| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 1:56 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
romannahДата: Вівторок, 2011-11-15, 6:25 PM | Повідомлення # 1541
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
так цікаво відносно декупажу. Лізо, які в тебе коробочки? розкажеш, коли почнеш щось робити- десь рік чи два назад я перечитала всі майстер -класи і на цьому зупинилася(ніби все переробила).
про печінку: також з роками надбала будівельного матеріалу в організмі, а цього літа трішки займалася вимиванням. 1- кабачковий сік , підкислений цитриновим соком натще., 2- сік цитрини з яєчним білком натще 10днів підряд (стриматися від мяса)- дуже гарний легкий результат) , через 2тижні повторити. 3- тепер п'ю березовий дьоготь (10 крапель на 50 гр молока). 4- гарячий яблучний сік - добрий жовчогінний засіб.
А вівсянка- це прекрасна їжа для сніданку- стимулює травлення. Мійц чоловік після хвороби уже 5-й рік снідає вівсяною кашею, запареною окропом і додає свіжі фрукти або ягоди , взимку запарює сухофрукти. робить зарядку . скинув 16кг.
вівсяна дієта перевірена еодноразово: 2ст л. вівсянки, 3стакани води, 3краплі йоду заварити. Попробуйте- перші 2-3 дні старайтеся бути вдома.
сусідка моя скинула вагу від води з цитриною - 3літри на день (вимила всі шлаки).
Згідна з Танею, що режим -велика сила, особливо коли шиєш до 2-3 год ночі............


я всіх люблю

Повідомлення відредагував romannah - Вівторок, 2011-11-15, 6:28 PM
 
ЖаннаДата: Вівторок, 2011-11-15, 7:21 PM | Повідомлення # 1542
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Лізо, успіхів і терпіння у ваших починаннях - як творчих, так і фізичних)))
я, до речі, із власного досвіду про худішання теж можу дещо сказати. (так-так, я раніше, в університеті була трохи повнішенькою, не те, що зараз - це я так схудла після того, як малечу народила і до цього часу годую груддю, то не маю як поправитися...) а досвід у мене був такий, що я якось просто перестала їсти хліб - не на 100 %, звісно. раз у кілька днів шматочок із супом їла, як хотілося. а так - хліб, батон, булочки - практично не їла, якось не хотілося та й все)) і так за рік я скинула 10 кг - так би мовити випадково)) ..



мій рукодільний ЖЖ
 
OленкаДата: Вівторок, 2011-11-15, 7:37 PM | Повідомлення # 1543
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Ліза! Я б тобі ще свої вислала:D biggrin biggrin , шкода що пересилка така дорога.А так, ціла кладовка, короби, коробки, коробочки, журнали, обгорточний папер, цікаві салфетки, Все сподіваюсь ось колись, може на наступний вихідний, сяду і зроблю. А леж знаєте, наступний вихідний, ніколи не наступає, то все і лежить. Бажаю натхнення, і звершення планів


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ТМКДата: Вівторок, 2011-11-15, 8:31 PM | Повідомлення # 1544
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Лізонько, дуже прошу будь обережна з соками і дієтами. А вівсянка і бодіфлекс, то гарна думка.

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
ЖаннаДата: Вівторок, 2011-11-15, 11:59 PM | Повідомлення # 1545
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Quote (ТМК)
Лізонько, дуже прошу будь обережна з соками і дієтами. А вівсянка і бодіфлекс, то гарна думка.

+1)) в будь-якому разі харчування має бути раціональним, бо то наше здоров"я))



мій рукодільний ЖЖ
 
lady-vДата: Середа, 2011-11-16, 0:09 AM | Повідомлення # 1546
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (romannah)
сусідка моя скинула вагу від води з цитриною

Гарний спосіб, але якщо трішки підвищенна кислотність шлунку, то краще не провокувати.
Моя родичка пила в день теж 3-4 л води, але без цитрини, вона її заморожувала, а потім розморожену (поволі, не на газі) при кімнатній температурі, зливала вершок (тому, що після розморозки утворювався осад) і пила ту воду за пів години до їди, втратила 30 кг. Я теж хочу спробувати wink ) І якщо, Вам, Лізо, таке підійде - буду дуже рада smile


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 2:43 AM | Повідомлення # 1547
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Після пологів я, наприклад, собі подобаюсь більше, ніж до них, всеж таки режим -- велика сила, але краще коли він не виснажує, а осмислений і приємний.

