| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 3:56 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
BulletДата: Середа, 2011-10-12, 9:26 PM | Повідомлення # 1341
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Запрошує Інна Сергіївна, яка роздивилась твою графіку, я лише розказала про тебе більше.

я просто констатую факт, що мене запрошуєш ти, а Інна Сергіївна як ігнорувала мене, так і продовжує це робити. Я думаю, говорити на цю тему нема сенсу wink
Можливо я занадто марнославна, але вважаю, що правильно запрошувати самостійно. Інша річ, коли наш форум шукав де виставитись - то ми звертались до Інни Сергіївни (тобто ти безпосередньо, за що нереальна тобі дяка, справді!).
Та і багато сторонніх факторів, сама розумієш: дощовий період починається, графіку перевозити в таку погоду без спец транспорту - це все одно що просто викинути картини, вони ж попливуть і папір згорнеться sad
Ну нічо. Доживемо до весни ;)))) Але дякую, що про мене пам"ятаєш.

Quote (Цветана)
ти дуже приємна і привітна панночка! (у віртуалі ти - сама суворість і строгість (навіть жорсткість )))))

Нажаль, час переводити свого автара в реал, бо на шию сіли - будь здоров ))))
Цветана, дякую за всі побажання, зараз якраз шию поки що другу на сьогодні сумку, але в планах до півночі пошити ще 2... Бо вже забила місце і воно коштує грошей (ярмарок), тож постараюсь встигнути сфотографувати мої моментальні *шедеври*. Оля, мої сумки з твоїми не порівняти, бо у мене торбинки, а у тебе якісно вистьобаний печворк! Я дійсно в захваті від таких робіт..!!! Нунічо, от ще я скоро навчусь стьобати ;))) Мамі привіт передам, вивчила вже всі програми по ТБ, нервує, що гіпс важкий. Скоро сама почне по ньому малювати ))))) О, є плюс: зменшила кількість викурених на добу цигарок вдвоє! Може взагалі кине (дай бог!!)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-10-13, 6:34 AM | Повідомлення # 1342
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
я просто констатую факт, що мене запрошуєш ти, а Інна Сергіївна як ігнорувала мене, так і продовжує це робити. Я думаю, говорити на цю тему нема сенсу
А я думаю що є Liza! Who cares?! Це такi деталi. Приймай запрошення, це як безплатний проiзд на потязi - яка рiзниця за що його тобi дали, аби iхав куди тобi треба. Я тобі пропоную дивитись на виставку в бібліотеці, як крок до Успіху. Це саме та теорiя якоi Марта С. Придержуеться, саме тому у неi iмперiя.. Як би це було б у привaтi - я б не втрутилась, а так вважаю цю розмову вiдкритою для дискусiй. Виправте мене, якщо я помиляюсь!
Ось тут розповідь про Марта Стюарт, знаеш чого тут не написано? Те ще починала вона з K-MART, я трошки тобі поясню що таке К-МАРТ. Перша ступінь 2-нд хенд. Друга K-MART. Ще до того як вона відкрила свою компанію, вона продавала там випечені нею пиріги, оті самі "Пай". Через деякий час, здається щось біля року, цей магазин запропонував їй контракт на ексклюзивний продаж її перш, пирігів, а вже потім всього іншого. І не дивлячись на те, що в багатьох аспектах не згодна з її методами, я не можу не визнати, її таланту. не тільки тому, що вона наспаравді дуже талановита, але й тому що вона знайшла дорогу до відомості і багатства. Я до чого веду: читай будь ласка, я хочу тебе переконати. Ніхто нікуди сам по собі не потрапляє, і успіху не добивається. Завжди є людина, котра побачила талант і допомогла, чи то грошима, чи то чимось іншим. Так, у тебе є талант і трудишся ти не мало, але якщо ти будеш відгортати пропозиції по виставках, тому що в тебе своя точка зору, то і твоя точка зору, і твій талант, залишиться при тобі! Я тобі точно кажу, як би у Марти була така можливість, вона б виставила свої пиріги у бібліотеці, або де інше. Але її знайома, працювала саме у K-MART. До речі, вже маючи світове ім"я вона була пов"язана договором з K-MART І тільки d 2006 році вона розпочинає розпродаж своїх товарів в Мacy's, Home dept, Jo-ANNs, практично в усіх магазинах америки. Читай її історію, щоб розмови про твою імперію "Хенд Майду" не лишились тільки розмовами. Спитаєш чого я лізу - тому що твоя єнергія і талант, мені дуже імпонує, як би я спонсорство могла потягти - то я б тебе спонсорувала. І якщо ти на це образилась, то будь ласка, але я від чистого серця, бажаю тобі успіхів. Я бажаю успіхів всім талановитим людям. І влізла тому що ну просто не можу я дивитись, як ти відхиляєш ступінь до успіху. І якщо ти навіть тут на форумі, попросиш когось підвезти свої роботи до бібліотеки, я впевнена хто небудь,у кого є транспорт допоможе. Знаеш чому - том що друзі познаються не тільки в біді, а і в радості і успіху, на мою думку ще сильніше, тому що жалукувати і плакати набагато легше ніж радіти чужим успіхам. А транспорт i дощi це вiдмовка. Все, я сказала все що мала сказати. Так що давай не вередуй, дякуй красно Танi i в перед. Хочеш прислухайся - хочеш ображайся.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Четвер, 2011-10-13, 11:32 AM
 
