| | Вхід у форум

Четвер, 2024-04-25, 8:44 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Tana  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2012 рік (Долучайтесь до обговорення)
Конкурси на 2012 рік
lady-vДата: П`ятниця, 2012-01-20, 12:22 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3558
Нагороди: 7
Репутація: 642
Статус: Offline
В моїй темі olimpia запропонувала, а дівчата підтримали ідею конкурсу на 2012рік - "лялька в національному вбранні"
Quote (olimpia)
А цікавий би вийшов конкурс - лялька в національному вбранні! Чому б про це нам не подумати на 2012 рік?

Svitlyk запропонувала навіть розбити на кілька номінацій:
Quote (Svitlyk)
вбрання на фабричну ляльку і лялька у національному вбранні з нуля; або, скажімо, варіації на тему українського костюма (стилізація, інтерпретація) і міні-реконструкція - максимально точне відтворення певного строю

Тому прошу небайдужих долучитись до обговорення smile


Список конкурсів на 2012:


1. Лялька в етнічному укр. вбранні (коорд. lady_v)

2. Вишиваємо кухню - Смачна фантазія, конкурс вишитих картин /Bullet

3. Конкурс до дня Св. Валентина (вишивка, шиття, папір) (коорд. Ролічок)

- Великодній рушник на кошик - координує Dmutryk09

-- Великодня листівка-2012 - координує Сестра_Юлія





координує Сонцевида
координує Штинька
Заплановані- теоретичні:

- координуватиме nosiknata

координуватиме Оленка (можливі зміни в назві конкурса, чекаємо на Оленку)

Додано Bullet:
календар конкурсів в таблиці на 2012 рік


Моя майстерня

Жінки діляться на п'ять вікових груп:
1) дівчинка
2) дівчина
3) молода жінка
4) молода жінка
5) молода жінка

"Чарівниця форума-2010: допомога новачкам"
Чарівниця - Майстриня вишивання і добра душа форуму - 2012
 
soncevudaДата: Неділя, 2012-11-11, 3:13 AM | Повідомлення # 81
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
як щодо новорічних конкурсів цьогоріч??
мої пропозиції:
декор приміщення та/чи столу.
конкурс на новорічну страву - ну такого ще не було. можна обіграти.
конкурс зміючок - будь яких - плетених, в"язаних, шитих, мальованих і т.д. - якщо буде багато робіт то вже потім розділити на номінації окремо вишита, окремо інші.

є охочі ?



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-11, 2:40 PM | Повідомлення # 82
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
як щодо новорічних конкурсів цьогоріч?? мої пропозиції: декор приміщення та/чи столу. конкурс на новорічну страву - ну такого ще не було. можна обіграти. конкурс зміючок - будь яких - плетених, в"язаних, шитих, мальованих і т.д. - якщо буде багато робіт то вже потім розділити на номінації окремо вишита, окремо інші. є охочі ?

Носікната незмінний декоратор приміщення smile Треба спершу до неї.

А призи маю для всіх конкурсів: журнали "ВСЕ О РУКОДЕЛИ""! Ну і плюс ще пів коробки радості для призів дома відкоадено:)
Тож тим, хто зголоситься провести конкурси, буде чим підкріпити своє координаторське становище)



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-11-11, 11:48 PM | Повідомлення # 83
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
як щодо новорічних конкурсів цьогоріч??

можу допомогти з координацією, але мені б хотілось більше акценту зробити на народних традиціях, вишиванні, та українській темі.

Тому мої пропозиції такі:
- прикраса на ялинку в "українському" стилі (без обмеження за технікою, але в темі нового року та наших традицій - цікаво розмальовані пряники, глиняні коники, вишиті іграшки, чи зроблені як інакше, але мають оздоблення орнаментом, тощо);
- ми святкуємо Новий Рік / Різдво (щоб обов"язково був елемент вишивки у кадрі - рушник на столі, вишиванка хоча би на одному із родини, чи навіть вишита закладинка в доречному місці);

інші пропозиції теж готова вислухати.


Моя майстерня
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-11-11, 11:52 PM | Повідомлення # 84
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
конкурс на новорічну страву - ну такого ще не було. можна обіграти.

ну якщо це буде щось таке


ТО ЗАЛЮБКИ!


Моя майстерня
 
soncevudaДата: Понеділок, 2012-11-12, 0:44 AM | Повідомлення # 85
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
ідея про прикрасу в українському стилі на ялинку це супер!!! ))))
ми, щоправда, я линки не ставимо. )))) але загалом я за ))))
і про страву думаю варто подумати. можна якісь укр. страви готувати.....



