| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-18, 5:05 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Tana, lady-v, Dmutrik09, Oленка  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
Natalina: співи моєї душі
BulletДата: Четвер, 2012-06-14, 3:02 PM | Повідомлення # 1
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Natalina, вітаю з відкриттям майстерні!


Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 4:02 PM | Повідомлення # 2
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Вітаю всіх, хто завітав до моєї майстерні! Завжди рада гостям!

Мене звуть Наталія, живу у м.Запоріжжя. За фахом я юрист (зараз не працюю), 2 роки тому отримала диплом магістра права. Одружена, маю двох дорослих синів 24-х та 17-ти років.
Вишивкою захопилась випадково наприкінці 2006 року. З того часу вишивка- це частинка моєї душі. Однак просто хрестиком вишивати - це не про мене. Я дуже швидко захоплююсь новим і намагаюсь випробувати себе: а чи зможу і я таке зробити? Ось завдяки таким випробуванням почала вишивати у техніці хардангер, пробую мережки, вільну художню гладь, вишиваю бісером та стрічками...
3 роки тому випадково побачила розпис у техніці one-stroke ( на нашому континенті він більш відомий як подвійний мазок - спрощений варіант тагільского розпису). Інформації щодо цього виду розпиу було обмель, тому крихітку за крихіткою, але я основні елементи його освоїла. Ну а згодом щось "перемкнуло" (вибачте за вислів) мене на хохломський розпис, трохи петриківського спробувала, а також пробую розписувати шовк.
Зараз вирішила ускладнити трохи своє життя й вступила на курси англійскої мови... Що з того вийде - побачимо...
Ну що? - менше слів, а більше діла? Тоді переходимо до світлин (майже у хронологічному порядку)

саме з цього все почалось (дизайн ДМС, подарувала сестричка - за що їй дяка)


А це ті дизайни РТО, що надихнули мене на вишивку взагалі (дяка моєму начальникові, який мужньо терпів моє вишивання навіть у післяобідний час... тому вишила за 2,5 тижні)


Серветочка (дуже дрібненькі хрестики для початківця, а тому вважала себе справжнім героєм, коли все ж довишивала biggrin ) Ну і картина з кошиком для кухні. Розробка Ланарте - дуже легко вишивалось.
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 4:32 PM | Повідомлення # 3
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Продовжуємо бесіду...
Цей "квартет" від фірми Heritage вишивала у подарунок чоловіку для оформлення робочого кабінету (та вручені з нагоди присвоєння звання полковника)


Вистраждана М.Лопухіна від фірми Золотое Руно (вишивала з переривами на інші роботи і розпис 2 роки!) . А трохи згодом отримала від Діда Мороза набір від Ланарте "Африканка" (уявляєте моє здивування? - я навіть листа йому не писала biggrin )


Десь тут у мене виникло небереборне бажання помалювати. Почалося все з олівця, а тоді вже захопилось розписом.


Тоді розписувала все, що потрапляло під руку: щоденники, візитниці, губки та коробки для взуття. Тобто ВСЕ ... Ні-ні, холодильник - це святе biggrin


Коли трохи "набила руку", купила в Америці спеціальні фарби та пензлики. Діло пішло швидше, тому задля збереження домашніх речей, купувала у Москві дерев'яні заготовки скриньок,яєць, підносів, т.і. За що велика дяка моїм подругам, яких знайшла в Інтернеті.


Хохломський розпис "Кудрина"


Повідомлення відредагував natalina - Четвер, 2012-06-14, 4:34 PM
 
LyubovДата: Четвер, 2012-06-14, 4:33 PM | Повідомлення # 4
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1490
Нагороди: 0
Репутація: 320
Статус: Offline
Наташенька, поздравляю сердечно с мастерской!!! Успехов в Вашем многогранном творчестве!!! Хохломаа не только Вас очаровала! Все работы красивы, особенно если учесть, что опыт и технологию Вы собирали "по крохам". Поразительно!!! Всего наилучшего!
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 5:10 PM | Повідомлення # 5
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Не втомились ще? Тоді трохи вишивки з розробок Ланарте, Дименшинс (дуже трусла його вишивати через велику кількість бекстіча) та ДМС


