| | Вхід у форум

Субота, 2024-04-27, 8:49 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
"Країна Мрій"-2009
Чи візьмете участь в ярмарку майстрів на Країні Мрій цього року?
1. Так, обов"язково! [ 13 ] [37.14%]
2. Планую взяти участь [ 7 ] [20.00%]
3. Хочу, але з певних причин не зможу [ 5 ] [14.29%]
4. Можливо так, можливо ні, хто зна... [ 3 ] [8.57%]
5. Приїду лише як глядач [ 4 ] [11.43%]
6. Не знаю [ 2 ] [5.71%]
7. Ні, не приїду зовсім [ 1 ] [2.86%]
Усього відповідей: 35
СвітланкаДата: П`ятниця, 2009-06-26, 4:42 PM | Повідомлення # 121
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 494
Нагороди: 2
Репутація: 43
Статус: Offline
Bullet, образи які створюють художники іноді такі суперечливі, та цю трагедію ми маємо всі пам"ятати.... бо без історії ми ніхто sad без правдивої.... а про образи нехай сперечаються ті хто їх створює wink


Кажуть люди я сама, наче квіточка,
Що пливуть мої слова, як та річечка,
Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка
 
BulletДата: П`ятниця, 2009-06-26, 5:49 PM | Повідомлення # 122
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
востаннє нагадую всім, хто завтра має бажання заявити про своє творче існування на Країні Мрій, навчити інших рукоділлю, посприяти розповсюдженню вишивання як української традиції, чекатиму о 9 ранку біля "входу" до Співочого поля.
Мій мобільний номер 8 097 158 35 97 (діджус), телефонуйте, смсьте, знайдемось. Плануємо стояти всі одним спільним гуртом (хоча при бажанні відокремитись від нас нічого проти не матимемо))).

До уваги переможців Великоднього конкурса -2009!

jmiyushk,

Яля,

Bullet

nosiknata,

з"явитись особисто чи прислати на 15.00 ваших представників, щоб забралипризи від спонсорів: книги і набори вишивання!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
LudmilaДата: Субота, 2009-06-27, 11:17 AM | Повідомлення # 123
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 537
Нагороди: 2
Репутація: 44
Статус: Offline
Дівчата, гарного вам ярмаркування, свіжлї не дощової погоди і покажіть на що здатна Вишиванка dry


 
BulletДата: Неділя, 2009-06-28, 11:51 AM | Повідомлення # 124
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Ludmila, дякую,
Вчора повернулась сповнена вражень і страшенно стомлена smile Щойно ледве прокинулась. По обіді напишу мої враження. Дівчата, ви найкращі!!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Неділя, 2009-06-28, 7:47 PM | Повідомлення # 125
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Ждем рассказа и фотографий

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
BulletДата: Неділя, 2009-06-28, 9:29 PM | Повідомлення # 126
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ganzya, я не маю фотографій. Але розповідь вже готова.

Дівчата зібрались вчасно, дехто , мені здається, прийшов ледь не о 7 ранку ;).
Спершу ми когортою ловили Олексія Долю. За ним бігала жива *ковбаса* з майстрів, що намагались випросити бейджика учасника фесту. Він був неприступний. Видав нам 1 бейдж на всей наш маленький вишиванскьий натовп. Майстер-класи вести *дозволив* (наступного разу я нікого взагалі не боятимусь!).
Продавати дозволив (*ну станьте десь, якщо знайдете собі місце*(с)

Місце знайшли, нмсд, непогане. Пардон, на шляху до туалетів. Вірно підмітила стара пані, що продавала лляні сарафани поруч з нами: люди йдуть зверху вниз, зверху не купують, думають спершу надивитись, а як доходять до низу, то кому і вертати вже не хочеться, кому ціни *нижніх* більше подобаються. Після 17-ї години народ пішов, як риба (ясна річ, до яких споруд))). Власне, особисто у мене купили деякі речі саме після цієї години.