не закралась думка у тебе, що це тому, що тобі є за ким ходити, а мені - ні? smile
Власне, звідти ноги ростуть не лише в моїй зайві вазі, а і в цілому букеті захворювань травної системи, набутому із-за нервого розладу...
Сподіваюсь, що ще є у мене час розділити твоє захоплення режимом з дитятком :))) Кажуть, медицина зараз робить дива і можна народити і в 50 )))) (ТТТ, а то ще наврочу))))

Quote (Tana)
Мої корисні звички зараз -- вода на тщесерце, каша на сніданок, хоч ложка, хоч несистематично, домашній йогурт і кисломолочне, можлива розтяжка, вправи. А універсально і безболісно підтягує печінку відвар вівса. Перевірено! Буде бажання, поділюсь. Тож якщо не вівсяна каша, то напій із злаків)))

Розділяю кожне слово! Але привчити себе пити на тщесерце воду поки не можу. Можливо згодом. А зараз нема бажання, а силувати себе не люблю... Принаймі, не в цьому.

Quote (shtynka)
Насправді, хотіла запропонувати в альтанці окрему тему про здорову їжу, - можливо, це цікаво більш широкому загалу... Бо щось ми розповзлись по майстернях ))) А щодо естафети позбавлення від зайвих сантиметрів - підтримую! Разом робити все веселіше! Взяти хоч нашу темку з довгобудами... Я б навряд чи завершила багато з того, що зробилось саме завдяки підтримці форумчан...

підтримую. Так як найбдлижчим часом переїзд на іншу платформу у нас відмінився, то можемо створювати нові теми. По секрету ( biggrin ) скажу, що у нас зараз є 1500 Мб (півтори тисячі Мб) вільного місця ))))) Якраз роздумую над тим, щоб надати модераторам можливість вставляти фотографії просто у форум, автоматично створювати превьюшки...
Таня, тему про зхдоровий спосіб життя одобрюю. Але не знаю, як назвати. Хто перший придумає - того і тема.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 3:05 AM | Повідомлення # 1548
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (romannah)
так цікаво відносно декупажу. Лізо, які в тебе коробочки? розкажеш, коли почнеш щось робити- десь рік чи два назад я перечитала всі майстер -класи і на цьому зупинилася(ніби все переробила).

о, це моя хвороба! Почитала, подивилась - досвід отримала, склала лапки і пішла щось нове "осягати" ))) Але декупаж я вже пробувала, робила дошку кухонну для сусідки. Я лишилась незадоволена, але дошку я вже ангажувала їй, тому довелось віддати. Сусідка задоволена, як слоник, а мені соромно за результат, бо я зробила накладку з серветки (вперше))) зі зморшками...

Quote (romannah)
а цього літа трішки займалася вимиванням. 1- кабачковий сік , підкислений цитриновим соком натще., 2- сік цитрини з яєчним білком натще 10днів підряд (стриматися від мяса)- дуже гарний легкий результат) , через 2тижні повторити. 3- тепер п'ю березовий дьоготь (10 крапель на 50 гр молока). 4- гарячий яблучний сік - добрий жовчогінний засіб.

ой йой.... мені таке не можна, у мене будматеріал, боронь боже, почне виповзати зі складу ))) А це дуже боляче. Тим більше, більшість опитаних мною лікарів стверджу.ть, що камінці в жовчному не виходять самостійно, бо цей міхур не промивається, як нирки, наприклад. Тому жовч гнати самотужки - дуже ризиковано. А я хочу ще жити (причому я так довгенько хочу, ага, розігналась так неслабо.ю до 120 років )))

Quote (romannah)
Мійц чоловік після хвороби уже 5-й рік снідає вівсяною кашею, запареною окропом і додає свіжі фрукти або ягоди , взимку запарює сухофрукти. робить зарядку . скинув 16кг.

