1530
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дівчата, почитала в майстерні у Цвєтани, що і вона теж ностальгує по своїм струнким фотографіям (ну я-то ніколи стурнкою і не була, моя вага з 11 класу 72 кіло), і вирішила взятись за себе. Яксь це іноді буває соромно. Зізнатись в своїй недовершеності самій собі. Але якщо поруч такі самі, то легше smile
Наскільки я вас бачила на Зльоті, то ніхто не потребує схуднень, але раптом хтосьб пухкенький читає, то стане в нагоді.

Все, вирішено: займусь своїм здоров"ям. Бо виклики швидкої допомоги останнім часом стали надто частими, а колір обличчя вже не спасає хороший сон і гарний настрій.
Колись мені вдалось пострункішати (не люблю слово *худнути*, бовоно від поганого кореня) з 84 кіло до 78 за два місяці. Спробую повторити свій колишній "подвиг" ще раз. Тим більше, що організм вже просить. А печінка, як казав мій друг, відростить скоро руки і задушить мене за горло зсередини )))
Мій досвід: вівсяні пластівці зранку замість сніданку (з 9 до 12.00 я на роботі якраз) + бодіфлекс.
Раджу зі свого досвіду той бодіфлекс чарівний, він відмінно розтягує, головне не лише дивтись на вправи , а і читати пояснення (ну про це варто розказувати лише якщо у когось буде бажання читати).

Нині моя вага 79,5 кіло.
За тиждень доповім про результати.

Сюди я писати можу, а в ЖЖ мені реально соромно про таке писати. А тут ніби всі свої)))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-11-15, 10:24 AM | Повідомлення # 1531
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Oленка)
я завжди боюсь кого небудь образити.

ну не знаю... я завжди думаю - чи хотіла б я собі таке... тобто весь час приміряю до себе і якось воно так і виходить - голосувати, не зважаючи на авторство. хоча мені здається, у нас всі конкурсні роботи такі, що за них треба голосувати ))) всі достойні перемоги!
Quote (Bullet)
Все, вирішено: займусь своїм здоров"ям.

це дуже хороше рішення!
Quote (Bullet)
Сюди я писати можу, а в ЖЖ мені реально соромно про таке писати. А тут ніби всі свої)))))

+100!
Всі ми чєловєкі... Я теж зараз намагаюсь побороти свої зайві 4-5 кіло... як смішно це б не звучало... Тож ми в одній команді )))

Quote (Bullet)
Мій досвід: вівсяні пластівці зранку замість сніданку (з 9 до 12.00 я на роботі якраз) + бодіфлекс.

щодо бодіфлексу - гарна штука, теж перевірено на собі... Єдине що зазначає навіть сама авторка комплексу - ним треба займатись постійно, інакше все зайве буде повертатись знов і знов. Найбільш ефективні ці вправи на порожній шлунок, зранку і на свіжому повітрі (або хоча б при відкритій кватирці...)

Quote (Bullet)
вівсяні пластівці зранку замість сніданку (з 9 до 12.00 я на роботі якраз)

а ось цю штуку я б настійливо рекомендувала замінити на свіжі фрукти - це значно корисніше. На свій смак - хай це будуть банани, яблука, хурма, мандарини, що більше до душі...
Заведи собі приємний ранковий ритуал - купити на сніданок свіжих фруктів. У цьому є щось таке, життєстверджуюче ))) По собі знаю )))
А вівсянку я б залишила на обід. Або, якщо вона не дуже до вподоби - взагалі б замінила на щось приємне... Хоча, якщо ти по справжньому голодний (а їсти треба не тоді, коли ти звик, чи коли всі сідають за стіл, чи вже на годиннику час Ч - а саме коли ти дійсно голодний) - то вівсянка навіть просто із краплинкою масла та меду - найсмачніша в житті річ )))

Quote (Bullet)
Колись мені вдалось пострункішати (не люблю слово *худнути*, бовоно від поганого кореня) з 84 кіло до 78 за два місяці.

