| | Вхід у форум

Вівторок, 2024-04-23, 2:12 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
TanaДата: Четвер, 2008-06-26, 10:34 AM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Germana, раді вітати Вас у спільноті! Звісно, шити на зшитій сорочці ци ні -- залежить від вашого задуму й майстерності.
На мій погляд, манжети на рукавах і на горловині, поділ та часом вишивку на грудях все одно слід підшивати з вивороту задля гігієнічності, акуратнішого вигляду та більш довгого життя сорочки. А пишно розшити рукава не так сильно торкаються тіла, тому нічим вишивку там не підшивають. Я за основне вишивання на викроєних частинах, на зшитому ж виробі можка закінчити вишивку в місцях з'єднання деталей.
Китиці, перепрошую?! Можливо, Ви мали на увазі зав'язки з "кисточками", помпонами??


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
berkutДата: П`ятниця, 2008-06-27, 1:09 PM | Повідомлення # 22
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім вітання! Я так рада що знайшла цей сайт, хочеться всіх вас обняти, які ви рукодільниці, хай всім щастить. Мій син дуже хоче вишиванку, живемо в Литві, родом з Сумської області, може хто має схему саме цього регіону, буду дуже вдячна.
 
TanaДата: Понеділок, 2008-07-14, 10:39 AM | Повідомлення # 23
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
berkut, дякую за добрі слова! В багатьох сканованих снижках і альбомах, викладених на сайті, є посилання на Сумську область. Власне у Кари-Васильєвої знайшла жіночу вишиванку, яку можна творчо переробити в чоловічу, ось фото.
http://livephotos.biz/images/769781feef95ad577bc4317a16121b38.jpg
http://livephotos.biz/images/da1d945813e93f09d8d108cb2154bb23.jpg
http://livephotos.biz/images/a2ccfe8b8a1148fdad291c2de2b46bc4.jpg

Перепрошую за якість, якщо буде потреба, перенаберу в РМ або відсканую.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
NataДата: Субота, 2008-08-09, 2:15 PM | Повідомлення # 24
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Чудовий у вас форум! Можна знайти все, що стосується вишивки.
Я також вишила чоловічу сорочку в подарунок другові. Віддала шити, сьогодні маю забрати. Вишивала на білому льоні, відразу по тканині світлими кольорами, (в оригиналі узор був багатоколірний і яскравий) і з мережками. Більшість сорочок є з вшитою вишивкою, яка виконана на звичайній панамі - так робити легше, але мені це не подобалося. Сорочку вишивала вперше, в соновному вишиваю картини. Чесно кажучи, не дуже це легко.

Додано (2008-08-08, 12:38 Pm)
---------------------------------------------
А тепер подруга хоче, щоб я їй вишила блузку червоним по чорному. Не знаю наскільки важко вишивати по чорному. ніколи так не вишивала, але казали мені, що важко знайти льон, який би не линяв і не вигоряв на сонці.

Додано (2008-08-09, 2:15 Pm)
---------------------------------------------
Хочу дати одну пораду, може це буде для когось корисним. Якщо вишивати по тканині, то перш, ніж кроїти потрібно по краю тканини прошити по лінії нитки ниткою іншого кольору, тоді при викроюванні частин сорочки відштовхуватися від цієї прокладеної нитки. Робиться це для того, щоб орнамент не був перекошений, оскільки переплетення ниток тканини завжди ідуть трохи косо.

 
BulletДата: Неділя, 2008-08-10, 11:40 AM | Повідомлення # 25
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Nata)
А тепер подруга хоче, щоб я їй вишила блузку червоним по чорному. Не знаю наскільки важко вишивати по чорному. ніколи так не вишивала, але казали мені, що важко знайти льон, який би не линяв і не вигоряв на сонці.

Я пробувала вишивати по темно-синьому і оливковому тлі. Особливо важко було на темно-синьому. Під вечір очі нічого не бачать. Допомогла порада однієї з форумчанок - підставляти під роботу лампу. Але очі і від того швидко стомлювались. Дошила свою свинку, пам"ятаю, і дуже зраділа, що очі можуть відпочити.
Висновок: не жаль свого зору? - Вишивайте на чорному smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
КсеніяДата: Субота, 2008-08-23, 9:06 PM | Повідомлення # 26
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Bullet,
я зараз теж вишиваю чорну вишиванку, але пішла по найпростішому шляху: сама сорочка чорна, а вишивала я по білій канві. Просто вибрала щільний малюнок, що майже повністю перекрив білі нитки основи. Виходить дуже непогано, гарний виід для тих, хто береже свої очі. Зараз якраз закінчую роботу, креслю викрійку


Полтава, Огнівка

Повідомлення відредагував Ксенія - Субота, 2008-08-23, 9:36 PM
 
nmorДата: П`ятниця, 2008-09-19, 11:39 PM | Повідомлення # 27
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
vyshyvanka, Хочу вишити свому маленькому синочку сорочку, для виступів у дитячому садку. Підкажіть де можна знайти викройки дитячих сорочок. А також почитати про духовний зміст вишитих узорів
 
TanaДата: Субота, 2008-09-20, 1:01 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
nmor, крій дитячих сорочок -- пропорційно зменшений з дорослих або взагалі спрощений довільний, перегляньте теми в розділі "Викрійки".
А про символічний зміст вишивки пишимо чи не в кожній темі, поблукайте по форуму, зокрема в перших розділах і темах "Українська традиція".


