| | Вхід у форум

П`ятниця, 2024-03-29, 7:52 AM

Правила дописування у форумі. Будь ласка, читайте їх :)

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Tana, nosiknata, Dmutrik09, lady-v  
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс " Рушничок на Великодній кошик" (Вишиваємо та прикрашаємо своє життя вишивкою)
Конкурс " Рушничок на Великодній кошик"
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-02-27, 11:09 PM | Повідомлення # 1
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
РУШНИЧОК НА ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК.
Номінації
1. РУШНИЧОК ВИШИТИЙ НА КОШИЧОК ДО ВЕЛИКОДНЯ.
2.РУШНИЧОК ВИШИТИЙ БІСЕРОМ НА КОШИЧОК ДО ВЕЛИКОДНЯ.

Умови:
Найперше, що має бути на рушничках - це обов"язкова Великоднева символіка, вітатиму , якщо в роботі буде набір українських швів, присутність мережок,прохання вказувати , якщо рушничок перевишивався зі старого рушника.
1. Учасником може стати кожен форумчанин, що має 30 дописів на час подання роботи.
2 Прийом робіт з 17 квітня по 27 квітня ( з огляду на те, що Великдень велике св"ято і ви усі будете дуже заклопотані, ще плюс можливість гарно сфотографувати свої рушнички на пишних кошичках) на nosiknata@gmail.com ( Lesiademchuk@rambler.ru )
3. назва теми листа : Рушничок на Великодній конкурс, назва номінаціі
4 .Ваш нік на форумі;
5. Домашня адреса, піб, телефон;
6. приєднане фото;
Вимоги до фото:
- приймаються виключно на вказану електронну адресу координатора конкурса приєднаним файлом (посилання на файлообмінники та фоторесурси не приймаються);
- розмір мінімум 500 пікселів по більшій стороні, максимум - 1000 по більшій стороні. Вага фотографії не повинна перевищувати 250 Кб.
- кількість фото 1-4 шт.;
- на фото має бути чітке зображення конкурсної роботи , і не повинно мати жодного авторського підпису .
7. опис роботи (назву роботи, її розмір, опис застосованих технік виконання та перелік використаних матеріалів, інші відомості про роботу).

Увага!Конкурсні роботи можуть бути опубліковані раніше конкурсу на нашому або іншому форумі, ЖЖ в мережі. Але виконані вони мають бути в період 2011-2012 рр. (особисто відслідковуватиму). Не приймаються роботи, які фігурували в попередньому конкурсі
Кількість робіт від одного учасника − необмежена. Але кожний виріб відсилайте в окремому листі.
Листи з роботами, не поданими в належному вигляді, повертатимуться тільки 1 раз, тому, будь ласка, поставтесь так само уважно до відправлення роботи на конкурс, як до її створення.На протязі двох днів прийде підтвердження про отримання вашого листа.
Дякую за розуміння!
Успішного й натхненного шиття-вишивання!

Запрошуємо зацікавлених осіб до формування призового фонду.
Від себе додаю, для новачків мій диск" МОЇ СКАРБИ", рецепти галицької кухні до ВЕЛИКОДНЯ, схеми великодніх рушничків та багато інших приємних сюрпризів.
- Спонсор КИЯНКА, надає органайзер і холст з нанесеним великоднім мотивом для часткового вишивання бісером.
- Спонсор Сестра Юлія бісерний жгут із намистинок.



Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012


Повідомлення відредагував Bullet - П`ятниця, 2012-03-16, 11:49 PM
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-02-27, 11:14 PM | Повідомлення # 2
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Прошу нашого адміністратора створити банер.
Також приймаю будь-які запитвння та зауваження по темі.
Дякую за розуміння та вперед, готуємося до ВЕЛИКОДНЯ,весна на підході!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
BulletДата: Понеділок, 2012-02-27, 11:46 PM | Повідомлення # 3
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Прошу нашого адміністратора створити банер.

буде!

+ додам від своєї інтернет-крамнички деякі штуки і одразу тобі вишлю, щоб не забути їх десь у себе.



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
BulletДата: Понеділок, 2012-02-27, 11:50 PM | Повідомлення # 4
маніяк графічних ліній
Група: Администраторы
Повідомлень: 11630
Нагороди: 7
Репутація: 1033
Статус: Offline


у нас є такий, минулорічний... цей поки що підійде?