Я теж стрункішала роками із 68 до 62, а потім знову ставала 65-68... Але раз я прочитала гарну книжку - і зрозуміла, що моя вага - це 55 ))) При чому не емпірично, а коли я стала 55 і з"явилось відчуття, що я наповнена якоюсь вибухівкою із середини - хотілось бігати, стрибати, ходити, працювати, та і просто - жити!

Головне - це радіти життю! Все буде супер!


Моя майстерня
 
РолічокДата: Вівторок, 2011-11-15, 10:44 AM | Повідомлення # 1532
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
м-да дівчата... тему ви підняли цікаву...
мій давнішній рецепт - менше істи! у мене хвора печінка і їй це не заважало. а з зайвими кг з"явилась алергія.
я була схудла через стрес. не могла нічого істи, в раціоні був тільки сухий хліб і несолодкий чай. за цей час шлунок "всох" і вже не потребував багато їжі. стрес пройшов... і я сиділа тільки на пшеничній каші з маслом і подрібненим солоним огірком (чомусь воно мені таке смачне!) ну і чай без цукру. і займалась гімнастикою - прес, віджимання, вправи для ніг.
а потім пішла на роботу. там мою вівсянку (брала з собою на обід) весь час висміювали... ну і через якийсь час я здалася sad перейшла на булочки і солодку каву "3 в 1". і до того ж сидяча робота. а з цим повернулись всі скинуті і додалися наперед зайві.

Лізо тобі успіхів у схудненні!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2011-11-15, 12:43 PM | Повідомлення # 1533
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я вишила аж 2 роботи на конкурси, ура! (почала сьогодні і завершила сьогодні, я вкрала моторчик у Вероніки)))
Оце швидкість!
Quote (Bullet)
Все, вирішено: займусь своїм здоров"ям. Бо виклики швидкої допомоги останнім часом стали надто частими, а колір обличчя вже не спасає хороший сон і гарний настрій
Дуже гарне рішення
Quote (Bullet)
Колись мені вдалось пострункішати (не люблю слово *худнути*, бовоно від поганого кореня) з 84 кіло до 78 за два місяці.
От і добре, бо схуднення не завжди ознака здоров"я, а частіше навпаки. Стати стрункішою зовсім інша справа. Схуднення мене відверто лякаєте! Турботу про здоров"я треба починати не з схуднення, а зі здорового харчування, яке зовсім не означає голодівку, або остаточне виключення одного або іншого продукту. і Фізичних вправ.
Quote (Bullet)
Мій досвід: вівсяні пластівці зранку замість сніданку (з 9 до 12.00 я на роботі якраз) + бодіфлекс.
Правильне рішення, але сніданок може бути любим, головне щоб він був, а після нього фізична нагрузка, люба, але не така що знуряє.
Якщо ви починаєте притримуватись якоїсь спеціальної дієти, ви повинні знати, що як тільки ви її порушуєте, особливо якщо це було виключення яких небудь продуктів, ви будете набирати вагу, часто більше, чим та що була до дієти Любіть себе! Не знущайтесь над собою!
Quote (shtynka)
Головне - це радіти життю! Все буде супер!
1000 % згодна
Лізо, Бажаю успіхів у оздоровленні! У тебе правильний підхід. і не концентруй увагу на тім скільки ваги ти загубила, слідкуй сантіметри, коли ти робиш вправи, розвиваються м"язи, а вони важчі за жир.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ОлькаДата: Вівторок, 2011-11-15, 1:47 PM | Повідомлення # 1534
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 408
Нагороди: 0
Репутація: 114
Статус: Offline
Лізо, теж побажаю тобі успіхів у пострункішанні!

Quote (Bullet)
Мій досвід: вівсяні пластівці зранку замість сніданку


Я з тобою погоджуся. Це мій сніданок уже десь років 5. Але я чергую вівсяні пластівці на воді (купую так звану "моментальну" вівсянку з різними фруктами - на те, щоб зварити звичайний геркулес зранку немає часу) та "фінтес з фруктами" (сухий сніданок) з молоком. Плюс до цього бутерброд з маслом і сиром і чай трав"яний/зелений без цукру.


