| | Вхід у форум

Четвер, 2024-03-28, 6:35 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 21 з 21
  • «
  • 1
  • 2
  • 19
  • 20
  • 21
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
AfinnaДата: Понеділок, 2013-12-30, 6:35 PM | Повідомлення # 401
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 380
Нагороди: 0
Репутація: 213
Статус: Offline
Цитата soncevuda ()
треба ще подумати які можуть бути для хлопців рукоділля....окрім сірників

Владо, Дякую за турботу! Я теж над цим думаю, якщо ж ідеї - пишіть ....У мене є маленька ідея, але напишу, як погоджу з вихователями wink А може гуртом ще що вигадаємо...
 
Окс0832Дата: Понеділок, 2013-12-30, 7:14 PM | Повідомлення # 402
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 159
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
для хлопців? ми влітку навідували геріатричний пансыонат у нас у місті. так от, хлопці можуть багато чого...
набір інструментів та трохи дошок - і вони будують. шопки, кораблі, стілці... вирізають шкатулки з дерева... плетуть з лози....
різьба по дереву + випалювання у Карпатах - то взагалі чоловіча справа. з любої коряки можуть чудо зробити. а якщо ще бісером інкрустувати...
от  - приміром - чоловічі штуки
 

а оце взагалі шедевр :), зроблений нашими умільцями-любителями


квіллінг та орігамі - захоплення - так би мовити - унісекс. цього року нам допомагали студенти прикрашати кімнату. бачили б ви, яку один з них сніжинку вирізав! дівчата заздрили....
 
BulletДата: Понеділок, 2013-12-30, 8:34 PM | Повідомлення # 403
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Tana ()
Давай зробимо оголошення-список того, що нині треба. Впевнена, за місяць-другий знову поїдеш,а ми підзбираємо ще щось.

Давайте хоча б ці коробочки з сірниками чи без них...

я теж за список!

Цитата soncevuda ()
треба ще подумати які можуть бути для хлопців рукоділля....окрім сірників .

я би не радила думати за інших, бо окрім самих хлопців, є ще керівники тих груп, пелагоги чи вихователі, повірте, їм вистачає мороки і з сірниковими поробками. Тож пропоную саметут зупинитись на тому, у чому уже є потреби smile

Окс0832, гарний фотозвіт, ви молодці, що теж таким займаєесь, це найкраще, що ми можемо робити: допомагати ближнім, хоча би тим, кого просто знаєо чи бачимо!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Сестра_ЮліяДата: Субота, 2014-01-18, 8:35 PM | Повідомлення # 404
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Свята минають, але люди, які потребують нашої допомоги, лишаються...
Нещодавно у ЖЖ-спільноті "петриківський розпис" ми запостили нтерв"ю з майстром розпису Володимиром Гуріним. 27-річний талановитий юнак дуже хоче встати зі свого інвалідного візка, в якому провів уже кілька років після початку хвороби. Збирає кошти на спеціальний тренажер для інвалідів.
Ділюсь і з вами, любі однодумці, цією інформацією. А раптом хтось якраз хоче виріб з петриківкою для "кухні в українському стилі" або так, на подарунок. Можна поєднати приємне з корисним: замовити у Володимира.

Можемо організувати масову закупку дощечок чи що там у нього знайдеться.Давайте поміркуємо. 

Просто перерахувати гроші на картку теж можна. Дані нижче.

"Друзі, ми нещодавно опублікували інтерв'ю з дуже цікавим майстром -
Володимиром Гуріним з Дніпропетровщини ( http://petrykivkapaint.livejournal.com/64992.html ). Окрім того, що Володимир майстерно володіє петриківським розписом, в 2011
році його дипломний проект був відзначений грамотою за високопрофесійну
архітектуру та дизайн об’єкту. До 2010 року Володимир брав активну участь у
виставках та конкурсах, зокрема у складі української делешації їздив до м.
Торонто для міжкультурного обміну.

На жаль, доля до юнака не дуже прихильна – він став інвалідом і з 2010 року пересувається на інвалідному візку. Живе в невеликому
селищі, де немає можливості для творчого розвитку, участі в виставках та продажу
своїх робіт. Але Володимир не здається, продовжує вірити в найкраще та
займається творчістю.

Майстер із задоволенням прийме замовлення на створення живописних портретів та інших мистецьких творів, зокрема розписаних
петриківкою. Так він зможе поєднати приємне з корисним: займатися творчістю та
збирати кошти на життєво необхідний тренажер. Спеціальний тренажер для інвалідів
потрібен художникові, аби тренуватись і зрештою стати на ноги.

Зв'язатися з Володимиром для замовлення картини чи з'ясування інших подробиць, можна через
електронну скриньку vladimir_gurin86@mail.ru або чрез сторінку Вконтакті – http://vk.com/id18093466

Попри те, що Володимир сам намагається заробляти й відкладати гроші, небайдужа громадськість ініціює збір
коштів на тренажер для Володимира. Теренажер "Вертикалізатор" коштує 4 000 euro
( http://osd.prom.ua/p3747627-vertikalizator-easystand-evolv.html ). Ви можете перерахувати кошти безпосередньо на рахунок Володимира:
5168757221405915 (номер картки ПриватБанку) на ім'я Гурiн Володимир Миколайович.

