| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 0:07 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-10, 9:54 AM | Повідомлення # 1481
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Панкреатит лічать голодом.

Я в курсі. Але у мене також жовчо-кам"яна хвороба, при якій в жодному разі не молжна голодувати ))) Дякую за лінк. Буду лікуватись smile
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ smile Я вже жвава :)*

Quote (Oленка)
Дивуюсь, як Вас вдома залишили . Дуже критично лікування в перші години захворювання.

Хотіли забрати в лікарню. Але у нас в місті нема гастроентеролога. Мене хотіли до хірурга. Але ж у хірурга, пардон, інший профіль. А я і так некопмлект :))) Нє, я дома виспалсь :)Схудла на майже 2 кіло, ура smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-11-10, 10:09 AM | Повідомлення # 1482
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Схудла на майже 2 кіло, ура
Не дуже впевнена що це ура. Установку я дала, biggrin biggrin дія за Вами.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-10, 3:36 PM | Повідомлення # 1483
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Оленка, установку прийняла! Буду діяти :)*

А тим часом - обіцяні фото.
Показую тут, бо відчуваю, що стає довгобудом!
Світлячок - це моя мама вишивала мені, ще як бачила вишивати. А тло не вишила, то я дошиваю... буде мені подушечка. Чомусь на роботі погано вишиваєтья. Постійно приходять учні. І чого вони приходять, мені ж вишивати треба )))))))))))))

збільшиться при натисканні

А це єгипетський триптих, я великий любитель почитати всяку їрунду про давню єгипетську цивилізацію, тому мені на цьому панно все зрозуміло: і скорпіони, і лотос знань, і втілення вічного руху і нескінченності життя - скарабей... Все, що вишито коричневими нитками, я вишила за два дні, поки була в Немирові (там ліс, і робити взагалі нема чого), а тло зашивала в пів хреста протягом двох місяців (на роботі, на роботі...))))))) Мраки. Не люблю затягнутих робіт.
Вишиваю по нерівній канві (радянська тканина, канва витягнута в одному напрямку, тобто прямокутна, а не квадратн). Буде в рамочці з пісочним паспату висіти в корилорі...

збільшиться при натисканні

Показую і для того, щоб себе саму стимулювати до вишивання, а ще аби показати, що у мене не крайня стадія неробства. Все ж таки ХОЧ ЩОСЬ я та й вишиваю..

Згодом сфотографую сердечки Ренато Паролін та листочки осінні, вишиті в три нитки різних кольорів (впереш спробувала меланж і сподобалось).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ЦветанаДата: Четвер, 2011-11-10, 3:53 PM | Повідомлення # 1484
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Bullet, Лиза, надеюсь, животик тебя уже так сильно не беспокоит (не знаю по собi, що таке той панкреотит, тому вважаю, що болить животик wacko ) Выздоравливай! (а каву жалко... вернее, неспособность больше ее пить -(
Светлячок забавный! Подушечка - прям на сон будет! ...фон зашивать... о! как я тебя понимаю... нудное дело! А если еще ученики мешаются wink biggrin
Триптих египетский - очень интересный, прям медитировать можно, глядя на него.
Ну, там фона поменьше будет. Думаю, быстро закончишь! Лови пиночек! biggrin
Сердечки от Паролина, листики!... да еще меланжем? - не видела их еще в таком исполнении.
Жду фоток!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Четвер, 2011-11-10, 4:09 PM
 
РолічокДата: Четвер, 2011-11-10, 7:51 PM | Повідомлення # 1485
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, щось гарненьке вийде! швидше одужуй!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-11-10, 7:55 PM | Повідомлення # 1486
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Вишиваю по нерівній канві (радянська тканина, канва витягнута в одному напрямку, тобто прямокутна, а не квадратн). Буде в рамочці з пісочним паспату висіти в корилорі...

розумію і пускаю слинки... гарна буде картина - в мій коридор теж підійшла би )))


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-11-10, 7:57 PM | Повідомлення # 1487
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Вишиваю по нерівній канві (радянська тканина, канва витягнута в одному напрямку, тобто прямокутна, а не квадратн). Буде в рамочці з пісочним паспату висіти в корилорі...

розумію і пускаю слинки... гарна буде картина - в мій коридор теж підійшла би )))


Моя майстерня
 
nosiknataДата: Четвер, 2011-11-10, 9:02 PM | Повідомлення # 1488
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Bullet, картинок ще трішки зашивати лишилось - завершуй скоріше!!Отримуй від мене ще одного пенделя, вірніше два - один на виздоровлення, а інший на вишивання!:)
Як мама? Поправляється?



