| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-20, 2:21 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, Dmutrik09  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Тексти та прес-релізи (оргмоменти)
Тексти та прес-релізи
BulletДата: Четвер, 2011-08-11, 10:33 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ось тут про причини зльоту

Наразі маємо потребу допомоги в наступному:
1) написання прес-релізів для ЗМІ - Via, Сестра_Юлія, tanyakornдо 9.09 нема
2) Написання розлогих прес-релізів для запрошувальних листів в музеї, бібліотеки, до запрошених організацій.Сестра_Юлія, tanyakorn до 9.09 нема

Тексти до ладу довела Тетяна



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 1:57 PM | Повідомлення # 41
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
тел.: 525-64-96 - це телефон бібліотеки? Чи давати його як контактний?
Друге питання: чи пишемо у програмі заходу: виставка літератури з фондів бібліотеки? Третє: чи мають бажаючі взяти участь у майстер -класі брати з собою необхідні матеріали? Четверте: чи проводимо окремо якусь презентацію для преси (об 11.00)? Як це назвати - прес-конференція?


Повідомлення відредагував Тетяна - П`ятниця, 2011-09-09, 2:17 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 2:00 PM | Повідомлення # 42
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Це тел. бібліотеки. Контактим даватимемо тел. Лізи (вона виділяє номер, треба перепитати), слушне зауваження

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 2:43 PM | Повідомлення # 43
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Отже, я викладаю два попередні варіанти (їх ще треба правити - вказати номер контактного телефону, визначитись зі спілкуванням із пресою). Перший - для широкого загалу, другий - більш офіційний (для преси). все, що виділено кольором, треб правити. Все інше - МОЖНА правити, якщо є потреба, час і натхнення. Вибачте, ніяк не змогла вставити речення про розвіртуалізацію, але з усіма наступними правками наперед згодна, бо вам видніше.

Варіант менш офіційний, розрахований на приваблення відвідувачів

Централізована бібліотечна система Голосівського району міста Києва
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини
Голосіївського районної в місті Києві державної адміністрації
Веб-спільнота "Спілкування за вишиванням" http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
В рамках Всеукраїнської програми «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»
До Всеукраїнського дня бібліотек
Всеукраїнський зліт вишивальниць-2011
Ви любите вишивати? Ви просто в захваті від чудових витворів майстрів традиційної і сучасної української вишивки? Ви прагнете зберегти народні традиції? Ви ще тільки плануєте взятися за голку?
Тоді саме вас чекають на першому Всеукраїнському зльоті вишивальниць-2001!
У програмі заходу: віртуальна презентація веб-проекту "Спілкування за вишиванням", виставка найкращих зразків традиційної та сучасної вишивки, майстер-класи та обмін досвідом майстрів та поціновувачів мистецтва вишивки.
Ви зможете відвідати виставку традиційних рушників, сорочок та предметів народного текстилю, докладніше дізнатися про їх походження та призначення; переконатись, що вишивка – це модно і стильно (автори презентують сучасні вишиті роботи), ознайомитись із виставкою краєзнавчої та мистецтвознавчої літератури з фондів бібліотеки. Досвідчені майстрині-форумчанки запрошують всіх бажаючих взяти участь у майстер-класах:
"Вишивання верхоплута і курячого броду" – автор Юлія Гончарова (Goncha)
"Створення ляльки-мотанки" – автор Світана Цисар (Росава)
"Прутик одинарний, прутик подвійний, підгин прутиком" – автор Наталя Гонта (НаталиG )
"Мережка через чисницю з настилом і прутиком" – автор Леся Демчук (Dmutrik09)
Участь у майстер-класах – безкоштовна. Матеріали для роботи (тканину з рівномірним переплетенням ниток, голку та нитки, пяльця та ножиці; олівець/ручку і папір для нотатків ) бажано принести із собою. Набори для МК (тканина+голка+нитки) також які можна придбати на місці за символічною ціною, але їх кількість обмежена. Готуйтесь до занять заздалегідь!
Також на вас чекають: конкурси на знання української традиції, виступи творчих колективів. А ще відвідувачі заходу оберуть майбутнього володаря призу глядацьких симпатій серед авторів експонованих робіт.
До участі у заході запрошуються майстрині інтернет-спільноти"Спілкування за вишиванням", представники ЗМІ та всі бажаючі.
Зліт відбудеться 8 жовтня 2011 року у приміщенні бібліотеки імені Наталі Забіли для дітей за адресою: м. Київ, проспект Науки, 4, (район Центрального автовокзалу)
Захід відкритий для всіх бажаючих з 12.00 до 17.00, вхід вільний
Довідки за телефоном:…………… та на сайті " http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum («Спілкування за вишиванням»)
Директор ЦБС Голосіївського району м. Києва Г. Станіславчук
Адміністратор веб-спільноти "Спілкування за вишиванням" Є.Омельчук
Координатор заходу Т. Серебреннікова
Більш офіційний варіант – для розсилання у ЗМІ тощо