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-11-12, 0:57 AM | Повідомлення # 86
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (soncevuda)
ми, щоправда, я линки не ставимо. )))) але загалом я за ))))

в мене на роботі за ялинку правила якась зелена рослина, кущик у горщику, я завжди забуваю, як воно називається, маю і вдома три нащадки тієї колючки. Так ми її з подругою для настрою все одно прикрашали ))) А взагалі, прикраси ж можуть бути новорічними, та не обов"язково ялинковими - і зробити їх іще й українськими - це взагалі шик.
А щодо ялинки - ми маємо вдома штучну, але я вже кілька років мрію оздобити куточок із дідухом, і всілякими нашими святковими атрибутами. Але завжди не доходить....
Щось мене знов понесло на осінній розпач, я зараз балакуча і вразлива, емоційна та неврівноважена, вибачайте.
Якщо надто недоречні тут мої скиглі - видаліть моє повідомлення ...


Моя майстерня
 
BulletДата: Понеділок, 2012-11-12, 0:57 AM | Повідомлення # 87
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
ну якщо це буде щось таке ТО ЗАЛЮБКИ!

де?? де взяла таку класну картинку?:)

я - ЗА.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Понеділок, 2012-11-12, 1:01 AM | Повідомлення # 88
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
Quote (Bullet)
де?? де взяла таку класну картинку?:)

де-де, в соц мережах
навіть у мене на сторінці у фейсбуці десь мала блимнути )))
самій сподобалось )))


Моя майстерня
 
Сестра_ЮліяДата: П`ятниця, 2012-11-16, 1:12 PM | Повідомлення # 89
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
Я можу взятись укоординувати якусь частину новорічного конкурсу. Приміром,новорічну прикрасу. Бо зміючок щось не хочеться((.
А ще - пропоную НОВОРІЧНИЙ обмін. Теж можу взятись вести. Тільки треба визначитись з його правилами чи відсутністю правил і строками)
 
BulletДата: П`ятниця, 2012-11-16, 4:30 PM | Повідомлення # 90
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Сестра_Юлія)
А ще - пропоную НОВОРІЧНИЙ обмін. Теж можу взятись вести. Тільки треба визначитись з його правилами чи відсутністю правил і строками)

бери, я вже пошила мікро подарунки, якраз буде куди вкласти)))

Щодо троків, то НМСД, краще до нового року )))) Щоб всі отримали дарунки під ялинку smile

Quote (Сестра_Юлія)
Я можу взятись укоординувати якусь частину новорічного конкурсу. Приміром,новорічну прикрасу. Бо зміючок щось не хочеться((.

Я зміючка за китайським гороскопом )))
Давай конкурс прикрас. Мінімум номінацій (краще 1, щоб було зручно голосувати). Призи маємо журнали Все О Рукоделии передноворічні (вчора отримала!), можеш розраховувати на пару штук в призовий фонд!



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
soncevudaДата: Субота, 2012-11-17, 5:08 PM | Повідомлення # 91
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 698
Нагороди: 1
Репутація: 106
Статус: Offline
я за новорічний обмін.
і за - конкурс прикрас.



ЗАПРОШУЮ ДО КОНКУРСУ "ВСЕ ДО ШКОЛИ"
 
BulletДата: Субота, 2012-11-17, 9:23 PM | Повідомлення # 92
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
можу допомогти з координацією, але мені б хотілось більше акценту зробити на народних традиціях, вишиванні, та українській темі.

вірне зауваження, бо ми розтріпались по всіх видах рукоділь. Вбачаю тут і свою провину, бо я сама найбільше захоплююсь не українськими рукоділлями, можливо, і весь форум звернула не туди. Цього року виправляємось.

Я створила теми-обговорення в розділі Новорічні конкурси. Тож всі зацікавлені, гайда туди!

В цій же темі прошу вже почати обговорювати або нові конкурси до НР чи Різдва, а також вже весняні конкурси. Наприклад, Великодній конкурс має бути оголошений одразу після Різдва.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
shtynkaДата: Субота, 2012-11-17, 11:50 PM | Повідомлення # 93
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
щодо обміну - я за.
можемо назвати "Листи до Миколая" і зробити у форматі пошти щастя - без жорсткої прив"язки партнерів і необмеженою кількістю учасників.
Побажання і адресу пишемо в темі, а після обміну - закриємо адреси. Терміни - грудень 2012 - перша половина січня. Або від Миколая до Маланки. Логічно і достатньо для обміну.