BulletДата: Четвер, 2011-10-13, 7:57 PM | Повідомлення # 1343
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Як би це було б у привaтi - я б не втрутилась, а так вважаю цю розмову вiдкритою для дискусiй. Виправте мене, якщо я помиляюсь!

виправлю, ви помиляєтесь smile

Quote (Oленка)
Liza! Who cares?! Це такi деталi.

кого?? мене це турбує. МЕНІ цього достатньо. Я не така нікчемна художниця, щоб приймати запрошення через треті руки, я сприйняла це як особисту образу, якщо хтось не зрозумів того з мого попереднього коментаря.

На правах хазяйки своєї теми ТЕМУ ЦІЄЇ РОЗМОВИ ЗАКРИВАЮ.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2011-10-15, 10:52 PM | Повідомлення # 1344
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Повернулась з ярмарку на ВДНХ. Сказати, що нічого ніхто не питав - це практично як промовчати. Реклами заходу - жодної + до всього ще й падав мокрий сніг, було холодно, безлюдно і я витратилась на дорогу в сотню гривень не вписалась (три дні їздила + вартість аренди).
Але не падаю духом, на ярмарок *Щедрий Миколай* я туди ж все одно піду )))
Така моя поведінка (нема торгів - але на наступний ярмарок все одно піду) нагадала мені старий анекдот:
- Вчора йшла через ліс, уяви: згвалтували!!
-?? І що робитимеш???
- Нічого. Завтра знов тудою ж піду.

(с)

:)))

Не вірю, що ЗАВТРА нарешті висплюсь після а)зльоту, б) після маминих лікарів і гіпертонічного кризу після перелому плеча, в) після гостей з Львівської області, що сьогодні приїхали і поїхали, а дома все одно утворився струс (гостей треба приймати гстинно).

С П А Т И...

а завтра покажу вам свої торбинки, які екстренно пошила перед ярмарком.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
veronikaДата: Субота, 2011-10-15, 11:13 PM | Повідомлення # 1345
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Така моя поведінка (нема торгів - але на наступний ярмарок все одно піду)

Правильно, не падати духом)))))Не завжди в середу Петра biggrin


"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2011-10-16, 0:22 AM | Повідомлення # 1346
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
сьогодні приїхали і поїхали, а дома все одно утворився струс

все наше життя суцільний струс! Так воно буває...
wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Субота, 2011-10-22, 12:00 PM | Повідомлення # 1347
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а завтра покажу вам свої торбинки, які екстренно пошила перед ярмарком.

зовсім вийшло не *завтра*, але пізно не буває smile



і ще пара, але одну вже забрали, а другу не сфотографувала... буде пізніше.

