| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-26, 5:30 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2010-05-29, 1:22 PM | Повідомлення # 201
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Goncha, дуже гарно вийшло!і виколювання у вас так чудово виходить- таке ажурне!
 
ganzyaДата: Субота, 2010-05-29, 2:27 PM | Повідомлення # 202
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Гарна вишиванка, видно, що рука майстра робила. Ласкаво просимо на форум, сподіваюся, що покажете ще свої роботи.

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
010101Дата: Субота, 2010-05-29, 3:01 PM | Повідомлення # 203
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
ganzya, дякую smile це моя перша велика робота. До того було страшно за одяг братися, усе рушники та скатертини з серветочками. А це ось взяло зло на себе "чим я гірша?" і ось результат. Тепер залишилося ще собі вишити. Мрія моя - полтавська білим по білому. От чекаю нового робочого тижня, щоб почати.
 
Nito4kaДата: Субота, 2010-05-29, 4:13 PM | Повідомлення # 204
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 176
Нагороди: 0
Репутація: 84
Статус: Offline
Goncha, дуже гарне вишиття. На чому ви вишивали і якими нитками?

 
010101Дата: Субота, 2010-05-29, 4:28 PM | Повідомлення # 205
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Nito4ka, точно не скажу, як тканина називається, здогадуюсь, що щось, схоже на лавсан (не мнеться). Хоча можу і помилятися, бо назви на тканині не було. А нитки - шовк для вишивання котушечний в 4 нитки для гладі і в 2 для виколювання.
 
TatiДата: Неділя, 2010-05-30, 0:16 AM | Повідомлення # 206
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Прошу дозволу на виставлення своїх фото. Теж є заборона на використання кодів

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
TanaДата: Неділя, 2010-05-30, 10:36 AM | Повідомлення # 207
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Tati, не оминайте тему для новачків

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TatiДата: Неділя, 2010-05-30, 10:56 PM | Повідомлення # 208
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Демонстрація фото відміняється через проблему з компютером. Коли я пробую завантажити фото з компютера на "радикал" мій компютер виключається і не хоче працювати ще 15хв. Ті фото які дивом завантажилися і які я пробую вставити в повідомлення (я навіть їх бачу через кнопку "переглянути"), відправити не можу через заборону ВВ-кодів.
Дуже перепрошую за таке компютерне невігластво!!!! Чи не можна якимось чином відправити файл у ворді з фото???

Додано (2010-05-30, 10:56 PM)
---------------------------------------------
Остання спроба .
Виношу на ваш суд свою роботу. Наперед перепрошую, якщо виконала не всі інструкцію для викладення фото. Чекаю на враження досвідчених вишивальниць. Особлива подяка за пояснення значення узору і до якого він ближче регіону.
а це фото сина сьогодні у Шевченківському гаї.


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
010101Дата: Понеділок, 2010-05-31, 12:29 PM | Повідомлення # 209
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Tati, як на мене - шикарно вийшло. Судячи по зразку, мав бути, якщо не помиляюсь, гуцульський варіант, а так став близьким до Полісся(?)
 
ViaДата: Вівторок, 2010-06-08, 2:44 PM | Повідомлення # 210
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
На конкурс не встигла - компьютер бастував, ну та нічого - тут покажу, яку я сорочку вишила сину.
Взор - з Волинського Полісся, техніка заволікання і лічільна гладь, по центру на грудях - шов старокиївською гладдю.



 
algoДата: Вівторок, 2010-06-08, 6:02 PM | Повідомлення # 211
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 163
Нагороди: 0
Репутація: 67
Статус: Offline
Quote (Via)
Взор - з Волинського Полісся,

А чи можна взір?


Хом"як це не просто м"яке хутро, а й 10-20 Гб різних схем!
Якщо руки золоті, то не важливо звідки вони ростуть.
 