Тисну руку. Ото молодець!!!
Quote (Жанна)
Лізо, успіхів і терпіння у ваших починаннях - як творчих, так і фізичних))) я, до речі, із власного досвіду про худішання теж можу дещо сказати. (так-так, я раніше, в університеті була трохи повнішенькою, не те, що зараз - це я так схудла після того, як малечу народила і до цього часу годую груддю, то не маю як поправитися...)

дякую smile Щодо вашого досвіду, то я знайома з ще однією нашою форумчанкою, яку манюня в прямому сенсі висмоктала: Наша Тана схудла теж, скоро чіплятиметься за дерева, щоб не занесло, або Шурчик буде грузиком маму утримувати smile Тут головне, що ви обидві робитеважливу справу: загартовуєте імунітет власної дитини. А своє здоров"я поправите потім при бажанні. Маськи важливіші!
Quote (Oленка)
Ліза! Я б тобі ще свої вислала:D , шкода що пересилка така дорога.А так, ціла кладовка, короби, коробки, коробочки, журнали, обгорточний папер, цікаві салфетки, Все сподіваюсь ось колись, може на наступний вихідний, сяду і зроблю. А леж знаєте, наступний вихідний, ніколи не наступає, то все і лежить. Бажаю натхнення, і звершення планів

ну тут точно російька приказка в тему: за морем телушка полушка, а перевозка рубль smile (с)
Я ж купила коробочки спєцом в Португалії (в прямому сенсі - на краю землі, точніше Европи))). Мене ціни на такі вироби в Португалії вибили з колеї, я багато тягнула такого, якби дозволив відсік в автобусі, я би скупила пів магазина. Коробки з застібкою, що на фото, коштує півтора евро, а у нас практично така ж сама - більше ста гривень. Тобто в десять разів. Я креативний жлоб. Мені всьо треба smile Тому з паломництва я тягнула важкенну валізу, набиту святою водою, дешевим і смачним португальським вином, паперами деокративними (по 25 евроцентів за 15, х1,5 метри!!! зйдіть у Фуршет і гляньте, скільки там воно коштує.. як золото!), коробки ці були самі незручні, бо вони з тонкого двп.
АЛЕ Я ЦЕ ЗРОБЛЮ!!! Хоча у мене теж велика біда з починанням "з наступних вихідних" ))))

Quote (ТМК)
Лізонько, дуже прошу будь обережна з соками і дієтами. А вівсянка і бодіфлекс, то гарна думка.

Буду, я вже не маленька і добре фільтрую отриману інформацію. Інстинкт самозбереження якось дуже надійно і раптово включився smile
Quote (lady-v)
Моя родичка пила в день теж 3-4 л води, але без цитрини, вона її заморожувала, а потім розморожену (поволі, не на газі) при кімнатній температурі, зливала вершок (тому, що після розморозки утворювався осад) і пила ту воду за пів години до їди, втратила 30 кг. Я теж хочу спробувати ) І якщо, Вам, Лізо, таке підійде - буду дуже рада

Вперше чую, звучить обнадійлво і не страшно. Хотіла би спробувати. Якщо лінь не прокинеться раніше smile

Дівчата, я тепер точно підтримую думку Штиньки сворити коерму тему в Альтанці smile Бо коли я показувала свої шалики, реакція була більш ніж спокійна,Ю а от коли про здоров"я почала - відгукнулись майже всі :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
tanytryellДата: Середа, 2011-11-16, 6:46 PM | Повідомлення # 1549
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 630
Нагороди: 0
Репутація: 152
Статус: Offline
Моя бабуня, царство їй небесне, лікувала себе й інших такою дивовижею - натщесерце зранку картопляний сік, який "закусювала" сирим яйцем. Точно вилікувала два гастрити, язву і катар шлунку (звісно, у різних людей;)). А камені з жовчного виводила так - миска квашеної капусти з олією на сніданок-обід-вечерю (загалом, коли і скільки захочеться). Але це можна робити, тільки якщо вони не більші 0,5 мм. І як почнуть виходити - лягти на грілку гарячу правим боком. І погнати їх можна, хоч то і не нирки - жовч виходить так само, як і сеча, просто трішки повільніше. А ще можна навар з насіння петрушки попити, теж гонить... А я ще порию у себе в записничках, бо маю ще кілька рецептів. Для мами назбирала, у неї камені по сантиметру були і більші, а тепер по 6-8 мм...
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 7:27 PM | Повідомлення # 1550
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
tanytryell, дякую, Таня, але для мене можеш не шукати smile Я не знаю точно походження своїх жовчних камінців, і зовсім не хочу зіпсувати свій міхур ще більше wink Тамможе бути 2 види камінців, залежно від способу утворення, і якщо помилково лікувати одні, то кінцево занапастиш інші. Гадаю, піддослдним твоєї бабусі елементарно пощастило, що вона їх не угробила. Без образ, я вірю, що є люди, які лікують людей від усіх хворіб, але я цивілізована людина, хоч найперше слухаю своє тіло, а вже потім рідкарів, і зовсім у пів вуха - знахарів "від бога" wink