Повідомлення відредагував Олька - Вівторок, 2011-11-15, 1:48 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-15, 3:09 PM | Повідомлення # 1535
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Заведи собі приємний ранковий ритуал - купити на сніданок свіжих фруктів.

уже не можна мені такогона голодний шлунок :(((( тому вівсянка поки що рулить. Вівсяні пластівці - то клітковина, самі ж лікарі кажуть, що дуже корисна, і шлунок і кишківник - підчищає все. Знаю, що захоплюватись нею не можна, бо є ймовірність зміни кислотності.

Quote (shtynka)
Я теж стрункішала роками із 68 до 62, а потім знову ставала 65-68... Але раз я прочитала гарну книжку - і зрозуміла, що моя вага - це 55 ))) При чому не емпірично, а коли я стала 55 і з"явилось відчуття, що я наповнена якоюсь вибухівкою із середини - хотілось бігати, стрибати, ходити, працювати, та і просто - жити! Головне - це радіти життю! Все буде супер!

Класс! Радію за тебе smile А я так почувалась після майже пів року харчування по Полю Ьреггу (хай і є багато його противників), у мене був нереально ясний розум! А потім мене голодну нагодували в електричці бутербродами з ковбасою і.. і я отрїлась, бо вже пів року не їла м!яса ))))

Quote (Ролічок)
мій давнішній рецепт - менше істи! у мене хвора печінка і їй це не заважало. а з зайвими кг з"явилась алергія.

Якщо я не поїм раз на 3 - 3,5 години, то у мене починається неприємне відчуття в районі првого підреберря.... У мене збільшена печінка, бо я гепатитна з дитинства (перелили 2,5 літри неочищеної нрові з гепатитом Б в 6-річному віці), тому я навіть не знаю, чи в номі вона зараз ))) А от з жовчним я прогавила sad Тому МУШУ їсти потрошку і часто.
Інша справа, що я часто і непотрошку жеру солодке.

Quote (Ролічок)
Лізо тобі успіхів у схудненні!

дякую, приєдгуйся, якщо бажаєш, у нас тут великий тазик однодумців :)))
Quote (Oленка)
Якщо ви починаєте притримуватись якоїсь спеціальної дієти, ви повинні знати, що як тільки ви її порушуєте, особливо якщо це було виключення яких небудь продуктів, ви будете набирати вагу, часто більше, чим та що була до дієти Любіть себе! Не знущайтесь над собою!

я це знаю і буду намагатись слідувати цьому правилу smile Дякую smile
Quote (Олька)
(купую так звану "моментальну" вівсянку з різними фруктами - на те, щоб зварити звичайний геркулес зранку немає часу)

привіт, досвічений кашкоман :))) А я не варю геркулес, а його запарюю в чашці (2-4 столові ложки пластівців заливаю окропом так, щоб води було зверху на товщину пальця), або звечора можна залити пластівці звичайним холодним кефіром, і до ранку класно розбухає! З кефіром любитьмоя мама (до слова, вона скинула майже 40 кіло протігом 1,5-2 роки, без гімнастики, нажаль. Була 130-132, стала зараз 90 , іноді піднімається до 84 кіло. Моїй мамі 64 роки. вона молодець, я ж постійно зриваюсь на солодке )))

Олька, Oленка, Ролічок, shtynka, дякую за підтримку і хороші слова smile я надрукувала попереднє і думала: от напишуь зараз *ну і теми ти порозводила, Лізо* ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-11-15, 3:31 PM | Повідомлення # 1536
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ой.. я не подумала про це зовсім : (((( От трясця... знов прогавила

Да ничоо не прогавила. Давай, оформляй! wink
Quote (Oленка)
я завжди боюсь кого небудь образити

Я теж. Тому, тогда просто не голосую wacko
Quote (Bullet)
Кажете, впізнаване? А от не впізнаєте мої роботи на конкурсі будиночків, гарантую :))))

Вау! Какая интрига! Не дождусь открытия голосования cool
Quote (Bullet)
Мій досвід: вівсяні пластівці зранку замість сніданку (з 9 до 12.00 я на роботі якраз) + бодіфлекс.

