| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 12:46 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Bullet: творчі пошуки
BulletДата: Вівторок, 2010-02-16, 9:52 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вітаю всіх в моєму новоствореному міні-щоденничку на *Вишиванці*.
Тут показуватиму усі свої ручні роботки. Так склалось, що я вишиваю виключно *за компанію* з вами, у нашому форумі.
Хто незнайомий зі мною близько, розповім. як спостерігати за мною в інших блогах:
Скрапоробки - блог на Блогспоті про скрапбукінг, яким я останнім часом захопилась.
ЖЖ - мій Живий Журнал на livejournal.com
Мій магазин ручних робіт, завітайте!

Також я відкрила магазинчик своїх графічних картин на єтсі.ком, запрошую вас:



Я художник за покликанням і за освітою. Народжувач торбин по життю. Розповсюджувач приємної краси smile Так от я, досить *скромно*, да.
Правила мого щоденника-теми: прошу просто поводитись природньо, але більш-менш культурно. Буду дуже рада, якщо мої рукодільні захоплення оволодіють і вашими думками і вільним часом smile

Цей пост буде постійно верхнім. Сюди вноситиму цікаве з мого поточного життя-буття.
++++++++++++++++++++++
Мої перемоги, відео Про мою участь в проекті Вишиванка для Мадонни тут і тут

++++++++++++++++++++++
І почала вишивати невеличку картинку "Пташка на сосновій гілці", розміри 125 х 91 стібок.
Канва Аїда-18, нитки Sari.
21.01.2013 -
20.02.2013 - - 10.03.2013
20.03.2013 - 10.06.2013

Моя авторська програма на місцевому фастівському телебаченні: плейлист на Ютьюб

Плейлист на Ютьюб нашого 1-го Всеукраїнського зльоту закоханих в укр. народну вишивку: дивитись відео тут



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2014-12-22, 10:12 PM
 
ЦветанаДата: Неділя, 2011-10-23, 12:51 PM | Повідомлення # 1361
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Bullet, Лиза, как дела?
Держись там! А мы тут дружненько за тебе будем @@@@@@@@@ держать!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
BulletДата: Неділя, 2011-10-23, 1:12 PM | Повідомлення # 1362
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Лізонько! ти сама малюєш чи підбираєш десь з мережі. Без образ, я занаю що ти худжник, але маю запитати.

які образи?:) Листівки я роблю зі спеціально куплених паперів. Якби я кожну малювала, то навряд чи б мої листівки коштували 5 - 25 грн, скоріше б ще з ноликом в кінці )))
Quote (Oленка)
Що таке СБУ?

Служба Безпеки України....

Quote (Oленка)
Може вони просто хочуть якусь копійку за використування спільної площі в особистих потребах. Я це дуже часто зустрічаю, коли декілька різних людей живуть в одному будинку чи апартаменті і хтось з них хоче лишню площу у своє власне користування.

Ну по-перше, вони ніякого стосунку до цієї площі не мають (як і ми), е загальнокооперативна площа, нам правління кооперативу запропонувало викупити ці метри і перевести їх у власне користання по 300 доларів за метр, але сусідка сказала, що вона проти (їй типу нмеа де вішати білизну, але вона її там не вішала протягом 15 років..?)
Quote (Oленка)
Ну, майже забула сказати: і сумки, і листівочки мені дуже сподобались, а от ті теги ще більше

Дякую :)*

Ролічок, дякую за підтримку, але ж поділити - це по менше ніж 90 см на кожну сторону і вони , знов-таки, будуть проти переділу, бо це загально коридорна пооща, яку я самолічно ділити не можу без згоди .. сусідів! Та і що я робитиму в кімнаті 3 х 0,9 метра?:)))

Quote (Пасіонарія)
Ліза, Запроси ту жабенцію на чай. В таких випадках потрібний діалог, або вислухай, що та потвора хоче, хоча я так підозрюю - нагло вправляється у владі, виходячи, де працює - починає з оточуючих. Їй той коридорчик до фєні, але двобій вона продовжуватиме, і не відпустить так, без "крові".

