| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 5:05 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Тексти та прес-релізи (оргмоменти)
Тексти та прес-релізи
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:33 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ось тут про причини зльоту

Наразі маємо потребу допомоги в наступному:
1) написання прес-релізів для ЗМІ - Via, Сестра_Юлія, tanyakornдо 9.09 нема
2) Написання розлогих прес-релізів для запрошувальних листів в музеї, бібліотеки, до запрошених організацій.Сестра_Юлія, tanyakorn до 9.09 нема

Тексти до ладу довела Тетяна



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Четвер, 2011-08-11, 10:49 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Надам свої статті та заготовки, ін. тексти для використання в написанні прес-релізів.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:23 AM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Можу написати-поредагувати, можу організувати роботу прес-служби злету, провести піар-кампанію.

Прес-релізи - це те, що пишеться вже після проведення злету, по результатах. На нинішньому етапі потрібні анонси - заяви про наміри, повідомлення про місце-час-мету-програму.

Для того, щоб вдало пропіарити Злет - потрібно попередньо більш чітко визначитися - що саме ми хочемо і які є можливості, тобто окреслити бажану кількість людей, цільову аудиторію - кого саме бажано залучити, яка межа можливостей. Бо можна так розкачати - що буде тисяча відвідувачів і 30 телеканалів, такий перебор навряд чи є добре. Тому багато нюансів треба узгодити або у цій гілці, або під час робочої зустрічі координаційної ради.


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 0:34 AM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Прес-релізи - це те, що пишеться вже після проведення злету, по результатах.

вперше чую, чесно кажучи.. але я художник, можу і помилятись. Та я користуюсь загально прийнятою термінологією:

Пресс-рели́з — сообщение для прессы; информационное сообщение, содержащее в себе новость об организации (возможно и частном лице), выпустившей пресс-релиз, изложение её позиции по какому-либо вопросу и передаваемое для публикации в СМИ.

Как правило, содержит официальную позицию организации в виде реакции на тот или иной информационный повод. Официальные государственные органы иногда выпускают пресс-релизы в форме «ответов на вопросы».

Первый пресс-релиз в истории был выпущен 30 октября 1906 года «отцом» современного PR Айви Ли (Ivy Lee) и связан с достаточно трагичным происшествием на железной дороге Пенсильвании.[1]

Пресс-релиз является главным PR-документом в любой организации. Пресс-релиз позволяет организации информировать СМИ о важных событиях, произошедших в организации и являющихся интересными или необходимыми для освещения их широкой общественности и/или конкретной целевой аудитории. Пресс-релизы распространяются среди журналистов на брифингах и пресс-конференциях, либо рассылаются через средства связи.


http://ru.wikipedia.org/wiki/%CF%F0%E5%F1%F1-%F0%E5%EB%E8%E7

Via, я можу вас вписати в перше повідомлення цієї теми? Допоможете?:) Ви вже колись раніше давали свою згоду.

Quote (Via)
Тому багато нюансів треба узгодити або у цій гілці, або під час робочої зустрічі координаційної ради.

Мені персональна зустріч більш приємна, але я за тиждень від"їжджаю, вернусь 3 вересня, коли вже пізно зустрічатись і писати прес-релізи. Та ви можете зустрітись з Таною, я їй цілком довіряю в цій справі. ба навіть вона в таких штуках більше за мене тямить і досвід має.

Quote (Via)
Для того, щоб вдало пропіарити Злет - потрібно попередньо більш чітко визначитися - що саме ми хочемо і які є можливості, тобто окреслити бажану кількість людей, цільову аудиторію - кого саме бажано залучити, яка межа можливостей.

зараз створюємо тему , де викладемо вже написані Положення і заготовку програми заходу smile
Орієнтовну кількість форумчан на заході якраз цим опитуванням і виясняємо.
Кількість запрошених гостей - близько 300 осіб.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:37 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Добре, давайте почнемо спочатку - з Вашого тексту про Зліт. Я буду питати - а ви мене не оголошуйте ворогом, будь-ласка, я просто дотошна smile Є багато неоднозначних речень - які у мене при прочитання викликали питання та/або сумніви. Така сама реакція на текст може бути і у інших людей просто в силу необізнаності.
Тому зараз дуже важливо текст проаналізувати і дворзначних тлумачень уникнути - перед тим. як ми його почнемо розповсюджувати.

