| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 1:18 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна» » Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки(1876) (проект за альбомом Ольги Петрівни Косач)
Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки(1876)
BulletДата: Середа, 2013-07-31, 11:54 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


Громадське об’єднання веб-спільнота "Спілкування за вишиванням" http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
Проект «Вишивка етнографічна:«Украинский народный орнамент:вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев,1876.»


(повний текст проекту в спойлері)



Координатори:
- куратор проекту Тетяна Серебреннікова Tana
- адміністративно-технічна частина Омельчук Єлізавета Bullet
-перенабір вишивок, тексту ТМК, lovly_ulka, romantik, sjana_if,Волиняночка, Tana, Сміяна ;
- вишивка (зразки, вироби) робоча група по відтворенню вишитих аркушів;
- писанки (зразки, вироби) Ірина Міхалєвич, Dmutrik09;
- бісерні прикраси ulyafare
- тканини(зразки, вироби);
- етнографічні та ін. твори Олени Пчілки, аудіо книги, бібліографія, статті (перенабір, пошук, оформлення, посилання тощо), фото з
музеїв  Tana
- організація і проведення заходів (майстер-класів, зустрічей) на місцях Тетяна Серебреннікова, Тетяна Зез, Андрій та Інна Єрмакови, Валентина Бондаренко та ін;
- висвітлення проекту в мережі поза форумом (соцмережі, блоги).
- зв’язки з громадськістю (товариство «Просвіта», співпраця з музеями тощо)

Путівник по проекту (теми розростатимуться):
1. Збірка «Украинский народный орнамент:вышивки, ткани, писанки» О.П. Косачева, Киев,1876, фото оригіналу, перенабори схем та описів до них (нумерація аркушів відповідно до виданої збірки  -- Лист 1, Лист 2...). В одному повідомленні -- один Лист, оригінальне фото, відновлена схема, опис.
 

2. Вишивка (всі питання, МК, зразки, вироби)
3. Писанки  (всі питання, МК, зразки, вироби)
4. Тканини, бісер  (всі питання, МК, зразки, вироби)
5. Творчий спадок Олени Пчілки (етнографічні та ін. твори Олени Пчілки, аудіокниги, бібліографія, статті (перенабір, пошук, оформлення, посилання тощо), фото з музеїв, все дотичне до родини Косачів.
6. Форумівки та зустрічі з рамках проекту
7. Робоча група відтворення вишивок в форматі А3

Будь ласка, допоможіть нам розповсюдити інформацію про цей проект в Мережі! Банери в спойлері




Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ZetaДата: Четвер, 2013-09-05, 9:56 PM | Повідомлення # 21
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
до речі - №30 - два метри - я з полотна цієї товщини не люблю сорочки - можна використати smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012


Повідомлення відредагував Zeta - Четвер, 2013-09-05, 9:58 PM
 
ПтичкаДата: Четвер, 2013-09-05, 10:13 PM | Повідомлення # 22
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
Цитата (Andrew_Yer)
Тканини треба не так вже й багато. Порахуємо орієнтовно (з запасом): 30 аркушів А3 - це 2,5 - 3 метри тканини шириною 1,5 м. Давайте визначимося яку тканину краще використати. Щоб і за фактурою підходила і можна було придбати її десь.


дуже-дуже хочу залучитися до цього проекту...маю можливість виділити кошти на придбання тканини...але не маю можливості ії придбати..
Bullet, Лізо!!! Майте на увазі..якщо знайдется той хто її купить на це святе діло...я готова "спонсировать"(не можу швидко перекласти українською) купівлю цієї тканини...хоч так буду причасна...Лізо!Можна так?
Перепрошую ,Tana, перепитую і у вас як у координатора проекту?Ви згодні на таку мою пропозицію?...Перепрошую як що я не в ті краї....%)


Повідомлення відредагував Птичка - Четвер, 2013-09-05, 11:00 PM
 
BulletДата: Четвер, 2013-09-05, 11:18 PM | Повідомлення # 23
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата (Птичка)
Bullet, Лізо!!! Майте на увазі..якщо знайдется той хто її купить на це святе діло...я готова "спонсировать"(не можу швидко перекласти українською) купівлю цієї тканини...хоч так буду причасна...Лізо!Можна так? Перепрошую ,Tana, перепитую і у вас як у координатора проекту?Ви згодні на таку мою пропозицію?...Перепрошую як що я не в ті краї....%)

А я маю можливість купити її у виробника, без націнок. Але не маю вільних грошей (хоча в цілому це не буде так уже і дорого коштувати).

