| | Вхід у форум

Середа, 2024-04-17, 1:05 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
Natalina: співи моєї душі
natalinaДата: П`ятниця, 2012-06-15, 1:23 PM | Повідомлення # 21
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
lady-v, дякую! Мені надзвичайно приємно, що Вам сподобалось у моїй майстерні! Я намагатимусь і надалі показувати новеньке та цікаве (вже трохи залишилось).
ТМК, рідненька! Я дуже-дуже вдячна тобі за всі роки твоєї дружньої підтримки! Так, з чоловіками мені дуже пощастило. Надихають, стимулюють до вдосконалення, купують все необхідне за першою забаганкою... Так, точно пощастило!
elena64, спасибо большое! Да, хардангер накрывает с головой. Для меня эта техника оказалась самой легкой, потому как испльзуется один (2-4 максимум) цвета и нет необходимости ежесекундно следить за схемой. Ну и очень нравится, что есть простор для фантазии. Одинаковые элементы можно скомпоновать в совершенно разные узоры и получить оригинальный результат. Ну и там ещё стооолько осталось неизведанным! Заполнение сеток ажуром - тут же вообще масса возможностей.
 
TanaДата: П`ятниця, 2012-06-15, 2:36 PM | Повідомлення # 22
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 7330
Нагороди: 6
Репутація: 1080
Статус: Offline
natalina, вітаю із майстернею! Захоплено розглядала Ваші таланти, дуже гарно. Навіть важко Вам щось побажати, хіба що невтомно отримувати задоволення від рукоділля!

Координую Довгобуд "Виплекана сорочка"
Моя майстерня

Чому закладинка – найкращий подарунок?!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Хранитель традицій і увіковічнювач їх в сучасності і майбутньому - 2012
 
a-straДата: П`ятниця, 2012-06-15, 4:09 PM | Повідомлення # 23
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
natalina, Вітаю з власною майстернею! Це дійсно талант від Бога! Так малювати, вишивати, творити - і все одна тендітна жінка, та ще й юрист!!! Як добре, що Ви все ж таки знайшли себе і що найважливіше, зуміли реалізувати! Продовжуйте нас надихати своїми чудовими роботами! Дякую! У мене затамовує подих! surprised clap clap clap hearts

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-06-15, 5:58 PM | Повідомлення # 24
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Tana, дякую, що завітали та вдячність за побажання! Задоволення від рукоділля - це саме те заради чого ми й витрачаємо свій вільний час.
a-stra, дякую за теплі слова! Для моїх рідних та друзів моє рукоділля - цілковита несподіванка. Як на мій характер, то більш прийнятним було б займатися спортом та т.і. , бо я непосидюча biggrin
 
olimpiaДата: П`ятниця, 2012-06-15, 10:30 PM | Повідомлення # 25
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 745
Нагороди: 4
Репутація: 209
Статус: Offline
Ну все ! Впала і мовчу, бо нема слів!

Все дуже гарне!


Якщо в одному мене стало менше , то це означає, що десь в іншому мене стало більше.
 
OленкаДата: Субота, 2012-06-16, 11:01 AM | Повідомлення # 26
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
natalina, Вашу скатерочку в більш розвернутому вигляді. З більш детальними фотографіями. Ту що з повідомлення №6 в четвертому рядку першу. І в загалі, всю цю галерею дуже швидких викладень тепер в більш детальному вигляді. А то я сьогодні наслухалась по те, які всі роботи гарні. І що комусь везе рооздивитись все ще набагато детальніше. Ми теж тут хочемо детально і з описом кожної роботи! happy hearts hearts hearts salute salute salute1 salute2


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
natalinaДата: Субота, 2012-06-16, 3:17 PM | Повідомлення # 27
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
olimpia, дякую!
Oленка, дякую за Ваш інтерес! Розмістила світлини з подробицями. Скатертина вишита у техніці хардангер на льоні фірми Permin, ниточками pele DMC №8,12. Розмір із мереживом 115х115 см. Дизайн з російськомовного варіанту журналу Anna (знайшла декілька сторінок в інтернеті), але у схемі виявилися помилки, тому довелося трохи додумати самій.



Скатертинку вишивала для кухні, але мої чоловіки не хочуть за нею обідати, шкода ім моєї праці, тому зараз вишиваю іншу скатертину повсякденну. Та коли почула страшне слово "красиво" побоююсь, що і її спіткає доля жити у шафі...
А що саме ще Вас цікавить з галереї? Вишивка чи й розпис теж?
 
РолічокДата: Субота, 2012-06-16, 3:35 PM | Повідомлення # 28
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
natalina, скатертина - без слів ("...пад сталом...")
дійсно жалко на ній їсті. а якщо борщ? чи смородиновий соус?
а що то таке гарненьке напечене?



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
natalinaДата: Субота, 2012-06-16, 4:40 PM | Повідомлення # 29
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Ролічок, дужа рада, що скатертинка подобається! Але ж її вишивала не задля виставок, а для своїх чоловіків. Вони варті найкращого.
"Гарненьке напечене" - то млинці мереживні. Побачила в інтернеті подібні і вирішила спробувати на Масляну. Мої чоловіки були у захваті.
 