Свої коментарі- враження я виділяю синім кольором
____________________________________

Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 - тобто всіх вишивальниць? Це не форумувка?

Мета заходу − популяризація українського народного шиття-вишивання та його інтеграція в сучасний одяг та ужиткові вироби.
Очікувані результати – продемонструвати цінність і творчий потенціал інтерактивного веб-ресурсу "Спілкування за вишиванням"; розвіртуалізувати спільноту в закладі культури – бібліотеці; привернути увагу широкого кола громадськості до сучасних майстрів та їх діяльності по збереженню та примноженню українських вишиваних традицій; ознайомити з краєзнавчою та мистецтвознавчою літературою з історії народного одягу та технік народної вишивки.
Форма роботи – виставка, навчання (майстер-класи) та обмін досвідом майстрів та поціновувачів мистецтва вишивки.

Цей абзац - ніяких питань

Програма:
1.Освітня частина:
• віртуальна презентація веб-проекту "Спілкування за вишиванням"; - слово "віртуальна" означає, що буде буде включенок компьютер і показано відвідувачам сайт-форум? Чи це буде мультімедійний екран - презентацією у ПоверПоінті - покадрово сторінки розділів сайту і форуму? Краще залишити просто слово "презентація".

• книжкова виставка краєзнавчої та мистецтвознавчої літератури - отут знову болюче питання, книжки можна буде тільки подивитися-погортати? Ви уявляєте реакцію відвідувачів? sad Та нас замучають питаннями - де купити :(

• виставка традиційних рушників, сорочок та предметів народного текстилю (з короткими доповідями-повідомленнями);
• виставка сучасних вишитих робіт (їх коротка презентація);
• майстер-класи (проводитимуться одночасно, з різних напрямків). тут треба додати погодинний розклад , назви технік, умови участі - Ви казали, можна тільки форумчанам? Що робитимуть тоді решта 250 відвідувачів?

2.Концертно-розважальна частина:
• конкурси серед відвідувачів на знання української традиції;
• лотерея серед усіх гостей;
• відзначення глядацьких симпатій серед експонованих робіт;
• виступ творчих колективів. потрібні назви колективів - і що це буде, співи-танці?

Учасники -- майстрині спільноти та запрошені гості, ЗМІ.- про це знову запитання - хто ці гості, по запрошеннях чи буде вільний вхід?

_________________

Треба додати рядок "Акредитація преси за телефонами ХХХХХХ, контактна особа ХХХХ"
Окремо рядок "Запрошення на Зліт можна отримати , зателефонувавши ХХХХХ , контактна особа ХХХХ"

Треба погодиння схема - що саме о котрій саме годині, і загальна тривалість - з 9 до 18-ї, наприклад. Тоді преса орієнтується - прийдуть на 9-00 на відкриття, а далі вже цілий день згідно розкладу.

Як бачите - уточнюючі питання є, а їх всі треба скоригувати перед тим, як анонс почне розповсюджуватися.




Повідомлення відредагував Via - П`ятниця, 2011-08-12, 1:38 AM
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:49 AM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Всеукраїнський зліт вишивальниць 2011 - тобто всіх вишивальниць? Це не форумувка?

відповідь - в меті. Форумівка великого масштабу, куди запрошуємо гостей "з вулиці", щоб привернути їх увагу до вишивальної традиції.

Quote (Via)
- слово "віртуальна" означає, що буде буде включенок компьютер і показано відвідувачам сайт-форум? Чи це буде мультімедійний екран - презентацією у ПоверПоінті - покадрово сторінки розділів сайту і форуму? Краще залишити просто слово "презентація".

так і буде! Віртуальна. Я зобов"язана звітувати в цій темі про всі наші напрацьовки?