Цитата (Zeta)
мені здається,що всі користуються коломийським полотном - просто визначитися,на якому номері вишиіватиме-у мене наприклад багато обрізків №50,є №30

ПтичкаZeta
В будь-якому випадку, дякую вам уже за одне бажання нам допомогти. Пам"ятаємо, що в усі часи творчі персони не могли нормально розвиватись без допомоги меценатів. Нажаль, нині їх все менше і менше. Більше спонсорів. Спонсорство очікує в подальшому отримання дивідентів. Але ми також зможемо порекламувати усіх наших спонсорів і меценатів.

Поки що це питання, як бачите, у стані заморозки, але вирішиться найближчим часом.

Цитата (Zeta)
мені здається,що всі користуються коломийським полотном - просто визначитися,на якому номері вишиіватиме-у мене наприклад багато обрізків №50,є №30



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-06, 9:42 AM | Повідомлення # 24
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Птичка, дякую, ми відкриті для будь-якої допомоги!

Bullet, Dmutrik09, Andrew_Yer, дякую за зауваження і пропозиції.

З точки зору виставкової діяльності відшивати аркушами красивіше, можна буде як коловорот попри мій негативний досвід надсилати іншому, як хтось втомиться вишивати. Але впевнена, що тканину треба брати із запасом, бо чисниці можуть різниться в різних техніках. Або вишити якийсь модуль на полотні і вже тоді визначитись з розміром для одного аркуша із запасом. Бо на перших аркушах, де занизування, одна клітинка -- це дві нитки, а там,де хрестикові схеми --може бути і дві, і три нитки. Де вирізування і мережки, там точно одна клітинка -- це три нитки полотна.
Тому пропоную поки що вишити пробне, для зразочка.

Коломийське полотно найпоширеніше і доступне, це його переваги. Історично правдивіше і ближче до оригіналу вишивати на льоні. В крамничкі "Прекраса" був льон хороший рівномірний , але з жовтизною, я брала на МК. Може, розглянемо ще цей варіант?! Або Оля нам підбере пристойний і доступний варіант.

З точки зору створення колекції зразків для обміну, проведення МК і поширення цих схем, з точки зору викладача і кінцевого споживача, зручно і наочно мати стос відшитих клаптиків на різній тканині різними нитками для порівняння, для того, щоб кожний учасник наших майбутніх МК міг взяти клаптик в руки, попрацювати з ним індивідуально.(Зразки як на курсах в музеї Гончара). І робити відшивки для сорочок, де манжет, рукави, уставки поділ зібрані на одному полотні (як пропонували артілі кінця позаминулого сторіччя).

Тож цілком можливо, що матимемо два напрямки в колекції -- аркушами-полотнами для виставок і клаптиками для МК. Що скажете?


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Andrew_YerДата: П`ятниця, 2013-09-06, 9:56 AM | Повідомлення # 25
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 700
Нагороди: 1
Репутація: 726
Статус: Offline
Цитата (Tana)
В крамничкі "Прекраса" був льон хороший рівномірний , але з жовтизною, я брала на МК. Може, розглянемо ще цей варіант?! Або Оля нам підбере пристойний і доступний варіант.
Мені цей варіант подобається більше. Я за. Прийму участь у фінансуванні закупівлі.

Цитата (Tana)
І робити відшивки для сорочок, де манжет, рукави, уставки поділ зібрані на одному полотні (як пропонували артілі кінця позаминулого сторіччя).
Згоден.

Є ще один варіант. Я маю на увазі, наприклад, Л10. Там рукав досить цікавий конструктивно. Його бажано зібрати, щоб глядач, який не має попереднього досвіду, міг його уявити.

Цитата (Tana)
аркушами-полотнами для виставок і клаптиками для МК
Для живого спілкування на МК клаптикові варіанти обов'язкові.


Чарівник - Майстер вишивання - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-06, 10:09 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Добре, зателефоную Олі. Впевнена, таку суму ми осилимо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
LDIIДата: П`ятниця, 2013-09-06, 12:50 PM | Повідомлення # 27
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
Цитата (Tana)
там,де хрестикові схеми --може бути і дві, і три нитки.
Таню,я ще не показувала,але уже відшила один зразок хрестиком.На коломийському полотні №40,на дві ниточки.Мені здається,що на три буде велике,а втім у кого яка думка...
Я теж долучаюсь до фінансування закупки.
 
ромашка1Дата: П`ятниця, 2013-09-06, 3:35 PM | Повідомлення # 28
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 350
Нагороди: 1
Репутація: 99
Статус: Offline
гарно  виглядає і на дотик приємна,(особливо після стірки) і легко шити  на луцькій тканині "Оксамит" ( особливо на білій,є  ще  колір під льон сірий )
можна зразки відшивати і на білій і на сірій  залежно від зразка ,буде цікавіше і багатше виглядати  , плотность одинакова (не треба підбирати білу і льон тканину )
 на цій тканині вишивала серветку у яртіллі : "Солов"їні вічка", маю цю тканину вдома і попробую ближче зфотографувати завтра і викласти
вона не дорога і ширина 150см 
серветка 
 
ZetaДата: П`ятниця, 2013-09-06, 4:38 PM | Повідомлення # 29
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
на мою фінансову допомогу теж можете розраховувати smile





Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
TanaДата: Субота, 2013-09-07, 9:34 AM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
LDII, ромашка1, Zeta, дякую за готовність співпрацювати і цінні ідеї!