Про нас, коханих.
Приємно було бачити живцем ляльки Ялі: всі на ідставках, інтер"єрні оберегові ляльки з дуже акуратними хрестиками на обличчях. До ляльок проявляли, мені здається, найбільший інтерес (серед наших форумчанок), відвідувачі підходили і їм цікаво було чути розповіді про обереги від Олі smile Прємно, що Оля поїде до Дніпропетровська з багажем нових контактів (і гривень)*.

Віка(хо), фотографії навіть на 10% не передають акуратності вишивок її! Особливо всім без вийнятку зацікавоеним вишивкою припала до душі вишита Вікою сумка з дівочим обличчям. Ви не уявляєте, як акуратно, тонко вишито все, і як гарно підіьрані кольори! Прикро, але вона єдина, чия творчість не принесла прибутку на фестивалі. Мені видався цікавим цей випадок і я навіть захотіла провести дослідження: чому вишивка перестала цікавити потенційних (колись) покупців-відвідувачів на КМ... sad

Уляно, вітаю з фестивальним дебютом! Сподіваюсь, відтепер ти повіриш у власні сили і ми бачитимо тебе частіше на різних масових культурних заходах! Чудово підготувала стенд-етюдник!! Шкода, що спеклась сама на сонечку. Твої бісерні прикраси краще виблискували на тлі червоного засмаглого обличчя wink

Черешня приїхала здалеку (Львів), привезла всім і всього : ))) Єдина серед нас, хто представив войлок (та і на фесті він був у 2 чи 3 осіб взагалі!). Під кінець дня Таня нагадувала собою справжню достиглу червонясту черешенку smile

Величезна подяка Ані, що скористалась своїм приїздом з Канади і завітала до нас на фест. Призи, привезені тобою, Аня, для дітей на дитячій галявині, ми всі чесно хотіли лишити собі (у половини з нас ніколи не було Барбі))))). Але ми побороли свій егоїзм і ощасливими твоїми призами українських діточок. smile Крім того, Аня була нашою годувальницею: бігала нам по пиріжки, морозиво і постійно постачала в наш маленький табір холодну воду smile Дякуємо :)*

Самою затятою україночкою була Тана! У вишуканому українському національному строї Київщини, вона найбильше піарила наш сайт бейджиками і роздруківочками з назвою нашого сайта smile Сподіваюсь, для Тані фестивальний ярмарок був вдалим! А якби ви бачили мініатюрний чохлик на наперсток, що вишила Таня!!! smile

Найдосвіченіший учасник ярмарків і фестів - Тамі - привезла цілий ляльковий театр на ярмарок! Стільки іграшок одночасно я ніколи не бачила, чесно кажу. Вся ця лялькова краса користувалась великим попитом на фесті. А особисто у мене виникло багато питань до Тамари (Тамі) і я сподіваюсь отримати шматочок від великого досвіду тамариного , але вже в асі smile

Сподіваюсь, я не пропустила нікого. Інашке виправте мене, будь ласочка smile

Наші дівчатка провели чудові майстер-класи: Яля мотала ляльки, Тана плела кіски, Черешня проводила цікаву вікторину для малечі. Дівчата, я дуже рада, що у нас така дружна спільнота. Нас мало, але ми цікаві і дуже-дуже творчі люди. Чи це не прекрасно? wink



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ganzyaДата: Неділя, 2009-06-28, 9:52 PM | Повідомлення # 127
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
exclaim отлично

"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
VikahoДата: Неділя, 2009-06-28, 10:14 PM | Повідомлення # 128
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Прекрасно! smile

Ну і я трохи додам.
Фотографій у мене теж немає (є якісь корявеньки, але їх не рахуємо). Не знаю, як так вийшло - мабуть, далося взнаки тривале перебування на сонечку. Здається, майстер-класи фотографував чоловік ulyafare, чи я щось переплутала?..