Quote (Via)
• книжкова виставка краєзнавчої та мистецтвознавчої літератури - отут знову болюче питання, книжки можна буде тільки подивитися-погортати? Ви уявляєте реакцію відвідувачів? Та нас замучають питаннями - де купити :(

Я вас УМОЛЯЮ: прочитайте уважно текст, який Тана написала. Я не маю сил пережовувати одне і те саме по сто разів!
Це буде в бібліотеці, захід наш попадає в датах до Дня бібліотек, бібліотека виставить книжки - і таким чином залучить нових читачів. ТАМІ ЧИТАТИМУТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quote (Via)
• майстер-класи (проводитимуться одночасно, з різних напрямків). тут треба додати погодинний розклад , назви технік, умови участі - Ви казали, можна тільки форумчанам? Що робитимуть тоді решта 250 відвідувачів?

ой блін, матінко божа і всі святі. Ну де ви таке знайшли?? ПРоцитуйте, де в листі таке написано, майстр-класи форумчани можуть прочитати і у форумі. Живі МК - для гостей, щоб залучити їх до традиційної вишики через короткі МК.

Quote (Via)
• майстер-класи (проводитимуться одночасно, з різних напрямків). тут треба додати погодинний розклад , назви технік, умови участі - Ви казали, можна тільки форумчанам? Що робитимуть тоді решта 250 відвідувачів?

нє, у мене враження, що вам подобається з мене знущатись ))))) Є спеціальна тема про МК, там ми все це узгоджуємо. Вам для написання прес-релізу непотрібно знати погодинний розклад, займіться своєю ділянкою роботи, будь ласка wink

Quote (Via)
виступ творчих колективів. потрібні назви колективів - і що це буде, співи-танці?

Аррррррррррррр. Для чого ВАМ це потрібно зараз?
Quote (Via)
Треба додати рядок "Акредитація преси за телефонами ХХХХХХ, контактна особа ХХХХ" Окремо рядок "Запрошення на Зліт можна отримати , зателефонувавши ХХХХХ , контактна особа ХХХХ" Треба погодиння схема - що саме о котрій саме годині, і загальна тривалість - з 9 до 18-ї, наприклад. Тоді преса орієнтується - прийдуть на 9-00 на відкриття, а далі вже цілий день згідно розкладу. Як бачите - уточнюючі питання є, а їх всі треба скоригувати перед тим, як анонс почне розповсюджуватися.


я хочу вбитись просто об свій стіл зараз. Я не маю сил відповідати на безглузді питання.
Ви намагаєтесь корегувати ЛИСТ до районної адміністрації. На біса там вказувати точний час і список гуртів? Це орієнтовна програма.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:51 AM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
smile я така щаслива, що не працюю в бюрократичній системі і не мушу отаке слухати часто. Мені в цю секунду хочеться все згорнути, виїхати з країни і ніколи, НІКОЛИ нікого не залучати. Я відповідаючи на одні і ті самі питання витратила купу своїх нервів. А на біса воно було потрібно? Воно навіть непотрбіно для прес-релізу ВЗА-ГА-ЛІ.
Я би за цей час сама навчилась його пистаи, або купила би за 10-20 доларів на фрілансі.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:54 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Лізо - зайспокойтеся і вийдіть з гілки. Я поставила ці всі питання Тані - бо треба написати текст анонсу злету, і заготовка Тани цілком годиться, навіть якщо це лист до РДА.
У вас не вистачає нервів збагнути, що і навіщо я роблю - то не витрачайте нерви. Так, мені це все треба знати - щоб зробити якісне інформаційне повідомлення як для відвідувачів, так і для журналістів.


 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:58 AM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дякую за конструктив, Via. Йдемо по пунктам
Quote (Via)
тобто всіх вишивальниць? Це не форумувка?

Це і форумівка, і захід для широкого кола відвудувачів
Quote (Via)
слово "віртуальна" означає, що буде буде включенок компьютер і показано відвідувачам сайт-форум? Чи це буде мультімедійний екран - презентацією у ПоверПоінті - покадрово сторінки розділів сайту і форуму? Краще залишити просто слово "презентація".

