| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 8:35 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 45
  • 46
  • »
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
бейбиДата: П`ятниця, 2007-03-02, 1:35 PM | Повідомлення # 1
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Представлені схеми та фото , у розділі "ЧОЛОВІЧА ВИШИВАНКА", викладені з ознайомчою ціллю.Не для тиражування,копіювання чи видавання в засобах масової інформації.Використання схем в комерційних цілях заборонено. Поважайте наших дописувачів та нашу безкоштовну волонтерську працю.Дякуємо за розуміння. Модератор Dmutrik09.
Дуже хочу вишити сорочку своему коханому, та от незнаю з чого починати.Допоможить будь-ласка.Яку тканину краще брати, якi нитки?


Повідомлення відредагував бейби - П`ятниця, 2007-03-02, 1:42 PM
 
vyshyvankaДата: П`ятниця, 2007-03-02, 9:31 PM | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 29
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (бейби)
Дуже хочу вишити сорочку своему коханому, та от незнаю з чого починати.Допоможить будь-ласка.Яку тканину краще брати, якi нитки?

але ж все залежить від того, яку саме і для чого - сорочку ви хочете smile
 
бейбиДата: Субота, 2007-03-03, 1:04 AM | Повідомлення # 3
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайну бiлу вишиванку, в подарунок на день народження.Думала купити, але то буде не те.Орнамент вже знаю який, а от якi нитки кращi- незнаю.Вишивала ще в школi, непогано виходило. Гадаю що нiколи не пiзно згадати те що знаеш i чомусь навчитись ще. smile
 
TanaДата: Неділя, 2007-03-04, 10:45 AM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Для кого досяжний Київ. В магазині "Житомирський льон", що на ст. м. Либідська, "Інтервал -плаза", 4 поверх продаються льняні та бавовняні чоловічі сорочки, які можна вишити легко або нашити відповідні по льону вишиті смужки. Їх небагато, але є.Взяла на озброєння. Для дівчат відмітила льняні сумки с лейблом "Валентина Сазонова", які можна також прекрасно розшити. Ціни доступні.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Неділя, 2007-03-04, 11:05 AM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, о, дякую і я... Корисна інфа...
(В понеділок надумала купувати нову швейну машину, то хотіла заразом і тканини взяти.. Знатиму де )))

бейби, вам я взагалі рекомендувала би вишити першу вишиванку з накладною вишивкою. Не знаю, чому у нас часто ставляться до таких вишиванок скептично?:(

Бо ж споконвіку, мабуть, коли сорочка зношувалась, дорогі серцю вишиті частини зрізали і перешивали на нову. Принаймі, є таких досатньо історичних вишиванок..

Робиться це так: спершу викроюєте і зшиваєте сорочку. Потім виготовляєте так звані *шаблони* - смужки вишиваєте на комірець, рукави. Потім ці смужки *накладаєте* - нашиваєте руками - на готову сорочку.

Такий спосіб виготовлення вашої ПЕРШОЇ сорочки гарантує вам, що ви не спаскудите великого шмату роботи, якщол десь прорахувались відпочатку в мірках (бо дуже абідно, коли складаєш вишиванку, а вона десь погано лежить: вишито багато, часу забрано купа, а сорчока - не склалась..)

Звісно, це лише моя точка зору.. Але ж потім , як матиме більше досвіду, можна буде робити серйозні великі речі wink

В будь-якому випадку - УДАЧІ вам :)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
бейбиДата: Неділя, 2007-03-04, 10:27 PM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tana)
Для кого досяжний Київ. В магазині "Житомирський льон", що на ст. м. Либідська, "Інтервал -плаза", 4 поверх продаються льняні та бавовняні чоловічі сорочки, які можна вишити легко або нашити відповідні по льону вишиті смужки. Їх небагато, але є.Взяла на озброєння. Для дівчат відмітила льняні сумки с лейблом "Валентина Сазонова", які можна також прекрасно розшити. Ціни доступні.