ViaДата: Вівторок, 2010-06-08, 6:29 PM | Повідомлення # 212
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Будь ласка - середній взір:

Всі три взори мені дуже подобаються, і спочатку почала вишивати тим, що ліворуч, але потім додивилася, що це взір жіночий. Проте все одно цікавий і гарний - ось так він виглядає вишитим:





Повідомлення відредагував Via - Вівторок, 2010-06-08, 6:31 PM
 
TanaДата: Середа, 2010-06-09, 1:36 PM | Повідомлення # 213
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Via)
На конкурс не встигла

Прикростосовно конкурсу, дуже гідна робота, але Ви просто молодець -- створити- вишити таку красу синочку, обовязково відзначимо Вашу роботу в інший спосіб.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
lenkаДата: Неділя, 2010-06-13, 4:29 PM | Повідомлення # 214
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
усім привіт. у мене є прохання. підкажіть будь-ласка чи є в магазині на Пекарській заготівки під вишивку дитячого платтячка чи сорочки на дуже маленьких. буду вдячна за відповідь.
 
Dmutrik09Дата: Неділя, 2010-06-13, 6:39 PM | Повідомлення # 215
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
lenkа, купуєте льон з лавсаном, або просто льон,щоб добре було вишивати, якщо вишиваєте хрестиком,ідете до кравчині , та викроює, тоді вже вишиваєте.Можна вишити вставочку, кравчиня може вшити в пілочку, наприклад.Якщо потрібна сорочечка для дуже маленьких тоді краше вишивати на льоні,але знову ж таки без допомоги кравчині не обійтися.Я працюю з однією кравчинею вже багато років і вона вже знає ,що хочу я, часом радимося, щось придумуємо новеньке,і розуміємося з пів слова.А ще загляньте на наш конкурс сорочок, там є льолі для немовлят, також поблукайте нетрями нашого форуму- обов"язково знайдете щось цікавеньке!
Особисто я ніколи не працюю з заготовками- заготовки обмежують простір для фантазіїї, а вдруг ненароком прийде на думку якась цікава ідея, а простору виявиться замало...... Експериментуйте, пробуйте!
УДАЧІ! wink


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
ЕкзотикаДата: Понеділок, 2010-06-14, 10:42 PM | Повідомлення # 216
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Всім добрий вечір. Протягом тижня відвідую Ваш сайд, але тільки зараз наважилась написати, бо з форумами ще діла не мала. (якщо в мене щось буде зроблене неправильно, не ображайтесь, я навчусь, обіцяю). У мене буде велике прохання допомогти скласти мені схему до цієї сорочки, бо я сама не справлюсь. Буду рада кожній пораді. http://s39.radikal.ru/i084/1006/ca/961d397bbe05.jpg
 
ТМКДата: Понеділок, 2010-06-14, 10:58 PM | Повідомлення # 217
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Екзотика, рада вітати Вас в нашому товаристві. Якщо я правильно додивилася у Вашому взорі використані хрестик і низинка, а ще лічильна гладь і мережка. Нажаль, в ПМ я не зможу його намалювати якісно. Можливо у когось з дівчат вийде зробити схематичний малюнок...

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
TatiДата: Вівторок, 2010-06-15, 0:24 AM | Повідомлення # 218
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Вашій увазі пропоную таку вишиванку. Вона може бути цікава в якості взірця автентичної гуцульської вишивки без сучасних привнесень. Купон для чоловічої сорочки був виконаний ще років 18 тому сестрою моєї мами. Візерунок напевне характерний селу Косівська Поляна Рахівського р-ну. Коли я шукала візерунок для синової ворочки, то він не захотів цей узор, зате чоловік захотів собі таку сорочку. Сорочку правда шила через магазин на Пекарській у Львові.


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!

Повідомлення відредагував Tati - Вівторок, 2010-06-15, 11:53 AM
 
nosiknataДата: Вівторок, 2010-06-15, 6:05 PM | Повідомлення # 219
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Tati, гарно як вийшло!!! Чоловікові має пасувати - дуже правильно, що захотів собі вишиванку!! wink


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
олюнькаДата: Вівторок, 2010-06-15, 6:11 PM | Повідомлення # 220
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 34
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Дійсно дуже гарно, Tati! Візерунок такий чисто чоловічий, не крикливий. biggrin
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.