Будемо дуже вдячні за підтримку ініціативи та поширення в мережі".
Прикріплення: 8513288.jpg (208.6 Kb)
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2014-12-02, 10:59 AM | Повідомлення # 405
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Хочу знову підняти цю тему.
Цього року не бракує тих, хто потребує нашої допомоги і підтримки, зокрема, рукотворних привітів.
Однак, може, у когось є якийсь свій проект, який би могли підтримати ті, хто спілкується на форумі... Прошу дописувати
 
BulletДата: Вівторок, 2014-12-02, 6:14 PM | Повідомлення # 406
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
Однак, може, у когось є якийсь свій проект, який би могли підтримати ті, хто спілкується на форумі... Прошу дописувати
Дякую за підйом теми, Юля!

Дівчата, маякуйте, хто координує які проекти.
Я знаю про Валю Бондаренко , нашу Фатіні, яка координує благдійний проект Нові Однокласники, допомагає переселеним дітям у Броварах (і не тільки).



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
TanaДата: Середа, 2014-12-03, 8:36 PM | Повідомлення # 407
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Так, наш основний проект  Голубка Миру -- Нові однокласники fatini Валентини Бондаренко
Припала всім серцем до Допоможи дитині-сироті, і там багато наших форумчанок помічено за добрими справами.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2014-12-09, 1:56 AM | Повідомлення # 408
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
У свою чергу можу порадити доброчинний аукціон "Свій за свого" на Фейсбуці https://www.facebook.com/svij.za.svogo?fref=ts. Організаторів знаю особисто як розумних, чесних людей. Вироби ручної роботи там виставляють здебільшого дуже цікаві, як на мене. Чимало - високого рівня, ексклюзиву. І продається все за хорошими цінами.
За бажанням лотонадавача організатори можуть перерахувати виручені від вашого лоту кошти не на допомогу якійсь абстрактній військовій одиниці, а конкретній людині, родині.
Долучайтесь!
 
TanaДата: Вівторок, 2014-12-09, 10:57 AM | Повідомлення # 409
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Юлю, вони наче призупинили тимчасово брати нові  роботи на аукціон, це правда?

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2014-12-12, 12:45 PM | Повідомлення # 410
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, та ні. Мій знайомий майстер петриківки днями дав їм нові роботи, взяли.  І я їм наразі дещо вишиваю, повільно, на жаль, рухаюсь. якщо ти схочеш щось їм дати своє, пиши, я їм особисто подзвоню. Але те, що у них там завал, купа виробів, - це я чула
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2014-12-12, 12:50 PM | Повідомлення # 411
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Ще інформація для золотих сердець і золотих ручок. У Дніпропетровську живе знаний український кобзар Валерій Харченко. Місяць тому у нього згоріла хата і все майно. На згарищі він із хворою дружиною-інвалідом... Кобза вціліла, а от оригінальна , вишита бісером сорочка, в якій виступав, - пішла прахом... 

Я вірю в дива. А раптом хтось має сорочку, гідну маестро? Або захоче вишити? Я можу дати кошти на матеріали, але вишивати не берусь, не той рівень поки. Такий чудовий чоловік він - на згарищі думає про майбутні концерти, хоче їздити підтримувати військвих, вчити грі на кобзі дітей. Як тільки заживе попечена рука...

Писала про нього тут http://www.radiosvoboda.org/content/article/26734630.html
 
TanaДата: П`ятниця, 2014-12-12, 4:15 PM | Повідомлення # 412
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
Цитата Сестра_Юлія ()
І я їм наразі дещо вишиваю, повільно, на жаль, рухаюсь. якщо ти схочеш щось їм дати своє, пиши, я їм особисто подзвоню.
Дякую, я нашию закладинок, передаси.

Цитата Сестра_Юлія ()
знаний український кобзар Валерій Харченко
Цитата Сестра_Юлія ()
А раптом хтось має сорочку, гідну маестро? Або захоче вишити?
Юлю, може ми зорганізуємось, зберемо гроші, і Таня Зез швидко зробить. Ну, не бісером, а занизуванням чи хрестиком. Давайте подумаємо.


Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2014-12-12, 5:11 PM | Повідомлення # 413
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Tana, про аукціон. Там просто організаторам треба вислати ФОТО і короткий опис роботи. вони не в Дніпрі, а в Запоріжжі територіально. а тоді, як людина купить, лотодавець просто сам його коштом йому надсилає. Я так плутано пояснюю))). короче - організаторам треба тільки якісне фото виробу)).

Я не проти замовити вишиванку Тані Зез. Треба спитати, чи вона схоче?... тоді - взнати кошторис, подумати про гроші. і зрештою взнати розміри музиканта
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Благодійні проекти » Подарунки для дітей до дня святого Миколая зробимо разом!
  • Сторінка 21 з 21
  • «
  • 1
  • 2
  • 19
  • 20
  • 21
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.