Централізована бібліотечна система Голосівського району міста Києва
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини
Голосіївського районної в місті Києві державної адміністрації
Веб-спільнота "Спілкування за вишиванням" http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
В рамках Всеукраїнської програми «Пам’ятати. Відродити. Зберегти»
До Всеукраїнського дня бібліотек
Всеукраїнський зліт вишивальниць-2011
8 жовтня 2011 року у приміщенні бібліотеки імені Наталі Забіли для дітей за адресою: м. Київ, проспект Науки, 4, вперше в Україні відбудеться Всеукраїнський зліт вишивальниць-2011.
Основна мета заходу − популяризація традиційного українського народного мистецтва вишивки та його інтеграція в сучасний одяг та ужиткові вироби. Організатори зльоту відкриють широкому загалу цінність і творчий потенціал інтерактивного веб-ресурсу "Спілкування за вишиванням"; нададуть відвідувачам можливість ознайомитись із краєзнавчою та мистецтвознавчою літературою з історії народного одягу та технік народної вишивки; привернуть увагу громадськості до сучасних майстрів та їх діяльності, спрямованої на збереження та примноження українських традицій вишивання.
У програмі зльоту:
• прес-конфенція(чи як ми її назвем) для ЗМІ – вказати, о котрій – об 11.00?
• віртуальна презентація веб-проекту "Спілкування за вишиванням";
• книжкова виставка краєзнавчої та мистецтвознавчої літератури з фондів бібліотеки ім. Н. Забіли для дітей;
• виставка традиційних рушників, сорочок та предметів народного текстилю (з короткими доповідями-презентаціями їх походження та призначення);
• виставка сучасних вишитих робіт (представляють автори);
• майстер-класи для всіх бажаючих від досвідчених майстринь-форумчанок:
"Вишивання верхоплута і курячого броду" – автор Юлія Гончарова (Goncha)
"Створення ляльки-мотанки" – автор Світана Цисар (Росава)
"Прутик одинарний, прутик подвійний, підгин прутиком" – автор Наталя Гонта (НаталиG )
"Мережка через чисницю з настилом і прутиком" – автор Леся Демчук (Dmutrik09)
Участь у майстер-класах – безкоштовна Матеріали для роботи (тканину з рівномірним переплетенням ниток, голку та нитки, пяльця та ножиці; олівець/ручку і папір для нотатків ) бажано принести із собою. Набори для МК (тканина+голка+нитки) також які можна придбати на місці за символічною ціною, але їх кількість обмежена. Готуйтесь до занять заздалегідь!
Також на вас чекають конкурси на знання української традиції, виступи творчих колективів, вручення призу глядацьких симпатій авторові роботи, яка найбільше сподобалась відвідувачам.
До участі у заході запрошуються майстрині інтернет-спільноти"Спілкування за вишиванням", представники ЗМІ та всі бажаючі.
Зліт відбудеться 8 жовтня 2011 року у приміщенні бібліотеки імені Наталі Забіли для дітей за адресою: м. Київ, проспект Науки, 4, (район Центрального автовокзалу)
Відкриття і презентація для ЗМІ - 12.00. Вхід вільний для всіх бажаючих з 12.00 до 17.00.
Акредитація ЗМІ та довідки за телефоном:………………. та на сайті " http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum
Директор ЦБС Голосіївського району м. Києва Г. Станіславчук
Адміністратор веб-спільноти "Спілкування за вишиванням" Є.Омельчук
Координатор заходу Т. Серебреннікова

Верстка, виділення жирним і просторове розміщення тексту не збереглись, тому це треба буде зробити просто у вордівському файлі


Повідомлення відредагував Тетяна - П`ятниця, 2011-09-09, 4:04 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 3:19 PM | Повідомлення # 44
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Тетяно, дякую за опертивність і якість!

Quote (Тетяна)
чи пишемо у програмі заходу: виставка літератури з фондів бібліотеки?