OленкаДата: Субота, 2012-06-16, 8:15 PM | Повідомлення # 30
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Дякую за більш деталізований показ скатертини. Пропоную на цьому не зупинятись. Ваш перший показ можна порівняти з чергою з автомату Калашникова. Випустив всю обійму, якщо не вбив, то хоч зачепив. А що? отак зразу шарах - і всі уже лежать. А тепер давайте нам по трошку, в деталях, щоб роздивитись, по ахати над кожною роботою. Якусь ідейку собі прихопити, їх ніколи лишніх не буває. Може якийсь маленький майстер клас до купи складете. Я двома руками за! Хто зі мною? Першим пропоную, хоч форум у нас суто вишивальний, але Ваша майстерня, Ваше право викладати що завгодно,( ну звичайно, більш меньш пристойне, щоб не образити нікого) One Stroke Painting. Для України ця техніка повинна бути новою, бо наша Дона Дюбері, впевняє що вона її віднайшла, і в цій техніці ми всі можемо бути Рафаєлями. Я попробувала, як була Олею, так нею і залишилась. Може з Вашою допомогою хоч один стане Рафаєлем?! biggrin
А якщо серйозно, то дуже хочеться роздивитись все більш детально! hearts



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
LyubovДата: Неділя, 2012-06-17, 0:00 AM | Повідомлення # 31
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Согласна с Оленкой - "зразу шарах - и мы все уже лежим", - причем, наповал!
 
KalunaДата: Неділя, 2012-06-17, 2:10 PM | Повідомлення # 32
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1141
Нагороди: 4
Репутація: 567
Статус: Offline
natalina, Вітаю з майстернею!
Гарненно тут у Вас! Чарівні, вишукані роботи і витончений смак!
salute hearts



Чарівниця - Скарбничка старожитностей та екскурсій - 2012
 
natalinaДата: Неділя, 2012-06-17, 11:16 PM | Повідомлення # 33
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Oленка, добре, потроху буду викладати фото ще більш детальні. Нових робіт - то точно обіцяю, бо деякі попередні роботи вже мають нових власників і зробити нові фото з подробицями вже мені не вдастся.
Щодо Donna Dewberry, то я з повагою ставлюсь до неї, бо саме її відеоуроки стали для мене початковими кроками у вивченні розпису. Однак, як на мій погляд, у неё зараз майже немає прогресу у якості розпису. Тобто вона на тих початкових елементах і продовжує свою справу.
Я не можу судити звідки з'явився розпис one-stroke (це не моя справа, та й взагалі для мене це не так важливо), залишу це на совісті тих людей, хто приписує собі авторство. Скажу лише, що вивчала розписи самостійно по інтернету, завдяки відеоурокам Donna Dewberry, а пізніше - Тетяни Кудрявцевої. Я вважаю, що зробити МК краще я просто невзмозі фізично. Тому, якщо цікавить, я можу зробити добірочку посилань та матеріалів з вивчення цього розпису. Я запевняю, що більшого й не потрібно. Ну якщо виникнуть проблеми у процесі вивчення - всегда рада буду допомогти порадою й поділитись тим невеликим досвідом, що маю.
Lyubov, так если бы я выкладывала подробности по каждой-каждой работе, так и за месяц бы не управилась biggrin Последнее время стала делать коллажи с общим видом работы и подробностями. Многим такие варианты нравятся, т.к. на одном фото можно сразу увидеть работу в разных ракурсах. Но раз уж тут на форуме такие ценители подробностей - обещаю, что исправлюсь (сама люблю порассматривать под лупой biggrin )
Kaluna, дякую, що завітали! Мені приємно чути такі слова від Вас.
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-06-18, 0:15 AM | Повідомлення # 34
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Quote (natalina)
Тому, якщо цікавить, я можу зробити добірочку посилань та матеріалів з вивчення цього розпису. Я запевняю, що більшого й не потрібно.
За підбірку дякую, але не переживайте. Колись Донна робила свого роду турне, і давала свої уроки. То я мала можливість і з нею зустрітись, і взяти урок. Мені це дуже мало помогло, бо хисту до малювання, я все ж таки, мабуть не маю. А до неї як до людини, я відношусь з величезною повагою. Вважаю що і як майстер, вона заслуговує усякої уваги. Крім цієї техніки, вона займається багатьма іншими рукоділлями, тільки за технику мені хочеться по сперечатись. В Америці ця техніка набула популярності. Зараз дуже багато сертифікованих Донною інструкторів. Є такі і у Портленді. Просто я дуже люблю, коли наші форумчанки діляться своїм досвідом. Мені це надає подвійне задоволення. Може тому, що для мене це ще один місточок з батківщиною.
Переглянувши Ваші роботи, я вчора весь день витягала фарби і пензлики, і заставляла себе їх відкласти, поки не закінчу вже розпочатий проєкт. Ви мене дуже сильно надихнули, пройняли аж до кісток. Я знову передивилась багато різних туторіал і вирішила знову пробувати свої сили. Може все таки вийде. Так що я дуже рада, що Ви є на нашому форумі.
Дякую.