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2011-11-10, 9:12 PM | Повідомлення # 1489
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
А це єгипетський триптих, я великий любитель почитати всяку їрунду про давню єгипетську цивилізацію, тому мені на цьому панно все зрозуміло: і скорпіони, і лотос знань, і втілення вічного руху і нескінченності життя - скарабей... Все, що вишито коричневими нитками, я вишила за два дні, поки була в Немирові (там ліс, і робити взагалі нема чого), а тло зашивала в пів хреста протягом двох місяців (на роботі, на роботі...))))))) Мраки. Не люблю затягнутих робіт. Вишиваю по нерівній канві (радянська тканина, канва витягнута в одному напрямку, тобто прямокутна, а не квадратн). Буде в рамочці з пісочним паспату висіти в корилорі...

Що зробиш! Ніхто не дюбить затягнутих робіт, але треба брати роботу в руки! І робити.Виздоровлюй!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
romannahДата: Четвер, 2011-11-10, 9:23 PM | Повідомлення # 1490
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
я дуже люблю іноді віднайти недокінчену роботу і в один присіст її дошити. А світлячок -просто супер. хоть і кольоровий, але він точно такий як справжній. колись ми ночами ходили в мокрий ліс , шукали світлячків і приносили їх в домашній квітник. а потому їх зїла жаба. нашому горю не було міри. яка цікава була юність. Ліза, ти повернула мене в спогади. А ще ми ходили в місячні літні ночі на болото слухати спів жаб, а в трави - цвіркунів. кожен вечір мав свою програму. а в серпні - зорепад...

я всіх люблю
 
ТМКДата: Четвер, 2011-11-10, 9:43 PM | Повідомлення # 1491
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Та і я розумію, що за 1-2 візита фіг що дізнаєшся, а щоб ковтати всякі оті фіговіни і вести спостереження, треба лягати в лікарню... ну, пардон, я краще на дієтку сяду

Я не можу сказати за Київ, але сама, коли прихопило, пройшла УЗІ і гастроскопію за один день і звісно кров з вени... на наступний ранок лікар вже мав всі описи і результати аналізів, тому назначив лікування і сказав, що, як допоможе, то можу вже і не приходити. biggrin Я про те, що лікування навмання, то річ погана і є можливість натрапити на ще більші неприємності. І дієти, звісно, схожі, але все ж різні при панкреатиті, жовчокаменній і при гастритах, тому не шуткуй з цими речами. Я маму ледве не втратила за схожими обставинами. Їдь до спеціаліста... Бажаю швидкого одужання!!!


"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-10, 10:48 PM | Повідомлення # 1492
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
розумію і пускаю слинки... гарна буде картина - в мій коридор теж підійшла би )))

не віддам!! )))) Але можу дати схемку, дуже проста.

Quote (nosiknata)
Отримуй від мене ще одного пенделя, вірніше два - один на виздоровлення, а інший на вишивання!:)

Дякую, і дякую. Я наче вже ТТТ, принаймі сьогодні ризикнула і з"їла шматочок торта з чорним чаєм (у колеги день народження, мене звабили!))). Нічо, все Ок. Коротше, то у мене здоров"я неправильне, невідомо, що у мене не так. Треба, думаю, просто зайнятись фізкультурою і дуже чітко слідкувати за харчуванням.

Quote (nosiknata)
Як мама? Поправляється?

Ні, схудла ще на пару кілограмів (чому дуже радіє). А рука ниє, але мама вже в"яже, навіть вже заробила перші грошенята ручками smile Днями ідемо до лікаря, я вам розкажу потім smile Дякую, що цікавитесь всі потрошку :)*

Quote (romannah)
іза, ти повернула мене в спогади. А ще ми ходили в місячні літні ночі на болото слухати спів жаб, а в трави - цвіркунів. кожен вечір мав свою програму

Запрошую на гостини влітку! Живу над річкою, останній багатоповерховий будинок в місті, з вікна мого поверху ідеально чутно жабок вечрами літніми smile Я вже дуже звикла, а гості часто жахаються )))))
Quote (ТМК)
Я не можу сказати за Київ, але сама, коли прихопило, пройшла УЗІ і гастроскопію за один день і звісно кров з вени... на наступний ранок лікар вже мав всі описи і результати аналізів, тому назначив лікування і сказав, що, як допоможе, то можу вже і не приходити. Я про те, що лікування навмання, то річ погана і є можливість натрапити на ще більші неприємності