А позавчора наробила тематичних наборів, бо дізналась, що купа моїх знайомих щбираються святкувати Хелоін, північний день всіх святих, який нині хіба що в Америці був такий популярний (але і до нас дійшло) smile



а цей набір ярличків (тегів) на тематику Хеловіна придбала у мене перекладач (англійської), бо страшенно любить це свято після числених мандрівок Америкою:



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Субота, 2011-10-22, 12:18 PM | Повідомлення # 1348
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Bullet, сумки ну дууууже гарні! А от святкування хелловіна я не зовсім розумію, але ярлички на цю тему все рівно симпатично-смішні вийшли cool

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
РолічокДата: Субота, 2011-10-22, 1:39 PM | Повідомлення # 1349
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, трудяжка! все гарне, яка завжди. як усе встигаєш? молодець!!!


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
ТМКДата: Субота, 2011-10-22, 1:52 PM | Повідомлення # 1350
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Bullet, exclaim exclaim exclaim Все таке гарне! Коли ти встигаєш?

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
TanaДата: Субота, 2011-10-22, 2:22 PM | Повідомлення # 1351
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а цей набір ярличків (тегів) на тематику Хеловіна придбала у мене перекладач (англійської),

Хороший набір ярличків-закладинок, подарунки без претензій будь-комуі будь-який час. Роби ще такі серії вже на наш лад і на наші традиційні свята. Ось тобі ідея!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
olimpiaДата: Субота, 2011-10-22, 7:40 PM | Повідомлення # 1352
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Quote (Tana)
Роби ще такі серії вже на наш лад і на наші традиційні свята. Ось тобі ідея!

Дійсно, класна ідея. І ярлички дуже симпатичні вийшли.


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
BulletДата: Субота, 2011-10-22, 8:00 PM | Повідомлення # 1353
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Хороший набір ярличків-закладинок, подарунки без претензій будь-комуі будь-який час. Роби ще такі серії вже на наш лад і на наші традиційні свята. Ось тобі ідея!

Дякую! Взято! wink
Tana, lady-v, Ролічок, ТМК, olimpia, дякую-дякую:) Заходьте ще в мою майстерню на чай smile

Часу мені невистачає, але то було замовлення і я вже як засіла за паперові роботи, то і не вставала більше ніж пів дня (направду, листівки робити набагато довше, ніж шити сумку, можливо, когось з вас цей факт здивує...)

Купили у мене ось таку листівку з народженням сина:

Хто хоче роздивитись розвороти листівки, може клікнути на фото і відкриється мій листівковий блог.


цією поки що володію я.

Вишивки заправити в рамку і вставити в бажані подушечки поки що не можу. Розпочалась холодна війна з сусідкою за розподіл сатиметрів спільного(загальнобудинкового ) коридору. Я там шила, мама за свій кошт поставила перегородку з дверима і видали сусідці ключі, і до цього часу сусідка розповідала, що нічого їй не треба і їй не дме ні разу, і ваапчє. А оце зараз почала навідуватись сусідчина дочка (тимчасово мешка в столиці і працює в СБУ, звідси я роблю висновок, що нічогопутнього в Сбу працювати не може, бо сусідчин талант розпочинається і закінчується в місці, далекому від голови і рук). Тепео сусідці все заважає, шити мені нема де, коридор 1м 80 см - ділити навпіл просто неможливо.
А вчора вона сказала, що їй ще треба, щоб я звільнила половину підвіконня. При тому, що сама вона тут ночує раз на місяць.
Іноді складається враження, що жаба - дуже велика тварина. і страшна. Адже я виживаю за рахунок шиття у тому коридорчику, який ніжноназиваю майстернею...