Чарівниця - Берегиня форуму - 2012
моя майстерня на форумі
Приватна скринька на форумі заповнена. Пишіть тільки на elisa@ukr.net
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-02-28, 2:15 AM | Повідомлення # 5
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Bullet, піде піде! Прошу тебе вставити мені банер у підпис, бо маю деякі проблеми з інтернетом, дяка наперед.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
EladaДата: Понеділок, 2012-03-05, 10:02 PM | Повідомлення # 6
перехожий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Нагороди: 0
Репутація: 2
Статус: Offline
Я, вибачаюсь,але чому такі високі вимоги: Учасником може стати кожен форумчанин, що має 50 дописів на час подання роботи. Мені,як новачку не дуже зрозуміло!
Якась дискримінація!! Так, я наприклад, мало спілкуюсь, але з радістю переглядаю новини і роботи на сайті.
Я хотіла б приймати участь у конкурсах, але для цього в мене мало повідомлень, ну я ж не можу писати що попало а би лише набрати потрібну кількість!!!
Може трохи гнівно, тоді вибачте, це крик душі митця-початківця!!!
 
SvitlykДата: Понеділок, 2012-03-05, 10:31 PM | Повідомлення # 7
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 243
Нагороди: 4
Репутація: 100
Статус: Offline
Elada, можливо координатор дасть більш вичерпну відповідь, але дозволю собі висловитися з цього приводу як такий же користувач, як і Ви.
Зауважте будь ласка, що далеко не всі конкурси на форумі проводяться з такими умовами. А якщо координатор ставить саме такі обмеження, то на те є свої причини.
Це не дискримінація, це один із способів зробити перебування на форумі не просто одностороннім споживацтвом. Не секрет, що форуми загалом існують своїм наповненням і це наповнення має бути цікавим, змістовним, а хтось же його створює. І подібні конкурси служать, звісно ж, як стимулом до творчості, так і таким собі заохоченням для приємного, змістовного і тривалого спілкування на форумі.
Повірте, що до 24 квітня (кінцевого терміну подачі робіт у цьому конкурсі) Ви, при бажанні, станете активним учасником і дописувачем smile Щиро бажаю Вам приємного та натхненного перебування на Вишиванці smile


Повідомлення відредагував Svitlyk - Понеділок, 2012-03-05, 10:36 PM
 
ivabogДата: Понеділок, 2012-03-05, 10:36 PM | Повідомлення # 8
побратим
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 438
Нагороди: 2
Репутація: 253
Статус: Offline
Svitlyk, повністю вас підтримую! Сама пройшла цей шлях, і можу з власного досвіду сказати, що це стимулює до праці, розвитку, до пошуку і творчості.Так що, Elada, більше спілкуйтеся, приймайте участь в обговореннях, переглядайте теми та творчі майстерні, і встигнете!
 
OленкаДата: Понеділок, 2012-03-05, 11:18 PM | Повідомлення # 9
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Elada, Не здавайтесь i не ображайтесь! набирайте повiдомлення, точно кажу це не дискримiнацiя, а небхiднiсть. Все ж таки якщо у Вас буде 50 пoвiдомлень можна бути бiльш впевненим, що Ви будете i надалi з нами спiлкуватись i примете участь в багатьох конкурсах. Бажаю успiхiв i приемного, змiстовного спiлкування!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
Dmutrik09Дата: Понеділок, 2012-03-05, 11:19 PM | Повідомлення # 10
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Quote (Elada)
Я, вибачаюсь,але чому такі високі вимоги: Учасником може стати кожен форумчанин, що має 50 дописів на час подання роботи. Мені,як новачку не дуже зрозуміло! Якась дискримінація!! Так, я наприклад, мало спілкуюсь, але з радістю переглядаю новини і роботи на сайті. Я хотіла б приймати участь у конкурсах, але для цього в мене мало повідомлень, ну я ж не можу писати що попало а би лише набрати потрібну кількість!!! Може трохи гнівно, тоді вибачте, це крик душі митця-початківця!!!

Хочу вам сказати, що такі правила і вимоги. Я проводжу вже не перший конкурс, і повірте не останній. Маю досвід і не тільки я.
Мені дуже приємно , що ви читаєте наш форум,але і ми хочемо знати вас ближче. Хто ви, чим займаєтеся, що любите, якими видами рукоділь захоплюєтеся. Зайдіть у відповідні теми і розкажіть про себе і свої захоплення, тим самим наберете, щонайменше до своїх 9 повідомлень ще 10. Тоді наш адмін переведе вас у перевірені користувачі, ви зможете викласти фото своїх рукодільних робіт і не тільки. Бачу ви тільки зареєструвалися 15 лютого , а до 24 квітня ще багато часу, думаю у вас знайдеться що у нас спитати і чимось нас порадувати.
Quote (Elada)
Я хотіла б приймати участь у конкурсах, але для цього в мене мало повідомлень, ну я ж не можу писати що попало а би лише набрати потрібну кількість!!!

Пишіть те, що думаєте, поблукайте форумом, позаглядайте у наші наприклад довгобуди, палітру,обговорення конкурсів, адже конкурс у нас не один,відвідайте творчі майстерні, навіть просто напишіть добрі слова нашим форумчанкам, залишіть побажання.
Quote (Elada)
Може трохи гнівно, тоді вибачте, це крик душі митця-початківця!!!