Так, цю виставку зроблять бібліотекарі
Quote (Тетяна)
книжкова виставка краєзнавчої та мистецтвознавчої літератури з фондів бібліотеки ім. Н. Забіли для дітей;

так і є

МК безкоштовні, форма і умови написані в темі про МК, повторю:
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ МК:
- МК безкоштовний,
- круглий стіл,
- майстер сидить, показує
- навколо учасники МК сидять (не більше 8 осіб одночасно)
- глядачі стоять , спостерігають
Надання матеріалів для МК:
Матеріали для роботи (тканину з рівномірним переплетенням ниток, голку та нитки, пяльця та ножиці; олівець/ручку і папір для нотатків ) бажано принести із собою. Про всяк випадок готуємо набори для МК (тканина+голка+нитки), які можна буде придбати на місці за символічною ціною. Але кількість цих наборів обмежена. Готуйтесь до занять заздалегідь!
стосовно попереднього запису на МК абощо перепитати в Лізи

Сосовно спілкування з пресою -- нічого не скажу, не знаю. До 12 в нас форумівка, а там....навіть не уявляю ,як краще зробити. Професіоналу видніше, порадьте, будь ласка, Тетяно , як краще.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 3:36 PM | Повідомлення # 45
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
та на сайті " http://vyshyvanka.ucoz.ru/forum

треба видне місце на чільній сторінці сайту


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 3:43 PM | Повідомлення # 46
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Є кілька варіантів - якщо буде якесь більш-менш офіційне відкриття, виступ організаторів тощо - так і пишемо: відкриття - о 12.00, а там бажаючим журналістам роздаємо якийсь додатковий матеріал (про форум, про бібліотеку, про майстер-класи - готують, відповідно, ті, хто в цьому петрає), щоб вони змогли вставити цю інформацію в статті, виділяємо людину, яка проведе їх виставками, дасть коментар - і все. Якщо є бажання детально розповісти саме журналістам про форум і прийдуть ці самі журналісти - так само збираємо їх в одному місці, розповідаємо, далі ведемо по виставках тощо. Якщо о 12.00 нічого офіційного не планується, так само виділяємо людину, яка впродовж дня зустрічатиме, водитиме, розповідатиме... Але краще написати рядок "презентація для ЗМІ" і провести всіх один раз. Тобто тоді треба написати: 12.00 - урочисте відкриття, виступи (перелічити чиї), презентація зльоту для ЗМІ.
Про матеріали я вставила (виділено блакитним). Про умови і кількість учасників - думаю, в анонсі це не суттєво.
Tana, щодо ЗМІ- вирішувати Вам, тобто організаторам. Мені здається, що найпростіший - перший варіант.
Ще одне уточнення: майстриню звати саме Світана (не Світлана) ?- просто хочу перевірити, чи все правильно.


Повідомлення відредагував Тетяна - П`ятниця, 2011-09-09, 3:56 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 3:59 PM | Повідомлення # 47
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Саме матеріал для преси готує адмін.
Quote (Тетяна)
Але краще написати рядок "презентація для ЗМІ" і провести всіх один раз

Згода!

Quote (Тетяна)
майстриню звати саме Світана (не Світлана) ?- просто хочу перевірити, чи все правильно.

Світана Цисар


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 3:59 PM | Повідомлення # 48
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
роздаємо якийсь додатковий матеріал (про форум, про бібліотеку, про майстер-класи

а ще можна зробити маленький довідковий додаток до анонсу для преси - по кілька слів про бібліотеку (бо забудуть згадати, а їй потім звітуватися), про форум - чом би себе не порекламувати?, про історію вишивки - дуже коротко, але треба, щоб зацікавити.
P.S. Поправила: Відкриття і презентація для ЗМІ - о 12.00. Вхід вільний для всіх бажаючих з 12.00 до 17.00.
Але "для звіту" непогано було б таки вказати, хто виступатиме - бо забудуть спитати!
Tana, сьогодні ще зайду в інтернет, але пізніше. Якщо немає крупних протестів, беріть той текст за основу і правте, як треба. Головне там сказано - час, місце, програма і організатори.


Повідомлення відредагував Тетяна - П`ятниця, 2011-09-09, 4:09 PM
 
TanaДата: П`ятниця, 2011-09-09, 4:19 PM | Повідомлення # 49
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Про бібліотеку на бібліотечному сайті

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-09-09, 5:11 PM | Повідомлення # 50
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Поставте себе на моє місце: раптом дізнаюсь, що я крайня.

глупості про крайніх.

