| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 9:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
TanaДата: Понеділок, 2011-09-19, 2:55 PM | Повідомлення # 1301
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Хороші фото, дівчата гарнесенькі!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-09-19, 9:01 PM | Повідомлення # 1302
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Українка, дякую за світлинки (але ж я жир-трест... всьо, щойно з"їла останнє печиво в цьому місяці ))))))

Dmutrik09, lady-v, Тана, да, ми такі )) А у нашої форумчанки Оленки fiery я була на другий день весілля сме в цьому маскарадному (бо ще й в джинсах, бо з корабля на бал бігла) костюмі, хіба що хустинка була на голові та, що на цих фото тримаю в руках... Фотограф наробив купу фоток, всім чомусь страшенно сподобалось і навіть молода Оленка попросила показати, як зав"язується така хустина, і другу половину дня ходила в дуже гарно пов"язаній хустині, білій, з китицями.. але то вона вам сама покаже, як від весілля відійде (таке весілля було - ого-го, з троїстими музиками аж з Тернополя, з бричкою і конем всім у стрічках, в білосніжному платтті наречен з вишитими червоними квітапми в стилі наших руж (але не наше плаття), а наречений у широких шароварах і чоботях, ну прям все як у казці...

ой, не стану відбирати хліб у Оленки, най потім сама розкаже.. А я побіжу прасувати останні шви сумочки, яку так і не втсигла де-не-де дошити... Конкурс уже на дедлайні... :(((



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КатюняДата: Понеділок, 2011-09-19, 9:25 PM | Повідомлення # 1303
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 518
Нагороди: 1
Репутація: 103
Статус: Offline
Bullet, комплимент від мого чоловіка, каже ну дуже Ліза гарна Ревнувати, чи шо? biggrin

Я листоноша ЩАСТЯ!
 
BulletДата: Понеділок, 2011-09-19, 11:24 PM | Повідомлення # 1304
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Катюня, таааа, ревнуйте, давно вже пора ))))
(жарти жартами, але дякую, все одно приємно)))

Ось тутечки я описала весь той балаган, що відбувався під час фотозйомки іриною донею smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-09-28, 12:34 PM | Повідомлення # 1305
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Сповіщаю широкий загал нашого форума про присутність на нашому заході поважної кількості представників ЗМІ (вже почалась акредитація за телефонами та електромейлами).
Дівчата, давайте вразимо одна одну гарним нешароварським строєм?;)

Сьогодні на мене впав шквал дзвінків від журналістів, причому - з західного регіону (підозрюю, що "винна" у тому найбільше наша Леся, але знаю також, що і Тана робила розсилку своїми сотенними контактами, бо я розсилала запрошення і прес-релізи хіба що серед самих вишивальниць)

От буде весело, якщо журналістів буде більше за гостей :)))

Далі про суміжні питання, не про рекламу, але написати поки що конкретно нема де про це, тож читайте тутечки.

Зателефонувала (спала, не пам"ятаю прізвища) Людмила Яківна, інвалід по зору, каже - сліпа, розробила схеми для машинної вишивки. Написав до нас хлопець, що хрестиком вишиває реальні арт-об"єкти і картини абстракційні, мені особисто дуже сподобалось, хоче в гості smile

Навколо мене практично образились мої знайомі, яких я обділила увагою і з Фастове притягнеться ціла екскурсія хрестикових вишивальниць, щоб подивитись *як правильно* вишивати українські речі )))))

От вам новини.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
JasjkaДата: Середа, 2011-09-28, 2:35 PM | Повідомлення # 1306
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1167
Нагороди: 0
Репутація: 283
Статус: Offline
Гарна новина!Навіть дуже)))більше людей талановитих,більше знань нових!

Творча майстерня
 
OленкаДата: Середа, 2011-09-28, 8:44 PM | Повідомлення # 1307
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Сповіщаю широкий загал нашого форума про присутність на нашому заході поважної кількості представників ЗМІ (вже почалась акредитація за телефонами та електромейлами).
Ліз, ну прямо як у Висоцького в пісні: "...Ширится растет мероприятие...". Розмах вражаючий. Молодці, дівчата! exclaim І знов все без мене, ну що за така моя кривенька вдача?! Щоб фотозвіт мені був... будь ласка sad . Ліза," Ролічек"- Лариса, ось вам і кроки до імперії рукоділля в Україні. Бажаю всім успіхів від усього сердця!



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)


Повідомлення відредагував Oленка - Середа, 2011-09-28, 8:46 PM
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2011-09-28, 8:51 PM | Повідомлення # 1308
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчаа! хороші в нас новини.Мій Не шароварський стрій уже майже готовий! Справа лишилася за малим- Юля має доробити коралі до мого костюму.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2011-09-29, 1:31 AM | Повідомлення # 1309
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
І знов все без мене, ну що за така моя кривенька вдача?! Щоб фотозвіт мені був... будь ласка .

Що за настрій, а нуж бо?:) Оля, Оленько, не сумуйте, буде відеозвіт!!! А ще купа фотографій smile

Dmutrik09, чекаю на вас в коралях smile Підемо продавати вас в неділю вулицями Подола :)))

З новин (я хвалю сама себе, бо трохи себе жалію, перепрацювала сьгодні...)
Відправила сьогодні купу листів на всі телеканали України, які знайшла. Це, на хвилиночку, більше 30 каналів!! Навіть якщо керуватись принципом Паретто, то прийти має не менше 20 відсотків і наробити нам розголосу smile Хочу вірити.