Знову трохи розпису






Приблизно у цей час за хронологією на очі мені попали роботи, що вишиті стрічками. Швиденько подивилась уроки, почитала книжки , потренувалась на листівочках і вишила на льоні таку роботу. Стрічки де тільки не купувала.... підбирати було важко, бо не влучало в тон. Саме на цій роботи вперше пробувала гладь, вишивку бісером


Наближався новий рік і треба було якось прикрасити оселю. Спробувала робити хвойні композиції, вирізати з бумаги (майже витинанки)
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 6:01 PM | Повідомлення # 6
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Ну от ми й пришли до того "визначного" часу, коли "у очі впав" хардангер. Бажання навчитись було настільки сильним, що майже за місяць всі основні елементи були відпрацьовані одразу на цих виробах.


Рушник вишивала спеціально для цієї ікони (вона вишита бісером). Центральну ідею орнаменту взяла з журналу, а все інше дофантазувала самостійно.


Зацікавилась можливістю комбінування хардангеру з іншими видами вишивки. Тому народились роботи за дизайнами Victoria Sampler та Емі Бишеп, завдяки чому спробувала рококо, барджелло, різні шовчики





Ну тут знову закортіло малювати






Ну й у проміжках між малюванням вишивала, шила, бавилась одним словом




Вподобала виготовляти конфетні букети. Справа дуже смачна, особливо коли виявлявся "брак" biggrin Хоббі небезпечне, бо друга назва його може бути "прощавай талія" . До свята 8 Березня отримала від чоловіка замовлення на виготовлення 4 таких букетів... wacko А тоді ще прийшлось зробити один, аби виграти у конкурсі на одному з місцевих форумів.

 
BulletДата: Четвер, 2012-06-14, 7:35 PM | Повідомлення # 7
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
аааааааа.... ух ти! Давно було пора відкривати майстерню свою, скільки краси.
Я закохалась в *Ірис і розу*. І в ван-строк розпис (я ніяк не ризикну, а тепер і поготів не стану, таке класне все!)... І навіть букетик з цукерок дуже гарний.
Наталіна, у добру путь! Хай ваші рукотворіння лише примножуються! music



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 8:09 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Lyubov, дякую, що завітали! Приємно чути Ваші враження!
Bullet, дякую! Я була дуже здивована, що мені так одразу відкрили темку. А взагалі я випадково натрапила на форум. Шукала інформацію про вишиванки, бо маю мрію вишити собі та чоловіку. Передивилась майстерні дівчат і відчула себе безрукою та безголовою - таку красу вони вишивають. Сподіваюсь, що завдяки МК та порадам дівчат на форумі і я зможу здійснити свої мрії (та ще може й українську підтягну).
Розпис спробувати варто точно - нічого неможливого, просто треба освоїти декілька основних її елементів, а тоді знайти час для тренування руки. Я бачила Ваші роботи у графіці - у Вас точно є всі шанси і цей розпис записати у свої надбання.
 
ganzyaДата: Четвер, 2012-06-14, 9:28 PM | Повідомлення # 9
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 818
Нагороди: 3
Репутація: 290
Статус: Offline
Все пропала я! Ну нельзя же так сразу и столько много, дозировать надо. Пойду собирать до кучки глазки а то разбежались по разным углам biggrin Вышивка , роспись, ленты ,вырезание все настолько замечательно выполнено , столько профессионализма и таланта в каждой работе.
Поздравляю вас с открытием!


"Даром получили, даром давайте" ("Еванг. от Матф.", гл. Х, ст.8.)
 
natalinaДата: Четвер, 2012-06-14, 9:55 PM | Повідомлення # 10
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
ganzya, спасибо большое на добром слове! Неимоверно приятно слышать! Спасибо за то, что сподвигли меня попросить об открытии темки!
Дозировать не выйдет, накопилось много (всё равно фото некторых работ забыла выложить) и ещё несколько работ на подходе biggrin


Повідомлення відредагував natalina - Четвер, 2012-06-14, 9:56 PM
 
ZetaДата: Четвер, 2012-06-14, 11:05 PM | Повідомлення # 11
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1872
Нагороди: 0
Репутація: 739
Статус: Offline
оченята такі розбігаються!
natalina, ви молодець1 до того ж маєте купу талантів happy
вітаю зі своєю майстернею salute
бажаю не зупинятись на досягнутому і балувати нас новою красою wink






Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
РолічокДата: Четвер, 2012-06-14, 11:17 PM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1584
Нагороди: 1
Репутація: 491
Статус: Offline
natalina, вітаю з відкриттям майстерні!
стільки талантів! і всі роботи досить професійно виконані! і вишивки, і розписи, а хардангер це супер!
радуйте нас і далі!