Так, заплановано проектор і компьютер для кількох речей, в тому числі для презентації нашого веб-ресурсу
Quote (Via)
отут знову болюче питання, книжки можна буде тільки подивитися-погортати? Ви уявляєте реакцію відвідувачів? sad Та нас замучають питаннями - де купити sad
В бібліотеці існує така форма робота як книжкова виставка. Тож для нас розгорнуть виставку з наявної літератури за нашою тематикою.
Quote (Via)
тут треба додати погодинний розклад , назви технік, умови участі - Ви казали, можна тільки форумчанам? Що робитимуть тоді решта 250 відвідувачів?
В прес-релізі погодинного розкладу не вказується, це все буде винесено в програму. Можна написати "народних технік" Інші люди розглядатимуть виставки та спілкуватимуться
Quote (Via)
потрібні назви колективів - і що це буде, співи-танці?
Це також буде в програмі, бо музиканти уточнюються
Quote (Via)
про це знову запитання - хто ці гості, по запрошеннях чи буде вільний вхід?
Вхід вільний . Гості -- всі, хто прийде. Є список гостей окремо запрошених, є форумчани, є ті, хто прийде за рекламою

Далі в наступному повідомленні


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 1:58 AM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Via, ой сумніваюсь, що преса збереться на 9.00. треба на 10-ту кликати як мінімум.

т.як Віа зі мною не має бажання розмовляти, скажу, Юля, тобі: відкриття планується на 11 годину. Навіщо пресі сидіти цілий божий день на заході - неясно навіть мені. Я гадала, запросити пресу варто на певний час, скажімо на годину, а то і менше вони там побудуть. А час - то вже договірне. Зранку у нас частина - для форумчан, з 11-ї (і це ще дуже орієнтовно і невизначено) уже буде відкриття *для всіх*.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:01 AM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
Via, ой сумніваюсь, що преса збереться на 9.00. треба на 10-ту кликати як мінімум.


Якщо робити "по-дорослому" - то у плані заходів доадається рядок "10-00 - прес-конференція" smile Але я не думаю, що ми так далеко підемо - це ж не фестиваль "Країна мрій" поки що, перший зліт. А на наступні роки - запросто smile

Додано (2011-08-12, 2:01 Am)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
т.як Віа зі мною не має бажання розмовляти, скажу, Юля, тобі: відкриття планується на 11 годину.


Я бажаю з вами розмовляти і вище предметно про це питала. Дякую за відповідь - так і напишемо "Вільний вхід з 11-00".


 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:03 AM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Via)
Треба додати рядок "Акредитація преси за телефонами ХХХХХХ, контактна особа ХХХХ"

Стосовно акредитації погоджуємо з районноб владою, в них приписи змінюються, як це краще зробити

Quote (Via)
Окремо рядок "Запрошення на Зліт можна отримати , зателефонувавши ХХХХХ , контактна особа ХХХХ"

Подумаємо, дякую. Скоріше за все, це будуть електронні листи

Quote (Via)
Треба погодиння схема - що саме о котрій саме годині, і загальна тривалість - з 9 до 18-ї, наприклад. Тоді преса орієнтується - прийдуть на 9-00 на відкриття, а далі вже цілий день згідно розкладу.

По годинам зможемо розбити, лише коли наповняться теми пунктів програми змістом і конкретними людьми. Але це точно буде після 9-ї, думаю 10, а то й 11 годину призначати на початок, бо дорога-роздягтися-розкластися --зареєструватися-- це все час. Це питання відкрите.

Дякую за розуміння.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:06 AM | Повідомлення # 13
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Дякую за відповідь - так і напишемо "Вільний вхід з 11-00".

стоп-стоп (я написалсь новопаситу, ваші питання мене реально добили, чесно))))))), а хіба *вільний* в даному контексті коректно?

я справді не знаю, як красиво написати, що для гостей захід відкритий з 12 години.

Може не писати в анонсах про нашу мікроконференцію? Ми ж там всього 40-60 хвилин поговоримо, та і то так, про форум, і відповімо на питання, якщо будуть. Потім Тана - покаже про Київщину і її вишивку, і теж відповіді на питання. і все.
Хоча якщо так у журналістів прийнято писати *вільний вхід* -0 то нехай так і буде, я не спєц. Просто саме у мене асоціація *вільний вхід* = *вхід безкоштовний*.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:20 AM | Повідомлення # 14
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Це і форумівка, і захід для широкого кола відвудувачів.