Моя майстерня
 
nosiknataДата: Неділя, 2012-11-18, 0:12 AM | Повідомлення # 94
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Дівчата, перечитуюче все вище сказаненапишу свої зауваження:
- прикраси на ялинку в укр. стилі це добре, але все ж таки це той же декор, і та ж номінація (ялинка), яку я не буду міняти і надіюсь успішно провести і цього року. Та до того, що саме ми маємо на увазі під словом українські прикраси? - іграшки з соломи, янголи чи ляльки мотанки, власноруч виготовлене печиво, горішки чи цукерки - ТАК, от і все чим прикрашали ялинку наші діди, прадіди. Щодо біскорню, пінкіпів, піндбюлів, зігугу та іншої дрібноти яку запросто можна вишити паєтками чи металіком то автентичними ці прикраси не назвеш. Переконалась на собі, якщо завішати хоч усю ялинку вишивками то без блискучого дощику, чи хоча б одної двох фабричних кульок, які додають блиску і покупної гірлянди з ліхтариками - і ялинка не ялинка.

- святкові серветки, дідухи, підсвічники, листівки, декупаж, підвіски та віночки - це той же декор, який ми створюємо власноруч, і який окремо взятою одиницею просто "не дивиться", тому, власне, і задуманий був цей конкурс декору - вишити серветку, наставити на неї шишок,кульок,поставити підсвічник - от і свято на порозі.

- новорічний символ року (нашо щось видумувати?)- цього року це змія. Є безліч жартівливих, кумедних, в"зязаних чи вишитих у стилі фентезі змійок, до того ж є люди, які народились у рік змії - їм на подарунок будь-які зміючки створені власноруч, от вам і ще одна конкурсна позиція.

- "Родинний святвечір" - мені дуже сподобалась ідея Лесі (Дмитрик 09) про родинне фото - наближається католицький а потім православний святвечір, всі приготовані господинею страви та вся родина буде за одним столом, от вам і конкурс - перелік страв, українських традицій притаманних вашому регіону, сімейні ритуали, колядки, які сім"я виконує за столом, та загальна фотографія вечері з 12 страв. Думаю цікаво буде читати і бачити сім"ї наших форумчан, а там і обмін рецептами піде ( Пасіонарія вже почала). До того ж кожна порядна вишивальниця має прибратися до такої оказії ( це я натякаю на вишиті сорочки)....

- неодмінним атрибутом новорічних та різдвяних свят є переберія - святкові костюми наших дітей на новорічні ранки (звичайно, пошиті самостійно, а не взяті на прокат), новорічні вертепи та Маланка - все це потребує немалих затрат - як творчих так і фінансових - поділіться досвідом, розкажіть сценарій вертепу, персонажів Маланки чи Василя, адже у кожного села на Україні свої традиції святкувань - от і ще один конкурс який непогано було би провести саме на нашому форумі з освітньою метою ( ну як же без мети?)
От зараз у Пирогово оголошено конкурс різдвяних зірок - я подала нашу минулорічну звізду, з якою ми колядували, вислала фото нашого вертепу на 4 родини, розказала яка історія створення цієї зірки - не знаю.... вроді прийняли, запрошують приїхати у грудні....

Думаю, що вже оголошених новорічних конкурсів більш ніж достатньо, оскільки свята то така річ, що думаєш про них ще з літа, а дошиваєш конкурсну номінацію все рівно в останню ніч:))))
Якщо когось образила чи "зачепила", вибачайте, написала те, що на думці, правдиво і без" задніх "- якщо буде 8 конкурсів на новорічні свята то може бути таке, що у кожного з координаторів буде по пару робіт, - дівчата, рік був важкий якийсь.... я правду кажу?



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
nosiknataДата: Неділя, 2012-11-18, 0:19 AM | Повідомлення # 95
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
От будь-ласка - не дивлячись на осінню депресію Таня прочитала мої думки на шаленій відстані - Танечко моя дорогенька, дякую за оголошений конкурс!!!! smile :) smile :)


Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
shtynkaДата: Неділя, 2012-11-18, 0:24 AM | Повідомлення # 96
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 2304
Нагороди: 0
Репутація: 317
Статус: Offline
nosiknata, не хочу перекладати цитату скажу як знаю "Великие умы мыслят одинаково" ))) Чи щось таке )))
А що, так сильно чути моє скиглення...((( блін, треба зав"язувати ))) От, я уже і посміхаюсь.
крізь нежить, кольки у вусі, а ще хворого малого і мами....


Моя майстерня
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-18, 0:45 AM | Повідомлення # 97
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (shtynka)
"Листи до Миколая" і зробити у форматі пошти щастя - без жорсткої прив"язки партнерів і необмеженою кількістю учасників.