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
nmorДата: Субота, 2008-09-20, 9:36 PM | Повідомлення # 29
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі за пораду book
 
ibdudaДата: Вівторок, 2008-09-23, 9:28 PM | Повідомлення # 30
перехожий
Група: Заблоковані
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Шукаю крой чоловічої сорочки (народної). Хочу сам пошити сорочку і вишити.
 
TanaДата: Середа, 2008-09-24, 1:48 PM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
ibduda, якщо уважно перегляаєте форум, то Вам сюди

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Lisa_KatrinaДата: Субота, 2008-10-04, 11:50 PM | Повідомлення # 32
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброi ночi!
перепрошую, але я краще росiйською.

Вышивала я давно. Еще в школе. Да и то не крестиком.
А тут муж обмолвился, что с удовольствием носил бы рубашку вышитую мной.
Из начала темы я поняла, что мне, как новичку лучше вышивать на канве, а потом ее пришить на готовую рубашку.
Пожалуйста, расскажите подробнее, как вырезать с канвы вышитый узор, чтоб не разлезлось.
И еще, я никак не могу найти у нас х/б или льняную рубашку "без ничего". Скажите какой диапозон цен у вас на такие рубашки? И можно ли договориться о покупке.

 
MalenaДата: Неділя, 2008-10-05, 12:17 PM | Повідомлення # 33
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Lisa_Katrina, вирізати? Я про таке вперше чую... Чи, може, неправильно зрозуміла...)) Особисто радила б пошукати в продажу такі собі стрічки зі спеціальної тканини для вишивання типу Аіда (щось приблизне можна тут подивитися http://rukodelie.shop.by/10/42/1992/ ), які бувають різної ширини. Підбираєте таку, яка для вашого орнаменту найбільш доречна, вишиваєте та нашиваєте готову на тканину. Якщо візерунок обрати щільний, то ваші маніпуляції будуть майже непомітними))
 
Lisa_KatrinaДата: Понеділок, 2008-10-20, 3:18 PM | Повідомлення # 34
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Malena, я даже не слышала про такие ленты. Спасибо за подсказку: поспрашиваю в магазинах.
Думаю, когда начну, появится еще масса вопросов wacko
 
КсеніяДата: Понеділок, 2008-10-20, 4:09 PM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 355
Нагороди: 0
Репутація: 32
Статус: Offline
Lisa_Katrina, я так вишивала вишиванку. Я вибрала щільний візерунок, і він не розлізся. Потім просто вирізала, відступаючи від країв вишивки на дві-три нитки, і обметала. Тримається smile

Полтава, Огнівка
 
catДата: Четвер, 2008-10-30, 8:21 PM | Повідомлення # 36
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Helya)
А от Вам, пані та панночки, вишиванка (вже друга) для мого старшого сина: http://i013.radikal.ru/0805/72/fea686296ca0.jpg

а де можна найти схемку такого узора?

 
марічкаДата: Середа, 2008-11-12, 4:40 PM | Повідомлення # 37
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Bullet, скажіть будь ласка, як правильно вишивати через канву по сорочці, чи нашивати узори вже на сорочку?
 
СвітланкаДата: Вівторок, 2008-11-25, 11:15 AM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Доброго дня! Вчора купила викрійку чоловічої сорочки разом зі схемою вишивки.... і ось схема мене трохи тривожить... чи не могли б ви мені допомогти "розшифрувати" її wacko якось у самої не виходить.... sad

Якщо комусь сподобається схема smile можу викласти у відповідну тему....



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: Середа, 2008-11-26, 10:35 AM | Повідомлення # 39
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Хтось з великих мовив: "Сон розуму породжує страховиськ". 100 чоловік дасть 100 або 98 тлучмачень узору, але якщо він вам не до душі, ніхто не переконає його вишити.

Не створюйте собі проблем. З непевністю всередині навряд чи легко шитиметься, чи не так?!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СвітланкаДата: Середа, 2008-11-26, 11:34 AM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Tana, дякую, Ви праві! але мабудь я не правильно висловилася dry Мені цікаво розтлумачити ці символи, або хоча б те... що ці символи "чоловічі", а не "жіночі" smile як троянда і калина - жіночі, а дуб і кінські голови - чоловічі.... бо в геометричній символіці я не дуже sad
"горе от ума"... не знала б про символіку... то вишивала б собі спокійно...



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.