По годинам зможемо розбити, лише коли наповняться теми пунктів програми змістом і конкретними людьми. Але це точно буде після 9-ї, думаю 10, а то й 11 годину призначати на початок, бо дорога-роздягтися-розкластися --зареєструватися-- це все час. Це питання відкрите.


Тоді ми маємо визначити бодай час відкритої частини. Я зараз бачу це так: 9-11- закрита підготовча частина лише з форумчан, з 11 - до 18 - вільний вхід для відвідувачів і преси. Чи не до 18-00 - раніше закінчимо, як працює бібліотека?

Додано (2011-08-12, 2:10 Am)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
Хоча якщо так у журналістів прийнято писати *вільний вхід* -0 то нехай так і буде, я не спєц. Просто саме у мене асоціація *вільний вхід* = *вхід безкоштовний*.


Дещо несподіване зауваження sad Я не думала, що вхід буде платним - але якщо він платний, тоді ми обовязково у анонсі пишемо "Вхід платний. Вартість квитка - ххх гривень. Акредитована преса - безкоштовно".
Вільний вхід - це безкоштовний вхід і без ніяких запрошень. Бувають заходи, де вхід тільки по запрошеннях (навіть якщо вони нічого не коштують, але роздані вузькому колу учасників зарані).

Додано (2011-08-12, 2:15 Am)
---------------------------------------------

Quote (Tana)
Стосовно акредитації погоджуємо з районноб владою, в них приписи змінюються, як це краще зробити


Ні, акредитація преси не потребує ніяких узгоджень з районною владою, це просто типова процедура попередньої реєстрації журналістів - в анонсі вказується телефон, по якому журналісти телефонують і зарані записуються, щоб їх впустили на захід. Також вони по цьому телефону задають уточнюючі питання організаторам щодо порядку денного чи адреси чи ще якихось тонкощів.

Якщо вхід вільний - акредитація преси не потрібна, бо немає обмежень у доступі. Проте - все одно цей рядок додають, це вважається "хорошим тоном" у піарі конференцій-злетів, увага до журналістів. Та й одночасно можна зорієнтуватися - скільки журналістів та телеканалів буде.

Додано (2011-08-12, 2:17 Am)
---------------------------------------------

Quote (Tana)
В бібліотеці існує така форма робота як книжкова виставка. Тож для нас розгорнуть виставку з наявної літератури за нашою тематикою.


Тоді ми маємо переформулювати речення - "Під час Злету буде діяти виставка книжок про вишивання з фондів бібліотеки ім.Забіли". В людей не буде наміру йти за книжками - вони знатимуть, що їх можна лише подивитися.

Додано (2011-08-12, 2:20 Am)
---------------------------------------------

Quote (Bullet)
я справді не знаю, як красиво написати, що для гостей захід відкритий з 12 години.


Пишемо у позитивному контексті "Вхід відкритий з 12-ї години до 18 години" smile Гостям необразливо - і нам є час готуватися smile Ніяких заборон - у піарі це не вітається.


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:24 AM | Повідомлення # 15
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Тоді ми маємо визначити бодай час відкритої частини. Я зараз бачу це так: 9-11- закрита підготовча частина лише з форумчан, з 11 - до 18 - вільний вхід для відвідувачів і преси. Чи не до 18-00 - раніше закінчимо, як працює бібліотека?

о, перше з чим я з вами погоджуюсь на 200% smile Про бібліотеку - всі пиатння до Тані.

Quote (Via)
Дещо несподіване зауваження Я не думала, що вхід буде платним - але якщо він платний, тоді ми обовязково у анонсі пишемо "Вхід платний. Вартість квитка - ххх гривень. Акредитована преса - безкоштовно". Вільний вхід - це безкоштовний вхід і без ніяких запрошень. Бувають заходи, де вхід тільки по запрошеннях (навіть якщо вони нічого не коштують, але роздані вузькому колу учасників зарані).

ні-ні, у нас весь вхід вільний. Ми мали думку зорганізувати людей на МК - тільки по запрошеннях, але не прийшли до єдиної думки.