одразу скажу, що ідея провальна, тому що хтось має шанс лишитись без жодного подарунка, а хтось з трьома.
Тому я лише за чіткий список партнерів-обмінниць. Все одно ми всі маємо можливість додатково кому завгодно прислати приз, адреси є у більшості модераторів smile

Quote (nosiknata)
- неодмінним атрибутом новорічних та різдвяних свят є переберія

smile вперше чую таке слово! Що це?

Quote (nosiknata)
якщо буде 8 конкурсів на новорічні свята то може бути таке, що у кожного з координаторів буде по пару робіт,

Наталочко, без образ, але 8 конкурсів точно не буде. Буде пару-трійко, ну може чотири. У нас забагато конкурсів, давайте зконцентруємось навколо УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВКИ smile Для інших конкурсів є інші форуми wink

Quote (nosiknata)
- святкові серветки, дідухи, підсвічники, листівки, декупаж, підвіски та віночки - це той же декор, який ми створюємо власноруч, і який окремо взятою одиницею просто "не дивиться", тому, власне, і задуманий був цей конкурс декору - вишити серветку, наставити на неї шишок,кульок,поставити підсвічник - от і свято на порозі.

це ж наче частина конкурсу *Декор приміщення до новорічних свят*? м? Тоді це що за конкурс? Давайте розберемось, поки не завівся механізм зхбору робіт smile Наталя, ти у нас хронічний координатор декору до нового року, зараз порозбираємо конкурси, що і який - кому smile

Давайте?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
nosiknataДата: Неділя, 2012-11-18, 0:54 AM | Повідомлення # 98
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1654
Нагороди: 7
Репутація: 632
Статус: Offline
Конкурси:

Конкурс новорічного декору включає у себе ( з мого боку) дві номінації:
- елементи декору вашої квартири створені власноруч та загальне фото де вони висять, лежать в інтер"єрі кімнати;
- новорічна ялинка з усіма видами новорічних прикрас, які ви створили і на неї повішали - це вітається! або просто прикраси на ялинці гарно розвішані, під нею подарунки - короче ялинка з усім що її супроводжує.

ще один конкурс може бути "Символ року. Змія" - якщо знайдеться координатор

вже оголошено конкурс страв "новорічних" - сонцевуда

та конкурс родинних фоток на різні свята- штинька- це різні конкурси,бо страви ми можемо куштувати і без усіх родичів, а тут суть у традиціях і розповідях про них, от у Люди в темі вже багато написано як вони святкують...

поки що конкурсів 4 я нарахувала

переберія - це коли всі переодягаються у казкових чи історичних персонажів,наряжаються, розфарбовують обличчя і розігрують сценарії, типу карнавалу..



Координую конкурс "Світ вишивки Георгія Гараса"
 
BulletДата: Неділя, 2012-11-18, 1:25 AM | Повідомлення # 99
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
- новорічна ялинка з усіма видами новорічних прикрас, які ви створили і на неї повішали - це вітається! або просто прикраси на ялинці гарно розвішані, під нею подарунки - короче ялинка з усім що її супроводжує.

Тоді ти координуй вишиті новорічні прикраси, але я прошу акцентувати увагу на вишивку! smile

Quote (nosiknata)
Конкурс новорічного декору включає у себе ( з мого боку) дві номінації: - елементи декору вашої квартири створені власноруч та загальне фото де вони висять, лежать в інтер"єрі кімнати;

а, гаразд smile



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
ТетянаДата: Неділя, 2012-11-18, 3:59 PM | Повідомлення # 100
Активіст форума
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 773
Нагороди: 2
Репутація: 315
Статус: Offline
Quote (nosiknata)
- новорічний символ року (нащо щось видумувати?)- цього року це змія.

А я теж зміючка... Якщо треба (і є охочі повправлятися у змієтворенні), можу провести цю частину конкурсу, в одній загальній номінації - змії та й усе. Зібрати роботи, викласти, підбити підсумки голосування і відіслати приз - це я можу. Тільки термін прийому робіт я би ставила десь до середини січня, бо в першу чергу всі візьмуться за новорічно-різдвяні подарунки тощо. Правда, поштові скриньку у мене лише на укрнеті, але для контролю можна ж маякнути в особисті повідомлення, щоб лист не загубився? Головне,щоб були бажаючі брати участь (а у мене одна Зміюка вже майже готова, така кумедна! Можна постаивти її як нагороду)
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Обговорення конкурсів » Конкурси на 2012 рік (Долучайтесь до обговорення)
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.