але щоб не було крайніх, напишемо з того, що є. З вашого дозволу, Тетяно, напишемо скориставшись і вашою допомогою (ваш текст мене влаштовує).

Довірливість - поганий партнер.

За любу допомогу, яку ви додаєте в організації зльоту я вам особисто (я, як Ліза) вдячна! smile Розрахуємось *натурою* на заході ))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: П`ятниця, 2011-09-09, 8:53 PM | Повідомлення # 51
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Останнє запитання: крім цих прес-анонсів, щось іще треба готувати? На мою думку, інформаційні матеріали краще написати тим, хто в темі - про форум, майстер-класи. бібліотеку, дуже коротко. Якщо треба, я потім все передивлюсь. Яку форму повинні мати
Quote (Bullet)
для запрошувальних листів
- запрошувальні листи? Просто вставити в "шапку" назву організації, а далі - звичайний текст? Чи є список тих організацій?
Ще один момент - наприкінці замість ініціалів я би дала повні імена, щоб потім журналісти змогли їх називати (сказав такий-то... тощо).
 
BulletДата: П`ятниця, 2011-09-09, 10:22 PM | Повідомлення # 52
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
Останнє запитання: крім цих прес-анонсів, щось іще треба готувати? На мою думку, інформаційні матеріали краще написати тим, хто в темі - про форум, майстер-класи. бібліотеку, дуже коротко. Якщо треба, я потім все передивлюсь. Яку форму повинні мати

дякую, що працюэте над цим!

Я не впевнена наразі, але нам , думаю, треба ще стислу оповідь про те, чим займається наш сайт, цей текст буде вкладений в медіа-кіт, який ми плануємо роздати всім журналістам, які прийдуть до нас. Щоб люди без поглибленого читання нашого сайта, розуміли суть нашої діяльності. Зможете опрацювати? Зрозуміло, що саме потрібно?:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Субота, 2011-09-10, 5:13 PM | Повідомлення # 53
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Напевно, краще це зробити Вам - там всього 3-4 речення треба, і виділити те, що треба прорекламувати, а якісь речі краще опустити... Мабуть, Вам видніше.
 
TanaДата: Субота, 2011-09-10, 8:25 PM | Повідомлення # 54
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Ліза, ті кілька речень в тих текстах, що ми складали до 19.08.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-09-12, 1:53 PM | Повідомлення # 55
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Контактим даватимемо тел. Лізи (вона виділяє номер, треба перепитати), слушне зауваження

Я перейшла на тариф *5 копійок за хв* спеціально, щоб мати змогу недорого і багато дзвонити, тож краще давати мій номер, боюсь, щоб працівники бібліотеки не наробили зіпсованого телефона. При необхідності, можна вкзаати і тел. б-ки, але вказати, що це саме номер бібліотеки.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Понеділок, 2011-09-19, 3:07 PM | Повідомлення # 56
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Маю можливість і потребу зутрітися в бібліотеці лише цього тижня до п'ятниці включно. Потребую роздруковнаих запрошень/анонсів тощо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2011-09-19, 9:05 PM | Повідомлення # 57
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Маю можливість і потребу зутрітися в бібліотеці лише цього тижня до п'ятниці включно.

я = можливо у п"ятницю. Раніше - ніяк. Ідеально - субота...



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Вівторок, 2011-09-20, 9:46 AM | Повідомлення # 58
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Субота точно ні, тоді початок того тижня, але з усіма поперами, бо ж ніхто не прийде, якщо не запросити і не повідомити, чи не так?!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ТетянаДата: Вівторок, 2011-09-20, 10:35 AM | Повідомлення # 59
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Чистий папір, який мені передала Ролічок, у мене. Лізо, жду сигналу - кому і коли передати.
 
BulletДата: Вівторок, 2011-09-20, 10:25 PM | Повідомлення # 60
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Tana)
Субота точно ні, тоді початок того тижня, але з усіма поперами, бо ж ніхто не прийде, якщо не запросити і не повідомити, чи не так?!

будь ласочка, понеділок!!!

Дівчата, дорогенькі, давайте хто працює в понеділок, зробимо так:

а) вирвемось на годину з роботи,
б) у кого не вийде, той і сам знайде приміщення потім, щоб його оглянути, а зустрітись можемо ввечері, після роб. дня.

Тетяна, я пам"ятаю smile Зустрінемось наст. тижня....



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Всеукраїнські проекти нашого форума » Підготовка до Всеукраїнського Зльоту вишивальщиць » Тексти та прес-релізи (оргмоменти)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.