Не починайте своє життя на нашому форумі з гніву! Повірте, через 20 чи 50 повідомлень ми перейшли усі і початківці і майстрині ! Ви не перша і не остання!
Лишень хочу побажати вам творчого успіху і не тільки активного читання нашого форуму , а й активного спілкування, і не тільки віртуального. Сподіваюся, що ця прикрість з 50 повідомленнями не стане вам на заваді показувати і ділитися з нами вашими рукодільними витворами.
Зичу гарного весняного настрою!


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
КиянкаДата: Понеділок, 2012-03-05, 11:30 PM | Повідомлення # 11
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Quote (Elada)
Я хотіла б приймати участь у конкурсах, але для цього в мене мало повідомлень, ну я ж не можу писати що попало а би лише набрати потрібну кількість!!!

Еладо, як я Вас розумію (!!!), бо теж новачок і майже в кожному конкурсі ставлю подібні питання модераторам щодо тих чи інших умов. Але правила є правила. Їх потрібно дотримуватися.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-03-06, 0:09 AM | Повідомлення # 12
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Elada, Киянка, мерщій пишіть повідомлення! Чекатиму вас обидвох на конкурсі! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-03-06, 0:20 AM | Повідомлення # 13
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Дівчата ! Приємна новина! Наша Киянка, Оксанка, надає нам в призовий фонд органайзер для вишивання бісером! Хочу поставити призом у другу номінацію!
Оксаночко! Дякуємо всі вам! smile


Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
КиянкаДата: Вівторок, 2012-03-06, 1:10 AM | Повідомлення # 14
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 525
Нагороди: 4
Репутація: 371
Статус: Offline
Quote (Dmutrik09)
Наша Киянка, Оксанка, надає нам в призовий фонд органайзер для вишивання бісером!


Уточню, що не лише органайзер, а й холст з нанесеним великоднім мотивом для часткового вишивання бісером.
 
Dmutrik09Дата: Вівторок, 2012-03-06, 1:16 AM | Повідомлення # 15
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Киянка, Вже виправила. Дяка ще раз за такий чудовий приз! smile

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
OленкаДата: Вівторок, 2012-03-06, 1:39 AM | Повідомлення # 16
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3026
Нагороди: 0
Репутація: 540
Статус: Offline
Киянка, Тепер Ви просто зобов"язані набрати певну кількість дописів і прийняти участь в конкурсі!


"Якось буде... - ніяк не буде!.."
Галина Чайка (Лановенко)
 
ПасіонаріяДата: Вівторок, 2012-03-06, 1:37 PM | Повідомлення # 17
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1292
Нагороди: 0
Репутація: 392
Статус: Offline
Ура, дякую за організований конкурс. Сподіваюся, візьму участь у ньому.
Мені б така завада - мала кількість повідомлень! biggrin


ore et labore!
 
Сестра_ЮліяДата: Вівторок, 2012-03-06, 7:15 PM | Повідомлення # 18
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 1598
Нагороди: 16
Репутація: 564
Статус: Offline
О, Лесю!! А можна і мені додати невеличкий приз? Це буде плетений біісерний джгут (на шию). На зразок тих, що дехто із форумчан уже тримував від мене в пошті щастя. З кольорами я ще не визначилась, планую щось яскраве. Можливо, ось такий.

 
ВолиняночкаДата: Вівторок, 2012-03-06, 8:00 PM | Повідомлення # 19
мешканець сайту
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 503
Нагороди: 0
Репутація: 219
Статус: Offline
Ой, дівчата, який гарний конкурс і подаруночки такі чудові! Бісерний джгут - це для мене щось недосяжне!!! wacko

Тільки спільна праця об'єднує людей!


 
Dmutrik09Дата: Четвер, 2012-03-08, 1:07 AM | Повідомлення # 20
Мудра людина
Група: Перевірений користувач
Повідомлень: 3530
Нагороди: 5
Репутація: 913
Статус: Offline
Сестра_Юлія, Юля дякую за приз, уже внесла зміни в перше повідомлення.

Моя майстерня ®


...Все життя у шитті і шиття, як життя!
"Чарівниця-берегиня форума-2010"
Чарівниця - Майстриня вишивання - 2012
 
СПІЛКУВАННЯ ЗА ВИШИВАНКОЮ » Наші конкурси » Довгострокові конкурси » Конкурс " Рушничок на Великодній кошик" (Вишиваємо та прикрашаємо своє життя вишивкою)
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші форумчани за кількістю коментарів:


Будь ласка, утримайтесь від розміщення схем і зображень наступних виробників: Lanarte, Michael Powell, Margaret Sherry, Faby Reilly Designs, Solaria Gallery, Janlynn Corporation, Stoney Creek, HAED.