Ми і не сваримось. Ми купуємо у них пральні порошки навіть (хтось їм звідкись привозить з -за кордону). І в цілому мирно існуємо, але от цей коридор...
Людська мова підходить для адекватних людей, це я так зауважую, щоб пам"ятали про людей і про інших)))

Quote (Пасіонарія)
У всякому разі, я заберу тебе з мамою до себе. А ми воювати вміємо!

:))) дякую)))))))))) Зауважу, що знімати майстерню коштуватиме мені дешевше, ніж до вас їздити smile Але ця фраза буде мені стимулом))))) дякую smile

Quote (ТМК)
Ліза, співчуваю Дійсно, то такі люди, живуть так, що й сам не гам і другому не дам.

+1.
Quote (Катюня)
А жаби, так вони від надмірного жабування, як мильні бульбашки лопаються. То психічно хвора людина,вона невдоволена своїм життям, тому й капостить всім кому зможе.

О, Катюня, заспокоїли мене smile Дякую

Дівчата, всім-всім дякую за візит і за підтримку. Все в принципі, гаразд, просто вчора був важкий емоційно день smile Уже світить сонце яскравіше wink
Я вчора ввечері спекла кексик *зебру*, пригощаю вас smile (віртуально, бо фото нема).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
lady-vДата: Неділя, 2011-10-23, 3:00 PM | Повідомлення # 1363
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Ми і не сваримось. Ми купуємо у них пральні порошки навіть (хтось їм звідкись привозить з -за кордону). І в цілому мирно існуємо, але от цей коридор...


А Ви спробуйте не купляти ті порошки , залишаючись і надалі привітною. Бо скоріш за все вона продаючи Вам за гроші - уявляє собі , що дає задурно , чи напівдурно , тому і вимахується (вибачте за слово, інакшого ніяк не підберу, якщо щось то видаліть )


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
OленкаДата: Неділя, 2011-10-23, 7:51 PM | Повідомлення # 1364
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (Bullet)
Листівки я роблю зі спеціально куплених паперів. Якби я кожну малювала, то навряд чи б мої листівки коштували 5 - 25 грн, скоріше б ще з ноликом в кінці )))
Ну я це питала маючи думку на задньому плані, дякую за відповідь.
Quote (Bullet)
загальнокооперативна площа, нам правління кооперативу запропонувало викупити ці метри і перевести їх у власне користання по 300 доларів за метр, але сусідка сказала, що вона проти (їй типу нмеа де вішати білизну, але вона її там не вішала протягом 15 років..?)
Тоді і я маю погодитись сусідка ваша як собака на сіні. Я вам співчуваю, бо таки важко жити поряд з такими людьми.
Quote (Bullet)
Все в принципі, гаразд, просто вчора був важкий емоційно день Уже світить сонце яскравіше
Ліза,треба щось приємне для полегшення ємоційного стану трошки ідейок для захоплень скрапбукінг, тут ще, тут, тут ще А ось тут для листівочок, ще і ще тут. Може ти вже і знаєш про ці сторінки, а може щось новеньке. а ось для тебе чашечка кофе змішана з турботою і щастям. Бажаю гарного дня.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ЛеліткаДата: Неділя, 2011-10-23, 7:58 PM | Повідомлення # 1365
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 663
Нагороди: 2
Репутація: 252
Статус: Offline
Quote (Oленка)
Ліза,треба щось приємне для полегшення ємоційного стану

А й справді, Лізо. заглянь до мене в майстерню. Може. у тебе настрій підніметься?


Мій власний блог - Натхнення "очманілих ручок"

2012:
Чарівниця - Майстриня з мотання лялечок - 2012[/url] 2013
 
ЖаннаДата: Неділя, 2011-10-23, 8:09 PM | Повідомлення # 1366
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 596
Нагороди: 0
Репутація: 257
Статус: Offline
Bullet, тримайтеся! неприємні клопоти і неприємні люди - то таке, що трапляється і не раз за життя.. Бажаю Вам сил, мудрості й терпіння, щоб гідно це все пройти)) а ми, звісно, за Вас уболіваємо) непорядок це, коли в такої талановитої людини намагаються забрати можливість творити!