Quote (natalina)
Тобто вона на тих початкових елементах і продовжує свою справу
Техніку вона не ускладнює навмисне, бо саме так вона і задумана, дуже просто, щоб любий навіть без усякого таланту міг зробити шедевр. Я вийняток, у мене не виходить.



"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-06-18, 9:53 AM | Повідомлення # 35
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Oленка, як я рада, що Ви узялись за пензлики!!!!!!
У мене така сама проблема - малювати хочу, але зараз треба вже довишивати розпочате.
Щодо уроків, я все-ж-таки, на всяк випадок, дам посилання на хороші уроки відео У неї в альбомах є
прописи. Коли я починала навчатись розпису, то я подібні прописи роздруковувала на принтері, цей аркуш клала у прозорий канцелярський файл і вже по файлу повторювала контури. Пізніше, замість прописів розруковувала фото готових елементів і пробувала повторити їх на файликові (доречі, фарби у мене серії Enamels - для скла та кераміки, але вони універсальні для всіх поверхонь). Мені так було легше орієнтуватись щодо початку та завершення кожного мазочка. А коли вже стала відчувати трохи пензлика, то обходилась без файликів.
А тут подивіться на роботи Тетяни Кудрявцевої(це аби натхнення накрило зовсім biggrin )
Тож, бажаю Вам успіхів в освоєнні one-stroke і буду рада хоч чимось допомогти!
 
a-straДата: Понеділок, 2012-06-18, 12:55 PM | Повідомлення # 36
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
natalina, прошу Вашої поради, я збираюсь вишивати скатертину, мої плани потихеньку матеріалізуються, скажіть, будь-ласка, яку тканину краще вибрати, напівсинтетичну чи льон також можливо випрати після застілля (примітка: двоє дітей, молодшому 2 роки))) Просто я була в магазині Житомирський льон, сподобалась тканина, але чесно кажучи, боюсь, що скатертину буде шкода стелити на стола, все таки хочеться щоб річ була уживаною, може пошукати з вмістом 50% синтетики???

"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!
 
LyubovДата: Понеділок, 2012-06-18, 1:24 PM | Повідомлення # 37
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Наташенька, спасибо за ссылочки по росписи! Ну почему в сутках всего 24 часа?????!!!!!!!!
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-06-18, 2:02 PM | Повідомлення # 38
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
a-stra, не маю дуже великого досвіду з вишивання на різних тканинах. Але, скатертина з льону прослужить довше точно. Як на мене, Ви маєте рацію, варто купити льон з додаванням синтетики, тоді його легше буде прасувати після прання. Можливо, Вам варто купувати не білу тканинку, а кольорову? Як не намагайся випрасувати плями, на білому вони залишаються більш помітними..... Я зараз вишиваю повсякденну скатертинку на льоні українського виробництва (кого саме не знаю, на жаль) ось такого кольору (білу поклала для порівняння, аби було краще видно колір льону)



А Вам такий згодиться? Можна вишивку зробити білу, або у кольоровій гаммі як у мене (зовсім скоро покажу результат).
Lyubov, якщо цікавитесь , можете ще тут подивитись відео
А тут альбоми Донни
ще є співтовариство , де можна подивитись роботи інших дівчат
Прикріплення: 6125925.jpg (291.6 Kb)


Повідомлення відредагував natalina - Понеділок, 2012-06-18, 2:05 PM
 
a-straДата: Понеділок, 2012-06-18, 2:15 PM | Повідомлення # 39
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 808
Нагороди: 0
Репутація: 298
Статус: Offline
natalina, чудовий колір, я думаю найбижчим часом ми всі будемо споглядати Ваш новий шедевр! hearts Я схожого кольору робила набір серветок, вишивала шовком трохи світлішого кольору, вийшло супер!
Мені сестра на день народження подарувала скатертину кольору стиглої вишні. Отака у мене сестра, любить або золоте, або черррвоне!!! biggrin Це просто шматок льону, без вишивального оздоблення, але вона мені і дарувала, щоб я сама її прикрасила. Але розмір замалий, думаю, можливо заміксую змережуванням з іншого кольору тканинами, але це буде друга, а спочатку хочу вишити святкову, ніжну, мережану скатертину!


"Всегда радуйтесь. Непрестанно молитесь. За все благодарите" 1 Фес. 5:16-18 )))))

Запрошую до моєї майстерні!


Повідомлення відредагував a-stra - Понеділок, 2012-06-18, 2:19 PM
 
natalinaДата: Понеділок, 2012-06-18, 2:44 PM | Повідомлення # 40
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
a-stra, мені теж подобається колір вишневий (привіт сестричці!), але він не пасуватиме моїй кухні biggrin
Цікава ідея із змереженням з іншими кольорами! Впевнена, що виглядатиме чудово!
Святкову мережану скатертинку хочете саме білу?
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.