Пишу жирними літерами, бо не всі бачать сто разів написане: у нас у місті нема гастроентеролога! Запропонували іти до хірурга. Ви би пішли до хірурга з запаленим жовчним міхуром?? От і я теж не наважилась.
Dmutrik09, так-так, Лесю, вже взялась... smile Спеціально вивісила, щоб було як дошка позору - всі побачили, що я почала процес, то вже мушу завершувати...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: П`ятниця, 2011-11-11, 11:35 AM | Повідомлення # 1493
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Лізо, та я уважно прочитала всі повідомлення. Тому ж і сказала, що не знаю, як там в Києві, а не Фастові. Звісно потрібен спеціаліст. Не ображайся, я бажаю тобі всього здоров"я нашого світу! Тільки не запускай хворобу, люби себе, бо ж втратити здоров"я набагато легше, ніж відновити.(я медик за освітою, тож знаю про що кажу)

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"

Повідомлення відредагував ТМК - П`ятниця, 2011-11-11, 11:36 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-11-11, 1:59 PM | Повідомлення # 1494
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ТМК, які образи??
Quote (ТМК)
.(я медик за освітою, тож знаю про що кажу)

хех ) даремно це було сказано публічно... тепер закидають приватними повідомленнями :))))) Жартую, звісно.

Я подивилась на відео Ролічка нашого і практично позаздрила: хочу, щоб і у нас в місті подібне відбувалось. Місто маленьке, майже всі один одного знають. Поговорю на цю тему з місцевими.. дуже хочеться мистецького свята smile

Вчора сіла за вишивання і зрозуміла, що нитки в жахливому стані, перев"язала всі нитки старим бабусиним методом (так-так, це ще радянські нитки, живіші за всіх живих! міцніші за всі міцні!)))).
Стало цікаво, чи у когось ще отак в косу сплітали нитки муліне, як моя бабуся? До слова, дуже зручно з коси витягувати пасмо smile
На тлі косичок можна розгедіти мою майбутню закладинку (з невдало підібраними кольорами) і дві вишиті мамою подушки, на яких я реально сплю (нена вишитій стороні, ясна річ).
при натисканні фото збільшується.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТМКДата: П`ятниця, 2011-11-11, 4:20 PM | Повідомлення # 1495
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Ой, як рідненько smile Моя бабуся теж так нитки зберігала і прабабуся... Вони гладдю вишивали, нажаль майже нічого не зберіглося, тільки прабабусин рушник. Він висить в мами на іконах.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
sjana_ifДата: П`ятниця, 2011-11-11, 4:44 PM | Повідомлення # 1496
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 602
Нагороди: 3
Репутація: 127
Статус: Offline
Мабуть, це найкращий випробуваний спосіб зберігання, бо у нас плели такі самісінькі косички.

 
romannahДата: П`ятниця, 2011-11-11, 5:25 PM | Повідомлення # 1497
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
і в мене в косичці всі "ленінградські муліне"-там небагато відтінків колись було і тому так зручно. а коли в тебе 70-100 номерів і майже всі сіро-голубі , то косичка..........
а за запрошення влітку дуже дякую.


я всіх люблю

Повідомлення відредагував romannah - П`ятниця, 2011-11-11, 5:26 PM
 
ВолиняночкаДата: П`ятниця, 2011-11-11, 5:27 PM | Повідомлення # 1498
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Quote (Bullet)
не віддам!! )))) Але можу дати схемку, дуже проста.

Хотіла попросити схемку, але думаю не буду нагліти! Якщо ж ваша ласка, буду рада! Я теж люблю почитати всяку їрунду про давні цивилізації, в тому числі і про єгипетську. Інколи ранок застає...


Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-11-11, 5:44 PM | Повідомлення # 1499
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Волиняночка, із задоволенням ділюсь:



Від себе я додала зашивання фону навколо він"!єток в півхреста. Мені здалось, що чогось не вистачає, а з зашитим фоном, на мій погляд, набагато краще.

Quote (Волиняночка)
Хотіла попросити схемку, але думаю не буду нагліти!

До чого наглість?:) Я ж сама десь надибала цю схемку, це НЕ моя авторська, чужа (дяка безіменному автору).
romannah, sjana_if, ТМК, значить, у нас були спільні родичі :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: П`ятниця, 2011-11-11, 9:34 PM | Повідомлення # 1500
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а розгедіти мою майбутню закладинку (з невдало підібраними кольорами)

Закладкові кольори навіть дуже класно підібрані, коричнево-голубо-оливковий! Забери звідти хоч один , тоді би так не дивився взір. Підкинула хорошу ідею з кольрами! Дяка! wink
До речі , прошу поділитися узором із закладинки!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.