мій рукодільний ЖЖ
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-24, 1:23 AM | Повідомлення # 1367
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (lady-v)
А Ви спробуйте не купляти ті порошки , залишаючись і надалі привітною. Бо скоріш за все вона продаючи Вам за гроші - уявляє собі , що дає задурно , чи напівдурно , тому і вимахується (вибачте за слово, інакшого ніяк не підберу, якщо щось то видаліть )

та ні ) Тут інше :)))

Quote (Oленка)
Ліза,треба щось приємне для полегшення ємоційного стану трошки ідейок для захоплень скрапбукінг, тут ще, тут, тут ще А ось тут для листівочок, ще і ще тут. Може ти вже і знаєш про ці сторінки, а може щось новеньке. а ось для тебе чашечка кофе змішана з турботою і щастям. Бажаю гарного дня.

ааа, всьо, я пропала... А між нішим, я ж зайшла завершувати редагування "кишок" форума, і все )) Залипла там надовго smile ДЯКУЮ! Там все таке.. мм.. пальчики оближеш. І вже є нові ідеї smile

Лелітка, іду-іду smile
Жанна, дякую за доечні побажання. Вже все гаразд, то просто був збій програми: жіночі гормони заграли чи щось у тому стилі, коли раптом поплакалась собі у темку wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2011-10-24, 6:47 PM | Повідомлення # 1368
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
- посилання для тих, кому подобаються мої ручні роботи. Розігрую пару мітєнок з мого сайта, яказ до 31 жовтня smile

Пробувала свої сили в написанні рекламної статті. Зауважила, що дуже важко писати опосередковано, не рекламуючи свій сайт. Користувалась порадами Алекса Левітаса (хто продає в мережі, тому знайоме це ім"я). За тиждень дізнаюсь, наскільки я вірно все зробила. Для цього не шкода не лише мітєнок, а і часу wink

А ви якось рекламуєте свої рукоділля в мережі?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: Понеділок, 2011-10-24, 8:31 PM | Повідомлення # 1369
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
BulletДата: Вівторок, 2011-10-25, 1:53 AM | Повідомлення # 1370
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Oленка, привіт-привіт wink

Дівчата, хто знає, де можна оптом купити лаванду та інші запашні травки?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Вівторок, 2011-10-25, 11:09 AM | Повідомлення # 1371
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Лізо,де взяти лаванду не знаю-а може тобі прислати шматки кольорової шкіри для оздоблення твоїх чудових сумочок?





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
veronikaДата: Вівторок, 2011-10-25, 12:20 PM | Повідомлення # 1372
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 664
Нагороди: 3
Репутація: 287
Статус: Offline
Quote (Bullet)
де можна оптом купити лаванду та інші запашні травки?
гляну в нас на ринку в суботу, там
бабки люблять таке мати.


"Чарівниця форума-2010: вишивальщиця з моторчиком"
 
ЦветанаДата: Вівторок, 2011-10-25, 12:51 PM | Повідомлення # 1373
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Quote (Bullet)
де можна оптом купити лаванду та інші запашні травки

В Крыму. Это ее ареал обитания.
Лиза, если бы я летом знала о твоей надобности, я бы весь цвет лавандовый со своей альпийской горки засушила бы для тебя (а куст у меня там неслабый). Хотя, на оптовую партию это бы не потянуло biggrin
Quote (Bullet)
А ви якось рекламуєте свої рукоділля в мережі

Как-как?... а практично никак! cry


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.


Повідомлення відредагував Цветана - Вівторок, 2011-10-25, 12:52 PM
 
BulletДата: Вівторок, 2011-10-25, 7:51 PM | Повідомлення # 1374
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Zeta)
а може тобі прислати шматки кольорової шкіри для оздоблення твоїх чудових сумочок?

буду вдячна! Якщо у вас вийде переслати через службу доставки САТ, то заберу за сві рахунок (щоб ви не витрачались на відпрввлення). Зараз біжу вам писати ПП! smile



veronika, Цветана, : (( ви далеко :"( І Крим далеко...

Quote (Цветана)
Как-как?... а практично никак!

