| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-04-19, 1:47 PM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 16
  • 17
  • »
Модератор форуму: shtynka  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний робін. Зима 2012. (Вишиваємо коловорот.)
Вишивальний робін. Зима 2012.
soncevudaДата: Неділя, 2012-09-02, 10:27 AM | Повідомлення # 1
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
Розшукуються охочі та бажаючі вишити коловорот на зимову тематику.
Не бійтеся ні вигляду вивороту, ні відсутності часу - якщо не боятис, то все вийде!!!

Табличка процесу
https://docs.google.com/spreads....eU8xUnc

УЧАСНИКИ:
soncevuda
bullet
Марина19
martka80
shtynka
Сестра_Юлія
Катюня


коло учасників замкнулось.
усім дуже дякую!!!


Уподобання учасників:


Дівчата-учасниці, табличка-реєстратор наших вишивок-коловоротиків, створена Танею_Штинькою лежить тут.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"


Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2012-10-09, 2:30 AM
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-09-02, 10:30 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Не буду псувати тему своїм настроєм. Скажу лише - в добру путь!

Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2012-09-02, 10:48 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Не буду псувати тему своїм настроєм. Скажу лише - в добру путь!

Таня взяла вчорашню мою скептичність як естафету сьогодні smile Таня, я Сонцевиду попередила, але вона не боїться (ну-ну)))):)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Неділя, 2012-09-02, 10:54 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
я би таку собі подушечку забажала, з кількома вишитими елементами...

або з такими. я маю всі ці схеми.

Сонцевида, щоб не було повторення сумного минулого досвіду з затримками вишивок, пропоную цього разу розіслати одразу всім шматочки, якщо таке можливе буде по задумці автора. Щоб нступний учасник не залежав від попереднього, у якого можуть бути якісь форсмажорні обставини.. м?
Прикріплення: 0831238.jpg (73.6 Kb) · 5882220.jpg (82.9 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Марина19Дата: Понеділок, 2012-09-03, 0:47 AM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Я також не проти пограти :-).
 
martka80Дата: Понеділок, 2012-09-03, 1:43 AM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
А чому б і ні? На зиму можна))
 
BulletДата: Понеділок, 2012-09-03, 1:58 AM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Марина19, martka80, от і добре! smile Ще пара учасників і.. можна починати. Дівчата, починайте підшукувати мотиви для ваших робінів-коловоротів (мені, зізнаюсь, більше довподоби ураїнське слово *коловорот*, аніж невідоме мені *робін*, тож я буду називтаи кловоротом нашу гру, гаразд?:) )

Bullet: я люблю вишиті подушки (більше за картини, бо на картини мені не вистачить стін)))), і якщо одразу моє око впало на рукавички, то я проситиму рукавички. Схеми надам усі (маю їх штук 40, як кольорових, так і монохромних). Канву поріжу і надам, нитки також вишлю.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
martka80Дата: Понеділок, 2012-09-03, 2:29 AM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Я теж про подушку подумую..
які обмеження по параметрах є?
 
BulletДата: Понеділок, 2012-09-03, 2:40 AM | Повідомлення # 9
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
які обмеження по параметрах є?

В минулих коловоротах ми обмежували розмір/кількість хрестиків (треба глянути , я вже не згадаю...). Ну, і вмикаємо здоровий глузд. можна замовити картинки 50 х 50 хрестиків з повністю зашитим тлом або з вишитим по центру елементом. Просто подумаймо: який гарантованіше вишиється взагалі (не кажучи вже про *в строк*)))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Понеділок, 2012-09-03, 11:49 AM | Повідомлення # 10
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
А можна трошки докладніше про правила? Я ніколи не брала участі в коловоротах, а те, що я читала про них, сюди явно не підходить... Кожен шиє клаптики за кількістю і побажаннями інших учасників? чи все шиється на одному шматку, який пересилається по колу?
 
soncevudaДата: Понеділок, 2012-09-03, 10:39 PM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
супер! нас вже четверо!
хочу теж подушку
рукавички не дуже хо. )
а подушку дуже хо.
і щоб було ще вишито ім"я та місце проживання учасниці коловороту. )



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Понеділок, 2012-09-03, 11:42 PM | Повідомлення # 12
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Тетяна)
А можна трошки докладніше про правила?

Які встановимо - такі і будуть наші правила.
Я пропоную дотримуватись минулих правил (нашого коловороту), але з новим моментом щодо одночасного вишивання.

Варіант 1.
1. кожен обирає собі бажані мотиви (кожен - свій, а не всі однакове вишиваємо, у нас же різні смаки!), знаходить потрібні схеми, обирає сам полотно, розмічає спеціальним зникаючим маркером поле вишивки (квадрат чи прямокутник для кожного учасника) + місце для вишивки нікнейма кожного гравця, що вишиватиме шматочок.
2. Коли установлено кількість гравців, починаємо вишивати:
- автор вишиває перший СВІЙ мотив, затим надсилає форумчанці, що знаходиться в списку наступним після нього (дивимось перше повідомлення цієї теми).
- надсилаємо тільки рекомендованим листом або посилкою (досвід: мій коловорот минулого разу "загубила пошта", тому що форумчанка вислала його простим листом...), щоб був чек про відправку.
- наступний гравець отримує посилку (реком. лист тощо) і починає працювати над своїм етапом. Закінчивши вишивку свого етапу, відсилає вишитий зразок наступному гравцю по списку.