Велике -превелике дякую, бо на 8 березня буду в Киевi i обов"язково придбаю сорочку. smile
Quote (Bullet)
Такий спосіб виготовлення вашої ПЕРШОЇ сорочки гарантує вам, що ви не спаскудите великого шмату роботи, якщол десь прорахувались відпочатку в мірках (бо дуже абідно, коли складаєш вишиванку, а вона десь погано лежить: вишито багато, часу забрано купа, а сорчока - не склалась..)
Звісно, це лише моя точка зору.. Але ж потім , як матиме більше досвіду, можна буде робити серйозні великі речі
В будь-якому випадку - УДАЧІ вам smile

Bullet i вам величезне спасибi, скористаюсь всiма вашими порадами.Думаю з такими наставниками в мене все вийде.ДЯКУЮ biggrin
 
poltergeystДата: Неділя, 2007-09-23, 3:11 AM | Повідомлення # 7
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 65
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
бейби, як справи с подарунком для коханого?
Чи визначилась з орнаментом?
У разі нагоди можемо допомогти і з вишивками і з сорочками, ось адреса: vyshivka@pochta.ru


Ще не вмерла Україна...не дочекаєтесь!
 
malvinkaДата: Середа, 2008-02-13, 10:11 PM | Повідомлення # 8
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tana)
В магазині "Житомирський льон", що на ст. м. Либідська, "Інтервал -плаза", 4 поверх продаються льняні та бавовняні чоловічі сорочки, які можна вишити легко або нашити відповідні по льону вишиті смужки.

Дякую за інфу. Ніколи не бачила. Завтра поїду і подивлюся. Якраз такі шукаю.

Добавлено (2008-02-13, 10:11 Pm)
---------------------------------------------
Розказую про магазин smile
Дійсно є! Такого розмаїття льону я ще в житті не бачила!
Хотілося всього cry
Абсолютно всякого кольору і м"якості. Є лляні нитки тонкіші і товсті.
Цікава ідея скатертини для столу: ніжня скатертина насиченого кольору (наприклад, зеленого), а на верху з крупної лляної сітки сірим ромбом лежить ще одна. І декілька серветок такого ж зеленого кольору зі звичайного льна.
Багато серветочок. Є заготівки, щоб самому вишивати. А ось одягу зовсім мало.

Прийдеться шити wacko

 
BulletДата: Четвер, 2008-02-14, 0:50 AM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (malvinka)
Розказую про магазин Дійсно є! Такого розмаїття льону я ще в житті не бачила!Хотілося всього Абсолютно всякого кольору і м"якості. Є лляні нитки тонкіші і товсті.Цікава ідея скатертини для столу: ніжня скатертина насиченого кольору (наприклад, зеленого), а на верху з крупної лляної сітки сірим ромбом лежить ще одна. І декілька серветок такого ж зеленого кольору зі звичайного льна.Багато серветочок. Є заготівки, щоб самому вишивати. А ось одягу зовсім мало.

Прийдеться шити


прошу - точну адресу smile і шлях до магазину : )))
Цікаво, які цінові діапазони на льон?
Я досі не можу протестувати бязь на сорочку для чоловіка (боюсь її вишивати.. всі тут чомусь думають, що я крута вишивальниця, але я лише шию, вишиваю сорочку вперше.. і вже пів року боюсь її торкнутись))))
Бязь дуже не підходить навіть для спроб вишивання. Уже знайшла спеціальну вишивану сітку, яку потім висмикують після вишивання. Та все одно страшно. А по 40 грн за метр, як за Цирком я бачила, то трохи задорого для першої спроби моєї....

Дорогі були серветки? Не пам"ятаєте?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
malvinkaДата: П`ятниця, 2008-02-15, 3:03 PM | Повідомлення # 10
відвідувач
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Bullet)
прошу - точну адресу і шлях до магазину : )))
Цікаво, які цінові діапазони на льон?

м. Либідська, ТЦ "Інтервал Плаза", 4 поверх, є декілька ліфтів. Якщо виходите з метро (дверей), повертаєте ліворуч. Якщо їхати від Цирка, то з південного жд вокзалу ходить маршрутка 507 через Либідську на Теремки. На маршрутці швидше, ніж через метро.

Щодо цін, пам"ятаю, бачила від 19 чи 17 грн. за метр. За 22 грн. є молочного кольору середній по товщині льон, приємний. До 45-50 грн., дорожчого не бачила, можливо, цінник не попадався.

Щодо серветок, то мені легше купити метр лльону за 25 грн. і пошити штук 10-12, ніж купувати. А одяг би я купила. Не такий вже майстер шити wacko

Добавлено (2008-02-15, 3:03 Pm)
---------------------------------------------

Quote (Tana)
Великі круглі й овальні від 15 грн, з мереживом, брала неодноразово. Добре!