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-16, 8:05 PM | Повідомлення # 1551
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, тему вже придумала? я щось не можу нічо сформулювати...

Моя майстерня
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 9:02 PM | Повідомлення # 1552
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
shtynka, я зараз шию, потім як закінчу, засяду за компьютер і придумаю тему. Вже роздумую (поки шию - гарно думається)))) над флешмобом по здоровому харчуванню, як ти з табличками в темі довгобудів. Бо так, без нічого, то слаба мотивація.
А ще можна на адвіртусі попрацювати, я потім напишу що це таке (дуже просто і зручно).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2011-11-16, 10:37 PM | Повідомлення # 1553
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Бо так, без нічого, то слаба мотивація.

+1!
можна і фото раз на тиждень виставляти - типу "було-стало"


Моя майстерня
 
lady-vДата: Середа, 2011-11-16, 10:52 PM | Повідомлення # 1554
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (shtynka)
можна і фото раз на тиждень виставляти - типу "було-стало"

Ги ги... із сантиметровою стрічкою biggrin


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 10:54 PM | Повідомлення # 1555
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
можна і фото раз на тиждень виставляти - типу "було-стало"

ой йой.. мда, дійсно, так і не профілонитьніхто ))))
Quote (lady-v)
Ги ги... із сантиметровою стрічкою

думаю, не у всіх будуть результати швидко )

А я тим часом пошила торбинку зі смужок мікровельвету і залишка зеленої вовни костюмної. Червоне якутське сонце - це фліс "тедді", з-під кола висить шкіряна фігнюлька.. китиці, чи якось так. на замочку smile велииикаа....
Це я вже готуюсь до ярмарку *Щедрий Миколай* на ВДНХ (16-18 грудня 2011), у Києві.


завтра куплю нові батарейки і красиво сфотографую, а поки що не терпиться мені похизуватись вам smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Середа, 2011-11-16, 11:14 PM | Повідомлення # 1556
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
висить шкіряна фігнюлька.. китиці, чи якось так. на замочку велииикаа....

Симпатяжка!


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-11-16, 11:20 PM | Повідомлення # 1557
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
lady-v, дякую) самій подобається. А головне пошита не просто, а примітивно. Інша справа, що підготовка смужок зайняла часу втричі більше, ніж пошитт з готової смужкової основи самої сумки... Поки все повипрасовувала, порівняла-підрізала, поки зшила, відпрасувала кожен шовчик, потім кожен шовчик відстрочила, потім знов припрасувала... smile


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
romannahДата: Четвер, 2011-11-17, 0:13 AM | Повідомлення # 1558
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
дуже гарна сумка. кожен раз любуюся вашими творіннями.

я всіх люблю
 
BulletДата: Четвер, 2011-11-17, 1:50 AM | Повідомлення # 1559
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
romannah, дякую smile Такі відгуки надихають на нову працю :)*

а я тим часом пошила ще (добре, що сусідка наполовину глуха, і я можу строчити в коридорі між квартирами і вночі, після 23--ї)
клікабельне.

Буде теж сумочка. Осінб вже минає, а у мене, бачте, настрій сухого листя :)))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Четвер, 2011-11-17, 11:07 AM | Повідомлення # 1560
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Bullet, сумочки одна краще іншої! Супер! Сподіваюсь, швидко знайдуть собі нових власників за достойну винагороду для автора ))

Моя майстерня
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.