Маю хорошу новину: Kaluna і крамничка Prekrasa подарують лляне полотно для наших аркушів А3 щойно як повернутьс з відпустки.
Маю 7-8 зразків цього полотна розміром приблизно к А4 з МК. Прошу відписати сюди, хто готовий вишивати зразки на форматі А3, я терміново вишлю Вам зразочки тканини, спробуєте прокласти кілька стібків, і тоді вже напевне знатимемо, чи підходить нам це полотно. Прошу відписати сюди згоду і зразу актуальну поштову адресу в приват з приміткою "полотно для Пчілки". Дякую!


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
romantikДата: Субота, 2013-09-07, 3:21 PM | Повідомлення # 31
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 430
Нагороди: 2
Репутація: 176
Статус: Offline
Цитата (Tana)
Прошу відписати сюди, хто готовий вишивати зразки на форматі А3
Tana, я готова, тільки якщо хрестиком.
 
ПтичкаДата: Субота, 2013-09-07, 3:51 PM | Повідомлення # 32
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 161
Нагороди: 0
Репутація: 47
Статус: Offline
BulletTana
Добре,дякую!Тоді в разі чого звертайтась ,будь ласка до мене хоч тут в приват,хоч на ел.адресу,з великим задоволенням надам посильну фін.підтримку:D ...
 
BulletДата: Субота, 2013-09-07, 7:04 PM | Повідомлення # 33
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Дякую Олі за таку хорошу новину і дарунок!

Цитата (Tana)
Тож цілком можливо, що матимемо два напрямки в колекції -- аркушами-полотнами для виставок і клаптиками для МК. Що скажете?

Скажу, що це слушно.

Іду обирати собі аркуш для відшивання взірців. Я - лише хрестик.
Таня, доведеться тебе просити брати мене на буксир. Т.як участь я взяти хочу, але розумію, що пам"ять та увагу маю коротку і ненадійну, проситиму тебе час від часу кОпати мене smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Середа, 2013-09-11, 9:55 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
А хто якими нитками планує вишивати? Кольори один в один чи можливі варіанти?

Моя майстерня
 
TanaДата: Середа, 2013-09-11, 10:01 AM | Повідомлення # 35
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Нитки за кольорами:
1)на пробних зразках -- довільні кольори;
2)на відновлених аркушах бажано дотримуватись кольорової гами (червоний, синій, білий колір)

Нитки за виробником
Для відновлення аркушів формату А3 пропоную найдемократичніше іі найдостурніше Кіровське муліне, кольори визначимо

Чисниця -- найменший стібок = 3 нитки
(вказано в передмові до альбома).Для хрестикових схем може бути 2, але скоріше 3,спробую, скажу.

Обговорюємо.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Четвер, 2013-09-12, 2:11 PM | Повідомлення # 36
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, можу спробувати відшити зразки зі схем, що для хрестика і занизування За частини сорочок не берусь. Зразок тканинки хотіла б отримати, якщо твоя ласка. Бо так стрьомно братись, коли не бачиш, що до чого
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-13, 12:04 PM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Сестра_Юлія, прошу сюди

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: П`ятниця, 2013-09-13, 12:59 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Tana, сплела бісерні зразки зі схем тим способом, що й казала. Глянь, чи підходить 

 
Irina_SVДата: П`ятниця, 2013-09-13, 1:10 PM | Повідомлення # 39
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 579
Нагороди: 0
Репутація: 217
Статус: Offline
ulyafare, Дуже гарненько!!!!! exclaim :exclaim: exclaim :exclaim: exclaim



"Життя цікаве та прекрасне - візьми від нього максимум"
http://irynasv.blogspot.com/
 
TanaДата: П`ятниця, 2013-09-13, 2:37 PM | Повідомлення # 40
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата (ulyafare)
сплела бісерні зразки зі схем тим способом, що й казала. Глянь, чи підходить
 
Як каже моя доня, фокус-покус тру-ля-ля! Дякую за зразочки, сподіваюсь побачити їх наживо 5-го жовтня. Так, ці ""лави" мусимо навчитись плести всі))


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Всеукраїнський проект «Вишивка етнографічна» » Украинский народный орнамент: вышивки, ткани, писанки(1876) (проект за альбомом Ольги Петрівни Косач)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.