Я це до чого? От, власне, нема де ш(ж)ити smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Субота, 2011-10-22, 10:06 PM | Повідомлення # 1354
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
а цей набір ярличків (тегів) на тематику Хеловіна придбала у мене перекладач (англійської),
Лізонько! ти сама малюєш чи підбираєш десь з мережі. Без образ, я занаю що ти худжник, але маю запитати.
Quote (Bullet)
і працює в СБУ, звідси я роблю висновок, що нічогопутнього в Сбу працювати не може,
Що таке СБУ9?
Quote (Bullet)
Адже я виживаю за рахунок шиття у тому коридорчику, який ніжноназиваю майстернею...
Може вони просто хочуть якусь копійку за використування спільної площі в особистих потребах. Я це дуже часто зустрічаю, коли декілька різних людей живуть в одному будинку чи апартаменті і хтось з них хоче лишню площу у своє власне користування.

Додано (2011-10-22, 10:06 PM)
---------------------------------------------
Ну, майже забула сказати: і сумки, і листівочки мені дуже сподобались, а от ті теги ще більше tongue



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
РолічокДата: Субота, 2011-10-22, 10:14 PM | Повідомлення # 1355
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, Лізо, так це велетенська жаба!!!! особливо,я кщо вони знають як цей коридорчик для тебе важливий! і що ти ще і трошки на цьому заробляєш... ну може тоді в наглу поділити його? хоча якщо він такий маленькой - шо там ділить? "все испортил квартирный вопрос"...


Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
Dmutrik09Дата: Субота, 2011-10-22, 10:31 PM | Повідомлення # 1356
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Bullet)
оді складається враження, що жаба - дуже велика тварина. і страшна.

Страшна тварина жаба - це правда!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ПасіонаріяДата: Субота, 2011-10-22, 11:23 PM | Повідомлення # 1357
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Заходьте ще в мою майстерню на чай

Ліза, Запроси ту жабенцію на чай. В таких випадках потрібний діалог, або вислухай, що та потвора хоче, хоча я так підозрюю - нагло вправляється у владі, виходячи, де працює - починає з оточуючих. Їй той коридорчик до фєні, але двобій вона продовжуватиме, і не відпустить так, без "крові".
Quote (Bullet)
От, власне, нема де ш(ж)ити

Звучить, як розпач. Тому прийми мою розраду. Прийдеться тобі або вправлятися в акторській майстерності (але сумніваюся, що ти підлещуватимешся), або бити по святому - мовляв я в такому то стані (бий по фемінізму) , а ти, жабо, працюєш у службі безпеки, от і забеспечуй ту безпеку. Нагадую, - це все за чаєм. Скажи, що ти читала казку про козу-дерезу, і вже як важка артилерія - твоя мама знає, що сказати.
У всякому разі, я заберу тебе з мамою до себе. А ми воювати вміємо! biggrin


ore et labore!
 
OленкаДата: Неділя, 2011-10-23, 1:52 AM | Повідомлення # 1358
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Пасіонарія)
Їй той коридорчик до фєні, але двобій вона продовжуватиме, і не відпустить так, без "крові".
От я таки думаю, що вона хоче щоб їй трошки грошей підкинули. А Сужба Безпеки України може до цього не мати ніякого відношення, якщо у неї жадібність і кепський характер, то де б вона не працювала - все одно це дало б знати. Не думаю, що це пов"язано з тим що вона знає що для Лізи цей коридорчик значить, просто молодша за віком доця, а значить і більш меркантильна роздумала, що за це можна копійку мати, в пряму сказати не може, а от таким чином вижимає. Як би там не було, я співчуваю.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Неділя, 2011-10-23, 1:59 AM
 
ТМКДата: Неділя, 2011-10-23, 12:19 PM | Повідомлення # 1359
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Ліза, співчуваю sad Дійсно, то такі люди, живуть так, що й сам не гам і другому не дам. Спробуй побалакати, може справді допоможе. cry

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
КатюняДата: Неділя, 2011-10-23, 12:21 PM | Повідомлення # 1360
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, Лізо, ти ЧАРІВНИЦЯ!!! Які в тебе золоті рученькі, яка фантазія!!! Я сиджу та милуюся....
А жаби, так вони від надмірного жабування, як мильні бульбашки лопаються. То психічно хвора людина,вона невдоволена своїм життям, тому й капостить всім кому зможе.


Я листоноша ЩАСТЯ!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.