Яля, у мене є твоя гарнюня фотографія з ляльками, тож скинь мені якось свій мейл, я перешлю wink

А на свій захист biggrin скажу, що я продала одну картинку Bullet та два намиста Черешні (одне з них - туркам, які знали українську wacko ). Тож все-таки недарма я приїхала на КМ smile Так, на сумку з дівчинкою багато дивилися, але вона залишилася зі мною smile Може, й на краще happy

У Тамі я бачила чудові ляльки-на-пальчик. Особливо зачарувало мене жабенятко smile Про мотанки Ялі взагалі не кажу - вони припали до душі навіть Долі exclaim До речі, він також організовує Алею Майстрів на фестивалі "Свірж", тому ви, мабуть, ще поспілкуєтеся.

А я пропустила чохлик Тани :( І не знаю, як у неї пройшло ярмаркування. Цікаво, чи купували вишивку у більш масових місцях продажу?

Аня нас морально підтримувала. Ну і не лише морально - як вже було сказано, а й гастрономічно smile Також ми побачили її чарівних діточок, які не давали нам сумувати happy

А ще, до нас в гості заходила Mod. Познайомилися smile Взагалі добре, що ми всі отак разом зібралися та роззнайомилися smile

За Bullet, скажу я вам по секрету, весь день бігав якийсь чоловік з замовленням. Ляльок Ялі постійно фотографували - при мені разів 30. А на прикраси від Черешні задивлялися і чоловіки, і жінки. Підходила одна майстриня, дуже довго їх розглядала та врешті винесла вирок: робота дуже якісна та професійна. ulyafare стояла трохи далі від нас, і коли я намагалася підійти до неї, не могла пробитися крізь натовп осіб, зацікавлених її прикрасами smile Тож сподіваюся, Уля поярмаркувала добре!

Додано (2009-06-28, 10:14 Pm)
---------------------------------------------
Упс, не подякувала Bullet за компліменти... Дуже приємно чути такі слова від справжньої майстрині! biggrin

 
ТамиДата: Понеділок, 2009-06-29, 0:30 AM | Повідомлення # 129
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Щаслива привітатись з усіма! Шкода, що деяка дезорганізованість не дала змоги нам усім поспілкуватись. Але- це був перший млинець, який є найсмачніший. Дуже сподобались мені усі роботі- у кожного свій стиль- сподобалось усе!
Не сподобалось вкотре ставлення до майстрів на фесті. Дуже обурило те, що торгувати посеред алеї майстрів отруйними речовинами від шкідників-автентично, а майстрам гідного місця було обмаль.
Фото спробую виставити завтра-поки що переглядаю. І ще дуже шкодую, що пргавила майстер-клас дівчат
 
BulletДата: Понеділок, 2009-06-29, 3:06 PM | Повідомлення # 130
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Tana, дякую за світлини!! Одну (зі мною, коханою) вже запостила собі в ЖуЖу smile
От би ще хтось виклав фоти. Черешня приєднається до Мережі за тиждень, бо має негаразди з ноутбуком smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
NitkaДата: Понеділок, 2009-06-29, 5:08 PM | Повідомлення # 131
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 5
Статус: Offline
Мені також було приємно познайомитись з усіма. Фотографій маю не багато. Що маю - викладаю)
Тетянка дуже добре виглядає поруч з дітьми! wink

Я навчала дітей плести кіску з 4-х пасм і розповіла їм два слова про використання цих виробів у давнину. Вийшло багато браслетів!

Навчала і дуже маленьку діточку. Не забуду її серйозного обличчя і щирої зацікавленості!

Фотографувалась з Ялею. Але ми такі гарні вийшли на фото, що людям показувати соромно biggrin Проте в душі все одно залишився добрий слід від цього знайомства. МК по ляльках просто чудовий! Ляльки не тільки справді художні, а й живі і добрі, заряджені позитивом.