але завжди лишається острах, що отак всі поназаписуютьсЯ, а ніхто не прйидде. Чи навпаки: прийдуть журналісти, а гості - ні )))))

Ой лячно. І вишиванки не маю. Напевно щось збудую собі з машинними швами, але в українській традиції. Буду бачити. На цім тижні часу не маю. Пошила 2 сумки, наклепала листівок осінніх (трясця, я ж їх могла в жовту палітру подати на конкурс?!), і все це проадлось якось самостійно в інтернеті, без моєї участі, а я була занята біготнею по Фастову у пошуках дешевого друку, цупкого паперу для стоєчок на столики, всякої канцелярії, випила 3 літри кави з директором рекламної контори, аби він дав безоплатно місце під велику рекламу на вокзалі (Фастів - районний центр і точка пересадки великої кілкьості пасажирів, вірте чи не вірте).

Переписала диски ТМК (слухайте, це не Тетяна ТМК, це просто якесь диво, там такі перенабори, всі хто приїдуть - їм пощастило, це я вам одрзу інтригу тихо повідомляю))))

Квартира нагадує склад. Навколо мене, стола і навколо дивана мого - коробочки, кульочки, ящички, обгортковий папір : )))))))))) І відчуття свята, що наближається smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Четвер, 2011-09-29, 1:42 AM | Повідомлення # 1310
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Головне настрiй святковий!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЖаннаДата: Четвер, 2011-09-29, 2:55 AM | Повідомлення # 1311
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, і ми хвалимо-хвалимо
це вже крутіше, ніж готуватися до Нового року, еге ж? )))
тримайтеся, ще трохи - а там уже буде багато позитивних спогадів))



мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Четвер, 2011-09-29, 9:06 AM | Повідомлення # 1312
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Жанна)
це вже крутіше, ніж готуватися до Нового року, еге ж? )))

100% ))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Четвер, 2011-09-29, 10:24 AM | Повідомлення # 1313
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Quote (Жанна)
це вже крутіше, ніж готуватися до Нового року, еге ж? )))


Підтримую!! Хвалимо-хвалимо!!!! Ти, Лізо, бережи нерви і не переживай - ти ж не одна, все відбудеться якнайкраще!!! свято наближається....свято наближається... свято наближається....:)



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
Оксана5Дата: Четвер, 2011-09-29, 10:38 AM | Повідомлення # 1314
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 125
Нагороди: 0
Репутація: 30
Статус: Offline
Ліза! Тішусь з того, що твої переживання з приводу неактивності учасників форуму не виправдались. Така вже в нас вдача. Хтось любить приготуватись завчасно, а більшість залишає все на останній день чи й ніч. З приготувань я бачу, що все має пройти на найвищому рівні. Прошу надати детальний звіт про зліт. Чекатиму з нетерпінням. Удачі!!!
 
BulletДата: Четвер, 2011-09-29, 1:48 PM | Повідомлення # 1315
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Оксана5)
Прошу надати детальний звіт про зліт. Чекатиму з нетерпінням. Удачі!!!

буде відео smile
nosiknata, Оксана5, дякую за слова підтримки )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-03, 6:57 PM | Повідомлення # 1316
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
привіти всім, хто час від часу гостює у мене в темці smile

я відхворіла 2 доби (не повірите, отруїлась шоколадними цукерками, 5 штук), але вчора був шалений на рукоділля день smile
все вивішувати в превьюшках важко, тому одразу гайда всі сюди: http://bullet-13.at.ua/photo/




це лише частина з нашитого smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2011-10-03, 7:53 PM | Повідомлення # 1317
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Яка краса! Яка користь! Ліза, ти мегатрудівниця!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
romannahДата: Понеділок, 2011-10-03, 7:57 PM | Повідомлення # 1318
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 519
Нагороди: 0
Репутація: 105
Статус: Offline
Дуже чудові у вас роботи - цікаві такі. І так хочеться на зліт потрапити (мрію поїхати, але про це не говорю вголос бо у мене завжди якісь пригоди- я така невезуча). Надіюся, що колись познайомимося з вами.

я всіх люблю
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-10-03, 11:27 PM | Повідомлення # 1319
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Я завжди кажу: в усьому паганому, є своє добро. Хто знає чи витворили б стільки, якби не прихворнули. Поподорожувала по Вашому сайту, привиди класнючі, і все інше. Добре що здоровья повертаеться. Цукерки, Ліза, мають строк гідності, sad на який як я помітила в Україні уваги не звертають. surprised


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-03, 11:57 PM | Повідомлення # 1320
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Цукерки, Ліза, мають строк гідності, на який як я помітила в Україні уваги не звертають.

я теж підозрюю саме строк придатності, але ж на розсипних не написано, коли вони виготовлені, і я була в гостях, там з"їла трійко, і ще додому дали (і дома з"їла пару) (ааа, так от чого мені так щедро відвалили із собою багато цукерок? )) Бо всі вони прострочені ймовірно?))))))
Я насправді нічогопоганого на смак не відчула, то ж шоколадні (були ням-ням, а тепер як відрізало).

Oленка, romannah, Tana, дякую, дівчата smile
romannah, обов"язково зустрінемось. Я просто знаю, що цей Зліт - наша з вами зустріч. Від цього вечора ви перестали бути невезучою, це я вам кажу wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.