| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 7:05 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
"Країна Мрій"-2009
Чи візьмете участь в ярмарку майстрів на Країні Мрій цього року?
1. Так, обов"язково! [ 13 ] [37.14%]
2. Планую взяти участь [ 7 ] [20.00%]
3. Хочу, але з певних причин не зможу [ 5 ] [14.29%]
4. Можливо так, можливо ні, хто зна... [ 3 ] [8.57%]
5. Приїду лише як глядач [ 4 ] [11.43%]
6. Не знаю [ 2 ] [5.71%]
7. Ні, не приїду зовсім [ 1 ] [2.86%]
Усього відповідей: 35
BulletДата: Четвер, 2009-03-19, 9:38 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Вельмишановне вишиванське панство!

Вітаю НАС з вами!
Ми отримали попередню згоду на офіційну участь нашої спільноти в ярмарці майстрів
Шляхом кількаденного листування з пані Наталкою Скрипкою, ми дістали попередню згоду на офіційну участь нашої спільноти в ярмарку майстрів (Алея майстрів) на цьогорічному фестивалі Країна Мрій, що проходить щороку на Співочому полі (Київ). Цього року фестиваль триватиме 2 дні, 27-28 червня.

Вважаю за потрібне (сподіваюсь, це коректно) викласти тут шматочок листа пані Наталки з умовами і побажаннями нашої участі у фесті.

На алеї розміщуються тільки запрошені майстри, котрі виготовляють самі свої вироби і
дехто з них показує майстер-класи.
Всі решта поза територією алеї майстрів - бездозвільні продавці, з якими намагаємось боротись.

Ви підходите. Але в мене є кілька прохань.
Ви станете там де вам вкажуть, ви отримаєте бейджик, що є гарантом дозволу
і причетності до фестивалю.
Обов'язкові майстер-класи - скільки і як - ви можете визначати самі.
Стіл стільці - ви забезпечуєте самі себе власними силами.

+ я прошу вас зробити на дитячій галявині (там будуть столи і лавки для дітей)
щодня, тобто і 27 і 28 червня по 1 год. ( час узгодимо пізніше)
майстер-клас з виготовлення якоїсь дрібнички - закладки, паперової торбинки, пташки
чи може придумаєте щось інше, оригінальне. Орієнтуватись на 10-15 дітей щодня.
Матеріал повинен бути якнайпростіший, щоб діти могли забрати роботу зі собою.

Шановне панство! Прошу вас відмітитись в голосуванні про ваше бажання відвідин цього фесту в якості майстра ручної праці. Ми знаємо з листування приватними повідомленнями про ваше бажання бути присутніми там, але тепер час говорити про це вголос, на форумі.

Розкажемо про наше захоплення ручною працею усім-усім!! Ви - пречудові вишивальщиці, бісеронизальниці, ткалі, лялькарі і т.д. Але про то знає лише обмежено коло ваших знайомих!
Давайте обміняємось досвідом!

Також прохання: давайте кожен з нас подумає, який майстер-клас він (вона) може запропонувати на ярмарку? Ми з Таною готуємо МК по виготовленню закладинок, косминок-плетінок, вузликових торбинок з української хустки.
Впевнена, кожному з нас є чим поділитись з людом!

Успіху!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СвітланкаДата: П`ятниця, 2009-03-20, 10:57 AM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, з великим задоволенням пристала б на Вашу пропозицію.... але я тільки початківець і проводити мастер-клас для мене це щось з області фантастики sad щось вишити не дуже велике на продаж можна, якщо у нас (форумчан) буде спільна палатка чи стіл sad та й вишиваю я тільки для себе і як початківець самоучка smile
а якщо різні столи у нас будуть то ми не матимемо можливості пройтись і щось побачити на фестивалі, та й на стіл треба щось покласти cry
Можна поділити роботу між усіма: хтось проводить майстер-класи, хтось по черзі продає біля столу (бажано дві людини).... спільними зусиллями простіше було б...



Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
TanaДата: П`ятниця, 2009-03-20, 1:56 PM | Повідомлення # 3
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
За такою схемою багато майстрів і працюють.
Думаю, якщо нас кілька форумчанок (вже не одна!) навчать дітей плести кіски з 3, 4, 5 пасм кольоровими нитками, то вже буде хороше діло. Якщо Ліза нас швидко навчить справлятися з хустками, то так само колективно ми зможемо цього навчити дітей на галявині. cool Таким чином, з обов'язковою "дитячою" програмою вирішили.
Стосовно того, щоб зручно було стояти.
Нам необхіні розкладні стільчики і столи; парасолька, плащі-дощовики за магазинів "Все_по_10" чи велика клейона на випадок дощу; головний убір від сонця і багато води, не було зневоднення smile
Працюємо над цим питанням.
Деякам майстрам випадає можливість стояти біля дерев, між якими можна натягнути мотузку і розвісити на ній вироби (дивіться фотозвіти з минулих фестивалів).
Особисто Bullet пропоную розвішувати екоторби на легкій вішалці для одягу (сфотографую вдома, вона легка, це питання можемо вирішити в особистому листуванні).
Мої закладинки і чохли потребують невеличкого столика. Але слід зважати, що його на місце події треба доставляти самотужки, такщо зважайте на свої сили.
Поки все.

