| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 3:58 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
ЕкзотикаДата: Вівторок, 2010-06-15, 8:18 PM | Повідомлення # 221
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 14
Статус: Offline
Всім добрий вечір. Дякую дівчатам, які відгукнулись на моє прохання, за схему сорочки, але мені потрібна святкова сорочка (ми з чоловіком вирішили повінчатись), і мені б дуже хотілось вишити йому цю сорочку (адже це він знайшов її в неті, і з радісними очима приніс мені, ось, -я таку дуже хочу, а ти ж умничка - сказав він мені), тому хоч-чи не хоч, а відмовити йому я вже не взмозі. Бачила щось подібне в Полінарії, може вона мені чимось допоможе, але розумію що вона зазвичай зайнята, тому чекатиму пораду кожного
 
NifyДата: Середа, 2010-06-16, 1:45 PM | Повідомлення # 222
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день, паняночки! smile
Допоможіть мені будь-ласочка! Я хочу вишити сорочку коханому на день народження. Діло це для мене нове, тому все робиться трохи навмання happy . Вибрав мій коханий ось такий візерунок. Хочу запитати Вашої думки: Чи не жіночий це візерунок? Та можливо хтось зможе мені пояснити його символізм? Буду Вам дуже-дуже вдячна!!!! smile

Як викладати на форумі фотографії (Керівництво до дій)


Повідомлення відредагував ganzya - Середа, 2010-06-16, 9:42 PM
 
MiladiДата: Середа, 2010-07-14, 12:47 PM | Повідомлення # 223
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня пані та панночки.
Звертаюсь до вас за порадою. Дуже хочу вишити сорочки онукам та синочкам. Але я поки вишивала тільки картини, а вишиванку мені ще доводилось вишивати. Візиринок я вже підібрала,тканину купила, навіть дві на вибір(льон з бавовною, але ця тканина дуже мнеться, а другу наче Лугана, білоруського виробництва, на ній можна вишивати без канви, ниточки читко видно,до тогож вона тоненька ) муліне є, але у мене є питання до вас. Е якісь особливості при вишиванні сорочки? З чого починати вишивати? Я маю наувазі з я кого кольору, якого найбільше в схемі? Протягування ниточки через декілька пустих крестиків можливо? Як буде вигладати зворотня сторона за протяжками?. Дуже хочеться щоб моя робота була до вподоби онукам і синам. А може і невісточки захочуть вдягти вишиванку.
Те що сорочку спочатку треба покроїти, це я вже знаю. схему викройки вже маю.
Буду дуже вдячна вам за любу пораду.
 
010101Дата: Середа, 2010-07-14, 2:56 PM | Повідомлення # 224
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Miladi, перед чоловічої сорочки потрібно починати вишивати знизу вверх, щоб узор закінчувався логічно. Рукави і комір вишивають від куточків до центру. Якщо полотно тоненьке, то краще не робити переходи по пустих клітинках, бо буде просвітлюватись. Взагалі в ідеалі виворіт хрестика повинен містити тільки горизонтальні лінії, які повторюють узор. У бібліотеці форуму є книга Технологія вишивки - раджу закачати і почитати wink Так що обирайте узор, який припаде до душі і гайда творити!
 
MiladiДата: Четвер, 2010-07-15, 11:52 AM | Повідомлення # 225
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за пораду. Зараз шукаю Технологію вишивки.
 
lady-vДата: Четвер, 2010-07-15, 12:13 PM | Повідомлення # 226
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
Quote (Miladi)
Зараз шукаю Технологію вишивки.

Тут


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
RadusyaДата: Середа, 2010-07-21, 8:17 AM | Повідомлення # 227
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго ранку і гарного дня! Дуже дякую за чудовий настрій із самого ранку!
Я у вишиванці не новачок - на рівні серветок, окремих картинок... Але чекає розкроєна чоловіча сорочка на сірому льоні. Прошу, порадьте, як дізнатися, скільки ниток треба на її вишивання, аби запастися. Наперед дякую...
 
TanaДата: Середа, 2010-07-21, 11:13 AM | Повідомлення # 228
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Radusya, ніхто ніколи Вам не дасть відповідь на це питання, адже розрахунок ниток йде і по наповненню орнаментом (щільністю), і за кількістю нитокв пасмі та ін. Тому вишимйте клаптик і підрахуйте на око. Зараз, на щастя, нитки купити -- не проблема.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Ir0306Дата: Середа, 2010-07-21, 12:27 PM | Повідомлення # 229
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже гарна вишиванка,скажіть будь ласка ви маєте схему цієї вишивки????
 
nosiknataДата: Середа, 2010-07-21, 1:31 PM | Повідомлення # 230
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Ir0306, до кого Ви звертаєтесь? Пишіть повідомлення такого характеру у приватному порядку - кнопочка РМ внизу кожного допису - власник сорочки відпише Вам особисто.


