| | Вхід у форум

Неділя, 2024-05-05, 4:22 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana, ganzya  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Чоловiча вишиванка
ПасіонаріяДата: Субота, 2010-02-13, 3:06 PM | Повідомлення # 161
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Іруся, Вишивала на луцькому льоні (він є різний - і сорочковий, і м"який). У моїх виробах тканина виглядала, ніби, пристойно. З м"якого ми вишивали сітківкою навіть чоловічу сорочку.
Більша частина моїх робіт красується на так званому "домотканому полотні" Коломийської мануфактури. Там є льон, бавовна, лавсан + мікс з додаваннями, різної плотності і нумерації, а тепер і кольорів. Вишивала на білоруській тканині. Все залежить від замовника (приносять свою тканину чи ставлять умову). Мені, щоб було рівномірне полотняне переплетення. Якщо виникають претензії, то до кравчинь.... biggrin


ore et labore!
 
AllchonokДата: Вівторок, 2010-04-20, 6:06 PM | Повідомлення # 162
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 70
Нагороди: 0
Репутація: 58
Статус: Offline
Пасіонарія, я просто в захваті від вашої вишиваночки!!!!!!!!!!! Мене чоловік давно просить щоб я йому вишила, от я і почала шукати з чого почати, який візерунок обрати.... І от.... натрапила на вашу вашиванку. Зрозуміла, що подобається ваша техніка. Може у вас є якісь схеми вишиванок в такій техніці, дуже буду вдячна. І ще одне дуже важливе питання - обробка розрізу горловини. Давно шукаю як правильно і охайно обробляти розріз горловини, як пришити комірець і вставити китички. Можливо у вас є якась література, або ссилки на інтернет-статті саме по вишиванкам, та їх обробці. Просто я розумію, що вишивка це дуже кропітка робота і тому не хочеться змарнувати все на останньому етапі.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2010-04-20, 6:23 PM | Повідомлення # 163
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Allchonok,не знаю, як вишиває Пасіонарія, а я якщо вишиваю по льоні ,то спочатку іду до своєї кравчині,розказую,що має бути і як має виглядати сорочка чи блузка.Тоді кравчиня викроює виріб, оверлочить, тоді тільки вишивається, тоді зшивається,а ще після цього всього я ще закріплюю зубцювання на комірчику, стійці чи манжетах,аба рукавах...Цея так роблю...Дівчата ,надіюсь підкажуть вам,як вони роблять... wacko І звичайно найперше треба все спочатку добре продумати. wink

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Dmutrik09 - Вівторок, 2010-04-20, 6:24 PM
 
AllchonokДата: Вівторок, 2010-04-20, 6:57 PM | Повідомлення # 164
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 70
Нагороди: 0
Репутація: 58
Статус: Offline
Dmutrik09, в тому то і справа, що я хочу і пошити і вишити сама. Читала вже багато, але так і не зрозуміла як обробляти розріз горловини, щоб він після розрізування не сатався, до того ж після прання... Доречі, що до зубцювання на комірчику, стійці чи манжетах, я бачила на фото і мені дуже сподобалось, тому теж хочу його зробити, може у вас є технологія виконання зубчиків? Буду дуже вдячна. )))
 
УкраїнкаДата: Вівторок, 2010-04-20, 11:21 PM | Повідомлення # 165
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 842
Нагороди: 2
Репутація: 287
Статус: Offline
Пасіонарія, браво!мені дуже сподобалося!
Я по тканині сорочечній(чимось схожа на домоткану) вишила лише одну чоловічу сорочку.Викладу пізніше,бо віддала вшивати-чоловік схуд за строгий піст biggrin А раніше вишивала по канві,а потім смужки нашивалися на тканину
http://i030.radikal.ru/1004/b1/cdc80682a655.jpg



"Чарівниця форума-2010: скарбник схем"
 
Dmutrik09Дата: Середа, 2010-04-21, 1:27 AM | Повідомлення # 166
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Українка, гарненька сорочка,ніби весняне небо! Молодець! wink

Додано (2010-04-21, 1:27 Am)
---------------------------------------------
Allchonok, на рахунок пошити:я сама трохи шию,але коли вишиваю,щось для своїх домашніх і не тільки несу до своєї кравчині до п.Лілі, бо боюся, що щось зіпсую,а внеї рука " набита", тим більше,що є промислова швейна машина, оверлок. І перед покроєм я чітко пояснюю що я хочу, що буду вишивати,показую скільки має бути сантиметрів на припуски по низу чи манжетах.Зараз я вишиваю чоловічу сорочку, думаю,що на прикладі покажу вам як робиться зубцювання і оформляю я горловину,щоб не обтіпувалося.Може ще хтось з форумчанок вам підкаже,але це потрібно,щоб хтось вишивав, тобто мав роботу в процесі на даний момент. Заглядайте до мене на сторіночку я пообіцялася Ганзі викласти настил по сітці! Якщо вас це цікавить, тоді ласкаво прошу! Але трошки ще потрібно часу!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СвітланкаДата: Середа, 2010-04-21, 1:51 PM | Повідомлення # 167
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Allchonok, щодо оброблення розрізу на грудях, можу порадити прошити на ширину одного хрестика ниточку в ниточку увесь розріз, а горизонтальні ниточки потім охайно розріжитеі вийде у Вас гарний розріз без перекошеного малюнка smile цей спосіб мені запропонувала власниця творчої майстерні "Рідна хата", за що їй велике ДЯКУЮ!
Ось приблизно так як у повідомленні №768 вишита сорочка з дубочками smile