Форумовку з видачею "слонів" проведемо на фестивалі в будь-якому випадку.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
ulyafareДата: П`ятниця, 2009-03-20, 8:18 PM | Повідомлення # 4
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Дуже хочу до приємного гурту! Я вже думала, який майстер-клас могла по бісерному плетінню зробити... Досвіду такого не маю, до того ж у роботі з дітьми також. Тому цього разу радо б допомогла досвідченішому майстру. Проте при гарних порадах, як організувати і подати, могла б спробувати навчити плести дітей на дроті маленькі квіти чи іграшки-фігурки. Та все-таки трохи маю сумніви чи з дрібними намистинками в польових умовах працювати - то хороша ідея... wacko
О! Ідея! Кіски також можна плести з ниток, на які нанизаний бісер!
То що, берете? wink


Повідомлення відредагував ulyafare - П`ятниця, 2009-03-20, 8:41 PM
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-03-20, 8:21 PM | Повідомлення # 5
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Світланка, ну так не кожен же зобов"язаний провести майстер клас smile
Quote (Bullet)
Стіл стільці - ви забезпечуєте самі себе власними силами.

Про столики-палатки - то наше, що самі візьмемо - то і буде.
А, ще забула. Пані Наталка Скрипка відписала, що "яке нам місце виділять, - на такому і стоятимемо". Будемо сподіватись, що це не буде яскрава сонячна галявина smile У мене що на День Києва, що на Країну Мрій - щоразу тепловий удар.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Субота, 2009-03-21, 9:27 AM | Повідомлення # 6
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, беремо активних бажаючих wink
:)))

Ще раз кажу, МК не кожний же буде проводити.
Чому ми хочемо взяти участь офіційно і організовано: щоб донести більшій кількості людей, що вишивання - не мертвий вид декоративного мистецтва! Вишивання розвивається і має традиції і сучасність.
Ми плануємо бути в українському строї, хто наскільки буде спроможний його собі зробити, звісно. Це теж не умова, це побажання.
Ми хочемо показати людям, що ми робимо не лише в техніці вишивки, а й в інших різноманітних техніках ручних робіт.
Майстер-клас (далі МК) допоможе звернути на нас увагу більшій кількості людей. Мало приємності вийти на алею майстрів, розвісити вервечки , вивісити свої вироби і просто їх продавати. Ідея в залученні українських мас до українських традицій.

Перепрошую, все трошки сумбуром, але, сподіваюсь, основна ідея зрозуміла smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
MalenaДата: Субота, 2009-03-21, 9:16 PM | Повідомлення # 7
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 57
Нагороди: 0
Репутація: 19
Статус: Offline
Дуже хороша ідея!
Це мало того, що пропаганда, але й чудовий досвід для форумчанок. Бо багато хто, я певна, вишиває просто в скриню. Можливо і радий би був винести свої доробки на широкий загал, але не знав як, не знаходив компанії чи просто не хотів цим "заморачуватися". Тому бажаю успіхів!!! smile Сама б залюбки взяла участь, але досвід мій ну дууууже вже скромний та й майстерність посередня smile Але як глядач обіцяюся приїхати. До того ж, що на цьому фестивалі ніколи не була)
 
NitkaДата: Субота, 2009-03-21, 9:56 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
+ 1 плести кіски smile

 
СвітланкаДата: Понеділок, 2009-03-23, 10:45 AM | Повідомлення # 9
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, тоді активно готуюся wink


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: Понеділок, 2009-03-23, 12:12 PM | Повідомлення # 10
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Malena)
Сама б залюбки взяла участь, але досвід мій ну дууууже вже скромний та й майстерність посередня Але як глядач обіцяюся приїхати. До того ж, що на цьому фестивалі ніколи не була)