і так далі поки коловорот не зробить КОЛО і не повернеться до автора smile

Дуже зручно зарежструватись на сайті для вишивальних коловоротів (раунд-робінів) http://round-robin.ru/ , там і правила.

Кожен гравець поставить собі в підпис статус-бар гравця в коловорот і так буде видно, хто на якій стадії (жодних спеціальних знань непотрібно, там все автоматично. А хто не розбереться, тому допоможемо: )

Загальновживані визначення вишивального робіна читайте у спойлері (натисніть "відкрити спойлер"):


Якщо ви не проти, то я би почала гру уже з чотирма учасницями, як на мене, то для проби це цілком достойна клькість (і подушку на 4 сектори легко ділити.

З мого не дуже приємного досвіду:

ПОГАНО
:
- коли автор не надає схем, сам сидиш і шукаєш схеми.
- автор дає схеми складні, дуже натуралістичні картинки (мені особисто було складно вишивати... ведмедиків тедді, бо по 1 - 33 хрестики кожного кольору - я задовбалась, вибчте, і ще автор коловороту мене публічно образив, хоча я впевнена на 200%, що робота, яка їй не сподобалась щодо вивороту, була НЕ моя). - тож якщо хтось буде незадоволений результатом - краще одразу зійдіть з дистанції, це гра, а не вишивання на замовлення того, що вам самій ліньки вишити).
- коли автор коловорота вказує вишивання дорогими нитками, яких інші гравці можуть не мати, або не мати грошей на їх купівлю (вихід - шукайте замінники кольорів, або самі нитки вкладайте, або обирайте такі схеми, де колір може бути приблизним (ті самі сніжинки чи рукавички, як приклад)

ДОБРЕ:

- коли автор сам вкладає і канву, і нитки (так зробила Сестра_Юлія і її коловрот вишився без проблем і швидшеза всі)
- коли автор вкладає схему (не всі мають дома принтери)
- коли автор не чекає на ідеальну майстерність вишивки.

Пам"ятаймо, це ГРА, головна (якщо не єдина) мета якої - отримати подарунок- згадку про форумчанок у вигляді вишивки :)


п.с. якщо ще хтось щось додасть, то буде супер, я можу всього і не згадати. : ))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-09-03, 11:52 PM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Не варто обирати дуже дрібну канву, або рахунковий льон. Я з приємністю згадую грубувате полотно Наді Мод - не знаю, що то була за тканина, але організація полотна із розміткою порадувала. Якщо ви все ж будете шити один шмат по колу а не клаптики, то краще заздалегідь розмітити із запасом.
Якщо схему визначити заздалегідь - тоді і нитки вкласти можна, це дійсно вирішить багато проблем ))) І не бійтесь простих схем - бо краще мати простенький коловорот в руках ніж журавля у небі...

Дівчата, якщо ви коло ще не замкнули - давайте і мене в купу... Мій коловорот так і не потрапив мені в руки... Яким би він не був... А так хочеться мати вдома тепло чужих рук...


Моя майстерня
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 0:08 AM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
Не варто обирати дуже дрібну канву, або рахунковий льон.

так-так, точно.. пам"ятаю, як мені було соромно венртати ростомір, бо я просто не бачила його вишивати.... sad

Quote (shtynka)
Мій коловорот так і не потрапив мені в руки...

??? ... це той, мабуть, що у Ані лишився?: ( Дуже прикро, бо ви ще й живете в одному місті...
Quote (shtynka)
Дівчата, якщо ви коло ще не замкнули - давайте і мене в купу... Мій коловорот так і не потрапив мені в руки... Яким би він не був... А так хочеться мати вдома тепло чужих рук...

І попрри це ти все одно "заразилась smile Я рада, що ти гратимеш smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-04, 0:19 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
??? ... це той, мабуть, що у Ані лишився?: ( Дуже прикро, бо ви ще й живете в одному місті...

еге... але не будемо про погане у цій темі.

я зрозуміла одне - що організовувати чи то координувати таку гру я точно не буду. А от погратись - залюбки.

Доречі, ще один момент - пропоную залишити кожному право на відступ. Якщо термін вишивання перевищив норму удвічі - повертати роботу як є, хай і зовсім порожню. Або вишивати щось інше на власному клаптику - буде такий собі сюрпризний замінник. Бо попередній досвід такий... що дівчата старались, більшість із них все ж вишила мені з доброю душею, а коловорот до мене так і не повернувся.