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
anielДата: П`ятниця, 2010-04-23, 1:12 AM | Повідомлення # 168
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Потрібна ваша порада.. biggrin Хочу коханому пошити сорочку.. Давно вже купила все необхідне.. В мене таке питаннячко: є тканина і є канва, котра висмикується.. як буде краще - розкроїти і вишивати прямо по полотну, вишити на смугах тканини, а потім їх нашити зверху, або вишити по полотні а потім на зворотню сторону нашити смужки тканини щоб не було вдно ниточок? dry
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-23, 9:01 AM | Повідомлення # 169
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
aniel, вітаю Вас тут і з хорошим задумом! Якщо Ви уважно(!) почитаєте форум, то будете знати, що є кілька варіантів:
1) вишивати на канві чи тканині, потім нашивати зверху на готову сорочку (це традиція Правобережної України);
2) вишивати на непокроїній, але розміченій тканині, потім кроїти і зшивати;
3) якщо Ви не робите варіант 1), коли виворіт атоматично ховається, то не прийнято зашивати виворіт спецільно. Він же показує якість роботи.

Прошу уважно читати тему, адже питання повторюються зі сторінки на сторінку!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
anielДата: П`ятниця, 2010-04-23, 2:22 PM | Повідомлення # 170
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 195
Нагороди: 0
Репутація: 37
Статус: Offline
Tana, дякую, тему читала уважно)

ті варіанти, які Ви запропонували, я й описала вище.. cool питання полягало в тому, як легше буде виконувати вишивку?)) Боюсь, що зворотня сторона буде не досить охайною, тому і хочу зашити її білою тканинкою з іншої сторони.. Тим паче в мене вдома вже є така сорочка, але вона дитяча, і була колись давно пошита зі старої дорослої.. там як раз інший бік і зашит..

Повідомлення відредагував aniel - П`ятниця, 2010-04-23, 2:22 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-23, 2:33 PM | Повідомлення # 171
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Як правило, вишиту сторону накладають зверху. Хоча робіть, як Вам зручно.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TatiДата: П`ятниця, 2010-04-23, 6:34 PM | Повідомлення # 172
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Дуже прошу допомогти підібрати візерунок на вишиванку сину. Просить вишити до випускного десь за місяць, говорить що вишита мамою сорочка є оберегом, тому купленої не хоче. Я колись вишивала і непогано виходило, але то було давно. Чи реально справитися з такою роботою? Льон і панаму вже купила. Ниток червона і чорна DMC не знайшла (Львів). Може порадите ще щось?

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-23, 6:49 PM | Повідомлення # 173
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Tati! Справитись реально, головне, оберіть неважкий для вишивання візерунок. Який молодчинка Ваш синочок, що таке попросив і знає, що мамині руки творять оберегові речі. Шана Вашому вихованню!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TatiДата: П`ятниця, 2010-04-23, 7:09 PM | Повідомлення # 174
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Прошу підкажіть, де можна знайти якийсь візерунок з якимось змістом в плані оберегу, в плані бажання щасливої долі. Швидше в гуцульських мотивах червоно-чорних....

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-23, 7:35 PM | Повідомлення # 175
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ви вишиватимете низинкою чи хрестиком?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TatiДата: П`ятниця, 2010-04-23, 7:40 PM | Повідомлення # 176
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Хрестиком

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
ЦветанаДата: П`ятниця, 2010-04-23, 7:41 PM | Повідомлення # 177
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 4
Репутація: 142
Статус: Offline
Tati, я в прошлом году дочке на Последний звонок рушник вышила за 2 мес. Он, правда, насыщен узорами был))
Вы успеете вышить вышиванку, если выберете не сложный узор для нее (как пральна подсказала Tana) и возьмете в помощники портниху (если сами не очень владеете наукой кроя и пошива))
Нитки... на ДМС свет клином не сошелся! biggrin В нашем регионе довольно распространена польская Ариадна. Я вышиваю, в основном, ею. ДМС представлен не так широко, это факт dry
Если будете все же, искать ДМС, вам нужны №№ 310 (черн.) и 321 (красн).
Если - Ариадна, берите №№ 99 (черн.) и 489 (красн) - это мой подбор для оберегового рушника.
Успехов Вам и сыночку, Tati!


Покоївки ображаються, а маленькі феї, які себе поважають, можуть творити дива тільки в доброзичливих лісах і замках.
Шукайте їх там.
 
TatiДата: П`ятниця, 2010-04-23, 7:55 PM | Повідомлення # 178
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Чи ці нитки не линяють при частому пранні?
скільки треба моточків на одну сорочку з орнаментом середньої ширини?


Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
TanaДата: П`ятниця, 2010-04-23, 8:09 PM | Повідомлення # 179
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дивлячись в скільки ниток шитимете і яка щільність малюнку. Ви почніть, а потім докупите.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TatiДата: Понеділок, 2010-04-26, 11:08 PM | Повідомлення # 180
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 56
Нагороди: 0
Репутація: 45
Статус: Offline
Підкажіть будь-ласка сайти з схемами вишивання вишиванки для юного хлопця. Хочу приступити до вишивання як найшвидше. Результат обов'язково продемонструю.

Життя закінчується, коли перестаєш мріяти. Надія зникає, коли перестаєш вірити. Любов вмирає, коли перестаєш піклуватися. Тому мрій, надійся та люби, і твоє життя буде прекрасним!
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Українська традиція » Сучасний вишиваний одяг » Чоловiча вишиванка (Вишиваний одяг)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.