Малено, ми потребуємо моральної підтримки, так що дуже прошу - приїжджайте як форумчанин-глядач smile Розіп'ємо на галявині по склінці холодного м'ятного чаю в спеку wink
Nitka, ура, нашого полку більшає wink Приємно, що люди починають виринати з глибин невідомості. Чекктимемо на вас.
Світланка, я теж готуюсь. Правда, поки що подумки smile Але етнічних торбинок вже нашила з десяток )))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Понеділок, 2009-03-23, 2:45 PM | Повідомлення # 11
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Чудово, приємно буде познайомитись і подивитись на всі Ваші чудові роботи наживо. Також цікаво поспілкуватись з усіма і набратись досвіду, нових ідей. Звичайно, продаж виробів - не самоціль (найбільше задоволення отримую тоді, коли плету), це ще одна можливість показати те, що можна зробити своїми руками, що не потрібно йти до примітиву і обмежуватись китайським ширпотребом, а звертатись до свого, до традицій і культури. А для учасників, як на мене, це ще можливість отримати гарний настрій, "допінг" на майбутнє. Отже, побачимось!
P.S. На роботі зараз зимно-зимно, спека і чай м"ятний чай були б до речі biggrin
 
NitkaДата: Четвер, 2009-03-26, 8:54 PM | Повідомлення # 12
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Bullet, дякую smile

 
OlgicaДата: Понеділок, 2009-04-06, 6:38 PM | Повідомлення # 13
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 21
Нагороди: 0
Репутація: 4
Статус: Offline
Яка гарна ідея!
Хотілось би приєднатись. У мене є дещо виставити на продаж... але то не вишивка, а різноманітні авторськи пляшки. Ось кілька прикладів. Як ви думаєте, підійде?

 
BulletДата: Середа, 2009-04-08, 4:12 PM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Olgica, чому НІ? Думаю, цілком smile Мені верхня і нижня сама сподобались найбільше smile
Я теж таким "страждаю",але трошки в іншій формі (манері). smile так що я тебе розумію ))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ПасіонаріяДата: Середа, 2009-04-08, 10:34 PM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Я теж приїду! З ночівлею проблем нема. Підтримаю будь-який майстер - клас. В мене поки-що нема нічого для продажі, та й досвіду продажі на ярмарку не маю, тому проблема зі столиками.
Дівчата! Мене хвилює таке: Якщо пані Наталка бориться зі стихійними продавцями, а дбає заздалегідь про реєстрованих учасників чуть не рік наперед, то яка різниця між нами, коли ні місцем, ні умовами не забеспечено? В чому полягає якість фестивалю? Мало б з року в рік враховуватись прогалини, зроблено щось конкретне для втілення ідеї?


ore et labore!
 
яляДата: П`ятниця, 2009-04-10, 0:38 AM | Повідомлення # 16
друг
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 94
Нагороди: 2
Репутація: 21
Статус: Offline
ой і я хочу до Вас на Краіну Мрій, з ляльками мотанками. І майстер-класс зможу провести невеличкий biggrin . Але я із Дніпра і зі стільцями і столиками точно не допоможу sad Але ляльок можу привести.

 
ulyafareДата: П`ятниця, 2009-04-10, 2:22 PM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Bullet, а приблизно скільки місця виділять? Тобто столик має бути тільки один, чи один на кількох? Стільці розкладні маю, а за столик потрібно попитати, тому цікаво, який за розміром має бути. Також, якщо треба, можу позичити в людей тент (від сонця).
 
ModДата: П`ятниця, 2009-04-10, 9:30 PM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 298
Нагороди: 1
Репутація: 126
Статус: Offline
Я б теж взяла участь, та до майстра мені ще далеко sad , але хотілося б побувати там вже не в якості глядача, а якогось, хоч може й найменшого учасника. Якщо можливо я охоче приєднаюсь до вашої ватаги smile

 
BulletДата: Субота, 2009-04-11, 12:24 PM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Mod)
Якщо можливо я охоче приєднаюсь до вашої ватаги

давайте, чекатимемо smile

Quote (ulyafare)
Bullet, а приблизно скільки місця виділять?

Про це в травні вже говоритимемо wink

Quote (Пасіонарія)
Дівчата! Мене хвилює таке: Якщо пані Наталка бориться зі стихійними продавцями, а дбає заздалегідь про реєстрованих учасників чуть не рік наперед, то яка різниця між нами, коли ні місцем, ні умовами не забеспечено? В чому полягає якість фестивалю? Мало б з року в рік враховуватись прогалини, зроблено щось конкретне для втілення ідеї?

ууу.. ці питання скоріше до п.Наталки smile

Quote (яля)
ой і я хочу до Вас на Краіну Мрій, з ляльками мотанками. І майстер-класс зможу провести невеличкий . Але я із Дніпра і зі стільцями і столиками точно не допоможу Але ляльок можу привести.

супер!!! чекатимемо!! а столик - вирішимо smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
felonuДата: Неділя, 2009-04-12, 10:31 PM | Повідомлення # 20
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Питання на заспку.Маю чимало виробів із машинною вишивкою ,мене допустять.
8-067-208-56-53
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
  • Сторінка 1 з 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.