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
RadusyaДата: Четвер, 2010-07-22, 10:39 PM | Повідомлення # 231
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Tana, дуже дякую за пораду
 
ЮлияДата: Четвер, 2010-09-02, 7:04 PM | Повідомлення # 232
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Дівчатка, допоможіть, будь-ласочка!!!! Треба терміново! Хтось може розказати як зробити правильно отой плетений шнурочок, що зав"язується на шиї в чоловічій вишиванці? Вишивання сорочки добігає кінця (залищ=шились лише мережки), а як шнурок зробити - уяви не маю... Буду дуже вдячна всім!
 
anielДата: Неділя, 2010-09-05, 3:07 AM | Повідомлення # 233
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Юлия, я так розумію, що спочатку робиться ланцюжок гачком з повітряних петель, до кінця якого прив'язуються китиці (кисточки). Потім він пришивається до комірця dry

 
ЮлияДата: Неділя, 2010-09-05, 9:39 AM | Повідомлення # 234
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
aniel, дякую дуже! Так і зроблю! Тільки ще не зрозуміла одного моменту: я думала, що шнурочок просто просовується в комір, щоб він міг довільно стягувати стойку... А виявляється його треба пришивати? Тобто він не повинен стягуватись? Підкажіть, будь-ласка ще це... Дякую всім!

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
УкраїнкаДата: Неділя, 2010-09-05, 10:36 AM | Повідомлення # 235
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Юлия, на чоловічих не стягується,у всякому разі я таких не бачила,просто пришиті кутасики.Я також плету гачком,не вмію їх скручувати.А в жіночі,де потрібно стягувати виріз-купляю готовий білий шнур тоненький,а до нього пришиваю китиці smile


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
ЮлияДата: Неділя, 2010-09-05, 11:14 AM | Повідомлення # 236
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Українка, дуже вам вдячна, що пояснили. У нас вишиванок практично немає, а по фото в інтернеті я подумала, що чоловіча стягується... Тепер буду знати і про жіночу, і про чоловічу. Дякую ще раз! wink

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
010101Дата: Неділя, 2010-09-05, 6:24 PM | Повідомлення # 237
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Українка, Юлия, бачила на Вікторові Ющенко колись білу вишиванку, де саме цей шнурочок був протягнений і не пришивався до комірця:

І не тільки Ющенко
Томенко
Литвин
просто дядечко smile (виправляюсь - це Григорій Петрович Гринь, як вказала мені форумчанка Калина)

Так що це справа смаку. Як подобається, так і робіть

Повідомлення відредагував Goncha - Неділя, 2010-09-05, 9:27 PM
 
УкраїнкаДата: Неділя, 2010-09-05, 6:34 PM | Повідомлення # 238
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Goncha, так,але я мала на увазі-не обхвачується шия шнурочком.А на фото,що ви надали,шнурочок не пришитий,а затягнений у дві петельки,а комір по всьому обхваті шиї ним не стягується.Такі вишиванки я зустрічала,дякую що нагадали,так теж можна робити smile


"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
ЮлияДата: Неділя, 2010-09-05, 6:47 PM | Повідомлення # 239
побратим
Група: Заблоковані
Повідомлень: 406
Нагороди: 0
Репутація: 195
Статус: Offline
Goncha, дякую, буду знати! Дуже сподобалсиь вишиванки Ющенка і Литвина, А дядечко на нижньому фото - то Григорій Кисіль, Заслужений майстер народної творчості України, автор книги "Українська вишивка. Орнаменти, шрифти, тематичні композиції".

Навіть чорні полоси мого життя зроблені з шоколаду!
 
010101Дата: Неділя, 2010-09-05, 9:30 PM | Повідомлення # 240
майстер з вишивки
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1060
Нагороди: 4
Репутація: 304
Статус: Offline
Юлия, у приватному повідомленні мені вказали, що то Григорій Гринь і погугливши трішки ідентифікувала цього митця. Це не Григорій Кисіль, а Григорій Гринь smile Дякую, що усім форумом наставляєте мене на путь освіченості. Таких героїв треба знати в обличчя smile
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.