Певно, ти не живеш зі свого рукоділля?... А мені довлдиться ним харчуватись (тища гривень учительськї ЗП це вам не шось там!)))). Тому і перепитала.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2011-10-25, 7:53 PM | Повідомлення # 1375
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Для тих, хто, можливо, не зазирне в тему про Зліт... моя тема - як хочу, так і спамлю smile



Для тих, хто не бачить всталений ролик: http://www.youtube.com/watch?v=yf863IGvgBw



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
РолічокДата: Вівторок, 2011-10-25, 11:01 PM | Повідомлення # 1376
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
Bullet, напишу ще й у тебе - вітаю з першим відео! можна сказати що це наш офіційний промо-ролик. нехай і не відображає всього, повинна ж бути і інтрига... а чи багато ще схожих форумів мають відео? а якщо так, то чи досконале воно? з новим етапом розвитку і відео зміниться... як би ж то ще нам мати відеооператора закоханого у вишивку cool ... а все інше - то організаційні питання... хоча я розумію що ти хочеш щоб все було досконале... але ж мабуть форму і сайт змінилися в кращу сторону з дня заснування? і в цьому велика частка і твоєї праці! wink



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-10-26, 0:17 AM | Повідомлення # 1377
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ролічок)
Bullet, напишу ще й у тебе - вітаю з першим відео! можна сказати що це наш офіційний промо-ролик. нехай і не відображає всього, повинна ж бути і інтрига... а чи багато ще схожих форумів мають відео? а якщо так, то чи досконале воно? з новим етапом розвитку і відео зміниться... як би ж то ще нам мати відеооператора закоханого у вишивку ... а все інше - то організаційні питання... хоча я розумію що ти хочеш щоб все було досконале... але ж мабуть форму і сайт змінилися в кращу сторону з дня заснування? і в цьому велика частка і твоєї праці!

дякую-дякую, Ролічок smile На великому відео ти є, саме те, що я пропустила (десь ховалась я чи що?))))), там Тана тебе представляє з твоїми костюмами smile Я все ще думаю чи звертатись завтра до оператора, щоб переробив велико відео (там більше 30 хв займає лише недоречно відзнятий МК Лесі Демчук, лише по словах ясно, що саме вона говорить). Не знаю чи змінювати, бо раптом хтось і того не бачив і комусь буде корисним?...

А так - то да, форум сильно змінився з першого дня існування. Крім того, треба не забувати, що у нас був обмежений бюджет на відеозйомку (800 грн, 700 + дорога + витрати якісь мені малозрузомілі, але дяка ВСІМ хто допоміг фінансово, бо відео оператора я би не потягнула..). Наступного разу вчиню активніше зі спонсорами.

А головне: дуже хочу надіслати цей промо ролик нашим "спонсорам", які відмовились навіть просто приїхаи до нас без усіляких підтримок, бо в той день у них була виставка серед магазинів їх напрямку. Думаю, вони собі лікті обкусають, бо на відео так сонячно, що мені самій туди хочеться.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Середа, 2011-10-26, 7:50 PM | Повідомлення # 1378
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
вєсті с полєй:
я налаштувала собі робоче місце в коридорі, неважаючи на сусідку (тепер у мене рівно пів коридора і нехай собі нервує далі).

А ще я недаремно питала у вас про способи реклами своїх рукоділь в Мережі. Моя акція подарункових мітєнок дала плоди: активне відвідування мого сайта і мого блога + купівлю гаманця (наша форумчанка), купівля сумки, замовлення сумки, замовлення ДВОХ пар ітєнок від різних людей (одне з РФ навіть).
Буду вчитись далі wink

Забула додати: також ця акція принесла мені за одну добу 11 читачів мого блогу (які зареєструвались як читачі, тобто стали моїми ЖЖ-френдами). Рано чи пізно кожен з них щось у мене придбає чи замовить.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net


Повідомлення відредагував Bullet - Середа, 2011-10-26, 7:51 PM
 
ZetaДата: Середа, 2011-10-26, 9:16 PM | Повідомлення # 1379
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
Bullet, вітаю з добрими вЄстями з Полєй! ти вчинила розумно - так тримати! smile завтра висилаю тобі посилочку - працюй! wink





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
BulletДата: Середа, 2011-10-26, 11:21 PM | Повідомлення # 1380
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Zeta, дякую ) працюю вже зараз )))) З думкою про посилочку.


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Bullet: творчі пошуки (творча майстерня, заходьте!)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.