Очень хорошая программа!
Quote (Bullet)
Сюди я писати можу, а в ЖЖ мені реально соромно про таке писати. А тут ніби всі свої)))))

Согласна. Так и есть.
Старт, Лиза?
Quote (Ролічок)
там мою вівсянку (брала з собою на обід) весь час висміювали... ну і через якийсь час я здалася

Плохие тети! Им вернется.
Quote (Bullet)
дякую, приєдгуйся, якщо бажаєш, у нас тут великий тазик однодумців :)))

ГГГ! Можем даже устроить несто вроде соревнования, кто больше сбросит... не кг, а см, т.к. именно они, объемы - самые объективные показатели! И будем отчитываться каждую неделю парой маленьких строчек в спойлерах в своих темках, а, феи?


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-15, 3:32 PM | Повідомлення # 1537
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
а знаєте що це? Так, це ода жадібності, але це ще й купка можливостей smile Це я готуюсь зайнятись декупажем : )))) Коробки привезла з Португалії ще в травні цього року, а ніяк не задекорую (страшшшно)))

це я вже позгрібала в одну купку, таки займусь. Зауважте, я зібрала хорошу українську тематику серветок smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2011-11-15, 3:38 PM | Повідомлення # 1538
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Цветана)
Вау! Какая интрига! Не дождусь открытия голосования

все одно не вгадаєш, де мої роботи ))))) Бо то нетипове для мене!
Quote (Цветана)
Старт, Лиза?

помчали :)
Quote (Цветана)
Плохие тети! Им вернется.

ага, їм вернуться набрані лорині кілограми :))))
Quote (Цветана)
ГГГ! Можем даже устроить несто вроде соревнования, кто больше сбросит... не кг, а см, т.к. именно они, объемы - самые объективные показатели! И будем отчитываться каждую неделю парой маленьких строчек в спойлерах в своих темках, а, феи?

я - ЗА! а потом можно одарить друг друга приятностями за участие в предновогоднем фигурно-оздоровительном марафоне smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2011-11-15, 3:49 PM | Повідомлення # 1539
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Bullet, бажаю не "підсісти" на дієту ,а як кажуть в порадах числених тренінгів, змінювати звички, поступово і з задоволенням. Частково на кашу на снідаток, частковово на вправи, їх періодичність. Після пологів я, наприклад, собі подобаюсь більше, ніж до них, всеж таки режим -- велика сила, але краще коли він не виснажує, а осмислений і приємний.
Мої корисні звички зараз -- вода на тщесерце, каша на сніданок, хоч ложка, хоч несистематично, домашній йогурт і кисломолочне, можлива розтяжка, вправи. А універсально і безболісно підтягує печінку відвар вівса. Перевірено! Буде бажання, поділюсь. Тож якщо не вівсяна каша, то напій із злаків)))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
shtynkaДата: Вівторок, 2011-11-15, 4:32 PM | Повідомлення # 1540
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
от напишуь зараз *ну і теми ти порозводила, Лізо* ))))

а чо, корисні теми.
Я от жувала коржики, і замислювалась... що ж воно не так )))
Насправді, хотіла запропонувати в альтанці окрему тему про здорову їжу, - можливо, це цікаво більш широкому загалу... Бо щось ми розповзлись по майстернях )))
А щодо естафети позбавлення від зайвих сантиметрів - підтримую! Разом робити все веселіше! Взяти хоч нашу темку з довгобудами... Я б навряд чи завершила багато з того, що зробилось саме завдяки підтримці форумчан...
Quote (Tana)
режим -- велика сила, але краще коли він не виснажує, а осмислений і приємний.

+100!
Власне, так у всьому - не тільки в харчуванні...


Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.