Щодо акредитації журналістів, мені подобається, як про це пишуть заздалегідь деякі ресурси:
Quote
Аккредитация СМИ в Varenik’s Pub
1. Правила аккредитации, обязательные для всех представителей СМИ.
2. Аккредитация осуществляется на основании анонса. Информация о публикации (номер, дата выхода) или эфире указывается в заявке на аккредитацию. Если Вы представляете интернет-портал, или анонс продублирован в интернет-версии вашего издания, необходимо прислать ссылку на анонс.
3. Заявки для аккредитации на концерты зарубежных исполнителей принимаются по адресу: igor@varenik.com.ua
4. От одного издания мы аккредитуем 1 корреспондента и 1 фотокорреспондента. От радиостанции — 1 корреспондента. От телеканала — съемочную группу в cоставе 3-х человек.
5. Фамилия фотокорреспондента указывается в заявке в обязательном порядке, иначе фотограф не будет аккредитован. Гражданам с фотоаппаратами системы «мыльница», аккредитованным по электронной почте, может быть отказано в аккредитации на месте.
6. Забрать аккредитацию можно непосредственно перед мероприятием на главном входе клуба. Аккредитации начинают выдаваться за полчаса до официального начала мероприятия и заканчивают выдаваться спустя час после официального начала. Мы вправе отказать в аккредитации опоздавшим.
7. К сожалению, мы не аккредитуем малотиражные издания (менее 5000 экз.), зарубежные издания, а также интернет-ресурсы с посещаемостью менее 500 человек в день.
8. Ряд мероприятий проходит в режиме ограниченной аккредитации. Информация о таких мероприятиях и условия аккредитации сообщаются в ответе на заявку.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:24 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Згода на 12 годину, нам потрбен час на спілкування внутрішньофорумське. До 12 все встигнемо. Згода не писати в анонсі, напишимо лише в програмі, що скажете?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:26 AM | Повідомлення # 17
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Via)
Тоді ми маємо переформулювати речення - "Під час Злету буде діяти виставка книжок про вишивання з фондів бібліотеки ім.Забіли". В людей не буде наміру йти за книжками - вони знатимуть, що їх можна лише подивитися.

особисто я не побачила великої різниці з тим, що написала Тана. Як на мене, то неважливо в даному випадку, що люди подумають про виставку книжок.. Не придовбуйтесь знов, ну будь ласка.

погоджуюсь на 100%. ну напишіть вже нарешті ))

Quote (Via)
Пишемо у позитивному контексті "Вхід відкритий з 12-ї години до 18 години" Гостям необразливо - і нам є час готуватися Ніяких заборон - у піарі це не вітається.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:27 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Tana)
Згода на 12 годину, нам потрбен час на спілкування внутрішньофорумське. До 12 все встигнемо. Згода не писати в анонсі, напишимо лише в програмі, що скажете?


Скажу, що так воно і буде. Офіційний початок - з 12-ї години, про це пишемо для гостей і преси. Організаційно - початок з самісінького ранку, і всі форумчани тут на форумі довідуються, що до 12-ї і буде власне форумівка.


 
BulletДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:29 AM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Via, ВСЬО, ПИТАННЯ ЗАКРИТЕ. 12 - ПОЧАТОК ДЛЯ ГОСТЕЙ. ну може досить про одне і те саме, одне і те саме?...


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ViaДата: П`ятниця, 2011-08-12, 2:31 AM | Повідомлення # 20
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 255
Нагороди: 0
Репутація: 18
Статус: Offline
Quote (Bullet)
ні-ні, у нас весь вхід вільний. Ми мали думку зорганізувати людей на МК - тільки по запрошеннях, але не прийшли до єдиної думки. Щодо акредитації журналістів, мені подобається, як про це пишуть заздалегідь деякі ресурси:


Щодо МК - треба таки щось вирішити. Бо рекламувати МК - якщо гості не зможуть в них взяти участь - є неправильно і неетично.

Щодо зразка правил акредитації - то перебор, не звертайте уваги. ми ж не Адміністрація Президента. і охорону на вході з металодетекторами ставите не будемо smile Достатньо одній відповідальній людині записати на листочку "Прийде Маша Іванова з газети "Україна молода".


 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Тексти та прес-релізи (оргмоменти)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.