Це усе, що я маю smile

Додано (2009-06-29, 5:08 Pm)
---------------------------------------------
щось з кодами, не хоче виставляти фотографії
--------------------------------------------
--->>>>
Примітка адміна:
Нитко, вставляй 3.Превью - увеличение по клику, надані тобою лінки на картинки є лише превьюшками, я не можу збільшити їх, вибач :)




Повідомлення відредагував Bullet - Понеділок, 2009-06-29, 5:50 PM
 
ulyafareДата: Понеділок, 2009-06-29, 10:13 PM | Повідомлення # 132
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
От нарешті і я оклигала-відтелепалась... Згоріла добряче, але як у Шевченка - караюсь, мучусь, але не каюсь. smile Ми пройшли це! Рада була познайомитись з усіма. Отримала стільки досвіду, що й досі під враженням, я справді дебютувала, ніколи ще не мала справи отак зі стількома людьми. Спочатку було незвично, страшенно хвилювалась. Щиро дякую за підтримку! Додаю до скарбнички фото, що наче непогано вийшло:
Тут ми ще повні сил і незгорілі smile


Повідомлення відредагував ulyafare - Вівторок, 2009-06-30, 0:44 AM
 
AniaДата: Понеділок, 2009-06-29, 10:16 PM | Повідомлення # 133
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 22
Нагороди: 0
Репутація: 12
Статус: Offline
Да, девочки!!!! Было очень интересно!!! Жаль, что мы с малыми не остались до победного конца, но я ужасно боялась теплового удара... Вы все самые большие и самые талантливые рукодельницы, и, хотя я не отличилась никакими творческими шедеврами, всё равно чувствовала себя частью нашей "артели" благодаря всем вам!!! А дети всю дорогу домой планировали, что они будут продавать на следующий год...
 
BulletДата: Понеділок, 2009-06-29, 11:26 PM | Повідомлення # 134
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Ania)
А дети всю дорогу домой планировали, что они будут продавать на следующий год...

Думаю, ми заразили твою малечу рукоділлям smile Сподіваюсь, що вони рукодільничатимуть вдвох smile І не важливо, чи продаватимуть наступного року чи ні smile Головне - рукодільна інфекція пішла в люди : )))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ulyafareДата: Вівторок, 2009-06-30, 1:00 AM | Повідомлення # 135
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 201
Нагороди: 0
Репутація: 55
Статус: Offline
Ось тут на рукотворах хороший фотоогляд з КМ: http://rukotvory.com.ua/lang/uk/krayina-mriy-2009-photo/
На цій фотці звідти можна навіть декого упізнати http://rukotvory.com.ua/wp-cont....774.jpg smile
 
VikahoДата: Вівторок, 2009-06-30, 1:17 AM | Повідомлення # 136
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 37
Статус: Offline
Ania, синуля буде робити прикраси з garbage wink А доця - валяти намиста smile

ulyafare, о, дуже дякую!! Хоч на себе з боку трохи подивилася smile

 
TanaДата: Вівторок, 2009-06-30, 10:10 AM | Повідомлення # 137
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Дівчата, пропоную наступну форумовку провести на березі Дніпра в бібліотеці на Корчуватому, де в мене була виставка. Можна покупатись і в прохолодному приміщенні попрацювати творчо.

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
BulletДата: Вівторок, 2009-06-30, 11:01 AM | Повідомлення # 138
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
ulyafare, дякую за фото! я там теж є)))

Quote (Tana)
Дівчата, пропоную наступну форумовку провести на березі Дніпра в бібліотеці на Корчуватому, де в мене була виставка. Можна покупатись і в прохолодному приміщенні попрацювати творчо.

я - ЗА всіма 4-ма кінцівками:)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
abilanДата: Вівторок, 2009-06-30, 8:11 PM | Повідомлення # 139
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 189
Нагороди: 0
Репутація: 20
Статус: Offline
Здорово, что все удалось! У меня отъезд сорвался в последний момент sad ... sad жаль... Хотела своих мотанок привезти... Но, наверное так должно было получиться... Будем считать, что визуализация перенеслась. И не более того.

Интересует ВСЕ о национальной традиционной вышивке и других техниках вышивки.
 
ТамиДата: Вівторок, 2009-06-30, 11:44 PM | Повідомлення # 140
перехожий
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 9
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Спробую і я поділитись фото з місця подій

продовжую систематизовувати враження
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Афіша » "Країна Мрій"-2009 (Участь нашої форумчанської спільноти у ярмарку майстрів 2009)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.