Моя майстерня
 
martka80Дата: Вівторок, 2012-09-04, 0:30 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 223
Нагороди: 0
Репутація: 54
Статус: Offline
Дівчата, в мене назріли питання. Що таке коловорот/робін я в курсі, на іншому форумі стикаюсь з цим часто. Але робін робіну рознь. Тому:
1) тема вишивки мусить бути суто зимово-новорічно-різдвяна чи можливі варіації на тему?
2) як розумію макс розмір "клаптика/місця підвишивку ми беремо 50*50
3)якщо я виберу вишивку не на 1му суцільному полотні, а на кількох з моєю схемою, то чи можна розіслати всім одночасно?
 
shtynkaДата: Вівторок, 2012-09-04, 0:51 AM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
martka80, всі поставлені питання до Сонцевиди... Як координатор скаже - так і зробимо )))

моя думка - якщо є можливість, то краще ділити полотно на клаптики і тоді можна розіслати всім одразу.
щодо тематики - оголошено таку, але я боюсь, може так статись, що до нового року ми не завершимо...

Для себе видивилась кілька зимових мотивів, уже загорілась гратись ))) так що поки запал у всіх є, треба скоріше починати.

Bullet, рукавички мені теж подобаються! Так що залюбки вишию в першу чергу, або і собі візьму за тему )))
Знайшла лише декілька схем. Ти викладай побільше, якщо маєш, або лінк закинь в цю тему - буду вдячна!

варіації на тему, які мені до вподоби







Моя майстерня

Повідомлення відредагував Bullet - Вівторок, 2012-09-04, 4:25 AM
 
Марина19Дата: Вівторок, 2012-09-04, 0:52 AM | Повідомлення # 18
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 359
Нагороди: 1
Репутація: 165
Статус: Offline
Я, також, хотіла б подушечку. Вже підшукую схемки.
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 4:37 AM | Повідомлення # 19
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (martka80)
1) тема вишивки мусить бути суто зимово-новорічно-різдвяна чи можливі варіації на тему?

ну в темі ж написано: зимовий smile У кого що з зимою асоціюється. Я особисто нерелігійна, але вишию (якщо буде потрібно замовнику коловорота) і хрестик і Ісусика - і все з добрими думками.

Quote (martka80)
2) як розумію макс розмір "клаптика/місця підвишивку ми беремо 50*50

Я голосую за такий розмір, якщо буде враховуватись : ))))) Великий я не осилю за часом, вишиваю я виключно за настроєм, + робота, яку я відвідую... ну раптом що. А маленький розмір ну вже гарантовано встигну.

Quote (martka80)
3)якщо я виберу вишивку не на 1му суцільному полотні, а на кількох з моєю схемою, то чи можна розіслати всім одночасно?

Це було би ідеально... Я пропоную всім обрати такий варіант (якщо є бодай якась можливість такого вибору). А потім квадратики можна зшити в одне полотно. Якщо хтось не вміє шити або не має такої можливлсті, я берусь допомогти на кінцевій стадії, наприклад, зішью наволочку тощо. Мені головне - час, витрачений на колективний проект. Чим швидше закінчимо, тим швидше я спатиму на ваших (!) вишитих рукавичках smile

Quote (shtynka)
Bullet, рукавички мені теж подобаються! Так що залюбки вишию в першу чергу, або і собі візьму за тему ))) Знайшла лише декілька схем. Ти викладай побільше, якщо маєш, або лінк закинь в цю тему - буду вдячна!

Напросилась smile А якщо обереш такі самі, як будуть у мене - не біда, ти ж спатимеш на рукавичечній подушечці зовсім в іншому регіоні України smile

ЗАВАНТАЖИТИ одним РАР_АРХІВом, 3,4МБ (40 шт)

Перші 10 схемок під спойлером:
Прикріплення: 5028349.gif (30.2 Kb) · 2489000.gif (18.6 Kb) · 0031005.gif (17.1 Kb) · 3194426.gif (14.2 Kb) · 9671798.gif (85.7 Kb) · 0380127.gif (19.3 Kb) · 3431459.gif (66.4 Kb) · 7755527.gif (52.8 Kb) · 9570589.gif (15.2 Kb) · 2988061.gif (14.8 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Вівторок, 2012-09-04, 4:40 AM | Повідомлення # 20
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Другий десяток схем рукавичок у спойлер приховані:



за двадцять четверта ночі (ранку?).. викладу завтра ті, що лишились. Я була неуважна, у мене в папці 61 файл рукавичок......
Прикріплення: 9624050.gif (31.3 Kb) · 3094247.gif (58.2 Kb) · 7025716.gif (20.1 Kb) · 5220179.gif (23.7 Kb) · 2070121.gif (84.8 Kb) · 4109840.gif (57.9 Kb) · 6061787.gif (87.7 Kb) · 1874687.gif (75.5 Kb) · 3681486.gif (23.6 Kb) · 0345198.gif (11.7 Kb)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Спільні ігри » Коловороти (робіни) » Вишивальний робін. Зима 2012. (Вишиваємо коловорот.)
  • Сторінка 1 з 17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 16
  • 17
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.