Чарівниця - Втілення традицій у сучасності - 2012
 
LDIIДата: П`ятниця, 2012-06-15, 1:11 AM | Повідомлення # 13
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 571
Нагороди: 0
Репутація: 183
Статус: Offline
natalina, вітаю із майстернею.Не вистачає слів щоб висловити своє захоплення-ви талантище happy happy Вишивка надзвичайна happy
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-06-15, 2:51 AM | Повідомлення # 14
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (natalina)
Я була дуже здивована, що мені так одразу відкрили темку.

це дуже легко можна виправити )))))))



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
OленкаДата: П`ятниця, 2012-06-15, 6:37 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
natalina, Вітаю з майстернею, вклоняюсь майстрині! hearts Талант, кажуть, від Бога. Реалізування таланту, то вже залежить від людини, Ви його реалізуєте! Я думаю що ми ще багато чого побачимо. Успіхів Вам, від усього серця hearts


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-06-15, 9:58 AM | Повідомлення # 16
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Дівчата, я вам дуже вдячна за такий теплий прийом! Надзвичайно приємно, що зустріла тут таких відкритих до спілкування людей, що мають спорідненні з моїми захоплення.
Zeta, щиро дякую!
Ролічок, дякую! До ідеалу ще далеко, але я буду намагатися, аби роботи були не гірші, ніж у професіоналів. Немає межі досконалості, чи не так? smile
LDII, дякую! Мені дуже приємно, що Ви завітали на мою сторінку! Я чекаю на поповнення Вашої.
Quote (Bullet)
це дуже легко можна виправити

Ой, Лізо, тільки не це! Я поки повикладала всі фото, думала, що легше було б розвантажити вагон biggrin Так що красно дякую за те, що повірили в мене одразу й без вагань!
Oленка, щиро дякую! Так, планів купа, на все просто часу не вистачає. Руки за тими "співами душі" не встигають biggrin Сподіваюсь, що зможу чимось здивувати і порадувати надалі.
 
natalinaДата: П`ятниця, 2012-06-15, 10:30 AM | Повідомлення # 17
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 288
Нагороди: 0
Репутація: 234
Статус: Offline
Ще забула про цю доріжку різдвяну. Вишивала її у подарунок. Зараз вона живе в Італії. Розмір 30х90 см, Лугана 25, ниточки - ДМС perle
Прикріплення: 6759639.jpg (223.4 Kb) · 0163344.jpg (207.6 Kb) · 9328988.jpg (205.4 Kb)


Повідомлення відредагував natalina - П`ятниця, 2012-06-15, 1:06 PM
 
lady-vДата: П`ятниця, 2012-06-15, 11:11 AM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
natalina, зайшла у Вашу майстерню, і аж подих перехопило! Хотіла написати так багато..., але нема слів - одні емоції! Продовжуйте нас дивувати surprised

Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
ТМКДата: П`ятниця, 2012-06-15, 11:45 AM | Повідомлення # 19
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1322
Нагороди: 2
Репутація: 772
Статус: Offline
Наталочко, вітаю зі своєю хатинкою на форумі! Обожнюю твої роботи! Бажаю лагких хрестиків, м"якого пензлика, нехай ручки і очі не втомлюються, а твої чоловіки підтримують всі починання!

"Чарівниця форума-2010: майстриня перенаборів"
 
elena64Дата: П`ятниця, 2012-06-15, 12:53 PM | Повідомлення # 20
відвідувач
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 37
Нагороди: 0
Репутація: 24
Статус: Offline
Наталаааа! Такое множество увлечений! Понравились все Ваши работы. Очень росписи, о хардангере уже писала - шикарные работы, я тоже сейчас "болею" этой техникой.
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Обмін досвідом » Творчі майстерні » Natalina: співи моєї душі (Творча майстерня Natalina)
  • Сторінка 1 з 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.