Наступного разу пошукаю з мереживом, щось не бачила.

 
BoroДата: Неділя, 2008-03-16, 0:38 AM | Повідомлення # 11
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
хто вишиває сорочки, підкажіть як оброблюється спереду виріз (цікавить саме край пілочки, а не горловина) якщо вишивка не вшивається а іде по основному полотну тканини
 
ganzyaДата: П`ятниця, 2008-05-09, 7:23 AM | Повідомлення # 12
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline

Фото нашла в инете и перенабрала. Черкаський візерунок


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)


Повідомлення відредагував ganzya - П`ятниця, 2008-05-09, 7:24 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2008-05-09, 6:53 PM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Boro)
хто вишиває сорочки, підкажіть як оброблюється спереду виріз (цікавить саме край пілочки, а не горловина) якщо вишивка не вшивається а іде по основному полотну тканини

я не вишиваю сорочки, але бачила зблизька вишиванку, так там вишито в самому низу пілочка не дуже близько, а з відстанню в 1,5 - 2 см, щоб можна було закласти складочку при збиранні сорочки.

ganzya, класна схема. я шукаю зараз для чоловіка цікаве щось, хочеться нестандартного. Ця схема дуже сподобалась, шкода, що черкаська, не київська область...

malvinka, дякую за інструктаж до пошуку магазина wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
kalynaДата: П`ятниця, 2008-05-23, 7:37 PM | Повідомлення # 14
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 90
Нагороди: 0
Репутація: 7
Статус: Offline


 
BoroДата: Неділя, 2008-05-25, 9:59 PM | Повідомлення # 15
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
у звичайних сорочках та блузах комір, борти та манжети проклеюються дублерином. При пошиві вишиванки технологія не змінюється? І коли проклеюється дублерин до чи після вишивання? сорочка буде із льону.
 
HelyaДата: Неділя, 2008-05-25, 10:34 PM | Повідомлення # 16
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 14
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
А от Вам, пані та панночки, вишиванка (вже друга) для мого старшого сина: http://i013.radikal.ru/0805/72/fea686296ca0.jpg

Helya
 
TanaДата: Понеділок, 2008-05-26, 10:39 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
kalyna, це жіноча smile
ganzya, дякую за таке приємно фото і схему!
malvinka,
Quote (malvinka)
А одяг би я купила. Не такий вже майстер шити
В "Житомирському льоні" представлений одяг Валентини Сазонової, але треба дивитись, звісно...


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Четвер, 2008-06-05, 2:20 AM | Повідомлення # 18
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Boro)
у звичайних сорочках та блузах комір, борти та манжети проклеюються дублерином. При пошиві вишиванки технологія не змінюється? І коли проклеюється дублерин до чи після вишивання? сорочка буде із льону.

Я не спеціаліст в цьому питанні (саме народної сорочки), але як кравчиня можу сказати, що при вишиванні по дублюючому матеріалі рисунок може трохи деформуватись саме із-за нееластичності проклеєної частини.
З іншого боку - навіщо дублювати вишиту деталь? Перемацала кілька вишиванок на роботі - всі без укріплення - і коміри і манжети.

Але почекаємо - може хтось більш знаючий в цій царині відповість. Аж і мені стало цікаво )



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2008-06-12, 10:43 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Спеціально для рукодільниць, хто бажає вишити вишиванку для коханого чоловіка wink

Схема Григорія Кисіля, сканована з журналу "Жінка".
Символіка лаконічна, а скільки всього вкладено у цей орнамент!..


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
GermanaДата: Середа, 2008-06-25, 5:58 PM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Вітаю дівчата, ще один "чайник" на сайті smile Придбала гарний льон для сорочки, вишиватиму для свого коханого. Але це буде моя перша вишивка на одязі (не враховуючи дрібні деталі, якими я прикрашала свій сучасний одяг). Живу у місті, де не дуже хто носе вишиванки (Дніпропетровськ), тому нема де подивитись/розпитати. Цікавлять суто технічні питання: чи мушу я спочатку вишити комір, борти, манжети на кроєній, але ще не зшитій сорочці? І як виготовляються/кріпляться китиці (яка довжина і кількість ниток)?

Всі перешкоди, хоч якими б вони були, існують тільки для того, щоб їх долати, а не для того, щоб об них розбиватися. / А.Кудін
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
  • Сторінка 1 з 46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 45
  • 46
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.